Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
wanilia napisał(a):
Rita napisał(a):
kawusia zaliczona ide się dalej lulnąć 🙂
Wanilia fotki obiecałaś 😜


Weronika wstała z uśmiechem na buźce 🙃 🙃 🙃


no to zapowiada się miły dzień 🙂

Zebyś wiedziała 🙂 I niniejszym przyznaję sobie medal za ostatnie dwa dni bo mimo że moje nerwy były na wykończeniu to udało mi się ani razu nie krzyknąć na Werkę - jednym słowem jakoś przetrwałyśmy ten dwudniowy chandromaraton
A teraz na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny dziś ostatni dzień wolności a jutro pobudka o 4:30 😮 😁 hehe to ładnie ale jestem hardkorem i wstanę 😉
wczoraj byłam na dywaniku w żłobku konstancja trzem chłopcom zrobiła krzywdę.. 🤨 😁
jednego poszczypała drugiemu wsadziła palce do buzi i mu naciągała ją a trzeciego ugryzła w plecy i biedny ma teraz siniaka na dodatek chłopiec który został ugryziony ma na imie KONSTANTY 😁 😁 🙃 Ale jaja.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry
to chyba tylko ja nie mam dornych wiesci, od wczoraj przyplatalo mi sie jakies zapalenie krtani!!! 😞(((((

Holi no to fajnie moze w tym roku skonczycie? 🙂

Wanilia - oby dobregu humorku starczylo na jak najdluzej 🙂

Rita - ja tez uwielbiam takie finansowe niespodzianki ale tak jak u wanili u naswszystko idzie na konto oszczednosciowe.....

aagaa - a moj maz o 8.30 poszedl do pracy, mialam ja isc ale z tym gardlem to sobie dalam spokoj 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia medal jak najbardziej Ci się nalezy
Nova uściski dla Was
Pamm widać Konsti nie da sobie w kasze dmuchać hihi
my pieniążki też wpłacamy na konto w Polsce bo jak teście skończą budowę ( a im tylko podłogi zostały no i kafle ) to remont robimy w tym domu "starym" i połączymy sobie 2 mieszkania więc kasy sporo pójdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cala noc sie meczylam,spalam w grubym szlafroku pod koldra,tak mi zimno bylo 🤢
Ritawiesci super 🤪 🤪 🤪
Ja dla odmiany musze oddac do Belastingdienst 735e 🤢 😎
Ale dostane tez ulge podatkowa 1300 za Sare i kupie sobie w Polsce w sierpniu szafe na ubrania,taka z przesuwanymi drzwiami, a co 😜 Taka mi sie marzy, a tu sa drogie jakby ze zlota byly 🤔
Chloekuruj sie 😘
Jutro mamy bilans o 8:45 z Sara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zdrówka Chloe....Beata ...i Coq.... 😮 chyba nikogo nie pominełam .....grypsko chyba zbiera żniwo...

Coq ostatnio pisałaś że grypsko Was jeszcze nie dopadło...ja jak się tak pochwaliłam to też pierwszy raz po 13 misiącach Misia dopadło....pierwszy raz... 🤢 więc chyba lepiej nie wywoływać wilka z lasu.... 🤔

zdrówka ..zdrówka i jeszcze raz zdrówka.. 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...