Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
krusyna napisał(a):
14A11 napisał(a):
wiem że ten fotelik to wydatek ale sprawdzałam w testach fotelików http://fotelik.info/ i ma naprawde dobre opinie oboje z mężem kochamy podróże więc musi być bezpiecznie W wakacje pierwszy wyjazd z małym od razu głęboka woda Włochy czekają juz sie nie mogę doczekac


My też dużo jeździliśmy i pewnie nadal będziemy, więc kupimy fotelik recaro - firma robi fotele do formuły 1, więc na pewno zna się na rzeczy 🙂


Recaro to jest nasz drugi typ jakby sie okazało ze ten małemu nie spasuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
14A11 napisał(a):
krusyna napisał(a):
14A11 napisał(a):
wiem że ten fotelik to wydatek ale sprawdzałam w testach fotelików http://fotelik.info/ i ma naprawde dobre opinie oboje z mężem kochamy podróże więc musi być bezpiecznie W wakacje pierwszy wyjazd z małym od razu głęboka woda Włochy czekają juz sie nie mogę doczekac


My też dużo jeździliśmy i pewnie nadal będziemy, więc kupimy fotelik recaro - firma robi fotele do formuły 1, więc na pewno zna się na rzeczy 🙂



Recaro to jest nasz drugi typ jakby sie okazało ze ten małemu nie spasuje


Nam ten fotelik znajomi polecili - ich córeczka testuje go od dwóch lat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka,

dochodzę własnie do siebie po chrzcinach 😁 😁 😁 Melduję, że mój Kacperek był bardzoooooo grzeczny i w ogóle nie płakał. Wszystko pieknie wypadło oprócz paru gaf ze strony matki 😜 Tak to jest jak na chrzcinach sie prawie nie bywało bądź jak się było to się nie patrzyło.... I tak zamiast czekac na księdza to pierwsza wystartowałam zrobić znak krzyża na czole 😜 😜 😜 na potem to z białą szata zaszalałam - za wcześnie kazałam ją chrzestnej położyć 😜 😜 😜 Pewnie i tak nikt oprócz mnie tego tak nie przeżywał 😁 😁 😁 Kacper to nawet się nie przejął polaniem główki 😁 😁 😁

W lokalu było uszykowane miejsce na postawienie bujaka i tak w miejscu honorowym siedział nasz królewicz i obserwował 😁 😁 😁 Sama wynajęta sala w tym lokalu sprawiała wrażenie mieszkania - atmosfera domowa że dzieciaczki w ogóle się nie denerwowały a jedzonko było pyszne + jeszcze ta sypialnia aby móc w zaciszu karmić - po prostu rewelacja 🙂 🙂 🙂

To tak w wielkim skrócie 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny! Super fotki!!!
Lala – ładnie pozuje „synuś”, to super, że nie jest zazdrosny o Majcię. Majcia jak zwykle wystrojona że ho,ho!!!!
Gosia 743 – Kinia z każdym dniem coraz ładniejsza a jaka super fotka w tym koszyku!!!
Shelby – Maksio jak zaczepnie się patrzy i śmieje. Ładniusi!!!
Cherry – ale fajny Kacperek, jaki stylowy Pan!!!!! Brawko dla naszego grzecznego imprezowicza na konto mamusi!!!! A fryzurka - śliczna!!!!
Gosiaq – o jej, wrogowi nie życzę, żeby zobaczył (zobaczyła) co to za gonitwa myśli. Trwa nadal bo wciąż czekam…..
Ja mam po Macie fotelik ale patrzę na te wasze i też są na takiej wysokiej podstawie. Ja mam złe skojarzenia z tą podstawą, bo fotelik się na zakrętach przewracał. Nie wiem dlaczego ale skoro wszystkie mają taką wysoką podstawę to najwidoczniej tak musi być. Hmm…..
U nas dzisiejszy dzień to jakiś koszmar!!!! Od 10.00 Jasiek ryczy – nie kaszle, nie kicha, nie ma gorączki, skupsany, najedzony, napity i…….szok, masakra. Teraz zasnął…..mam nadzieję, ż e do 4.00.
Myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przepraszam do jutra nadrobię to co naskrobałyście i na pewno napiszę coś odnośnie Waszych postów. Mam nadzieję, że jutro będzie lepszy dzień bo dziś to brakowało mi trzeciej ręki do Kacpra marudy i terrorysty 😁 😁 😁

