Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Helo, a dzisiaj spanie bylo od 20.30 do 10.30... Ale zeby nie bylo tak fajnie,to pobudki do 1 co godzine,potem o 5 mleko( cieszylam sie ze tak mi sie udalo ja przetrzymac) ale nastepne mleko juz o 6.30 :-S no i znowu poplakiwanie w lozeczku co chwila,az w koncu o 10.30 trzebebylo sie skulac z lozka:-) teraz tez kombinuje obiad i chyba standardowo skonczy sie na schabowym;-)

Aha,napisze jeszcze ze ja zaczelqm dawac Kalinie wiecej mleka ww dzien,bo nie pila wogole,a teraz dostaje przed drzemka. Bo od 2 tygodniach ma na paznokciach biale plamki i z tego co wyczytalam,to przez brak wapnia,a najwiecej go przeciez w mleku,wiec daie jej wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
cd....
tylko że Michał się raczej najada na noc 200 mleka z kleikiem....i tak myślę że chyba dziecko samo musi do tego dojrzeć .... 😉


Ja teraz po kąpieli robię 240 ml z cereale (zbożowy zagęszczacz) zjada 150-180ml i za jakieś pół godziny dojada resztę, więc wątpię, że to głód, bo jak długo siedzi to robię jej jeszcze 120 ml nieoszukiwanego. Dlatego też chce herbaty wypróbować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry bardzo w tą leniwą niedzielę 🙂

Ja na szybko tylko napiszę, że avatarki jak zwykle zaskakujące i słodkie 🤪

Basi dziękuję za pamięć i sms'ka 😘
Jednak niestety Ola ma ferie i wyjazd nas czeka więc przykro mi ale nie będę mogła się z Wami spotkać na słynnej już parapetówce u Agi 🤨

Wanilia ile ja mam jeszcze na Ciebie czekać na tym fejsie heeee 🤔 ???

U mnie problemów z panem ojcem ciąg dalszy...
Prezes natomiast rośnie i rozwija się jak trzeba...teraz tylko na antybiotyku jest ale już mu lepiej 🙂
Nadal nie przesypia nocek ale to już kwestia mojego przyzwyczajenia 😉

Być może do później ... a jeśli nie to buziale przesyłam wszystkim grudniówkom i ich słodziakom 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
ooo Nova 🤪 buziaki dla Was 😘

widze że rozmowa o "porównywaniu dzieci" ja się mało udzielam bo u nas chodzenie fakt od niedawna ale co do rozumienia wszystkiego co się do Majci mówi no i jej odzywania do nas ,to u nas to troszeczkę inaczej wygląda jak u dzieci w jej wieku i nie wiemy czy sie z tego powodu mamy cieszyć czy nie-ona ma rozumowanie 2 latka i nie bede tu tego rozwijać ale powiem Wam że moja siostrzenica też taka "mądra" od maleńkości-jest w szkole o rok do przodu a i tak się nudzi itd ja się trochę martwie bo to wcale nie jest dobre i takie dzieci maja poprostu przerąbane,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

bez ładu i składu posta napisałam i się Marika nie dziwie Tobie 😉 "rozumowanie 2 latka" pediatra powiedziała że rozumie tyle słów co 2 latek -wszystko co się do niej powie,o co się ją poprosi, bardzo dużo się też domyśla i zapamiętuje gdzie co schowała czy gdzie co powinno leżeć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
dzień dobry 🙂
ooo Nova 🤪 buziaki dla Was 😘

widze że rozmowa o "porównywaniu dzieci" ja się mało udzielam bo u nas chodzenie fakt od niedawna ale co do rozumienia wszystkiego co się do Majci mówi no i jej odzywania do nas ,to u nas to troszeczkę inaczej wygląda jak u dzieci w jej wieku i nie wiemy czy sie z tego powodu mamy cieszyć czy nie-ona ma rozumowanie 2 latka i nie bede tu tego rozwijać ale powiem Wam że moja siostrzenica też taka "mądra" od maleńkości-jest w szkole o rok do przodu a i tak się nudzi itd ja się trochę martwie bo to wcale nie jest dobre i takie dzieci maja poprostu przerąbane,


