Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
jakoś jak ja mam czas to Wy nie piszecie 😞 Mila śpi więc idę Julkę myć a mąż jeszcze z nowej pracy nie wrócił 😞 i teraz tak późno będzie wracał...tak to był 17;30 już w domu...a pieniążków wcale nie więcej...mam tylko nadzieje że nic go kusić nie będzie...jakoś tak pusto u mnie w domu dzisiaj...mama jeszcze z pracy nie wróciła a chciałam po Nią jechać ale Ł. powiedział ze jakaś obejma spadła i najpierw do mechanika bede musiała jutro jechać zeby gdziekolwiek się wybierać...mój tata i brat pojechali na 2-3 dni do ciotki domek na działce rekreacyjnej budować no i sama z dziewuszkami jestem 😞 jakoś nieswojo... aaa pochwale się Wam jaki mi się mądry pies trafił!! stwierdziłam że go będę tresować więc wzięłam chappi - chrupki dla psa no i siad.dwa razy i chwycił.mówię to leżeć ale myślę że nie pójdzie już tak łatwo a on 3 razy i załapał!! no to hop,żeby stanął na dwóch łapach i jesteśmy w domu!! no jaka mądrala po pierwszym razie już. dosłownie z 10-15 minut!!widzę że może coś z niego być 😁 mam nadzieje ze się nie popsuje 😉 będzie bronił moich dziewczynek jak go wytresuje 🙃 na razie to trzeba go zaszczepić i odrobaczyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane następny dzień za nami!! super!!!
Bo my sami od poniedziałku do piątku aż!!! Także samotnie!!! Dajemy radę ale łatwo nie jest!!!
dzięki za menu waszych pociech!!!
No to mój mały chyba za mało to mleko je hmm ale nie narzeka pasuje mu!! heheh
teraz już od 19,30 śpi a ja już po kolacji zapijam herbatkę i zajadam chipsy SUNBITES
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
helo,
a jednak nie bylo tak żle, co prawda dostałam tabsy, ale najmniejsza dawke, wiec moge na niej karmic, jupiiiiiii 🤪 🤪 🤪 🤪
A gdzie sie Wanilia podziewa, hęęę?????
Agami, cieżka sprawa, cos o tym wiem....ale zastanow sie kochana, układ nie ejst najgorszy, tydzień szybko mija, zwlaszcza, ze wracasz do pracy, a weekendy beda tylko dla wszej trójki, nie bedziecie mieli czaau sie klócic 😉 znam pary, które tez tak żyja i odkad facet wyjezdza, to swietnie sie miedzy nimi uklada, zdaza sie za soba stesknic przez tydzien, wiec w weekendy jest miodzio 🙂 a zwlaszcza, że kasa wieksza...
ja bylam przez rok sama, moj byl w anglii, przez ten czas widzielismy sie tylko 4 razy i to byla dopiero tragedia, bylismy o malutki kroczek od skonczenia tego, ale wtedy moj wrocil i chyba pol roku conajmniej trwalo, jak zaczelo znowu sie ukladac miedzy nami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki dziewczyny... narazie czekam czy szef tak walnal czy serio a wtedy faktycznie trzeba bedzie pogadac bez krzykow...
dzis byulam zobaczyc przyjaciolki malego.. ma 6 tyg wazy 4 kjg i w porownaniu do Kuby jest mikroskopijny az sie nie chce wierzyc ze mlody taki byl....
aniqa ciesze sie razem z toba 🤪
coq udanej podrozy
pamm powrotu do zdrowka dla konsti ;D fakt dba o linie dziołcha;p
a ja lece na kolacje, kapiel Kuby, nasza i Jerzy w tvn:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
U nas chyba druga jedynka idzie bo mały chce nawet mnie i męża zjeść .......ale dziś dałam mu pierwszy raz kropelki camilia więc mam nadzieję że pospi 😉

ja tez dalam dzisiaj camilie, bo od dwóch dni mala "gryzie" mnie w sutki (narazie bardzo nie boli, bo przeciez szczerbate me dziewcze jest 😉 i gryzie pieluche, a smoczek to czasami jakby chciala wyrwac no i dwie ostatnie noce byly do d***, wstawalam chyba z 5 razy, zeby jej dac smoczka, a ja nieprzyzwyczajona do tego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doznałam dziś szoku na spacerze spotkałam kolegę z liceum z wózkiem zaglądam tam a tam kruszynka myślałam że ma max 1 miesiąc a on mi mówi że z 5 stycznia czyli dwa dni starsza od mojego Michała. Okazało się że niunia jest wczesniakiem i to sporym jakieś tam problemy były a jak.popatrzylam na mojego rozbujnika bawiacego się misiem to normalnie taka różnica że masakra niunia normalnie jak miesięczne dzieciątko .......no szok