przez to jego dzisiejsze zachowanie padam na bimbały 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziś chyba taki dzień Zaka. Sąsiadka z dołu też mi pisała, że jej córa była marudna cały dzień 😮 😮 😮

My dziś to z tego powodu spacer odpuściliśmy. Wczoraj było podobnie. Ryk zaczął się zaraz po wyjściu ze sklepu. Ło matko co to był za krzyk! Wyglądało to jak bym własne dziecko obdarła ze skóry!!! Nie dawał się w ogóle uspokoić więc pędem z tym wózkiem do domu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to ide wieszać pranie - Piotruś mi dziciaj moja posciel "ochrzcił' - chlusnął sobie miał po tym świetny humor.
Za to kiepski humor ma Gabrysia bo znowu poczuła się gorzej - wrócił kaszel - a miala iść dzisiaj do przedszkola rozdawać urodzinowe cukierki.
A Ula, kolejna chorutka w domu, jeszcze śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie, u mnie drugi dzień z rzędu ból głowy i jakaś taka bez energii jestem 😞I wczoraj Oskar też dał mi popalić, ja z bólem głowy, a ten na rączki i na rączki...boshe 😞 A i na dodatek obraziłam się wczoraj na mojego synka...bo ja do niego stroje minki, a ten jak się rozbeczał nagle, że zaraz powędrował do tatusia na rączki i zanosił się jeszcze dobre 5 minut, gortzej niż na szczepieniu 😮 Dzisiaj wybiorę się chyba na spacerek, to może będzie grzeczniejszy jak się przewietrzy 🙂

Cherry Kacper to prawdziwy przystojniak!!!A Ty w tych włosach wyglądasz naprawdę świetnie...ja tez miałam ok 3 lata temu taka samą fryzurkę, ale ciągle musiałam ją modelować żeby się ładnie podwijały i straciłam cierpliwość, ale to też kwestia cięcia. Moja przyjaciółka uważa, że to była moja najlepsza fryzurka 🙂...Fajnie, że chrzciny się udały i że Kacperek spisał się na medal 🙂 🙂 🙂

Martka3 dużo zdrówka dla Gabrysi, Uli i Piotrusia!!!

A Oskar właśnie znowu zaczął piszczeć...chyba zwariuję grrrr!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
judzia napisał(a):
Shelby! mówisz i masz! Tylko powiedz mi w jaki sklepie to można nabyć 😁 😁 czy to jest coś o smaku piernika/ cynamonu??

Gosiu, to fajnie, że masz koleżanki, które będą miały dzieci 🙂 ja niestety nie mam z kim pogadać (no z Wami rzecz jasna tak 😁) wszystkie znajome nie mają pojęcia co to znaczy mieć dziecko... Myślą, że mogę podrzucić je mamie i imprezować razem z nimi 😮


wydaje mi się, że w każdym markecie, ale nie mam pewności 😉
wygląda to mniej więcej tak
http://www.hollandsbest.com/on_a_sandwich/_popup/lotus_12009_speculoos_orig.htm

to pasta o smaku ciastek lotus 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martka - jejku, znów choróbska się do Was przypałętały, straszne 😞 dużo zdrówka życzę!

Cherry - jaki Kacperek jest podobny do taty, jejku! 🙂
śliczni jesteście, super, że chrzcinki się udały!

Yen, Cherry, Zaka - życzę Wam dziś dnia grzecznego dziecka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...