Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Lekarze hmmm...widzę, że kolejny serialowy come back przeszedł mi przed nosem 🤢
Ale wujek TVN Player lubi spędzać ze mną wieczory 🤪

Coq & Bambina -> doooooobranoc 🙂

Marika jaka czarna.... ???? Ty chociaż masz zmywarkę 😜

A co do sprzętu to lodówka mi się zepsuła 😠 Zamiast chłodzić to ona grzeje 😠 Jutro muszę rozejrzeć się za nową...szkoda tylko, że budżet mega okrojony 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NOVA kaszka na gęsto, później kąpiel i do spania... mleka przed spaniem to Julka pewnie z pół roku nie pije... a nocami i owszem 😉 chociaż poprawa u nas wielka... mleko ok 4-5 i jest to jedyne mleko w nocy, następne dopiero udaje się przemycić w czasie drzemki choć nie zawsze
A z serialami to ja jestem daleko za murzynami i nie wiem czy zdołam to naprawić

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a dajecie mleko krowie??? bo Kalina zaczela gardzic kaszka na sniadanie, wiec co drugi dzien daje jej mleko UHT przegotowane z płatkami kukurydzianymi (wcina az sie uszy trzesa). tylko tak sie zastanawiam, czy to dobrze z tym mlekiem, czy nie za szybko. cos mi szwagierka dzisiaj mowila, ze lepiej dac przegotowane mleko pasteryzowane, to które ma krótki termin przydatności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i obudziło się moje dziecie
Nova może za tydzień pani P znowu przełoży wizyte to znowu cos fajnego kupisz- taka kuracja też pomaga 😉
my mleka krowiego jeszcze nie pijemy ale co czytam? ogórki? a ja juz dawno chciałam małej dac a Adam mi smęcił że za szybko
my na noc pijemy mleczko z kaszką ale jak jemu kanapki na kolacje to Majucha zawsze coś wysępi
wgle to cieszę się bo ona wypija tyle mleka ile tylko dostanie a ostatnio wyczaił Adam nasze mleko milupe o smaku waniliowym i bananowym-rewelacje robi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ojjj Aniqa mój z kanapkami się jakoś szczególnie nie przyjaźni ale jeśli o mleko takie "zwykłe" z kartonu chodzi to płatki kukurydziane na takim mleku dostaje już od dawna ( nie gotuję mleka wcześniej tylko trochę podgrzewam). Z Olą też to przerabiałam i ma się do dziś świetnie 😉 Nie ma co popadać ze skrajności w skrajność...trzeba tylko obserwować przez pierwszych parę razy czy zmian na skórze uczuleniowych nie ma.

Rita - oby już nie przekładała bo na taką kurację mnie już stać nie będzie 🥴 Jak już pisałam lodówka mi się zepsuła i niespodziewany wydatek mnie czeka...a już byłam ciut ciut od bycia szczęśliwą posiadaczką zmywarki...ale niestety nadal ręcznie gary szorować będę 😠


Dooooobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita .....piękne długie nogi!! 😜
Majka już niezła panna 🙂 i włosy piękne gęsta czuprynka..... 😉

U nas kolacji w sumie nie ma ok 18 jakiś deserek owoc....i po kąpieli mleko ok 20 przed chorobą z kaszką ale teraz tylko mleko 210 bo kaszke mu odrzuciło......i na tym śpi do rana jak wstanie o 7 też mleko 210 ale po chorobie rano nie wypija całego....później 9 kanapki....jogurt....różnie....

Aniqa u nas raz tylko był budyn na prawdziwym mleku ale szału nie było więc nadal tylko modyfikowane.....rano i wieczór....ale je jogurty "dorosłych"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dopiero zasnęło to moje dziewcze wrr.. ostatni raz ominęłysmy drzemkę w dzień!!
Marika 😜
Nova kupuj lodówkę a naczynia ja Ci będe zmywać 🙂 pisałam już że lubie zmywać naczynia i myć łazienki?? 😜 Adam chciał zmywarkę kupic jak zamieszkalismy razem,ale mu ją z głowy wybiłam hehe (pewnie teraz wszystkie sobie myślą-jaka wariatka!!!) ale ja lubie 🙂
aleee mi się chce spać!!!!!!!
dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi, o jakim bracie pislalam??? 🙂) jestem z dabrowy gorniczej takze nie tak daleko 🙂)

coq - gratluacje za wysmarkany nosek hehe

rita piekne masz te patyki nie marudz!!

novam - ja tam uwielbiam zakupy a teraz posucha bo trzeba oszczedzac....

aniqa nie gotuj mleka uht, kazde gotowanie szkodzi mleku a ono i tak juz bylo podgrzane pare razy w procesie uht!!! gotuje sie tylko mleko prosto od krowy albo takie z mlekomatu lub pasteryzowane.

