Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ania_xx napisał(a):
apropo szleństw i igraszek nocnych ze mną jest coś nie tak.... strasznie mnie boli... już próbowaliśmy wiele razy i wciąż ten sam ból... muszę iść do mojej gin.... mam wrażenie że mi tam coś zaszyła 😲 😮 😮 😮 a u was nic nie boli?? jest tak jak przed porodem???

hmmm ja jeszcze nie wiem 😮 po pierwszym porodzie zszyli mnie jakby ciaśniej 😉
Co do witamin, to ja akurat używam tańszych w opakowaniu po 30 sztuk-też kapsułki twist-off. Nie sądzę, aby trzeba było się denerwować wycofywaniem z obrotu 😉 także, Martusiap, relax!
A ostatnio to w łóżkach wszystkie szaleją?? marcowanie się zaczęło! 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cygnee - ja miałam @ już dwa razy i absolutnie nic mnie nie bolało!!!!!! (a wcześniej miałam 2-3 dni wycięte z życiorysu tak bolało - chociaż teraz wiem, że może boleć bardziej 😜 ).
Ania_xx - nocne gry i zabawy są teraz ZDECYDOWANIE lepsze 😁

I oczywiście foty dzieciaczków są fantastyczne 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania_xx u mnie po porodzie też nie jest tak samo 😞 Po pierwsze coś mnie pobolewa z jednej strony tak dziwnie, a po drugie odczucia też mniejsze 😞 Nie powiem, że troszkę mnie to dołuje 😞 Po powrocie idę do gina, żeby sprawdził co i jak ze mną...ale w kwestii czucia, raczej mi nie pomoże...śmieję się sama z siebie, że stare pudło ze mnie już i do tarcia chrzanu się tylko nadaję 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
yenefer07 napisał(a):
Ania_xx u mnie po porodzie też nie jest tak samo 😞 Po pierwsze coś mnie pobolewa z jednej strony tak dziwnie, a po drugie odczucia też mniejsze 😞 Nie powiem, że troszkę mnie to dołuje 😞 Po powrocie idę do gina, żeby sprawdził co i jak ze mną...ale w kwestii czucia, raczej mi nie pomoże...śmieję się sama z siebie, że stare pudło ze mnie już i do tarcia chrzanu się tylko nadaję 😁 😁 😁



ja odczuć może mniejszych nie mam ale chodzi o to że jakbym miała za mało miejsca rozrywa mnie,rozpiera, boli jakby za krótka czy co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u mnie tez boli przy wejsciu, tak z lewej strony, ale jak juz wejdzie to jest ok 🙂 a odczucia? slabsze 😞 tez jak bede w PL to pojde do gina, niech mnie sprawdzi, bo tutaj to gina zobaczyc = swieto 🙂 musialoby sie cos dziac strasznego chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny kurcze ja juz nie wiem czy Maja ząbkuje czy jest chora. Niby gorączki nie ma ale często kicha i co i raz kaszlnie. Katarek ma tylko nad ranem. Wszystko wkłada do buzi i przeskakuje dziąsełkami ale już prawie się nie ślini. Jest okropnie marudna i niechce spać tylko płacz i płacz i domaga się żeby ją nosić a mi ręce odpadają 😲 😞
Kurcze co może z nią być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie wiem, ale u mnie podobnie zaczela sie piersza choroba - miala wtedy ostre zapalenie gornych drog oddechowych - ja na twoim miejscu poszlabym do lekarza... choc moze ja juz teraz z kazda pierdola bede latac do dr. ale mala sie juz tyle nacierpiala, ze nie chce ryzykowac 😉

a ela poki co (odpukac) nie ma temperatury - jak jej w nocy zbilam, tak do tej pory jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosia734 napisał(a):
Ja też jestec ciaśniej zszyta na początku troche boli ale późnie już jest ok 🙂 hehe Powiedziała bym że nawet lepiej 🙂


no a ja skolei głębiej jakby ciaśniej na początku jest ok ale głębiej wejść się nie da bo boli mnie na maxa .... czyli pewnie ciaśniej mnie głębiej zszyła czy to mija????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martusiap napisał(a):
dziewczyny kurcze ja juz nie wiem czy Maja ząbkuje czy jest chora. Niby gorączki nie ma ale często kicha i co i raz kaszlnie. Katarek ma tylko nad ranem. Wszystko wkłada do buzi i przeskakuje dziąsełkami ale już prawie się nie ślini. Jest okropnie marudna i niechce spać tylko płacz i płacz i domaga się żeby ją nosić a mi ręce odpadają 😲 😞
Kurcze co może z nią być?


Martusia, mój maluch też ma takie objawy, ale na razie go obserwuję 🙂 Nie idę z nim do lekarza, bo a) w poczekalni może coś faktycznie złapać, b) po moich przygodach z lekarzami już o nich myśleć nie mogę, c) może to faktycznie zęby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martusiap napisał(a):
dziewczyny kurcze ja juz nie wiem czy Maja ząbkuje czy jest chora. Niby gorączki nie ma ale często kicha i co i raz kaszlnie. Katarek ma tylko nad ranem. Wszystko wkłada do buzi i przeskakuje dziąsełkami ale już prawie się nie ślini. Jest okropnie marudna i niechce spać tylko płacz i płacz i domaga się żeby ją nosić a mi ręce odpadają 😲 😞
Kurcze co może z nią być?


u nas podobnie się choroba zaczęła podawaj wiuamine C i wapno w syropie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry Mamusie 🙂
Lala89, Shelby dziękuje za życzenia 🙂 No i mam już trójkę z przodu 😠
No i mam dziś jeszcze jeden powód do świętowania- 4 miesiące Oskara 🙂

U mnie noc okrutna 🙂 Oskar wczoraj ostatni posiłek zjadł o 17:20, po czym o 18 poszedł spać...heh.Obudził się o 2 w nocy, nakarmiłam go i poszedł spać. No, ale ja już nie mogłam zasnąć, miotałam się 3h na łóżku, aż do 5, jak Mój wstawał do pracy...Oskar też wstał, no i się zaczęło....piszczenie 🙂 Dopiero przed 7 zasnął na godzinę...ach nieprzytomna jestem, a dziś mam gości, więc chyba będę musiała sobie porządną kawkę zrobić! No i zaraz na miasto, kupić jakieś pyszności na wieczór 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen! i my życzymy wszystkiego najlepszego!!! a że trójka z przodu? eee tam 😉 kiedy to było 😉 i dużo sił i dobrego humorku na dzisiaj 😉
Shelby, pluszaki fajowskie! tylko szkoda, że przy pchającym do buzi Filipku to stracona inwestycja 😉 poza tym: piękne zdjątko w profilu!
Lecę, kochane, bo czas goni do szkoły, obiadek u mamy, więc ja mam wolne 😉
Nocka superowa: 20.35 do 6, karmienie na śpiocha i kimanie wspólne w moim łóżku do 8.25 😉 aż mam odleżyny hihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...