Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Rita przykro mi bardzo z powodu baru ale lepiej się w pore zorientowac niż wtopic w bagno… mi się marzy sala weselna kiedys… albo wlasnie biuro rachunkowe ale na razie mogę o tym zapomniec….
Nadia sliczne rodzinne foteczki i fajny kolorek…ja ciagle się przymierzam by cos zmienic ale się boje….
Aniqa i tak karmilas 4 miesiace a to duzo…. Wiem ze ci ciezko… smutno ale czy z cacusiem czy bez i ta będziesz dla Kalinki najkochansza mamusia…. Podziwiam cie za wytrwałość… moja przyjaciolka urodzila niedawno jak wam pisalam i sciaga i daje butle bo piersi ja bola i ona nie zamierza się katowac… i mimo ze mleko jest jej czesciowo to chyba nie zastapi to ciepla mamy na poacztku…. Wiec cieszmy się ze było nam dane karmic cycem i dzieciom dałyśmy co najlepsze… sa mamy które patrza najpierw na dobro swoje pozniej dziecka.. i mimo ze to moja przyjaciolka najlepsza to co się widzimy to jakos tak przykro ze maly Adas ciepla mamy nie zasmakuje… bo logiczne ze piersi bola mnie tez mega bolaly na początku ale jak się nie zacisnie i nie przeczeka to się nigdy nie zahartuja…
Asia psiak cudny)))))))))))a gdzie sesja z dziewczynkami?
Karmienie u nas już przygotowane prawie pod powrot mamy do pracy… 5 cyc, 7 cyc, 9 kaszka, 11 obiadek słoiczek caly i czasem się zdarza cyc dopic…. Pozniej o 13 deserek caly sloiczke i o 14:30 mama będzie wiec będzie cyc i do wieczora już cyc… czyli 15, 18, 20, 22 
Co do mleka to my na bebiko i wczoraj poczta przyszly 4 saszetki po 30 gr kazda na 8 naszych karmien wychodzi :P bo mlody wiecej niż 100 sztucznego raczej nie wypija … a ostatnio modyfikowane pil 2 tyg temu….nawet na koncert naściągałam mu swojego bo mnie w dzien piersi kuly i wyszlo 300 ml;p
Meliska co do spinaczy mnie tez cioary przeszly bo mój tez lubi;/
No nadrobione… dzien dobry wszystkim… my dzis spalismy do 8:30 z przerwa od 5-6 😁
A ja wczoraj wyłapałam klotnie z moim M i już nie zaglądałam do was bo jakos smutno mi było i siedziałam przed TV gapiac się w sciane;/ dostal propozycje w pracy wyjazdu do Niemiec… bo jest konstruktorem… a tu robi prostsze rzeczy i szef uwaza ze moglby pracowac w siedzibie głównej.. i było by tak ze pn-pt w Niemczech a sobota i pol niedzieli w domu … i ja się na to nie zgadzam… to stwierdzil ze mogę wyjechac z nim… a przeciez tu mam prace, rodzine, mieszkanie;/ wiem wiem ze ludzie wyjedzaja z dala od domu nawet tu na forum kilka z was jest poza pl ale ja jakos nie umiem i nie chce mieszkac z dala od rodziny….w obcym kraju a nawet jezyka nie znam… poza tym ja tu mam prace… może nie zarabiam duzo ale lubie swoja prace ;/ i co pojade tam i co będę robic nie znając jezyka? 😞(( no i stwierdzil ze jak będzie chciał to się spakuje i wyjedzie i tyle… a ja co zostane z mlodym tu;((( wiem ze tylko tak grozi i naprawde nie pojedzie bez mojej zgody… ale jak szef serio będzie chciał go tam wysłać to nie wiem co zrobie;/ bo fakt duuuzo wiecej kasy zarobi ale ja nie wiem czy mi na tym zalezy by kosztem malego to się odbylo i mnie i naszej rodziny….
Ehh no ok. wypisałam się już mi lepiej…. Sorka ze truje i marudze….
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Agami ja wiem co przezywasz teraz,tez miałam do podjęcia taka ciężką decyzje 😞
ja jestem bardzo zrzyta z rodziną i zawsze płacze przed wyjazdem do DE ale byłam już w PL bez Adama i to było grorsze-stwierdziłam że wszędzie byle z nim-nie podoba mi się zwiazek na odległość,jest ciężko,wiadomo bo tęskni się za domem strasznie i czasami płacze z tęsknoty ale wiem że lepszego wyjścia na razie nie ma więc jakoś sobie radze
mam nadzieje że nie bedziecie musieli podejmować takiej ciężkiej i bolesnej decyzji i zostaniecie razem w Polsce 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Agami śliczny Kubanio! a sytuacja faktycznie martwiąca...różnie może być,najpierw musicie ochłonąć bo nerwy naszły i tak to się rozmawiać nie da.musiał Ci to powiedzieć a i sam pewnie nie jest zachwycony... sesja zdjęciowa będzie chyba dzisiaj więc jak już zrobię to wkleję zdjecia z 'chrztu' 😉
Rita niezła potwora z tej Twojej teściowej! mota Wam w głowach normalnie!!ale moze faktycznie Twoi rodzice coś napomknęli a ona sama nie wiedziała że to Was aż tak moze boleć... teraz obserwuj uważnie czy nie ma ukrytych podtekstów 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry!! 🙂

