Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wstawiłam sobie wodę na kawę - chyba po raz piąty 😁 Tym razem zalewam Anatola choćby nie wiem co 😎 A Weronika mam nadzieję ze zasnie
Pammat ciekawa jestem jak pierwszy dzień w pracy 🙂 No i cieszę się że mąż dojrzał do decyzji o wyprowadzce od rodziców. W końcu jest trochę starszy niż Florek więc juz chyba czas 😜
Ulka z Karolinki to chyba najgrzeczniejsze grudniowe bobo 🙂 Chociaz ja na Weronikę też nie mogę narzekać - pewnie że jest przekorna czasem ale przynajmniej mnie nie gryzie 😁
Holi pytałas kiedyś jak sie mieszka a ja zapomniałam odpisać : bez porównania lepiej niż w kawalerce 🙂
Coq, Beata, Chloe - jak zdrówko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Ja sie zaczelam zastanawiac nad pojciem na studia...
Staniwisko mam Managerskie a z wykszsztalcenia Matematyk i informatyk. Pytanie tylko czy ma sens isc na studia podyplomowe z Zarzadzanie Zasobami Ludzkimi. Czy ktoras moze mi cos doradzic?

To zalezy do czego Ci to potrzebne - jeśli uważasz że może Ci się przydać do awansu to jak najbardziej a jesli sądzisz że się czegoś nauczysz....to ja osobiście bym na to nie liczyła 😉 Nawet jakbyś szukała innej pracy to ważniejsze jest doświadczenie na stanowisku managerskim niż kolejny papierek. W dodatku ja bym się zastanowiła czy czas spędzony w weekend w domu z Florkiem nie jest wazniejszy w tym momencie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika oby Ci ten dzień w pracy szybko zleciał a ząbków zazdroszczę-my planujemy leczenie w wakacje ;/
Basia jak byś nie zrobiła to i tak szacun dla Ciebie za chęci dalszego studiowania, ja kiedyś tylko przez chwilę miałam taki przebłysk żeby na studia iść ale szybko mi przeszło 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Adam miał być dzisiaj o 19 a teraz zadzwonił że mamy sie z małą szykowac bo za 20 minut bedzie i jedziemy na zakupy -wczoraj marudziłam że mój telefon robi paskudne zdjęcia to może mi aparat kupi sasasasa 😎

Nie za dobrze Ci z tym Twoim mężem? 😉
Marika zdaje się że Ty swiętujesz w ten weekend więc udanej imprezy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Ja sie zaczelam zastanawiac nad pojciem na studia...
Staniwisko mam Managerskie a z wykszsztalcenia Matematyk i informatyk. Pytanie tylko czy ma sens isc na studia podyplomowe z Zarzadzanie Zasobami Ludzkimi. Czy ktoras moze mi cos doradzic?

To zalezy do czego Ci to potrzebne - jeśli uważasz że może Ci się przydać do awansu to jak najbardziej a jesli sądzisz że się czegoś nauczysz....to ja osobiście bym na to nie liczyła 😉 Nawet jakbyś szukała innej pracy to ważniejsze jest doświadczenie na stanowisku managerskim niż kolejny papierek. W dodatku ja bym się zastanowiła czy czas spędzony w weekend w domu z Florkiem nie jest wazniejszy w tym momencie

Nie jest mi to potrzebne do awansu. Najbardziej licze tylko na to zeby potwierdzic jakims papierkiem to co umiem. Niestety Polska nadal jest krajem gdzie licza sie papierki, certyfikaty itp. Moze mi sie uda czesciej wyjezdzac na szkolenia z jakimis certyfikatami. Musze to przemyslec. Po skonczeniu drugich studiow (informatycznych) powiedzialam sobie ze nigdy wiecej nie pojde na studia, no ale moze czas sie zastanowic nad tym...
Czas z Florkiem jest bardzo wazny w szczegolnosci teraz, dlatego mam wielki dylemat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Ja sie zaczelam zastanawiac nad pojciem na studia...
Staniwisko mam Managerskie a z wykszsztalcenia Matematyk i informatyk. Pytanie tylko czy ma sens isc na studia podyplomowe z Zarzadzanie Zasobami Ludzkimi. Czy ktoras moze mi cos doradzic?

To zalezy do czego Ci to potrzebne - jeśli uważasz że może Ci się przydać do awansu to jak najbardziej a jesli sądzisz że się czegoś nauczysz....to ja osobiście bym na to nie liczyła 😉 Nawet jakbyś szukała innej pracy to ważniejsze jest doświadczenie na stanowisku managerskim niż kolejny papierek. W dodatku ja bym się zastanowiła czy czas spędzony w weekend w domu z Florkiem nie jest wazniejszy w tym momencie

zgadzam sie z przedmowczynia! 🙂
ja rozwazalam specjalizacje z rozrodu w tym roku ale dalam sobie spokoj, co miesiac na weekend do wroclawia, 1500 za semestr, zednego awansu nie dostane hehe, a na specjalizacji to tylko duzo teorii niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka gratuluje grzecznej coreczki! 🙂
moj to lobuz jakich malo, ale jest tak slodki, mam wrazenie ze z dnia na dzien coraz slodszy!! i coraz bardziej go kocham ( a myslalam ze juz bardziej sie nie da hehe) ale sie romantyczna zrobilam, to chyba przez ta ciaze!! 😉

wczoraj bylismy na spacerze razem, ale ja po 15 minutach postanowilam wrocic bo raz ze ten kaszel mnie meczyl to musialam dojrzec miesa w piekarniku i poszlam sobie, a maz zostal z malym. Ale ledwo zamknelam trzwi to oni wchodza, myslalam ze cos sie stalo, a on podobno jak tylko zauwazyl ze sie oddalam, to pokazylam raczku i nananana i juz na raczki i juz do domu chcial slodziak maly!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my już po zakupach 🙂 Majcia zasnęła w samochodzie i nawet sie nie skumała jak ja rozebraliśmy i do łóżeczka wsadzilismy 🙂 zakupy udane-głównie dla małej,kupilismy jej paputki z kubusiem puchatkiem i lale bobasa i zapas mleka,pampersów, słoiczków,soczków itd na cały miesiąc
no i ja aparat dostałam piękny czerwony 🤪
a mąż dostał.... buzi 😎

Beata ale duża panna z Sarenki się zrobiła-prosimy o nowe foto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ja na nogach od 4:40 jakoś się trzymam w pracy spoko a teraz mnie wszystko boli bo wykonuje prace fizyczne i po 2 latach zastyglam 😁 szybko mi zleciało i tatuś sobie rano poradził ładnie więc jestem zadowolona bardzo 🙂 teraz ide sobie zrobić płatki do jedzenia 🙂 konsti umyta ogląda bajkę i zmierza ku spaniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry wieczór 🙂

Basia co do tej podyplomówki to wiem, że wymagają jej na niektórych stanowiskach kierowniczych, tata mój ją robił i oczywiście to taki pic na wodę. za studia płacisz. a tak naprawdę niczego nowego Cię nie nauczą... więc chyba lepiej czas z Florkiem spędzić 🙂

Marika no to udanej imprezy 🙂 jutro, tak?

Ulka no jaka Karolinka grzeczna! super 🙂

Beata dobrze, że wszystko ok 🙂 no i nowe zdjęcia Sarutki poprosimy 🙂

Pam czyli dałaś radę pierwszy dzień? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...