Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
marnotrawna Rita melduje się wywołana do tablicy
u nas był straszny kocioł i brak czsu na forum-czasem tylko zaglądałam ale zaległości straszne i nigdy nie byłam w temacie..... mieliśmy ciągle gośći-najpierw siostra moja nastolatka była na wakacjach u nas i okupowała neta potem rodzice moi niespodzianke zrobili i przyjechali do Bremen no a wresznie urlop w Polsce nieudany i przeziębienie Majci 🤢
teraz jesteśmy sami i czasu bede miała więcej dla siebie tak że postaram się w miare dowiedzieć co u maluchów i mam
a może ktoś by mi napisał najważniejsze wieści??? plissss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
dzień dobry 🙂
marnotrawna Rita melduje się wywołana do tablicy
u nas był straszny kocioł i brak czsu na forum-czasem tylko zaglądałam ale zaległości straszne i nigdy nie byłam w temacie..... mieliśmy ciągle gośći-najpierw siostra moja nastolatka była na wakacjach u nas i okupowała neta potem rodzice moi niespodzianke zrobili i przyjechali do Bremen no a wresznie urlop w Polsce nieudany i przeziębienie Majci 🤢
teraz jesteśmy sami i czasu bede miała więcej dla siebie tak że postaram się w miare dowiedzieć co u maluchów i mam
a może ktoś by mi napisał najważniejsze wieści??? plissss


Ty lepiej się chwal ile tam macie zębów, i wszelkie umiejętności Majki wymieniaj. 🙂

A mamusie są raczej zabiegane i zapracowane,
wielu praca daje w kość,
Małzony jak to małżony nawalają czasami, ale zawsze mamy nadzieję, ze to chwilowy kryzys,
dzieciaki prawie wszystkie już zębate w liczbie różnej uzębienia, Konstancja i Eluś czekają jeszcze na pierwsze ząbki,
każdy maluch robi postępy w swoim tempie i zgodnie ze swoim planem 🙂 więc mamy te, które przymierzają się do mobilności, te które akurat zaczęły raczkować (np.Kalinka) i te które zajrzą wszędzie tam gdzie się dostaną 🙂
O ile się nie mylę problemów zdrowotnych na szczęście nie ma.
W domu z maluszkiem jest Aga, Pammat jeszcze i ja 🙂 ...przynajmniej tak mi się wydaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
próbowałam coś tam nadrobić ale tylko mi się miesza hehe
a Majcia ma dwie dolne jedyneczki,chyba pchają się górne teraz, ogólnie to kaskaderka jest -staje potem się rzuca do tyłu, chodzi jak się ją za rączki trzyma,takie małe adhd że czasami muszę ją w chodzik wsadzić 🙂 mówi mama,dada, robi brawo i krzyczy przy tym babooooo, pokazuje paluszkiem oj oj hehe, robi papa, ale tata za nic nie chce powiedzieć-Adam juz jej stówe chciał dawać ostatnio żeby tata powiedziała 😮 ogólnie nie wiem za co się nam taki anioł trafił jest grzeczna i ostatnio przeziębiona była to zasmarkana się usmiachała 🙂
martwie się troche bo czasami wydaje mi się że jej jedno oczko ucieka-niby tylko ja to widze ale ucieka na bank.. a jak Bambinka i inne dzieciaczki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To może do okulisty lub chociaż do pediatry na początek powinnaś iść, żeby się przekonać co z tym oczkiem.
Eh to widzę, że Majcia się nie obija 😁
U mnie na odwrót, od dawna mówi tata, poza tym tita, eda, ata - najczęstsze artykułowane sylaby 🙂 🙂 Mama nie mówi, choć dziś ranom jak zabierałam się do wyciągania jej z łóżeczka to w końcu na mnie burknęła :mamy/a 😁 Rozgadana jest, czasami nie przestaje.
A mobilność:raczkuje, stoi i niezdarnie na stojąco, trzymając się próbuje się przemieszczać.

A inne dzieciaczki...no myslę, że to już dziweczyny będą się chwalić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

u pediatry byłam przy okazji tego przeziębienia-mówi że ona tam nic nie widzi i nie widzi potrzeby na razie pchania małej gdzieś dalej-mam obserwować i tyle.
a nasze dzieciaczki coraz cudowniejsze co.. nawet najbanalniejsza nowe umiejątności sprawiają że serducho chce pękać z dumy 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):

u pediatry byłam przy okazji tego przeziębienia-mówi że ona tam nic nie widzi i nie widzi potrzeby na razie pchania małej gdzieś dalej-mam obserwować i tyle.
a nasze dzieciaczki coraz cudowniejsze co.. nawet najbanalniejsza nowe umiejątności sprawiają że serducho chce pękać z dumy 😁



to może do okulisty od razu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Rita proszę, proszę, 😉 witamy 🙂
Majka nie próżnuje widzę......no to jeszcze w ramach wkupienia się prosimy o fotki Maji aktualne 😉


