Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Shelby napisał(a):
no to jak Gosiaq śpiewa, to znaczy, że dobrze jest!

kiedy WIELKI dzień? 🙂

jak to robisz, że tak wszystko pamiętasz??? big day w nocy 25-26 marca 😉
a dobrze jest? pewnie! dwie rece, dwie nogi, głodzilla przy cycu, mgła jak cholera i wilgotno, ale spacer bedzie jak wczoraj-dwa razy 😉 dzisiaj montuje spirale hihihi
wymyśliłam pare zmian w salonie-zakupilam dodatki, czekam na kuriera 😉 mamie tez pomebluje inaczej, a co! wiosna idzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby napisał(a):
super! 🙂 to raptem 10 dni! 🙂

mam nadzieję, że ta spirala Ci się ładnie przyjmie, a nie tak jak biednej Sandrze!

zmiany zmiany, to jeszcze nowa fryzura w kolejce, zdaje się?

oj chcialabym cos zmienic... poszaleje jak bedzie slonce, bo wtedy mi sie wizualizuja pomysly na się 😉 a spirala sie przyjmie, to juz trzecia w zyciu mem 😉 lece, bo zaczeli wiercic na dole-czas na spacerniak 😉 buziaki! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby napisał(a):
martka - jejku, znów choróbska się do Was przypałętały, straszne 😞 dużo zdrówka życzę!

Cherry - jaki Kacperek jest podobny do taty, jejku! 🙂
śliczni jesteście, super, że chrzcinki się udały!

Yen, Cherry, Zaka - życzę Wam dziś dnia grzecznego dziecka!



heh właśnie wołam do niego Mały Krzysio 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja kumpela też ma syna który wygląda zupełnie jak ojciec i wyobraź sobie, na początku strasznie się denerwowała, a teraz, po dwóch latach, już się oswoiła 😁 haha!

ale coś z Ciebie też ma, błysk w oku! 🙂 zalotne spojrzenie 😁 i w ogóle! mały rozrabiaka 😁 czar i dar ! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby napisał(a):
moja kumpela też ma syna który wygląda zupełnie jak ojciec i wyobraź sobie, na początku strasznie się denerwowała, a teraz, po dwóch latach, już się oswoiła 😁 haha!

ale coś z Ciebie też ma, błysk w oku! 🙂 zalotne spojrzenie 😁 i w ogóle! mały rozrabiaka 😁 czar i dar ! 😁


ha ha
nos ma mój ! chociaz jedno! bo nawet paznokcie u stop ma Krzyska 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam w ten słoneczny dzionek:*

Cherry fryzurka super! A Kacperek jaki przystojniak! I świetnie wygląda w tej czapusi!
Ha, a do mnie wczoraj zawitała siostra na nocke i w przypływie energi i spontanów zrobiła mi grzywke.. ostatnio grzywke miałam w zerówce 😮 nic dziwnego że nie umiem się przyzyczaić i właśnie spięłam ją wsuwkami 😁 mam nadzieje że szybko odrośnie..

i podoba mi się Twój koloerk, sama bardzo chciałabym taki ale niestety moich ciemnych włosów farbą nie da się rozjaśnić.. musiałąbym iść do fryzjera na rozjaśnianie albo ściąganie farby.. ale tego moje włosy mogłyby nie chcieć.

Coś miałam jeszcze napisać ale zapomniałam
a póki co to moja Maja :


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry znowu 😉
Martka! no co znowu za choróbska u Was? niech już będzie wiosna konkretnie, to może się doleczycie wszyscy 😉
Maja!!! nasza pszczółka Maja!!! jak zwykle wystrojona, ładniusia i córusia tatusia 😉
Podobieństwa na palcach/paznokciach się nie kończą... moi chłopcy (ci starsi) trzymają tak samo kanapki 🤪 ciekawe jak to się stało, bo więcej czasu spędzam ja z Mackiem... macie jakieś pomysły? hihihi
Mój mały Filipuń wczoraj wciął mleko w ... 6 minut!!! 240 ml (z mlekiem i klekiem ponad 260 ml)!!! dzisiaj przechodzimy na 330 ml (butelkę), ciekawe ile dzisiaj pochłonie...A po jedzeniu zawsze zdziwiony, że już koniec 😉 potem jeszcze dojadł z piersi... żarłok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala jaka piękna przyczółka z Mai Normalnie cudo maleńkie 🙂

