Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dobry wieczór 🙂

no a ja na kurs dzisiaj nie poszłam, bo rodzice pojechali do Kielc... bo mój brat idzie tam do liceum no i wynajmuje mieszkanie z kuzynką i takim jakimś synem znajomych i musieli posprzątać to mieszkanie. więc nie miałam z kim zostawić synusia...
ale za to po południu poszliśmy sobie na długiiiii spacerek 🙂 i Maciek był super grzeczny 🙂

a tak w ogóle to tęsknię za mężem.......... 😞 😞 😞


Meliska u nas ostatnia noc była bardzo dobra, ale przedostatnia - tragedia 🤢 ja nie wiem co się tym dzieciom naszym dzieje 😮 no i w ogóle niefajnie, że się tak z mężem mijacie...
Marika Asi na pewno i tak nie dorównam 🙂 ja ogólnie lubię w kuchni sobie trochę poszefować 😉 i w nowym domu to na pewno będę różne dobre rzeczy robiła 😜
Aniqa gratulacje dla Kalinki!!!! 🙂 no a tak się ze mnie śmiałyście jak opowiadałam jak wyglądało usypianie Maćka zaraz jak nauczył się wstawać, ja kładłam a on wstawał etc 😁 a teraz same tak macie 🙃 bo Ty o tym piszesz i jeszcze ostatnio któraś laseczka też pisała 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry,
myślałam że pośpię w hotelu ale obudziłam się przed szóstą i dupa 😠 W dodatku głodna jestem a śniadanie dopiero o 8...W domu jem zawsze przed wyjazdem czyli około 6 i chyba się mój żołądek przyzwyczaił. A wczoraj to miałam taki zakręcony dzień że nie było czasu zjeść obiadu, jak wreszcie o 18 był czas to mi się już jeść nie chciało więc przeżyłam dzień na kanapkach 🥴 Wieczorem tylko piwko wypiłam i odpadłam
Aaagaaa a Ty mi na ten pusty żołądek serwujes zdjęcie takich pyszności 😲 😉 Maciuś śliczny 🙂
Aniqa to widzę że się Kalinka zdecydowała ruszyć 😜 Gratulacje 🙂
Meliska masz jakiś dzień wolny next week? Bo musę uderzyć w Twoje strony - moze coś bedziesz piekła? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry.

Ach gdzie te czasy kiedy wstawałam o tej porze, a tu było juz 10 stron do nadrobienia? 😎

Aniqa gratulacje dla Kalinki - zuch dziewczyna 🙂
Aga Maciuś śliczny chłopak 🙂 a krzesełko ja również takie chciałam, takie mamy w domu rodzinnym i Yasminka świetnie w nim siedziała. Wiem, że w Polsce one nie kosztują sporo, tu jak na złość są drogie 😁 więc nie kupię. Mąż do Ikei nie zboczył jak jechał po nas do Lyonu, bo był wieczór, więc my nadal bez krzesełka....
Jedzonko smacznie wygląda...tylko, ze ja sobie nic nie ugotuję. Och mamusiu kocham twoje obiady!!!! 🙃

Wczoraj z małzonem szlismy późno spać, nie wiem coś się tu nie wyrabiam i około 1 się kładę. W dodatku Yasminka co chwila popłakiwała, bo na górze jakis hałas był. Ale spała prawie do 9 i obudziło mnie gadanie dochodzące z drugiego pokoju, więc od razu do niej poleciałam, bo to miło widzieć dziecko wyspane, które sobie leży i gaworzy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Maciek właśnie usnął... trochę wcześnie, ale od rana spał tylko pół godziny i już był wykończony 🤢 a byliśmy od 17.30 do 18.30 na tarasie i liczyłam, że zaśnie, ale nic z tego. więc zabrałam go do domu - kąpiel, jedzenie i ładnie usnął 🙂


Moja też dziś jedna drzemka dwugodzinna, ale obudziła się o14 więc czekam teraz aż w końcuuuuu pójdzie spać....ziewa już od półtorej godziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Maciek właśnie usnął... trochę wcześnie, ale od rana spał tylko pół godziny i już był wykończony 🤢 a byliśmy od 17.30 do 18.30 na tarasie i liczyłam, że zaśnie, ale nic z tego. więc zabrałam go do domu - kąpiel, jedzenie i ładnie usnął 🙂


Moja też dziś jedna drzemka dwugodzinna, ale obudziła się o14 więc czekam teraz aż w końcuuuuu pójdzie spać....ziewa już od półtorej godziny.


a już po kąpaniu jesteście???

bo u mnie Maciek nie chciał iść spać więc w końcu zrezygnowałam z czekania i po prostu wcześniej go wykąpałam i dałam jeść. w sumie wcześniej o jakieś 30-40 minut tylko bo on z reguły usypia ok 19.30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Maciek właśnie usnął... trochę wcześnie, ale od rana spał tylko pół godziny i już był wykończony 🤢 a byliśmy od 17.30 do 18.30 na tarasie i liczyłam, że zaśnie, ale nic z tego. więc zabrałam go do domu - kąpiel, jedzenie i ładnie usnął 🙂


Moja też dziś jedna drzemka dwugodzinna, ale obudziła się o14 więc czekam teraz aż w końcuuuuu pójdzie spać....ziewa już od półtorej godziny.


a już po kąpaniu jesteście???

