Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej Mamusie u nas piękne słoneczko od rana i na plusie 🙂 A wczoraj jak byłam na zakupach to dosłownie jakby wiosna zawitała...no ale w kolejną zimę już w Polsce przypomni mi się jak potrafi być zimno 🙂 U nas wczorajszy dzień też super, a jak Mój się ucieszył wieczorem , kiedy wyskoczyłam w stroju pielęgniarki 🙂 🙂 🙂 Kupiłam go aż za 1 funta i nawet ma plastikowy stetoskop w zestawie 🙂 🙂 🙂
Za to dziś mi Oskar już pobudkę o 7:30 zrobił...ale tak to jest, kiedy tatuś położył go spać o 19 😮
A i wstawię Wam fotkę jednego z naszych ulubionych dań, które rzecz jasna wczoraj zrobiłam 🙂 Makaron muszle nadziewane farszem z ryżu, kurczaka, ogórka kiszonego i cebulki podsmażonej...a na to wszystko żółty ser i podaje polane z sosem czosnkowym...pychota...danie pracochłonne, ale Mój to uwielbia, moja oponka też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
yenefer, szkoda, że jak zwykle ja nie mogę otworzyć Twoich zdjęć. Nie mogłam gdy wklejałaś swoje fotki w nowej fryzurze, ani Oskarka i tego dzisiejszego też 😞 A danie brzmi baaardzo smakowicie!
A ja potem napiszę Wam przepis na tutejszą zupę Harirę. Jest wyśmienita, trochę pracochłonna, ale bardzo smaczna i niesamowicie orientalna.
Zaka no marzy mi się już ten spacer...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
Hej 🙂

U nas spotkanie się odbyło i było bardzooooo miło oby tak częściej 🙂 🙂 🙂 🙂 Mamuski sobie pogadały i pospacerowały 🙂 A dzieciaczki no.......... Weronisia cudna śliczna i grzeczna dziewczynka za to mój Kacper okazał się bardzo gościnny i albo ryczał albo na cycu wisiał albo w tv się patrzył! Normalnie zeroooo uśmiechu 😮 😮 😮 Dopiero później się rozchmurzył 😁 😁 😁 No cóż ma chłopak charakterek 😁 😁 😁 Umieściłam fotkę na fb bo tam mam ograniczoną prywatność na forum nie chciałam bo nie wiem czy Ania by się na to zgodziła.

Kurde chyba się rozkładam mam katar i strasznie kicham.... chyba sobie odpuszcze dzisiejsze spacerowanie 🙂


Mialam Cie o to samo pytac - czy mogę zdjęcie zamieścić 🙂 Zaraz się na pocztę loguje i wysyłam te z mojego aparatu. A na przeziebienie masz ode mnie sok z sosny do herbaty, dostawa jak mąż wróci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie ma co opowiadać, albo czym się chwalić. W Polsce mieszkamy daleko od siebie. Każda zawzięta, każdej zawsze daleko, a bo dziecko małe, bo ktoś jest chory, bo brak urlopu. Więc musiałam do Qataru wyjechać, żeby mama do nas przyjechała 😉 To tak w telegraficznym skrócie. A ląduje za... 4 godziny, to za chwilę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Cherry wyslałam 5 pierwszych ale moja poczta się dziwnie zachowuje....możesz sprawdzić czy doszło?
ps. sprawdz ustawienia konta - możesz zablokowac zdjęcia dla niezarejestrowanych albo wszystkich oprócz znajomych


Pierwsze trzy doszły 🙂 🙂 🙂 Dziekujemy 🙂
A z ustawieniami to już robię - dziękuję że mi przypomniałaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lenymama napisał(a):
Nie ma co opowiadać, albo czym się chwalić. W Polsce mieszkamy daleko od siebie. Każda zawzięta, każdej zawsze daleko, a bo dziecko małe, bo ktoś jest chory, bo brak urlopu. Więc musiałam do Qataru wyjechać, żeby mama do nas przyjechała 😉 To tak w telegraficznym skrócie. A ląduje za... 4 godziny, to za chwilę 🙂


