Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
agami napisał(a):
pamm a ile te zupki moga stac robione? bo tyle robisz to sie zaczelam zastanawiac ze moze ja panikuje bo ja robie malo by max tydzien i sie zjadla... i ja je wekuje oczywiscie...


ja gotuje pasteryzuje słoiki i mi wychodzi tak 20 ich 🙂 ale teraz robię już ostatni raz bo jak się skończą to mała bedzie jadła w żłobku już za darmo jedzenie jest katerink śniadanko obiadek i podwieczorek więc super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
bo do roku jedzenie we własnym zakresie a słoiki już takie po 250g pakuje bo ona bardzo lubi moje obiady które jej robię 😉


A byłabys tak miła i napisała mi jak robisz taką jedną przykładową zupę? Bo ja już myślałam, żeby przestać małej gotować osobno specjalnie skoro ona tego nie chce jeść, albo na 4 łyżeczkach się kończy. No albo raz np. zupa dyniowa jest pyszna a raz be 🤔 Ona by jadła tylko jogurty, kaszkę mannę, chleb z masełkiem lub i bez no i owoce. 🤢 a uwielbia pomidory zapiekane w piekarniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chloe ja nie wiem czy ona pracuje, codziennie wychodziła i wracała po południu, bo słyszałam jak to swoje psisko wyprowadza- widocznie w tym tygodniu ma urlop, bo wczoraj też ich słyszałam. Ten facet/chłopak tak na prawdę tu nie mieszka...tzn od jakiegoś czasu widać się zagnieździł.
W ogóle na początku wszystko było cacy, bo kobieta żadnych hałasów nie robi, tyle co czasami w obcasach chodzi, albo ten jej pies ujada. Ale pamiętam dokładnie 10 listopada zjawił się ON i mamy cyrk na kółkach, a raczej burdel. Cały tydzień siedział, a potem chyba tydzień go nie było...doslownie brzmi to jak bym notowała co robi sąsiadka 😮 😮 no ale takie zmiany są zauważalne. Potem pan wrócił i jest 🙃
Ja też nie wiem ile mozna się pieprzyć, tzn. ok można się kochać wiele razy dziennie, ale właśnie kochać a nie pieprzyć, żeby gorzej nie napisać, 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my właśnie ze spacerku wróciłyśmy, Werka przespała caluśki a teraz sie budzi więc ja nie wiem kiedy obiad zrobię 😉 Dodam że to była dzis pierwsza drzemka i zważywszy na to ktora jest godzina to chyba ostatnia..
Pammat przyłączam się do zyczeń - wszystkiego najlepszego! Mąż wyszedł ze szpitala?
Aniqa gdzie Cię wcięło? Zdjęcia nam jesteś winna z imprezy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Pammat najlepszego 😘... udanej 18-tki 😜 a niespodzianka super 😁 😁
Wanilia opony zmienione????????????? ja ok 14 na pewno już będę w domu, bo mój do pracy... daj znać czy będziecie, bo Jula musiałaby wcześniejszą drzemkę zaliczyć 😉


dzięki impreza przednia nigdy się tak nie bawiłam na mojej 18 nastce jak dziś 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq niemożliwe....jakies święto bo moja tez już śpi 😲 Fakt że drugiej drzemki nie było dziś
Pammat dzwoniła dziś do mnie koleżanka, jej synek poszedł do żłobka jakieś dwa miesiące temu i też ciągle chory, teraz ma trzeci raz zapalenie oskrzeli 🥴 I co chwilę antybiotyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pam no to przekichane.....to poprostu jakas masakra oni naprawdę przyjmują chore dzieci w tym żłobku.....bo inaczej to niemożliwe! Biedna Konsti może jakoś się dziewczyna wybroni i nic jej NIE będzie 😘

Coq to wspaniale że troszkę pozytywnego nastawienia Ci przesłalam 😉 jedna z ulubionych piosenek Misia 🙂 ale" laleczke z porcelany " też bardzo lubi puszczalam mu ja tysiąc razy jeszcze w rożku był.....taki maluski.....ahhhhh kiedy to było..... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misio też śpi już nawet z godzinke 😉

U nas choroba małego jak szybko się pojawiła tak też znikła.....uffff cała noc i cały dzień bez gorączki.... 🙂 u lekarza nie byliśmy bo zadzwoniłam że nie ma gorączki już i nie wiem czy iść ... pielęgniarka mnie przepytala co i jak i powiedziała ze jak gorączka wróci to przyjść jutro skoro nie ma wysypki...ale ze wygląda że trzydniowka narazie tylko obserwować....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...