bo u mnie Maciek nie chciał iść spać więc w końcu zrezygnowałam z czekania i po prostu wcześniej go wykąpałam i dałam jeść. w sumie wcześniej o jakieś 30-40 minut tylko bo on z reguły usypia ok 19.30


Kąpana była dziś przed 18, bo myslałam, że zaraz uśni, a ona tymczasmem stoi mi tu przy stoliku 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, a ja padam...kalina wstała dzisiaj o szóstej, moze pol godz spałą u opiekunki i do 21 nic........no masakra, a taka z niej maruda disiaj ze szok, 3 razy camilie i calgel dawałam, tak te zeby dokuczaja, co chwila popłakiwala i tylko na rekach chiala byc. a nawet o 21 dała najpierw 20minutowy koncert i dopiero druga tura cycka ją uspała 🤢
Aga, jak ty znosisz to ciagle wstawanie????? bo ja po trzech dniach jestem wykonczona, wstawanie-kładzenie, wstawania-kładzenie i tak chyba z tysiac razy.
wogóle pierwszego zęba Kalina dostała na 7 miesiecy, jutro kończy 9, a wychodzi jej obecnie siodmy i ósmy ząb 🤢 coą za szybko jej te zeby idą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):

Aga, jak ty znosisz to ciagle wstawanie????? bo ja po trzech dniach jestem wykonczona, wstawanie-kładzenie, wstawania-kładzenie i tak chyba z tysiac razy.
wogóle pierwszego zęba Kalina dostała na 7 miesiecy, jutro kończy 9, a wychodzi jej obecnie siodmy i ósmy ząb 🤢 coą za szybko jej te zeby idą


no kochana, u nas to trwało ok 3 tygodnie. po tym czasie Maciek przyzwyczaił się do tego, że umie już stać i przy zasypianiu nie wstawał notorycznie. chociaż wczoraj też mieliśmy powtórkę z kiedyś 🤢


uuu, rzeczywiście szybko z tymi zębami. Maćkowi pierwszy ząb wyszedł jak miał 5 miesięcy, teraz ma 8,5 prawie i ma 4 jedynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahaaaaa aniqa bo zaraz padne ze śmiechu tyle martwienia,gledzenia ze Kalinka stacjonarna a teraz masz już dość 😮 DOBRE!!!!!!!! 🤪 🙃 🙃
A u nas pierwszy ząb jak miał 4 miesiące i 1 tydzień i mamy teraz nadal tylko dwie dolne jedyneczki 🙂
Właśnie skończyłam pichcic obiadki mam zapas na dwa tygodnie 🙂 i jestem z siebie dumna 😉 jarzynowa z kurczakiem, ziemniaczki z warzywami i kurczakiem , i barszczyk czerwony część pasteryzowalam w sloiczkach po przecieze pomidorowym a część zamrozilam może w międzyczasie coś nowego jeszcze upichce 😉 😉 😉 ale dla urozmaicenia mam gotowe z cieleciną , rybka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaaaaaaa my jeszcze nie wstajemy sami... ale wystarczy mi wszedobylski mały pelzajacy ludzik....poszły w ruch zabezpieczenia szafek i szuflad bo strasznie lubił w nich sprzątać 😉 masakra naprawdę aż trudno uwierzyć jakie to malutkie było parę miesiący temu...... 😉 😉 😉

A w piątek bawie na ognisku-grillu z pracy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Hahaaaaa aniqa bo zaraz padne ze śmiechu tyle martwienia,gledzenia ze Kalinka stacjonarna a teraz masz już dość 😮 DOBRE!!!!!!!! 🤪 🙃 🙃
A u nas pierwszy ząb jak miał 4 miesiące i 1 tydzień i mamy teraz nadal tylko dwie dolne jedyneczki 🙂
Właśnie skończyłam pichcic obiadki mam zapas na dwa tygodnie 🙂 i jestem z siebie dumna 😉 jarzynowa z kurczakiem, ziemniaczki z warzywami i kurczakiem , i barszczyk czerwony część pasteryzowalam w sloiczkach po przecieze pomidorowym a część zamrozilam może w międzyczasie coś nowego jeszcze upichce 😉 😉 😉 ale dla urozmaicenia mam gotowe z cieleciną , rybka

na szczecie nie raczkuje, bo by mi wogóle w głowe zaszło wtedy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
marika321 napisał(a):
Hahaaaaa aniqa bo zaraz padne ze śmiechu tyle martwienia,gledzenia ze Kalinka stacjonarna a teraz masz już dość 😮 DOBRE!!!!!!!! 🤪 🙃 🙃
A u nas pierwszy ząb jak miał 4 miesiące i 1 tydzień i mamy teraz nadal tylko dwie dolne jedyneczki 🙂
Właśnie skończyłam pichcic obiadki mam zapas na dwa tygodnie 🙂 i jestem z siebie dumna 😉 jarzynowa z kurczakiem, ziemniaczki z warzywami i kurczakiem , i barszczyk czerwony część pasteryzowalam w sloiczkach po przecieze pomidorowym a część zamrozilam może w międzyczasie coś nowego jeszcze upichce 😉 😉 😉 ale dla urozmaicenia mam gotowe z cieleciną , rybka

na szczecie nie raczkuje, bo by mi wogóle w głowe zaszło wtedy 😜


powoli zaczynaj się przygotowywać na ten szok 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...