Witam Was w ten ostatni poranek (yyhhhmmm) na starych smieciach i przed podroza. 🙃
Stracha juz mam. Generalnie przed podroza zawsze sie troche stresuje, ale teraz bede podrozowac z Bambina - oj trzymajcie kciuki, zeby fason zachowala, jaki zawsze ma przed obcymi 😜
Ja jeszcze po prezenta jakies musze leciec. A potem podpisac umowe wynajmu jedziemy.

Na forum czasu brak, bo caly czas trwalo pakowanie wszystkiego w kartony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Dzien dobry!! 🙂

Witam Was w ten ostatni poranek (yyhhhmmm) na starych smieciach i przed podroza. 🙃
Stracha juz mam. Generalnie przed podroza zawsze sie troche stresuje, ale teraz bede podrozowac z Bambina - oj trzymajcie kciuki, zeby fason zachowala, jaki zawsze ma przed obcymi 😜
Ja jeszcze po prezenta jakies musze leciec. A potem podpisac umowe wynajmu jedziemy.

Na forum czasu brak, bo caly czas trwalo pakowanie wszystkiego w kartony...

dzerokiej drogi 🙂)) i wytrwałosci;D a ala jak zwykle bedzie grzeczna przy obcych jak mowisz;D ile godzin bedziecie jechac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dzien dobry!! 🙂

Witam Was w ten ostatni poranek (yyhhhmmm) na starych smieciach i przed podroza. 🙃
Stracha juz mam. Generalnie przed podroza zawsze sie troche stresuje, ale teraz bede podrozowac z Bambina - oj trzymajcie kciuki, zeby fason zachowala, jaki zawsze ma przed obcymi 😜
Ja jeszcze po prezenta jakies musze leciec. A potem podpisac umowe wynajmu jedziemy.

Na forum czasu brak, bo caly czas trwalo pakowanie wszystkiego w kartony...

dzerokiej drogi 🙂)) i wytrwałosci;D a ala jak zwykle bedzie grzeczna przy obcych jak mowisz;D ile godzin bedziecie jechac?


Mimo, ze samolotem to czeka nas dluga droga, bo mamy jakies 200km do Lyonu. Wylot o 9.30 ale 2 godz. wczesniej trzeba byc, wiec z domu ruszymy miedzy 4.30 a 5 - nie wiem jak na takie rewelacje zareaguje Yasmine. Miedzyladowanie w Duseldorfie i o 13.00 Poznan, tam na pociag do Pily, a potem siostra samochodem nas odbiera. Wiec okolo 17 -18 bedziemy na miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
pammat napisał(a):
dziewczyny od niedzieli wieczora konsta jest chora ... 😞 kaszel katar.. pa

