Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
dzień dobry 🙂 chociaż wcale nie taki dobry 😠 😠 😠

wszystko już posprzątane, okna umyte, firanki uprane i powieszone. ogólnie super!!! 🙂


aleeee.... dwa razy dzisiaj byłam mocno zła...

za pierwszym razem wyprowadziłam Maćka w wózku na taras, żeby rozwiesić pranie na dworze. i wróciłam się do pokoju po miskę... wracam a tam 3 gówna gołębie na wózku 😠 😠 😠 dobrze że daszek postawiłam... a gołębie hoduje sąsiad... wkurwiłam się strasznie, bo na buzię mógłby dostać... zabrałam Maćka na ręce i podeszłam do ogrodzenia, bo akurat na dworze był. i mu mówię, a on do mnie że to nie jego gołębie... no jak kurwa nie jeego jak widziałam jak latały. w ogóle non stop chodnik obesrany, schody do domu myje się codziennie a i tak wstyd jak ktoś przychodzi bo nasrane... cały dach nasrany. non stop przesiadują na naszym dachu. i to mu mówię. a on do mnie, że u niego też są gówna na schodach. a ja że nie interesują mnie jego schody, bo to jego gołębie a nie moje... w ogóle mój nowy dach cały obesrany i mówię mu, że4 wynajmę firmę sprzątająca i rachunek jemu przyniosę 😠 😠 😠 a to jest tak, że ja teraz mam dom pomiędzy nim a rodzicami... i wiecie z jakim tekstem wywalił: "wiedziałem, że jak się tu pobudujecie to problemy będą"... no to mnie wtedy aż otrzepało i mówię mu że to moja działka i mogę sobie z nią robić co mi się żywnie podoba i będę się budowała tam gdzie chcę!!! oj, ciśnienie mi aż podskoczyło i do tej pory jestem wkurwiona!!! i powiedziałam mu jeszcze, że rodzice moi to są cierpliwi i do tej pory tylko zwracali mu uwagę. a ja nie będę taka miła i mam mieć na podwórku czysto i dach mam mieć czysty. bo nie da się wyjść czasem z Maćkiem przed dom, bo jego cholerne gołębie latają i srają 🤢 🤢 🤢 chodnik z boku domu tak jak się kończy dach jest taka ścieżka z gówien... czyści się kostkę co trochę no ale ile można??? 😠 😠 😠

a druga złość... była teściowa u mnie, przyjechała w sobotę i w końcu odwiedziła wnuczka. z wnuczką od brata męża i tak naprawdę to była zajęta 2-letnią Leną a nie Maćkiem... no ale nic. siedziała 1,5 godziny i wiecie żadnego pytania o dom 😮 kurwa, żadnego 🤢 🤢 🤢 a trochę nawet siedzieliśmy na tarasie, a z rodziców tarasu to widać nasz dom, zresztą to jest dom na działce obok, na razie razem ogrodzony. więc nawet jak szła to widziała. i nic... ona nie wie na jakim etapie jesteśmy... własna matka... 😮 mojemu Mateuszowi jest cholernie przykro, bo do niego dzwoni 3-4 razy w tygodniu jak jest w Niemczech i nigdy żadnego pytania... no czy jej nie interesuje jak się tam układa synowi????!!!! ja nic nie mówiłam, bo Mateusz mi zabronił. a jemu jest tak przykro z tego powodu. przecież gdyby się o cokolwiek zapytała, mogłaby pójść i obejrzeć... ostatnio powiedziałam to mojemu tacie to powiedzial, że on sobie nie wyobraża tak. przecież to jej syn buduje dom i chyba każdy rodzic się cieszy jak się dzieciom układa... oj, zła jestem 😠 😠 😠 😠 😠 i zaczynam kobiety nie lubić... właśnie przez to....


AD 1 - kup sobie sokola - 100% golebie sie wyniosa 🙂, a tak powaznie to wynajmij sokolnika, tak jak na lotniskach sie robi odptaszanie!

AD 2 - nie mam kompetencji wystarczajaco zeby sie wypowiedziec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/193/msosorry.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/5297/msosorry.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]
Ooooo tak właśnie Novej jest wstyd za te haniebne zaniedbania ☺️ [/url]

wiec teraz sie tłumacz, gdzie sie podziewałas 🙂 po tym festynie tak cie wcieło 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq no widzisz bo ja tak lubię raz na jakiś czas ale efektownie i "zapadająco" w pamięć 😉

Aniqa no wyobraź sobie, że festyn nie ma z tym niestety nic wspólnego 😜
Raczej dom, podwórko, ogród, maliny, Pączysław i jego kły, zasranica Bondi no i rok szkolny - trzecia klasa Oli 😎