Capnęłam Ritę na fb i ją tu ściągnęłam, żeby ieć kogoś na pogaduchy 😜 😁
Marika ma rację, zdjęcia sie należą. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki,
uwaga......mam w tym tyg dwa dni urlopu 🤪 🤪 Wiec spokojnie z opiekunką posiedzimy razem zeby się babeczki do siebie przyzwyczaiły 😉 Oczywiście Weronika zna już swoją nianię ale została z nią tylko dwa razy sama na krótko a tak to znajomość spacerowa była.
Tak więc jutro do pracy a potem dwa dni sobie odpocznę 🙂
Rita witamy córo (mamo?) marnotrawna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
Rita proszę, proszę, 😉 witamy 🙂
Majka nie próżnuje widzę......no to jeszcze w ramach wkupienia się prosimy o fotki Maji aktualne 😉


Capnęłam Ritę na fb i ją tu ściągnęłam, żeby ieć kogoś na pogaduchy 😜 😁
Marika ma rację, zdjęcia sie należą. 🙂 🙂

To jescze Novą capnij i Chloe i Askę i Beatę....Ulka też zamilkła czy mi się zdaje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hellol 🙂
Melduje sie Sorki,ze zamilklam,ale brak czasu u mnie notoryczny.. Nie nadrobie,bo nue mam kiedy. Jak noe jestem w pracy,to w domu jest robota. Sarah jak nie spala tak nie spi. Drzemki ma 15-30minutowe raz dziennie.Do tego w nocy budzi sie kilka razy. Oczywiscie nie raczkuje i brak nowych zebow,ale jak sie ja trzyma za raczki to robi kroczki,stoi jak sie trzyma czegos,mowi mama,tata,baba,daj,nie, lala apa a ulubione slowo to "tego".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane nie było mnie 2 dni i już tyle czytania!!! Dom, dziecko i praca!!! W kółko!!!!
Leci ten czas!!!!
Widzę piękne zdjęcia kochane!!!
Pamm mała twoja jak dorosła kobietka sliczna i jakie ma włoski długie!!!
MArika twój Michałek też dżentelmen niezły usmiechnięty!!!
Rita witamyyyyyyyy mała też niezła jest!!
Wanilka gratuluję że ci się należy urlop w końcu trochę odsapniesz!!!
Agamik hejka!!!
A ja jutro do pracy wzięłam się za czytanie książki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No proszę proszę lepsza frekwencja widzę 😉
U mnie młody dopiero poszedł spać a to szalenstwo z jego strony 😉 bo on jak to przystało na najmłodszego dzieciaczka to dość dużo śpi.....dziś w dzień w sumie z 3 drzemek wyszło 3 godz 50min.... 😉 i tak codzień ok 4 godz ...

Poza tym to u nas nic ciekawego....

Wanilia 2 dni to dopiero szał ze strony kierowniczki........ 😉 odpocznij 😉

Aaaaaaaaa a w środęmamy szczepienie ost na pneumokoki.....więc zobaczymy wagę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oooo, mam trochę do nadrabiania, ale bardzo mnie to cieszy!!! 🙂

w ogóle to dobry wieczór!!!

wczoraj nie miałam kiedy zajrzeć, bo najpierw od 8 do 15 byłam na kursie, potem poszłam z Maćkiem na zawody kolarskie, które były u nas organizowane. no a po kąpieli Maćka pogadałam chwilę z mamą i po 21 poszłam się położyć, bo mnie nagle zmogła senność 😉

a dzisiaj to ogólnie dużo biegania i za Maćkiem 🙃 i za sprawami związanymi z domem...

w końcu mam czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi super zdjęcie Elusia! 🙂

Wanilia a zdjęcia Weroniczki śliczne! jak zwykle zresztą 😆

Marika Michałek śliczny chłopiec 🙂

Pammat Konsti piękna!!!

Meliska Julcia widać, że trawę lubi 😉 kurde, dwuznacznie to zabrzmiało 🙃

w ogóle ile nowych zdjęć!!! dzieciaczki super! 🙂 🙂 🙂

Meliska my mamy spacerówkę quatro caddy, rączka przekładana 🙂 składa się nie całkiem jak parasolka ale do małych rozmiarów 🙂 jestem bardzo zadowolona, bo chciałam spacerówkę z przekładaną rączką 🙂

Aniqa no a Kalinka nadrabia teraz stacjonarny tryb przez tyle czasu i mega mobilność jej się włączyła 😜 za chodzenie się bierze 😆 u nas tylko chodzenie na boki. do przodu na razie nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...