Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ha, a u mnie miłe przedpołudnie przerodziło się w walkę z Netią i z panami z TP sa którzy mieli mi łącze podłączyć. Okazało się ze mogą to zrobić rzekomo tylko w sypialni na co ja się nie zgodziłam i powiedziałam że mam to gdzieś ze tam jest gniazdko skoro za zrobienie przyłącza płacę 200zł to router ma być na biurku a nie koło Werki łóżeczka 😠 😠 😠 No i poszli sobie a ja za telefon i z opierdolem do Netii...Panowie wrocili po 15 min i zrobili przyłącze tak jak trzeba. To znaczy to się jeszcze okaże jak M wróci i spojrzy na to fachowym okiem 😉 W dodatku muszę wyczyścić wykładzinę w sypialni bo buraki wlazły w ubłoconych butach 😠
Coq, Beata i przede wszystkim Chloe : zdrowia życzę. Chloe przede wszystkim bo w ciązy wiecie jak z lekami....
Pamm z tym dywanikiem to serio pisałaś? W końcu od tego sa tam opiekunki żeby dzieci pilnować 🤔 No bo niby co Ty masz zrobić - karę daĆ? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
chloe napisał(a):
wanilia napisał(a):
Chloe próbuję się dopatrzeć na suwaczku których ząbków Julkowi brakuje

piatek 🤪

Tak myslałam własnie ale coś mnie wzrok chyba zawodzi 😁
Kurcze, wiecie że pozamiatanie i pomycie podłóg to dla mnie pomału wysiłek? 😮

pomalu? i tak jestes hardkorem!! 🙂
ktory to tydzien dokladnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

U mnie tez piekne sloneczko swieci od rana 🙂
Coq imprezka jest z okazji dnia Kobiet.
Plan jest taki:
Profesjonalny taniec erotyczny
wystepy solowe
Finalowy duet a niespodzianka
Pokaz i show w wykonaniu barmana
drinki dla kazdej Pani.
Nigdy na czyms takim nie bylam wiec mam nadzieje ze bede sie dobrze bawic 🙂

Pam wyglada ze Kosti to najbardziej rozrabia w zlobku 🙂
Ja sie dzis dowiedzialam ze Florek sie zakochal 🙂 Pani w zlobku powiedziala ze Florek jak tylko zobaczy Swoja kolezanke, ktora jest dwa razy wieksza od niego rzuca sie na nia i sie przytula, zaraz usmiech na twarzy i chodzi za nia krok w krok 🙂 az sie smialysmy ze Florek juz niedlugo sie wyprowadzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
wanilia napisał(a):
chloe napisał(a):
wanilia napisał(a):
Chloe próbuję się dopatrzeć na suwaczku których ząbków Julkowi brakuje

piatek 🤪

Tak myslałam własnie ale coś mnie wzrok chyba zawodzi 😁
Kurcze, wiecie że pozamiatanie i pomycie podłóg to dla mnie pomału wysiłek? 😮

pomalu? i tak jestes hardkorem!! 🙂
ktory to tydzien dokladnie?

30 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Basienka Ty lepiej męża poproś o taki taniec 😉
A Florka widac już czas wypuścić spod maminej spódnicy skoro znalazł sobie inną 😁