byłas z nia u lekarza?
tak gardlo czerwone mega katar smaruje ja na noc Pulmex baby i nawet klin wsadzilam bo taki kaszel ma..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJKA WAM!!!
Pamm od razu mówię szybko wracajcie do zdrowia tak mi malej twej szkoda!!!
Agami nie wiem co mam powiedzieć na tą sytuację ale dziewczyny chyba dobrze mówią!!KUba słodziak ładnie majstruje.
my dzis rano u mamy na kawie potem spacer o 11 i mały spał mi 2 godz na polu.
Niedawno zjadł zupkę i teraz siedzimy.
Ile wasze dzieci jedzą dziennie mleko bo mój ma o 5 czy 6 cyc potem o 7 lub 8 a po 9 kaszka ale na mleku wiec sie tez liczy to juz jest 3 a potem wieczorem modyfikowane i pisze xze modyfikowanego dziecko powinno jesc 4 razy ale jak ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
agami napisał(a):
pammat napisał(a):
dziewczyny od niedzieli wieczora konsta jest chora ... 😞 kaszel katar.. pa

byłas z nia u lekarza?
tak gardlo czerwone mega katar smaruje ja na noc Pulmex baby i nawet klin wsadzilam bo taki kaszel ma..


Nic sie nie przejmuj!!! Konsti najwazniejsza jest teraz. Kiedys sie zobaczymy jeszcze 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami ciężka sprawa... wierzę, że podejmiecie dobrą decyzję... muszą tylko emocje opaść 😘
Kuba słodziak... mistrz brzuszkowania 🙂
Coq odważna mamuśko kciuki trzymamy z Julą za podróż... ja bym się chyba sama nie zdecydowała... to pewnie Wy jak na szpileczkach już siedzicie i pewnie rodzinka w PL też, w końcu Yasminę pierwszy raz na żywo ujrzą 🤪 I odmelduj się jak na miejsce zalecicie. A później powrót do nowego mieszkanka 🤪
Pam buziaki dla Konsti 😘 😘 😘 i dla Ciebie też, bo pewnie ciężko Ci patrzeć jak się bidulka męczy... zdrówka 😘
Holi u nas to wygląda tak:
5-6.00 mleko
10.00 kaszka bezglutenowa
14.00 pół słoiczka + mleko
18.00 mleko
20.30 mleko
Mleko moje lub modyfikowane... w zależności od zasobów 😉 czasem dodatkowy cyc w międzyczasie traktowany raczej jako usypiacz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami usiadz i pogadaj powaznie z mezem, rozpiszcie wszytkie za i przeciw...moze uda sie jakis kompromis znalesc. 🙂
Ja od kilku lat marzylam o zyciu we Fracji, a okazalo sie, ze bardzo tesknie i mam tysiac pomyslow co ja bym w Polsce mogla robic, a tu nic mi do glowy nie przychodzi. Ale tutaj jest maz, a on u nas nie ma szans na prace....ale nie wiadomo co przyszlosc przyniesie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
dzieki holi
coq moze jak bedziesz jechala spowrotem ?
musialam kupic fride do nosa bo z gruszką nie dawalam rady jej wyciagac tyle tego teraz spi a zaraz tatus wraca z pracy..
buziaki


Pammat zobaczymy... licze na to, ze uda nam sie zobaczyc 🙂
Szkoda, ale Ty masz mala Konstancje chora, slub na glowie wiec ja to rozumiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coq dzięki za wyrozumiałość .. ale i tak jest mi przykro.. 😞
meliska dziękujemy 😘
ja dzisiaj jej podałam pierwszy raz kaszkę mleczno ryżową o smaku malinowym całą wciągnęła i już śpi 🙂 padła jak kawka a co do jedzenia moja je
7 lub 8 zależy jak wstanie mleko
11/11;30 mleko
14 obiad lub deser na zmiane jej daje..
18/18;30 kąpiel i po kąpieli mleko z czymś
i to by było na tyle 🙂 dba o linie moja lasia 😉
nic trzeba się powoli szykować bo po aerobiku jest próba tańca ciąg dalszy...
ciao 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...