Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
pammat napisał(a):
HOLI32- my tez nie mamy żadnych ząbków jeszcze! im później tym lepiej! 😉 Zdjecia Weroniki i Michałka słodkie 🙂


pam śliczne fotki na FB a tu w awatarku Konsti taka " młodziutka" 😉 😉 😉 😉

dziękuje to z avataru było 2 miesiące temu już zmieniam na nowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
pammat napisał(a):
byłam na grudniówkach 2012 na brzuszku i zdaje mi się że nasza koleżanka weronika tam urzęduje znowu 😮 e_millka ma nick to ładnie... opowiada przeróżne dziwne historie! 🤢


aż idę zerknąć....

pisze no zobacz ostatnią strone co jej się NIBY STAŁO co za laska nigdy to się nie skończy ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jutro moja Bambina z tatusiem rano zostaje, bo ja muszę wyjść. Na szczęście już tatę ogarnia trochę 😜
Nawet nie wiecie jak ona się wkurza, jak jej mówię "nie wolno, oj" 😮 A jak mówię to w kwesii komputera to się wręcz wścieka i drze 😮 😮 masakra ja nie wiem co mi za dziewczę rośnie. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Jutro moja Bambina z tatusiem rano zostaje, bo ja muszę wyjść. Na szczęście już tatę ogarnia trochę 😜
Nawet nie wiecie jak ona się wkurza, jak jej mówię "nie wolno, oj" 😮 A jak mówię to w kwesii komputera to się wręcz wścieka i drze 😮 😮 masakra ja nie wiem co mi za dziewczę rośnie. 🤢


z charakterkiem !!!! haaaa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
powiem Ci pam że podejrzana sprawa ..... ale mam nadzieje że to jednak nie ten sam ciężki przypadek....zresztą bankowo pewnie gdzieś tam grasuje....

Asiunię właśnie na Fb przyłapałam 😜


Asiunię czy Kasiunię?


Asiunię 😉 Kasiunia to już forum dawnoooo opuściła na fb ją widać zresztą jak i Guge.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 mi się wydaje że to ona tam znowu siedzi i ściemnia teraz im na grudniówkach poobserwuje sobie przez pare dni ten przebieg wydarzeń może już się okazać zaraz że będzie rodzić bo wiesz jak już napisała ze "WSZYSTKO STAŁO SIĘ PO STOSUNKU W ŁÓŻKU Z MOIM " jak już jej krew i jakieś wody leciały 😎 zabawie się w tajniaka! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
meliska napisał(a):
Aaaaaa Wanilia wolne mam w środę 😉

A w pozostałe dni na popołudnie? Bo w środę mogę nie dać rady, opiekunka bedzie u nas drugi dzień więc bedę jak speedy gonsales - oby jak najszybciej do domu 😁

Dokładnie. Tylko daj dyskretnie znać wcześniej, bo mam zamiar fale dunaju upiec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pammat ja nie mam FB więc się lekko zszokowałam jak się Konstancja zmieniła 😲 🙂 Śliczną ma buźkę i jakie wloski jasne - chyba nie po mamusi?
Dziękuję z komplementy, pewnie nie uwierzycie ale 95% ciuszków to używki 🙂 I żeby nie było to zazwyczaj po domu w bodziakach urzęduje Werka i takich "codziennych" zdjęć mamy najwięcej - na avatar wybieram zawsze najładniejsze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Pammat ja nie mam FB więc się lekko zszokowałam jak się Konstancja zmieniła 😲 🙂 Śliczną ma buźkę i jakie wloski jasne - chyba nie po mamusi?
Dziękuję z komplementy, pewnie nie uwierzycie ale 95% ciuszków to używki 🙂 I żeby nie było to zazwyczaj po domu w bodziakach urzęduje Werka i takich "codziennych" zdjęć mamy najwięcej - na avatar wybieram zawsze najładniejsze 😉

powiem ci że tu zrobiła taki dziubek że nie widać tych jej usteczek dużych a włosy zależy jak pada światło nie ma blond tylko takie kasztanowe jasne mój mąż ma ciemny blond jak jest lato to ma jasne a jak już słońca brak zmieniają mu się na ciemne dosyc 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
pammat napisał(a):
marika321 no jest psychiczna i to bardzo..
ja nie wiem ile Konsti waży dawno jej nie ważyłam 🙂

Też dawno nie ważyłam ale obstawiam 8,5 - 9kg. Wskoczyłyśmy w rozmiar 80 🙂


mój książe to 8,5 ☺️ zaliczył na ostatnim szczepieniu 6 tygodni temu 😜 ale myślę a przynajmniej staram sie wierzyć że on długi a nie gruby 😜 bo dreski np. to na 9-12 śmiga i są w sam raz.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq to widzę, że Yasmina szaleje 😉 moja też czasem się puszcza, ale na dosłownie kilka sekund. A ona jak tak chodzi to bokiem czy do przodu?
Wanilia Marika fotki boskie 🤪 a ja się u Weroniki na górze dopatrzyłam więcej zębów niż same jedynki 😉 wymiata z tymi zębolkami 🙂
Coq Michałek Mariki to ma więcej włosów niż wszystkie grudniowe dzieciaczki razem 😜
A my już do 10 kg dobiliśmy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...