Ale wszystkie miałyśmy wielkie szczęście nawet Guginka już całkiem spora była i zdrowiutka jest
co najważniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,

U Nas troche dzien do d..y 😞
Florka odwiozlam na godzine do zlobka i..... po pol godziny dzwonili czy moge go odebrac bo on juz strasznie placze 😞 Jutro znowu mam go na godzine zawiezc i tak go konca tygodnia zeby stopniowo sie przyzwyczajal. Mam nadzieje ze sie uda bo inaczej bedziemy miec duuuuuzy problem 😞
Dnia za dobrego i tak nie mial obudzil sie o 4:00 moj M po niego poszedl i wtedy jak zaczol ryczec tak przez 15 minut nie dalo sie go uspokoic. Oby jutro bylo lepiej 🥴
Coq wysokich lotow 😘
Aniqa najwazniejsze ze dalej mozesz karmic 🙂
Agami bedzie dobrze 🙂 na spokojnie sobie przemyslcie sytuacje i wtedy na pewno podejmiecie najlepsza dla Was decyzje 😘 jaka by nie bylo trzymam kciuki 😘 😘
Pam zdrowka do Kosti 😘
Asia psinka sliczna i jaka madra 🙂

Ktos sie pytal o plan jedzenie to moj maly ma tak:
6:00 - 6:30 - cyc
8:45 - 9:00 - "cyc" z butelki
11:45-12:00 - obiadek z "cycem" z butelki
14:45-15:00 - "cyc" z butelki
17:45 - 18:00 - kaszka + cyc
czasem kolo 20:00 - cyc
W nocy jak sie obiudzi to herbatka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami rozumiem Cię... i powiem Ci, że ja nie mogę się doczekać września jak mąż już na stałe wróci do Polski. i trudna sytuacja... buziak, żeby było dobrze 😘 a Kubuś kochaniutki jest 😁

coq to kawałek drogi przed Wami, trzymam kciuki, żeby Yasminka była super grzeczna 😁

Pam zdróweczka dla Konsti 😘

Aniqa super!!!! 😁 😁 😁

Basieńka trzymam kciuki, żeby Florek się przyzwyczaił do żłobka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basieńka, ja cie rozumiem, kalina byla dzisiaj u mojej mamy przez 4 godz, bo ja u lekarza bylam, i tez jej wyła jakby ja conajmniej ze skory obdzierali. moja mama mowi, ze ona poprostu teskni, bo najperw sie rozgladala po domu , a potem ryk, ze nie dalo sie jej uspokoic przez godzine prawie, az ze zmeczenia zasnela w wozku. takze ja tez jestem ciekawa co o bedzie, za 3 tyg. ide do pracy i ta moja opiekunka moze skapituluje, jak kalina takie cyrki bedzie odstawiac 😮 no ale trudno, ona sie musi do obcych przyzwyczaic, przeciez ja nie moge byc z nia 24 na dobe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami najwazniejsze trzymac sie razem, nawet na koncu swiata 😘

Coq no to jakies 12h, dacie rade, trzymam kciuki zeby wszystko bylo oki 🙂

Pamm a bylas z mala u lekarza, czyste ma plucka?

holi
Ja karmie przewaznie moim mlekiem z butli o 5-6, potem 8-9, nastepnie obiadek ok 11-12 zapity herbatka, o 14-15 mleko, 17-18 kaszka lub deserek i po kapaniu mleko tak o 19.30, wiec mleko cztery razy na dobe 😆

aaagaaa super fotka, a krowa tez niezla 😉

Basienka oby Florek szybko sie przyzwyczail 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello 🙂
Ale się głupio skończył "Przepis", mam nadzieję, że nie uśmiercą Jerzego?! NOVAAAA where are you??
Pamm współczuję, niedawno też przechodziłam to z małą.
Coq powodzenia. My planowaliśmy wakacje gdzieś za granicą, ale cykam się z małą lecieć, odkąd zachorowała na zapalenie płuc, to panikara się zrobiłam, co będzie jak zachoruje itp.
Basieńska na pewno szybko się przyzwyczai, dzielny Florek :*
Ulka, a nie mówiłam!! Któraś jeszcze puszczała kaczuszki dziecku?
Aga świetne zdjęcie.
Pewnie o kimś zapomniałam...oblukam i ewentualnie dopiszę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...