To musi być ekscytujące... Takie czekanie na tak ważne wydarzenie 🙂 Życzę zatem Aniu byście się wzajemnie nacieszyły swoją obecnością 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry, Wanilia super , ze spotkanko się udało 🙂

Lenymamo miłych chwil z mamą i oby nie doszło do przepychanek słownych odnośnie opieki nad Lenką i Polą, bo wiadomo jak to rodzice, zawsze muszą wtrącić trzy grosze 🙂

Już po raz kolejny oglądałam na TVN Style program "Mamo już jestem" i muszę przyznać, że można uzyskać sporo cennych wskazówek na różne tematy, jak np rozmowa z Pawłem Zawitkowskim odnośnie kupowania butów dziecka 🙂 Polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zacznę od tego, że zaczełam się żalić bo zrobiło mi się przykro, że podzieliłam się z Wami moją wielką radością, że mój synek ma zdrowe nerki a nikt tego nie skomentował.
Anusia – twój synek to duży chłopak,
Marinel – fajna wygrana
Zaka – super, że Jaś juz się dobrze czuje
Lenymamo – czekam z niecierpliwościa na zdjęcia. Gabrysia zachowuje się już dużo lepiej (i w domu i przedszkolu), przede wszystkim o wiele mniej płacze. Na pewno jej rysunki wykonane lewą ręką są tym czym moje (nawet rysowane prawą reka 😁) nigdy nie będą, ma dziewczyna zdolności plastyczne, oczywiście nie mam zamiaru przestawiać jej na prawą rękę. Niesamowite te ciekawostki. Piotruś zasadniczo jest bardzo grzecznym chłopcem i dał się odłożyć do łóżeczka i pozwolił mamie powiesić pranie bez wzywania babci na pomoc 😁
Cherry nie zazdroszcze takiego hałasu, ale za to wczoraj przyjemnie spędzony dzień
Shelby – chyba wszystkie mleka nan są pro, a na pewno nan1
Yen – pysznie to jedzonko wyglada
Czyli wczoraj męzowie potrafili nas zaskoczyć
My z Agisal planujemy wiosną wspólne spacery.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martko, nie przejmuj się. Mogę powiedzieć jak wygląda to z mojej perspektywy - czytam wszystko ale w telefobnie i ciężko mi odpisać. Kiedy dorwę się do kompa, odpisuję na te posty jakie pamiętam a że piszemy czasem dużo to zanim raz na kilka dni zasiądę by odpisać, część mi po prostu z głowy wyleci.
Tym niemniej przepraszam, nawet jeśli nie odpisałam, szczerze się cieszyłam. Powòd do radości był bardzo bardzo uzasadniony, więc ciesz się Martko z tego ! Zdrówko naszych dzieci jest najważniejsze i bezcenne !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martka3 napisał(a):
Zacznę od tego, że zaczełam się żalić bo zrobiło mi się przykro, że podzieliłam się z Wami moją wielką radością, że mój synek ma zdrowe nerki a nikt tego nie skomentował.
Anusia – twój synek to duży chłopak,
Marinel – fajna wygrana
Zaka – super, że Jaś juz się dobrze czuje
Lenymamo – czekam z niecierpliwościa na zdjęcia. Gabrysia zachowuje się już dużo lepiej (i w domu i przedszkolu), przede wszystkim o wiele mniej płacze. Na pewno jej rysunki wykonane lewą ręką są tym czym moje (nawet rysowane prawą reka 😁) nigdy nie będą, ma dziewczyna zdolności plastyczne, oczywiście nie mam zamiaru przestawiać jej na prawą rękę. Niesamowite te ciekawostki. Piotruś zasadniczo jest bardzo grzecznym chłopcem i dał się odłożyć do łóżeczka i pozwolił mamie powiesić pranie bez wzywania babci na pomoc 😁
Cherry nie zazdroszcze takiego hałasu, ale za to wczoraj przyjemnie spędzony dzień
Shelby – chyba wszystkie mleka nan są pro, a na pewno nan1
Yen – pysznie to jedzonko wyglada
Czyli wczoraj męzowie potrafili nas zaskoczyć
My z Agisal planujemy wiosną wspólne spacery.