Ooooooo jaki duuuuży Kaliniak 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa mój ma buciki, kupiłam mu Reeboki.
Tylko, że on nie chodzi i raczej jest prowadzany pod paszki...no ale po dworze przecież w skarpetkach nie będzie hasał 😉

Teraz zamierzam mu kupić kapciuszki do domu firmy Befado albo Lemigo czy jakoś tak...to były pierwsze buciko-kapcie Oli i sprawdziły się w 100%. Chodziła normalnie już jak miała 9 miesięcy, a te kapciuchy miała kupowane jakoś od 5-go miesiąca kiedy w chodziku biegała 🙂
...a teraz ma nóżki proste jak zapałki...nie wiem czym tu się kierować patrząc na Olkę...chodzik, buciki a i tak "prosta" jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do butów, to ortopeda, który leczy Maćka jest jak najbardziej za butami. mówi, że po prostu stopa jest wtedy dobrze ułożona, but ma być ze sztywną pięta. i mówił, że to jest dobre przy nauce chodzeniu, bo dziecko nie uczy się chodzić na palcach tylko od razu stawia całą stopę. więc chyba lekarze dzielą się pół na pół z opiniami.

my nosimy buty, bo Maćkowi buty są zalecane.

a tak nawiązując do Maćka. to oglądałam dzisiaj "na dobre i na złe" i tam zabierali dziewczynę na operację i jej mama to przeżywała i przypomniałam sobie jak mi mojego Maciuńka malutkiego zabierali i łzy same mi pociekły. oj, teraz piszę i też płaczę. to jest straszneee... największemu wrogowi nie życzę tego... on był taki malutki i tyle już w życiu przeszedł... 5 miesięcy życia non stop gips... operacja. teraz cały czas szyna... a mimo to jest tak pogodnym dzieckiem, non stop się uśmiecha i w ogóle do wszystkich się śmieje. no i fizycznie też wcześnie zaczął wstawać, raczkować więc w niczym mu to nie przeszkodziło... to mu zostanie do końca życia, ale... damy sobie radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja właśnie wstawiłam ciacho do piekarnika, więc mam chwilę 😉
Aniqa Kalinka to już duża baba i ta burza włosów... moja taki łysolek 😜
Z tymi butkami to też słyszałam, że jeszcze nie i się twardo trzymam... jeszcze żadnych nie mamy i chyba Jula dlatego tak uwielbia targać moje 😜 normalnie muszę wszystkie buty w przedpokoju chować, a kapcie na krzesła układać 😁 Ale tak poważnie to zastanawiam się poważnie nad kupnem, czasem na spacerku z wózka wyskakujemy, a to już nie ta pora, żeby boso biegać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Ale się rozpisałyście wieczorem 🙂 Co do bucików to my jeszcze nie mamy, tzn mamy tylko takie miękkie atrapki które zakładam jak jest chłodno. JAk bedziemy kupować to elefanten właśnie bo też dużo dobrych opinii słyszałam
Chloe tak z ciekawości - dlaczego się w temacie nocniczkowym nie wypowiadasz? Jestes przeciwko wczesnemu nocnikowaniu? Moja kolezanka, notabene młoda mama i psycholog uważa że nie powinno się zaczynać przed drugim rokiem życia dziecka. Ale dla mnie to trochę przesada, sadzam Weronikę, ładnie siedzi i często coś do śodka wpadnie 😜 Nie chcę żeby załatwiała się wyłącznie na nocniczek, chcę żeby wiedziała że na nocniczku też się da 😉 No ale jak wiecie ona jeszcze się nie porusza za bardzo a jak zacznie to pewnie i z nocnika zacznie zeskakiwać - zmuszać jej nie będę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co dziewczyny...jednak pod latarnią jest zawsze najciemniej 😎 😎 😎

A propos bucików to ja zapomniałam, że pod samym nosem mam fabrykę obuwia 🤪 🤪 🤪 !!!!!!!!!

Zaraz podam Wam kilka linków jakie mają buciki 🙂
A teraz napiszę tylko, że na tych dożynkach co u mnie były mieli swoje stoisko i to są buciki z wkładkami ortopedycznymi właśnie dla zdrowia stópek dziecka (mają też i korygujące wady postawy osobno). Na swoim stoisku mieli parę bucików i szczerze mówiąc to wyginały się równie łatwo jak Elefanten 🙂 No i lekarz był jeden ortopeda co oglądał stópki dziecka jak się z maluchem podeszło 🙂

Hehe no zapomniałam o tym...a ta "fabryka" jest zaledwie 4 domy dalej 😎
No i w biurze u nich można kupić bezpośrednio buciki TANIEJ więc jeśli byłaby któraś zainteresowana to dajcie znać, popytam co i jak 🙂


Kapciuszki 🙂

Kolekcja wiosna 2012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...