Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Rita super, że wpadłaś na pomysł wklejenia kilku zdjęć 🙂 Majka śliczna dziewczynka i też z tych co mają włoski 😉 No i do twojego męża bardzo podobna 🙂
Agami trzymam kciuki za dobrą noc. ...no i jednak za dobry obrót sprawy u dziadka...

Marika trudno jest z fridą. Szczęśliwie katar nie jest tragiczny. Generalnie leci, ale teraz widzę bawi się i nosek jakby czysty. Wiem, że lepiej odciągać, ale też nie chce jej maltretować, bo prawdę mówiąc mąż powinien ją trzymać, żebym mogła wyczyścić nos 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Rita no jaka fajna Majeczka! 🙂 super zdjęcia 🙂 🙂 🙂

Agami trzymam mocno kciuki za zdrowie dziadka! 😘
u mnie dowiedziałam się ostatnio, że mój chrzestny ma raka... ma guzki w pachwinach, pod pachami, na szyi, a szyję to ma taką podobno jakby co najmniej 2 szyje miał. nie widziałam go ostatnio, bo mieszka ok 350km ode mnie. no a to najmłodszy brat mojej babci - mamy mojej mamy. no i mama mi dzisiaj mówiła, że wujek wyszedł na razie ze szpitala po pierwszej chemii. no i że nie jest fajnie... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Maciej śpi 😁


Dobranoc 🙃


usnął szybciutko, nawet mleka nie dopił i już spał 🙂 i oby do ranaaaaa!!!

aaa, zapomniałam się pochwalić, że patent z rozrzedzeniem mleka chyba u nas działa. bo stopniowo mniej mleka mu sypałam i ostatnio dostawał jedną łyżeczkę na 120ml wody, więc to raczej woda zabarwiona mlekiem była 😉 no i budzi się coraz później, łyknie z 10-20ml i idzie spać dalej. a ostatniej nocy to jak usnął po 19.30 tak pierwszy raz obudził się o 5.20, wzięłam go do nas do łóżka i spał do 6.20 🙂 🙂 🙂 i noc bez mleka! 🙂

a co do syropku na bolące dziąsełka, to ja za często staram się nie dawać. ale jak dzisiaj cały dzień te zęby mu dokuczały to przed kąpielą dałam mu 5ml syropku. na lepsze spanie mam nadzieję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka wam!!!
Chloe sorki póki pamiętam nie wiedziałam że to ty pisałaś o bracie a powiedz mi skąd jesteś??? Może nie mam daleko hehe!!!
Twój domek też mi się podoba fajnie rozplanowane!!! Mowisz że cię mdli bardziej niż przy Julku oj to będzie dziewczynka!!!!
Agaaa witam mówisz że niania dla Maciejki super to się cieszę oby tak dalej!!!
Agami współczuje twojemu dziadkowi oby on jeszcze mógł cieszyć się życiem naprawdę trzymam kciuki ale faktycznie Rita ma rację mogli by jakiś lek wymyślic na te raczyska!!!
Rita Majcia kochana jakie ma długie włoski a i fakt jesli na tym zdjęciu są twoje nogi to zazdroszcze pozytywnie!!!
Wanilia kochana twój domek jest fajny ale nie chciała bym parterowego a dlatego że na działce mi się by nie zmieścił!!! hehehe
Nova witam niezła ta historia z twoim Pączkiem oj też bym się wystraszyła!!!
Coq oby katarek szybko minął i żeby okazalo się że od zębów
A my dziś cały dzień poza domem !!!Najpierw praca potem u teściowej a potem u koleżanki i od 19.40 spi a ja siedzę!!!!
Agaaa ja oglądam lekarzy boskie to jest i boskie też jest przepis na zycie choć trochę mnie drażni jak ten Jerzy Anki nie poznaje i ta krowa Elka niech spada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Rita napisał(a):
a Maja zasnęła-drzemka o 20:30 zaje...ście 🤢


Może niespodziankę Wam sprawi i będzie spala do rana 🙂


oj pliiiiissss 🤪 jak by tak było to obiecuje jutro umyć okna!!


no to trzymam kciuki, żebyś miała jutro czyste okna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
RITA jaka Maja fajowa, dawno jej nie było. A na nogi też zwróciłam uwagę i jak fajnie pozawijane... też tak uwielbiam nogi pozawijac, a najbardziej paluchy u nóg jeden o drugi i zauważyłam, że Julka ma to po mnie 😉
WANILIA pozazdroscilam tych klocków ostatnio i też wyciagnelysmy... no robią większe dużo większe wrażenie niż ostatnio, ale i tak najbardziej pasuje mojemu dziecku wlazenie do tego wiadra
AGAMI 3mam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi no gratuluję posta 😉 ...a Elka rzeczywiście niech się wali 😜 Jurek musi pamięć odzyskać 😎

Dziewczyny Wy jak te dzięcioły stukacie te stronki 😮

Wiadomości miłe i mniej przyjemne ale cóż...takie życie 🤨

Agami -> 😘

Rita chudzinko Majeczka to czysty tatuś 😉

Co do szczebelków prezesowych to już od dawna wyciągnięte bo rano czasami nie chciało mi się po niego chodzić i sam przychodził do mnie...no ale żeby wyszedł w nocy 😮 ...no nie pomyślałam nawet 🤨

Lasencje mam bardzo ważne i nurtujące mnie od jakiegoś czasu pytanie...
CZY WASZE DZIECIACZKI JEDZĄ KOLACJĘ ??? Pomijając mleczko lub kaszkę z butelki... A JEŚLI TAK TO CO I MNIEJ WIĘCEJ ILE CZASU PRZED SPANIEM???

Pytam o to bo mój od jakiegoś czasu z butlą nie żyje w zgodzie i tylko w czasie snu ją akceptuje 🤔 Postanowiłam więc, że będę mu dawać normalną kolację. Jak na razie rewelacja bo najedzony położył się i w mig zasnął...ciekawe o której mi się dzisiaj obudzi i czy będzie głodny czy tylko spragniony 🤨

Aaa i jeszcze jedno...pani psycholog mi się rozchorowała i niestety dzisiejszą tak długo wyczekiwaną wizytę przełożyła aż na następny tydzień 🥴
Dla poprawy humoru kupiłam sobie dzisiaj 7 kinkietów do mieszkanka heheh 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...