powtórzę się 😉po mamusie mądrla 😜
Rita rozbawiłaś bo tak napisałaś jakby to było mega zmartwienie 😜 😜 😜 😜
zresztą ktoś pisał że te co zaczęły szybko chodzić tyle nie gadają co te co jeszcze nie chodzą 😜 😜 😜

porównywanie , porównywaniem....najważniejsze moje kochane, że nie mamy w sumie żadna z nas mega zmartwień z naszymi bobaskami 😎 i że wszystkie zdrowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Rita napisał(a):
dzień dobry 🙂
ooo Nova 🤪 buziaki dla Was 😘

widze że rozmowa o "porównywaniu dzieci" ja się mało udzielam bo u nas chodzenie fakt od niedawna ale co do rozumienia wszystkiego co się do Majci mówi no i jej odzywania do nas ,to u nas to troszeczkę inaczej wygląda jak u dzieci w jej wieku i nie wiemy czy sie z tego powodu mamy cieszyć czy nie-ona ma rozumowanie 2 latka i nie bede tu tego rozwijać ale powiem Wam że moja siostrzenica też taka "mądra" od maleńkości-jest w szkole o rok do przodu a i tak się nudzi itd ja się trochę martwie bo to wcale nie jest dobre i takie dzieci maja poprostu przerąbane,


powtórzę się 😉po mamusie mądrla 😜
Rita rozbawiłaś bo tak napisałaś jakby to było mega zmartwienie 😜 😜 😜 😜
zresztą ktoś pisał że te co zaczęły szybko chodzić tyle nie gadają co te co jeszcze nie chodzą 😜 😜 😜

porównywanie , porównywaniem....najważniejsze moje kochane, że nie mamy w sumie żadna z nas mega zmartwień z naszymi bobaskami 😎 i że wszystkie zdrowe 😉


Ja pisałam, ja 😉
A ja wlaśnie mam zmartwienie, nie wiem co to za krostki wyszły Jaśminie koło buzi 🤨 takie zaczerwienione.

Rita nigdy się nie chwaliłaś, że Maja taka rozwojowo do przodu jeśli o psychikę chodzi 🤪
Ja czasami mówię do męża, że Jaśmina do najlepszych w klasie należeć nie będzie 😁 😉

Śpi moje dziecię, nareszcie usnęła...nie to, żeby jakaś nieznośna była. To ja coś dzisiaj mam skłonności wybuchowe ☺️ Więc ten oddech jest pożądany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Coq nie mam pojęcia co to może być... więc nie pomogę.... 🤔


Też nie wiem co to. Po posmarowaniu Sudocremem chyba żadnej poprawy nie ma, teraz na śpioch posmarowałam takim płynem, który do pupy miałyśmy, w nim tylko oliwa z oliwek i jakiś związek z wapniem. Najgorsze jest, że ona wszystko wyciera, rączki ciągle w ruchu, przyjdzie przytuli się, albo w kanapę 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq nic nie pisałam bo w niektóre rzeczy jakie ona wymysla sobie do zabawy itd pewnie nikt by mi nie uwierzył 🙂
co do buźki Jaśminki- ja bym nie smarowała niczym puki nie będzie wiadomo co to bo takie rzeczy to lepiej zasuszać niż nawilżać myślę ,a moze to uczuleniowe??? dostała coś nowego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co myślicie o tych rowerkach?
http://www.amazon.fr/Chicco-70606000000-Jouet-Zoom-Trike/dp/B000U74R48/ref=sr_1_10?s=toys&ie=UTF8&qid=1358698624&sr=1-10
http://www.amazon.fr/Kettler-8847-200-V%C3%A9hicule-Tricycle-Happytrike/dp/B002UXQM1G/ref=pd_sim_sbs_t_4
http://www.amazon.fr/SMOBY-V%C3%A9hicules-enfants-Tricycle-Cocooning/dp/B002CJN11C/ref=sr_1_1?s=toys&ie=UTF8&qid=1358699987&sr=1-1

http://www.amazon.fr/Smoby-434111-V%C3%A9hicule-Enfants-Tricycles/dp/B005ZB2VAQ/ref=pd_sim_sbs_t_1
Ten drugi jest dopiero od 2 lat..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...