Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej
ja juz po pracy, po obiedzie, odpoczywam poki mała śpi...
u nas włoski tez juz ładnie zgestnialy, jak patrze na zdjecia sprzed trzech miesiecy, to jest mega różnica. A zabki u nas nadal dwa, dolne jedynki, ale cos mi sie zdaje ze oda kolejne, bo Mała tak gryzie smoczek i własne wargi.
Holi, Elek super w avatarku, jaka minka z zaskoczenia 🙂
Ja tez wczoraj co chwila mysllam o Chloe 😉 w głebi duszy troche zazdraszczam ☺️
Wanilia avatarek swietny, Weronika wyglada jak wielkanocny króliczek w tym koszyku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór.
Zaczełam dzis pracę trochę później to i wróciłam po 17...Szczerze mówiąc Weronika jest teraz okropna i tak marudzi że naprawdę mam dość, zwłaszcza jak jestem zmęczona po pracy a z M mijam się w drzwiach i zostaję sama. Jednym słowem niech te zęby już wyjdą 🥴 Teraz usnęła więc wypadałoby ogarnąć kuchnię, zjeść coś i ugotować zupkę na jutro. Kurcze jak ja zostawałam z Weroniką w domu to było posprzątane i ugotowane - teraz najlepiej gdybym gotowała obiad jak młoda spać idzie czyli około 22. Wierzcie mi że naprawdę mi się nie chce...
Zlapała mnie dziś taka ulewa na autostradzie że gdybym miała gdzie to wierzcie mi że bym zjechała - świata nie było widać a między deszczem gradowe kule, myślalam że mi szybę wywali 😮
Basienka a Ty w nowym biurze neta nie masz czy jak? 😉
Holi Eluś ślicznie siedzi i ta minka zdziwiona 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!! Mały już śpi a ja właśnie się wykąpałam!!
Katar mnie dopadł i męża i modlę się tylko żeby Eluś nie złapał!!!
Agami nie strasz nawet że tak ciężko w pracy i po pracy!!!
Wanilia wiem że ci się nie chce gotować i na dodatek tak późno!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
agami napisał(a):
ja tylko kropka dzis 😞((( do jutra..... nie ogarniam

Ha, nastepna pracująca mamusia na wykończeniu 😉 Agami nie pękaj 😘
Za chwilę ósma a ja postanowiłam zabrać się za mycie okien 😁


Właśnie agami nie pekaj heheeee 🙂 witamy w nowej rzeczywistości 🙂 ale i Ty się ogarniesz ....
No ale Ty wanilia pojechalas po bandzie z tymi oknami ja miska właśnie położyłam i chwilę odpoczywam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
agami napisał(a):
ja tylko kropka dzis 😞((( do jutra..... nie ogarniam

Ha, nastepna pracująca mamusia na wykończeniu 😉 Agami nie pękaj 😘
Za chwilę ósma a ja postanowiłam zabrać się za mycie okien 😁


Właśnie agami nie pekaj heheeee 🙂 witamy w nowej rzeczywistości 🙂 ale i Ty się ogarniesz ....
No ale Ty wanilia pojechalas po bandzie z tymi oknami ja miska właśnie położyłam i chwilę odpoczywam 🙂

okna w pokoju umyte, firany się piorą a my idziemy na spacer - może Werka przestanie marudzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
agami napisał(a):
ja tylko kropka dzis 😞((( do jutra..... nie ogarniam

Ha, nastepna pracująca mamusia na wykończeniu 😉 Agami nie pękaj 😘
Za chwilę ósma a ja postanowiłam zabrać się za mycie okien 😁


Właśnie agami nie pekaj heheeee 🙂 witamy w nowej rzeczywistości 🙂 ale i Ty się ogarniesz ....
No ale Ty wanilia pojechalas po bandzie z tymi oknami ja miska właśnie położyłam i chwilę odpoczywam 🙂

okna w pokoju umyte, firany się piorą a my idziemy na spacer - może Werka przestanie marudzić...


szalejesz mamuśka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem.