Gosiaq to Ty juz dwa razy dziennie podajesz stałe pokarmy bo ja przez trzy dni to samo i patrzę czy się nic nie dzieje Kubuś uwielbia owoce leśne otwiera buzke i krzykiem domaga się więcej.

My w sobote mamy chrzciny a ja drżę zeby mały się nie rozchorował bo dziś tak kichał że aż mu gluty pociekły z nosa no i podobno ma być ciepło a ja nie wiem jak go ubrać To jeszcze takie złudne ciepło i nie chce go przeziębić ale przegrzac też Mamy białe polarowe ubranko do chrztu spodenki+bluza+czapeczka i nie wiem co pod spód i co ewentualne na wierzch To nie jest zbyt grube Mam dylemat jak pytam mamy to ona radzi lekko jak teściowej to ona zas by pozawijała w pięć kocy a decyzje mam podjąc ja może pomożecie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaq napisał(a):
dzień dobry znowu 😉
Martka! no co znowu za choróbska u Was? niech już będzie wiosna konkretnie, to może się doleczycie wszyscy 😉

Choróbska nie odpuszczają - własnie wrócilam z Ulką od lekarza i okazuje się, że swiszczy jej w oskrzelach 😞 i bedą wziewy przez tubę - ale ona to lubi to nie bedzie problemu z podaniem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu, pod spód ubrałabym body i rajstopki. na wierzch-zależy czy macie ogrzewany kościół. jeśli tak, to kombinezon/kurteczkę, ale nie zimówki i lżejszą czapuńkę. zawsze można miec dwa kocyki w wozku 😉 pogodzie na razie nie ufam-przedwiosnie jest zdradliwe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martka3 napisał(a):
gosiaq napisał(a):
dzień dobry znowu 😉
Martka! no co znowu za choróbska u Was? niech już będzie wiosna konkretnie, to może się doleczycie wszyscy 😉

Choróbska nie odpuszczają - własnie wrócilam z Ulką od lekarza i okazuje się, że swiszczy jej w oskrzelach 😞 i bedą wziewy przez tubę - ale ona to lubi to nie bedzie problemu z podaniem 😁

to dobrze, ze chociaz to lubi, bo tak to juz calkiem rece by mi opadly... i zdrowka dla Was!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
14A11 napisał(a):
My w sobote mamy chrzciny a ja drżę zeby mały się nie rozchorował bo dziś tak kichał że aż mu gluty pociekły z nosa no i podobno ma być ciepło a ja nie wiem jak go ubrać To jeszcze takie złudne ciepło i nie chce go przeziębić ale przegrzac też Mamy białe polarowe ubranko do chrztu spodenki+bluza+czapeczka i nie wiem co pod spód i co ewentualne na wierzch To nie jest zbyt grube Mam dylemat jak pytam mamy to ona radzi lekko jak teściowej to ona zas by pozawijała w pięć kocy a decyzje mam podjąc ja może pomożecie??

Teoretycznie maluszka "leżacego" ubiera się o jedną warstwę więcej niż siebie. Ale też nie ma co przesadzić. widziałam na chrzcinach Piotrusia dzieciu poubierane w ciepłe kombinezoy które się w nich "gotowały" i płakały - Piotruś miał wtedy na sobie - body z długim, bezrekawnik i bluzę polarową, rajstopki i spodnie, dopóki był w wózku przykryty był kocykiem, póżniej już nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...