Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
chloe napisał(a):
wanilia napisał(a):
Zobaczcie jaki fajny patent podpowiedziała mi laska na brzuszku: http://www.amazon.co.uk/supercover-2222-Litaf-Pick-Up/dp/B000FA1A0E/ref=cm_cr_pr_pb_i
Niestety na rozpisce wózków nie ma ani jane muum ani mutsy urban ridera więc nie wiem czy dostawka jest kompatybilna z moimi furami 🤔

oo fajne! 🙂, tylko drogie 🥴
a gdzie jest ta lista?

http://litaf.com/Uploads/sc.pdf
Ja rozejrze się w razie czego za używką na ebay'u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ech, Werka się zaraz będzie budzić a ja nic nie zdązylam w domu zrobic...Za to rozmawiałam z rzecznikiem konsumenta i rzeczoznawcą od obuwia z inspekcji handlowej, niestety musze do Opola jechać z tymi butami jak chcę walczyć o zwrot kasy lub nowe buty...Za to Inspekcja zajmuje się nieodpłatnie mediacją ze sprzedawcą więc chyba warto.
Zapomniałam Wam napisac że Weronisia całuje mnie ostatnio w brzuszek 🤪 Jak przyjadą moi rodzice to poprosze tatę o małą sesję z Werką i brzuszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Moje maleństwo padło właśnie po tym całym ciąganiu jej wszędzie. Po lekarzu wróciłysmy na dwie godziny do domu, ale Mała dziś nie spała wystarczająco, a w nocy spała bardzo źle, my z mężem praktycznie w ogóle 🤢 Jestem zmęczona jak cholera.

Dziecko moje powoli dobija do 10 🙃 ale ale jeszcze nie... 9480 g mamy 😉 i 78cm.
Jak tylko lekarz wszedł do gabinetu zrobiła się podkowa, a jak tylko zaczęłam ją rozbierać płacz, ryk właściwie całą wizytę trwał 🤢 No, ale przebadana i wg lekarza zdrowa i urocza.
Upewnił mnie, że dobrze robię mówiąc do Jaśminy po polsku 🙂 Co więcej, stwierdził, że dobrze gdyby z polskimi dziećmi mogła się bawić... on zna trochę Polaków z dziećmi właśnie, które ma jako pacjentów, o ale kontaktów dać mi nie może...no ale są tu Polacy 🤪 tylko jak ich wytropić? 🤔

U mnie tak zimno, że ręce marzną! Jeszce jak wracałam to tramwaj sprzed nosa mi odjechał, bo jakiś urodziwy licealista z namaszczeniem wrzucał monety do automatu i biletu nie zdążyłam kupić, więc całe 8 minut marzłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Hej,
Dzien zaczol sie dzis fajnie choc nocka nie zapowiadala sie ciekawie.
Floro poszedl spac o 17:20 🤨 bylismy pewni ze sie obudzi po jakies godzinie a tu niespodzianka. Spal do 23 😮 dostal mleko, moj M poszedl z nim na gore do jego pokoju. Flor przysypial po czym sie budzil i znowu przysypial. W koncu wzielismy go do lozka i spal z nami do 6:30. Jak sie obudzil wyszedl z lozka i zaczol mlaskac ze jest glodny. Poszedl po moje kapcie, przyniosl je i krzyczal ze maam wstac i dac mi jesc.
Z dobrych wiadomosci koledze z pracy urodzila sie wczoraj coreczka(przed wczesnie). Mieli dosc duze problemy w ciazy, ale szczesliwie wczoraj zrobili cesarke. Malenstwo wazy 1900g dostala 10 w skali i ma bardzo mocny uscisk. Bardzo sie ciesze ze udalo sie dotrwac tak dlugo. Teraz mala lezy w inkubatorze.


Dla kolegi gratulacje 🙂
A ja Tobie piąteczkę przybijam, bo też koszmarną noc miałam. Jaśmina popłakiwała co chwila, a mleka wypiła 3x 120 ml. 🤢 Ja praktycznie nie spałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Bry 😉
Nie uwierzycie... ja się jeszcze w piżamie snuję ☺️

🤪 🤪 🤪 To już w sumie nie warto się przebierać 😜

Coq a Wy byłyście na szczepieniu czy na kontroli? Powiem Ci że Weronika waży 10,5 kg więc różnica nie jest jakas powalająca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Zapomniałam Wam napisac że Weronisia całuje mnie ostatnio w brzuszek 🤪 Jak przyjadą moi rodzice to poprosze tatę o małą sesję z Werką i brzuszkiem 🙂


Ale pięknie 🙂 Sesję z przyjemnością obejrzę.

sweet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
meliska napisał(a):
Bry 😉
Nie uwierzycie... ja się jeszcze w piżamie snuję ☺️

🤪 🤪 🤪 To już w sumie nie warto się przebierać 😜

Coq a Wy byłyście na szczepieniu czy na kontroli? Powiem Ci że Weronika waży 10,5 kg więc różnica nie jest jakas powalająca 😉