Yasminka dziś z lekka koszmarna była.Już nawet nie chodzi o to, że marufdna, ale darła się dziś w niebogłosy, wrzask niesamowity, bo np> nie pasowało jej na kocu leżeć. 🤢
Ślini się ona i gryzie wszystko chyba od trzech miesięcy, a zębów nie ma...

Jej, widzę, że wszystkie do pracy wracają i tylko ja na wakacjach bawię 😁 no i w ogóle chyba kurą domową zostanę. Tak nie chce mi się na studia wracać, więc chyba ten rok sobie jeszcze podaruję i będę z Yasminką w domu, tylko z małżlonem muszę to obgadać. Generalnie to ja chciałabym robić coś...sama nie wiem co, coś mi się w głowie roi, ale nie wiem co z tego wyjdzie.

Podziwiam Was mamy pracujące, za moc zostawienia dzieci w domku i za siłę na wszystko. 🙂 Jesteście wielkie!!!!!

To ja na allegro się udaję 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia szał!!!!!!! Na spacer..... Ja nie wiem ale ja to muszę tego mojego spiocha tak od 18.30 przetrzmywac na wszelkie sposoby bo on śpiący..... On ledwo do kapania ok 19.30 wytrzymuje.....a Werka dorosła panna po 20 na spacer...... 😮

Heheeee coq z allegro się zaprzyjazniasz...... 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
łooooo, sam stanał maciek???? 😮 😮 😮 szok, dla mnie to zdeczko nierealne...
Agami, jestem z Toba, wiem ze est ciezko, ja tez nie ogarniam, mimo ze na pol etatu pracuje.no ale musi to sie w koncu kiedys ułożyc...
A moja wykapana, w lozeczku, ale popłakuje sobie, chyba ze zmeczenia, bo dzisiaj pozno ja kapalismy, bo o 21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Wanilia szał!!!!!!! Na spacer..... Ja nie wiem ale ja to muszę tego mojego spiocha tak od 18.30 przetrzmywac na wszelkie sposoby bo on śpiący..... On ledwo do kapania ok 19.30 wytrzymuje.....a Werka dorosła panna po 20 na spacer...... 😮

Heheeee coq z allegro się zaprzyjazniasz...... 😉 😉 😉

no ja tez sie zziwilam,ze o tej porze na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
marika321 napisał(a):
Wanilia szał!!!!!!! Na spacer..... Ja nie wiem ale ja to muszę tego mojego spiocha tak od 18.30 przetrzmywac na wszelkie sposoby bo on śpiący..... On ledwo do kapania ok 19.30 wytrzymuje.....a Werka dorosła panna po 20 na spacer...... 😮

Heheeee coq z allegro się zaprzyjazniasz...... 😉 😉 😉

no ja tez sie zziwilam,ze o tej porze na spacer 🙂

żeby nie było że się po nocy szlajamy to już wróciłyśmy. Generalnie Weronika ostatnio kiepsko ze spaniem w ciągu dnia a wieczorem dopiero około 22 udaje się jej zasnąć. Tak więc przy tej temperaturze wolimy wyjśc wieczorem niz kisnąć w nagrzanej chałupie.
Uwaga teraz będzie próba kładzenia do łóżeczka 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
beata26 napisał(a):
Chloe jak sie czujesz?Jakies objawy juz masz?

oprcz plamien dokladnie jak w poprzedniej ciazy to zadnych 🥴

jeszcze czas na mdłości:-) pamietam, ze mi jakiekolwiek objawy zaczely sie w 6 tygodniu 🙂 achhh, Chloe, zazdraszczam Ci juz oficjalnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ide sie kąpac, Kalina przed momentem zasneła, oczywiscie płaczac. powiem wam, ze jak mala skonczyla pol roku to sie z niej zrobila płaczka i maruda....jak sobie przypomne jak bylo predzej, jak zasypiala bez problemu, potrafila sama lezec rano godzine w lozeczku i sie gapic w karuzele. tak teraz nic, ciagle z nia tzeba byc, zajmowac sie, co chwila ryk, jak jej coś niepodpasuje...normalnie popsuło mi sie dziecko troche 😉 a może po matce bedzie miala humorki, bo ja tez prawde mowiac kraina łagodności i spokoju ne jestem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...