M robi to po swojemu 🙂 Wypada zobaczyc jak wyglada profesjonalny taki taniec 🙂
Co do Florka wiedzialam ze kiedys to nastapi ale nie myslalam ze tak szybko 😞 smutno mi bedzie bez mojego dziecka w domu... ciekawe co bede robic razem przeciez nie gadac bo nie umieja 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia no serio mówię z tym dywanikiem 🙃 Konsti rozrabia gorzej niż chłopak ale jakbyście wiedziały jaka ja byłam i jej tata to wcale byście się nie zdziwiły że to taki cwaniaczek na zdjęciach wygląda jak aniołek ale charakterek to ona ma taki że ho ho ! a jak krzyczy łooo matko 🤢 😮 🤪 ale zjadłabym ją jest taka kochaniutka ten dziubek ma taki że non stop ją całuje 😜 mnie też już ugryzła i dwa razy z zaskoczenia raz w udo raz w bicepsa i fioletowe siniaki miałam ale no jak ja mam jej to wytłumaczyć jak dla niej to jest takie śmieszne 🤨 muszę przeczekać ten skok rozwojowy one za kare jak ona coś zrobi to kładą ją do łóżeczka żeby wiedziała że źle zrobiła ale to też jest ich wina bo nie dopilnowały jedyne co powiedziałam to kazałam przeprosić rodziców chłopca w moim imieniu że Konstancja ugryzła ich syna Konstantego 😁
30 tydzień ooo ale zleciało 🙃
chloe zdrówka dla Ciebie będzie dobrze 😘
coq dla ciebie też zdrówka
nie wiem czy jakieś maleństwo jest chore jeśli tak to też zdrówka życzę dla tych co pominęłam 🙂
holi32 śliczy będziesz miała dom !! 🤪
Ja się tak zastanawiam jak wy to robicie co chwile słyszę że każda tu ma dom albo się buduje a ja kuźwa z teściami i wyjść nie mogę stąd na swoje a razem wypłaty mamy 5 tys. 🤢 nie czaje.. Dobra nowina jest taka że ja wracam do pracy a mój mąż zaczął zauważać złe strony mieszkania z rodzicami że przez to że z nimi mieszkamy kłócimy się a jak ich nie ma jest całkiem inaczej i zaczął rozglądać się za mieszkaniem codziennie patrzy na oferty fajne jest tu niedaleko na osiedlu gdzie mieszkamy ale bez balkonu na masardzie a ja chce max 2 piętro i balkon obowiązkowo musi być 😉
Basienka84 ale się naśmiałam z tym Florkiem jaki ona już uczuciowy jest !! 🤪


o 14 jadę po moją żabcie świruskę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przewijam dziś to forum, ale nic jakoś do mnie nie dociera, nic nie rejestruje 🤔

Dziękuję, za życzenia zdrowia i dla Beaty i Chloe również życzę.

Basia ale sobie impreze fundujesz. Ja przyznam szczerze, że mnie ci goli faceci obrzydzają 🤔 więc nawet wieczorów panieńskich z ich obecnością nie pojmuję 😜
A mąż tow ogóle by zawału dostał na wieść o striptizerze 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coq i dla Ciebie zdrówka 😘 jakaś epidemia na forum 😞

aleee się usmiałam z tego żłobka ło matko!!! ta dzisiejsza młodzież tak szybko się rozwija że strach- jak nie sieją terroru w żłobku 😉 to romansują po kątach 😉 strach pomysleć co będzie w podstawówce że o gimnazjum nie wspomnę hahahaha aż się ciesze że Majci do żłobka nie posłaliśmy bo jeszcze by mi z jakimś kolczykiem w pępku wróciła 😁

Wanila woow kiedy to zleciało 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
coq i dla Ciebie zdrówka 😘 jakaś epidemia na forum 😞

aleee się usmiałam z tego żłobka ło matko!!! ta dzisiejsza młodzież tak szybko się rozwija że strach- jak nie sieją terroru w żłobku 😉 to romansują po kątach 😉 strach pomysleć co będzie w podstawówce że o gimnazjum nie wspomnę hahahaha aż się ciesze że Majci do żłobka nie posłaliśmy bo jeszcze by mi z jakimś kolczykiem w pępku wróciła 😁

Wanila woow kiedy to zleciało 🙃


Nie wiem o co chodzi z romansowaniem w żłobku, ale jak pracowałam w przedszkolu to autentycznie był przypadek 4 letniego chłopca, który z dwiema bliźniaczkami się dotykał....