Martulka, a wiesz tego to ja nie doczytałam, tzn, o tych Piotrusinych nerkach. widać w telefonie musiało mi uciec. Kochana wobec tego ciesze się z Tobą! Wyobrażam tylko sobie co musiałaś czuć, pewnie strasznie się denerwowałaś! Głupio mi, że to uciekło. Ale strasznie się cieszę, że wszystko jest w porządku!! Oj Ty zakochana jesteś w Piotrusiu, już Go widzę oddać nie chcesz 😉) I fajnie, że Gabi się odnajduje, wszystko w normie, to musiało nastąpić i tak się rozwiązać 🙂 U nas z Lenką było podobnie.

Dzięki dziewczynki za wsparcie i dobre słowa w temacie familijnym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yen ale mi smaka narobiłaś,. Już dodałam przepis do mojej forumowej kolekcji. mam nadzieję ze zrobi taką furorę jaki leniwe gosiaq.
Aniu napisze Ci wiadomość na priv 🙂
Ja też przepraszam ze nie skomentowałam Twojej radości Marto 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jejku, lenymamo - to w ogóle Lenka nie zna swojej babci! 3 lata to szmat czasu! ciekawa jestem, jak minie Wam ten wspólny czas - życzę, by jak najlepiej!

dziewczynki, dziękuję bardzo za NANowe porady! 🙂 zaka - jest tak, jak myślałam - coś ulepszyli i zmienili nazwę! 🙂

Martka - mnie też umknęła ta informacja 😞 ale jest świetna i bardzo się cieszę, że synuś zdrowy!!! 🙂 no i masz córkę artystkę! super!
przy okazji, myślałam dziś, by spytać - to była wielka radość w rodzinie, że po 2 dziewczynkach wreszcie był chłopiec? 🙂

yenefer - ale pyszności! kiedyś słyszałam o faszerowaniu tego makaronu, ale myślałam wtedy, komu się chce! 😁 gratuluję cierpliwości! no i ta pielęgniarka 😁 super!

jak Wasze wózeczki sprawdzają się na śniegu? bo ja dziś wpadłam na szalony pomysł spaceru, mimo okropnej pogody i nieustannie padającego śniegu! 😁 okazało się, że chodniki nie są odśnieżone!!! wyobrażacie sobie??? no i szurałam z tym moim bobasem w 20 cm (czy ile tam tego było) warstwie śniegu 😁 będę miała normalnie mięśnie jak skały 😁 ale nie było tak źle - co prawda cały kosz na zakupy się zaśnieżył, no i konieczna była folia przeciwdeszczowa (bo przeciwśniegowej nie produkują:P), ale jechaliśmy! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby, Lenka babcię zna, słabo pamięta, ale zna 🙂 Nie da się jednak ukryć, że teraz to będzie inne znanie 🙂 A fotka fajna, masz taki ciepły uśmiech, że aż miło patrzeć 🙂 Tylko Maksia słabo widać 🙂 A ja chcę Go też zobaczyć 🙂
Co do spacerów, też tak robiłam z Lenką, na kilka godzin codziennie. Śnieg czy deszcz. I popieram w pelni! A niech sie gapia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby napisał(a):
przy okazji, myślałam dziś, by spytać - to była wielka radość w rodzinie, że po 2 dziewczynkach wreszcie był chłopiec? 🙂

W sumie to bez rewelacji - bo mój tata ma poza Piotrusiem 4 wnuczki i 1 wnuka, mamie i tesciowej było obojetnie jaka pleć byle zdrowe, teściowi na wieść o chłopcu az sie oczka zaśmały. A my byliśmy zadowoleni z urozmaicenia płci w domu. 😁
Tego wozka co mam jeszcze w śniegu nie testowałam, bo tak się składałao, ze jeździłam z nosidełkiem nałożonym na "parasolkę' - a parasolka to wiadomo, że tak sobie sprawuje się na śniegu. Ale dla dziewczyn miałam podobne jak Piotrka i na śniegu sprawowały się bardzo dobrze.
A nie przepraszam testowalam ale to był śnieg suchy i udeptany i było bez najmniejszych problemów.
Zdjęcia nie mogę otworzyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...