Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Rita ale właściwie powinnam Cię pocieszyć, że ja niewiele więcej zrobiłam, ale usprawiedliwiam się dziś stanem zdrowia 😎

Wanilia szczerze mówiąc to podziwiam Cię, że na dwa spacery wychodzisz skoro Werka z wózka mało zadowolona.

ja dzis posprzatalam cale mieszkanie i padam na pysk!
my na spacerki chodzimy juz tylko na nozki odkad snieg stopnial. wozka jak julek nie lubil tak nie lubi 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
I nie ma kroliczka 😞 Boje sie troche, zeby kota polowan nie urzadzala. Musze to bardzo dokladnie przemyslec, bo zwierze nie zabawka.
Ja ugotowalam pomidorowke na dwa dni dla Sary i jeszcze jutro my sie najemy, bo sporo jej ugotowalam. Wiecie co zmienilam Sarze fotelik do karmienia tzn. mamy Chicco Poly ale tez Tripp Trapp z wkladem dla dzieci. Nie bylam przekonana do nich,bo takie "surowe" mi sie wydaja,ale o dziwo Mala go polubila.
U nas tez szaro buro. AAa Sarah pokazuje na worek z piaskiem do kuwety, bo jest na nim zdjecie kota i wola Kici 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Rita ale właściwie powinnam Cię pocieszyć, że ja niewiele więcej zrobiłam, ale usprawiedliwiam się dziś stanem zdrowia 😎

Wanilia szczerze mówiąc to podziwiam Cię, że na dwa spacery wychodzisz skoro Werka z wózka mało zadowolona.

ja dzis posprzatalam cale mieszkanie i padam na pysk!
my na spacerki chodzimy juz tylko na nozki odkad snieg stopnial. wozka jak julek nie lubil tak nie lubi 🥴


Właśnie dlatego my na dwa razy ale krócej. Werka jeszcze za słaby zawodnik żeby bez wózka wyjść 😉 W dodatku u nas jeszzce zostało sporo śniegu w parku, takiej mokrej brei a Weronika wyrosła z zimowych butków więc mamy tylko półbuty do chodzenia
Chloe szybko z tą zgagą wystartowałaś 😲 😁
Beata skoro sie boisz że kot będzie na królika polował to może faktycznie lepiej się wstrzymać
Aaagaaa fajnie że się zakupy udały 🙂 Ja dziś wpadłam z Weronika do tanioszki w drodze z parku ale było tylu ludzi (dzień dostawy) że się wycofałysmy

CZY MOJE DZIECKO ZASNĘŁO????? 😲 😮 😮 Boję się iść sprawdzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata moja sis ma kota i chomika kupili-wiadomo na poczatku kot sie interesował ale co ważne nie wyzywali na niego tylko zajmowali go czymś innym albo sie z nim tez bawili blisko klatki z chomikiem i po krótkim czasie kot przestał się interesowac klatką ani tym co się w środku dzieje 🙂

gadałam z rodzicami na skypie i w marcu wybierają się w rejs 4 dniowy do szwecji-2 noce na statku i jedna w 3 gwiazdkowym hotelu-do jutra mamy sie zastanowić czy chcemy płynąć z nimi, na razie jestem napalona ale w związku z tym że cykor jestem i sie wody boje to pewnie nie popłyniemy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):

Aaagaaa fajnie że się zakupy udały 🙂 Ja dziś wpadłam z Weronika do tanioszki w drodze z parku ale było tylu ludzi (dzień dostawy) że się wycofałysmy

CZY MOJE DZIECKO ZASNĘŁO????? 😲 😮 😮 Boję się iść sprawdzić 😁


no udały się udały 🙂 dla siebie też coś kupiłam - klamerkę do włosów za 2,99zł 😁

a moje dziecko spało dzisiaj tylko rano. no i teraz usypia go tatuś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chloe to super że dolegliwości są 😁 mnie zgaga pod sam koniec ciąży męczyła 😉

Beata no taki króliczek to fajna sprawa 🙂

Coq no to Cię trochę wystawili z tym rowerem... 😮 a jak już będziesz mieć to zdjęcie poprosimy 🙂

wrzuciłabym Wam zdjęcie Maćka to dowodowe ale nie mam skanera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane nam dziś dzień nawet zleciał u teściów byłam od 14 do 18.30 żebym sama w domku nie siedziała z małym!!! jojcał tam i nie chciał spać iść 3 raz z rzędu drugi raz!!!
Budzi się o 5.40 i idzie spać na pierwszą drzemkę przed 11 na 30 min ostatnio i do wieczora już nie śpi!!!
Chloe mówisz że zgaga cię męczy ojjjjj!!!!!Pewnie że na pewno was odwiedzimy najpierw zakupy w fashion house a potem kawka u ciebie!!A powiedz mi na jakim wy etapie budowy jesteście!!!
Aniqa wiem że to ty pisałaś że brat ma taki sam domek jak ja!!!!Nie pomyliłam się!!!A może poprosiła byś brata o przesłanie mi kilku fotek domku z zewnątrz i w środku hmmm bo fakt Gdańsk troszku daleko!!
Wanilka a zapomniałam zapytać jak się mieszka na nowym mieszkanku???
Rita i Beatka ja też lubię bardzo zwierzątka ale jakoś nie wyobrażam sobie jak byś my mieli mieć albo królika albo świnkę heheh może jeszcze nie czas!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...