Mój usmarkaniec już śpi. A dziś odciągam jej karat na siłę, bo gilostwo się zrobiło strasznie gęste i zatyka nos. Ale taki katar to chyba dobry znak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq "romansowanie" w żarcie o Florku i jego koleżance napisałam ale ja też pracowałam w przedszkolu i też zdarzały się przypadki że chłopczyki ptaszki dziewczynkom pokazywali ale to mi sie wydaje dziecięca ciekawość tylko bo mam nadz ze nie naśladowanie rodziców 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Przewijam dziś to forum, ale nic jakoś do mnie nie dociera, nic nie rejestruje 🤔

Dziękuję, za życzenia zdrowia i dla Beaty i Chloe również życzę.

Basia ale sobie impreze fundujesz. Ja przyznam szczerze, że mnie ci goli faceci obrzydzają 🤔 więc nawet wieczorów panieńskich z ich obecnością nie pojmuję 😜
A mąż tow ogóle by zawału dostał na wieść o striptizerze 😎

Coq jeszcze jeden post i bedziesz miala 3000 🙂
co do wieczoru bardziej nastawiam sie na babska imprezke niz na striptiz. Zobaczymy co faktycznie sie tam bedzie dzialo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Wychodzi na to że Freud miał rację 😜 Chodzi mi o stadium analne i falliczne rozwoju człowieka które przypadają własnie w okresie przedszkolnym. Póki co nasze dzieci w fazie oralnej są i największą radość sprawia im ładowanie wszystkiego do buzi 😁


buahahahaha 😁 😁 😁 dobre! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekuje za zyczenia zdrowia i dla chorych dziewczyn tez przesylamy zyczenia zdrowka. Moja bejbe spi od 13.
Pam Konsti dzielna dziewczynka 🤪 Pamietam, ze mnie Mama uczyla, ze nie mam byc sierota w szkole i gleboko sobie do serca to wzielam 😜 Tez bede uczyla Sare,ze nie ma sobie dawac"w kasze dmuchac" 😜 Ide sie polozyc po jak M wroci, to bulki pojde piec 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Dziekuje za zyczenia zdrowia i dla chorych dziewczyn tez przesylamy zyczenia zdrowka. Moja bejbe spi od 13.
Pam Konsti dzielna dziewczynka 🤪 Pamietam, ze mnie Mama uczyla, ze nie mam byc sierota w szkole i gleboko sobie do serca to wzielam 😜 Tez bede uczyla Sare,ze nie ma sobie dawac"w kasze dmuchac" 😜 Ide sie polozyc po jak M wroci, to bulki pojde piec 😎


Ja ostanio męża wołałam, żeby już dziś zobaczył jaka Jaśmina będzie w przedszkolu...ja budowałam sobie wieżę z klocków i jak była już dość duża to Mała podbiegała i z wielkim zamachem ręki oraz uśmiechem na twarzy mi ją burzyła, że klocki po całym pokoju latały i zadowolona odchodziła 😁 Więc już wiemy jak będzie się z dziećmi bawić 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Przewijam dziś to forum, ale nic jakoś do mnie nie dociera, nic nie rejestruje 🤔

Dziękuję, za życzenia zdrowia i dla Beaty i Chloe również życzę.

Basia ale sobie impreze fundujesz. Ja przyznam szczerze, że mnie ci goli faceci obrzydzają 🤔 więc nawet wieczorów panieńskich z ich obecnością nie pojmuję 😜
A mąż tow ogóle by zawału dostał na wieść o striptizerze 😎

Coq jeszcze jeden post i bedziesz miala 3000 🙂
co do wieczoru bardziej nastawiam sie na babska imprezke niz na striptiz. Zobaczymy co faktycznie sie tam bedzie dzialo 😉


No już mam 3000 😉 Ale i tak Aga jest mistrzem forumowym klawiatury i pisze tu najwięcej. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...