a co do kolacji to u nas Danonek ok 19 (wiem zapieralam sie z enie bede dawac ale smkuja nam strasznie 😉) lub kanapeczka chociaz ostatnio mniej. A na sen o 22.30 mleczko z kaszka.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki za odpowiedź w sprawie kolacji 🙂
Wczoraj testowałam na małym kolację bez butli do zasypiania....i wiecie co...przed spaniem dostał płatki kukurydziane na mleku i w nocy tylko pił 🤪 Ale ui mnie bez picia się w nocy nie obejdzie bo ma bardzo ciepły pokoik i mimo nawilżacza takiego na grzejnik ma tam suche powietrze 🤢

Rita polecasz się na zmywanie? To super, pozbieram Ci gary z całego tygodnia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobryyyy 🙂

mój mały człowieczek siedzi na kanapie, ogląda bajkę i tylko czubek głowy widzę, bo kanapa stoi do mnie tyłem 🙂

Nova zepsutej lodówki współczuję...

Marika Maciek też je dorosłe jogurty 🙂 i bardzo mu smakują 🙂

Wanilia no Maciek też jako takiej kolacji nie je. z reguły drugie danie je ok 15-16. a potem to jakiegoś chrupka, owoc jakiś. no i po 19 mleko. ostatnio robię mu po 210ml takiej naprawdę gęstej kaszy. smoczek w butelce nożyczkami powiększyłam 🙂

Chloe Maciek dostał kiedyś 4 danonki i furory nie zrobiły u nas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane !!!
Nocka następna zleciała. nasz mały pije mleko z kartonu i nic mu nie ma!!! Uwielbia!!!
Grysik też kocha!!!Nie dawałam mu płatków kukurydzianych spróbuje od siebie!!!
Chloe kurcze to kto pisał że taki sam projekt ma jak ja?????
Dąbrowa górnicza to blisko mnie!!!
Agaaa fajnie że twój ,mały siedzi i się bajką zainteresuje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry

Mała jeszcze śpi. Noc tragiczna. Ciągle się budziła z płaczem, w lóżeczku spać nie chciała. Rano płakała i tylko na rękach chciała spać, a ja sił nie miałam.
Ja sama jeszcze gorzej...w nocy wstawałam płukać gardło wodą z solą, tak mnie bolało... i boli. Generalnie czuję się choro.

Kawa już jest, więc czytam co pisałyście...o ile net mi pozwoli, bo już drugi raz pisze posta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry
moja kluska jeszcze spi to sobie kawe dopije
ja jogurtów jeszcze nie dawałam ale to dlatego ze ja nie lubie, Adam też ich nie je i u nas w domu ich nie ma a kupuje ma łej musy owocowe z bebevity w takim pojemniku jak jogurt
dzisiaj na obiad robie kurczaka w papirusie bo mama mi nawoziła tych papirusów a Majcia tez go lubi

wczoraj wieczorem umówiłam sie wstepnie na kawe w niedziele w Hamburgu 🙂 tam wyprowadziła się ta moja koleżanka z Bremen i oni często przyjeżdżaja do nas a my u nich jeszcze nie byliśmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
rety Coq współczuje nocki-biedna malutka,ten katarek jej przeszkadzał a Ty coś rób z tym gardłem zebys nie cierpiała jak ja


Właśnie katarek raczej nie, bo po tym wczorajszym czyszczeniu (a zrobiłam to jeszcze kilka razy) wcale nie jest źle. Nawet oddychać mogła przez nos a nie usta. Nie wiem czy to zęby, czy koszmary 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A zapomniałam dodać, że z rańca ten zarąbisty pies mi wył znowu...Od ostatniej kartki była cisza---sama nie wiem co ta baba z psem robi, że nie wył, nie szczekał, nie skakał...
No i generalnie jak się nie piep..ą -- bo ja już Wam nie piszę, ale prawie codziennie miotłą postukam, a sąsiadka chamka mi odstukuje 🙃 --- tak się tu bawimy 😉 więc jak nie ma seksu, to są kłótnie, wczoraj do 22 pyska na siebie darli, więc zawsze jakieś atrakcje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Rita napisał(a):
rety Coq współczuje nocki-biedna malutka,ten katarek jej przeszkadzał a Ty coś rób z tym gardłem zebys nie cierpiała jak ja


Właśnie katarek raczej nie, bo po tym wczorajszym czyszczeniu (a zrobiłam to jeszcze kilka razy) wcale nie jest źle. Nawet oddychać mogła przez nos a nie usta. Nie wiem czy to zęby, czy koszmary 😮
o ja,oby już było dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...