Główny cel to szczepienie było - następne w kwietniu - ale zawsze jest badanie, ważenie i mierzenie.
A z wagą chyba wszystko jest ok, bo lekarz nie ma żadnych zastrzeżeń .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
meliska napisał(a):
Bry 😉
Nie uwierzycie... ja się jeszcze w piżamie snuję ☺️

🤪 🤪 🤪 To już w sumie nie warto się przebierać 😜

Coq a Wy byłyście na szczepieniu czy na kontroli? Powiem Ci że Weronika waży 10,5 kg więc różnica nie jest jakas powalająca 😉


Główny cel to szczepienie było - następne w kwietniu - ale zawsze jest badanie, ważenie i mierzenie.
A z wagą chyba wszystko jest ok, bo lekarz nie ma żadnych zastrzeżeń .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AGAMI fajny eskimosek z Kuby 🙂
COQ i co lekarz na polknieta część dlugopisu?
WANILIA nie zrobiłyśmy dziewczynom wspólnej foty 😞 ino w pociągu kilka fotek trzaslam 😉
MARIKA mam nadzieję, że nie robię falstartu... wszystkiego naj, naj, naj, rośnij zdrowo mamusiu 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry! 🙂

długi dzień za nami...

rano byliśmy w szpitalu na kontroli z Maćkiem. no i jak Maciuniek zobaczył pana gipsiarza to w ryk. zaraz przyszedł pan doktor, a Maciek płakał jak tylko spojrzał na gipsiarza. ledwo dał sobie nogę obejrzeć. pan doktor chciał zobaczyć jak chodzi, rozłożyli mu taki dywanik na podłodze prawie jak czerwony dywan przed nogami tylko, że motywem była łąka 😜 a on do mnie na szyję, i w płacz. no i nie dało rady, żeby przeszedł kawałek. lekarz powiedział, że widać poprawę, my mu powiedzieliśmy, że też zauważyliśmy, że lepiej stópkę stawia.
następna kontrola za 3 miesiące 🙂 aczkolwiek my pojedziemy jak uznamy, że gips jest już za mały... 😉

potem byliśmy u brata M. na kawce 🙂
potem wycieczki po sklepach, zarówno spożywczych jak i marketach budowlanych 🙂 lustro do łazienki zamówione 🤪 także niedługo zacznie nabierać wyglądu, bo teraz w miejscu lustra jest goły tynk, nawet bez gładzi...
oświetlenie do łazienki obejrzane, wybrane w sklepie, zaraz się rozejrzę na allegro zobaczyć czy taniej się nie da 😉

jak przyjechaliśmy do domu była 15. a wyjechaliśmy po 7...

no i tu zabawa z Maćkiem, tu rozpalanie w kominku, jakiś obiad... potem M. pojechał do teściowej, a ja zabawiałam Maćka i przetrzymywałam go, żeby nie padł za wcześnie 😉 no i udało się, bo usnął ok 19.40 🙂

aaa, w Biedronce są fajne podkładki na stół 🙂 4 sztuki w komplecie za 7,99zł 🙂 kupiliśmy 3 wzory 😜

a Maćkowi następne naklejki kupiliśmy na ścianę 🙂 jedne normalne, a drugie złożyły się w miarkę, i to chyba do 150cm więc będziemy mierzyć Maćka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia i Meliska spotkanie Wam zazdroszczę ☺️ i mam nadzieję, że co się odwlecze to nie uciecze... i że spotkanie u mnie dojdzie kiedyś do skutku! 🙂

Basieńka dla kolegi gratulacje 🙂

Chloe no to żeby te mdłości Cię męczyły i męczyły 😜

Wanilia no jak słodko, że Werka w brzuszek Cię całuję 🙂 🙂 🙂 a z tymi butami to walcz o swoje! 🙂

Coq no to po wizycie dobrze 🙂 i Jaśminka pięknie rośnie! 🙂 Maciek na ostatniej wizycie ważył 10,8kg, ale w ubraniu i w butach. a mierzy chyba 84 czy 85 cm...

Meliska czasami fajnie urządzić sobie dzień w piżamie 😁





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
dzisiaj urodziny Mariki? zdrówka kochana i saaaamych radosnych dni 😘


30 ☺️ 🤔

Dziś rodzinka zaliczona i moja i tesciowie też byli 🙂 ale przed kąpaniem już poszli 🙂 zresztą wszyscy wiedzą że my po choróbskach......

A jutro znajomi więc coś trzeba przygotować..........jakieś pomysły??? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika wszystkiego naj naj!!!Zdrówka!!!
Wanilia mówisz że widziałaś się z Meliską super że wypad się udał!!!
Nova jak u Ciebie!!
Agaa ciesze się że z nóżką Maciejki coraz lepiej spoko że dopiero za 3 miesiące macie przyjechac do kontroli!!! Biedak Że płakał !!! mówisz że dziś mega dużo załatwień mieliście!!!
Spoko że lustro kupiliście bo to ważna rzecz!!!
Coq jak się macie jak Jaśminka!!!! Ciesze się że z wagą do przodu idziecie!!!
Chloe jak się czujesz???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...