Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
wanilia napisał(a):
Nie wierzę, wylazła druga czworka na górze ale ewidentnie coś sie zaczyna dziać na dole 😲 będziemy miały kiedyś chwilę przerwy???? 😮


to jakie zęby już macie, że już dwie czwórki? 🙂

wszystkie dwójki i jedynki plus dwie górne czwórki


ahaaaa 🙂

no bo myślałam, że już liczyć nie umiem 😜 bo jak pisałaś, że Werka ma 10 zębów, i czwórki... to tak się doliczyć nie mogłam 😉 a to ona trójek nie ma i wszystko jasne! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
wanilia napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
wanilia napisał(a):
Nie wierzę, wylazła druga czworka na górze ale ewidentnie coś sie zaczyna dziać na dole 😲 będziemy miały kiedyś chwilę przerwy???? 😮


to jakie zęby już macie, że już dwie czwórki? 🙂

wszystkie dwójki i jedynki plus dwie górne czwórki


ahaaaa 🙂

no bo myślałam, że już liczyć nie umiem 😜 bo jak pisałaś, że Werka ma 10 zębów, i czwórki... to tak się doliczyć nie mogłam 😉 a to ona trójek nie ma i wszystko jasne! 🙂

No nie ma ale jako że liczyć jeszcze nie umie to trzeba jej to trójkowe przeoczenie wybaczyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Ja właśnie kawkę wypiłam, bo na stojąco zasypiałam... popołudniowa drzemka mnie ominęła, bo Julka poszła przed południem spać... chciała być zregenerowana na przyjazd Werki... jasne, że katarku żadnego nie chciałybyśmy złapać, bo trzeba by było chyba urodzinki odwołać 😞... bo u nas same takie maniunie dzieci będą. Wanilia w związku z tym, że Wy się tak do nas wybrać nie umiecie postanowiłyśmy, że my z Julą wpadniemy jak minie ta cała świąteczna gorączka... pewnie już w nowym roku... przyjedziemy pociągiem 🤪
Dołączamy się do dzieci wandali 😁 kupiłam taką serię książeczek "obrazki dla maluchów"... no i musiałam schować 🤢 pogryzione, jedna już w dwóch częściach, ani przez chwilę nie były używane zgodnie z przeznaczeniem 🤢
Aniqa, Pam zdrówka dla dziewczynek 😘
Coq weź może córcię i idź do tej swojej sąsiadeczki pogadać ( tylko nie podczas aktu, bo chyba sobie nie wyobrażasz, że Ci otworzy z gołą kuciapą 😜 ) ... może dotrze do łba , że dziecku przeszkadza i przeniosą się do gacha na bzykanko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pammzdrowka i buziaki dla Konsti 😘
Waniliabuziaki i zdrowka dla Werusi 😘
DZis jest u nas Mikolaj(ten co do butow wklada prezenty) i Sarka dostala taka szmaciana lale i lusterko v-tech i farme playskool no i spac nie chce 😜
Wlasciwie to tutaj dzis jest wieczor prezentow i kolacji rodzinnych jak u nas Wigilia, ale my dajemy drobne podarunki i slodycze a Wigilie tak jak w Polsce obchodzimy.
Bilans wyszedl bardzo dobrze 75cm/10,5kg a podczas szczepienia i po oczywiscie bylysmy najglosniejsze 😜 Maz trzymal Sare w powietrzu a ja jej szybko zakladalam ubrania i uciekalismy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Meliska kuciapa.....????? 😉 pierwsze słyszę 🙂


Też mnie ta kuciapa rozwaliła 😁
Meliska ta pinda wie, że dziecko mamy. Wczoraj z resztą mój mąż się im wydarł, że przez nich nam dziecko teraz nie śpi i płacze.

Moja gwiazda dziś do 17 spała, więc teraz długi wieczór 🙃

A ja siedziałam w kuchni i robiłam kofty z kaszy bulgur. Pierwszy raz na taką kasze trafiłam, kupiłam i było trzeba wypróbować, to zrobiłam tureckie żarcie. Bardzo smaczne, ale myślę, ze dla małżona sos z mięsem mielonym powinien być - następnym razem.

Marika nie to, żebym się cieszyła z wysypki, ale dobrze, ze jest, że macie pewność, że to trzydniówka 🙂
Żeby nam teraz Kalinka i Konstancja do zdrowia wróciły. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej to znowu ja. Jednak jestem. Pisze z komorki lezac w lozku juz. Marika no to dobrZe ze wiesz.ze to 3 dniowka.
Kurde z czego to dzieciaki lapia z.powietrza. Ta temp jest przerazajaca. Dla wszystkich swierzych choruskow zyczymy bardzo duzo zdrowia.coq wspolczuje mega z tymi sasiadami ja to bym kurwicy dostala. Takie.to jest.od piatku supet wolne roczek w sobote. To pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
Meliska kuciapa.....????? 😉 pierwsze słyszę 🙂


Też mnie ta kuciapa rozwaliła 😁

a pamiętacie purchawę z brzuszka?? 😁 😁 😁 😁 😁

Meliska no nie wytrzymam 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
A jak ,najfajniesze to oczywiste 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...