Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
jadwiga roza a ile waży twój maluch i ile mieży?? Ksawery nie dojada po nocach 😜 😜 od początku był głodomór musiałam zacząć ściągać z piersi bo wciąż było mu mało potrafił ssać zasypiać a jak chciałam go odstawić to znów płacz i tak potrafił 5godzin 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jadwiga-roza napisał(a):
1 lutego ważył 6 405 i mierzył 67 cm, zaś ostatnio jak byliśmy u lekarza to już niedużo mu brakowało do 7 kg może z 200 gr nie pamiętam dokładnie a na następną wizyte idziemy 5 marca i bedziemy szczepieni na pneumo
a propo ! czy ktoś ma szczepionke synflorix na pneumo ??


My już po pierwszej dawce synflorixu teraz (5.03) druga dawka będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ania_xx napisał(a):
no a mój 25stycznia miał 6300g i61cm teraz jak go sama mierzyłam to ok67cm i na mojej wadze wyszło 7200 jest krótszy i grubszy n 😁 😁 😁 😁 nawet w centylach wzrost wyszedł 25 a waga 50


boshe mój grubasek 😉 waży tyle co wasze a ma 2,5 miesiąca. Lekarka jednak mówiła że jest okej.... z tą 7 z przodu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jadwiga-roza napisał(a):
to ja już nie wiem czemu mój synuś taki niejadek..
i mam jeszcze jedno pytanie czy waszym maluszkom sie wybarwiły już oczka??
bo wiktor ma jedno szare a drugie brązowe z małą plamką szarą i tak już od 2 miesięcy


nie u nas bez zmian z oczyskami - niebieskie chyba z tendencją zielenienia 😁 😁 😁
podejrzewam że to Armando jest obżartuch 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
ania_xx napisał(a):
no a mój 25stycznia miał 6300g i61cm teraz jak go sama mierzyłam to ok67cm i na mojej wadze wyszło 7200 jest krótszy i grubszy n 😁 😁 😁 😁 nawet w centylach wzrost wyszedł 25 a waga 50


boshe mój grubasek 😉 waży tyle co wasze a ma 2,5 miesiąca. Lekarka jednak mówiła że jest okej.... z tą 7 z przodu 😁 😁 😁


Cherry - spoko 🙂 My mamy z przodu prawie 8 😁 I żeby Maksikowski był grubaśny, ale nie-e. On po prostu długaśny jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja chce go zaszczepić na pneumo jak najszybciej, może będzie więcej dawek ale będe spokojniejsza.. lekarz w szpitalu przedstawił mi ile było zachorowań maluszków w tamtym roku i jaki procent maluszkow niestety umarło 😞
aniu to jak sie zdecydujesz to wlasnie poproś lekarke o synflorix, ma o 3 wirusy mniej, ale jest to nieistotne jesli nie wyjezdzasz poza granice kraju, a jest tańsza o ponad 100 zl niż ta druga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Też tak słyszałam.

My szczepiliśmy na pneumo bo chcę Kacpra do żłobka zapiać dość wcześnie.

Do tego jak pytałam lekarzy co wybrać rota czy pneumo to wszyscy mówili że pneumo bo są groźniejsze a rota można zaobserwować u dziecka i wtedy interweniować - pneumo niestety rzadziej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jadwiga-roza napisał(a):
krusyna to ty dopiero masz co nosić 😁 ale Maks pewnie będzie długi po tacie 🙂


Noo... wzrost po tacie 🙂 ale uroda i inteligencja po mamusi - tylko ciiii.....
😁
Dziewczyny, jakie ja muły będę miała - jak rasowy pakero.... 🤪

A oczy będzie miał niebieskie - jeszcze ma troszkę ciemniejsze niż moje, ale były granatowe 🙂

Na pneumo będę szczepiła po 6. miesiącu - póki co Maks i tak nie ma kontaktu z innymi dziećmi, no w każdym razie nie szkolnymi 🙂 Rota sobie daruję. Poważnie zastanawiam się nad ospą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to ile płacicie za dawkę szczepionki na pneumo i ile jest dawek tego szczepienia?? Ja idę teraz 13 na szczepienie to będzie już nasze 3 zawsze się boję bardziej niż maluszek.

Ja za 5w1 płacę ok 120zł a za rotawirus płaciłam 2* ok 330zł

Ksawery już śpi i tak będzie spał do ok9 rano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...