Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

To znowu u nas szukalismy pilota do tv... no jakies 2 godziny wszedzie szukalismy nawet w wannie bo tam tez lubi wszystko wrzucac a znalazl sie w pudelku z zabawkami Matusia.
Chyba zostawilam kabel u rodzicow, bede u nich pozniej to poszukam i wrzuce jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witan drogie panie;]

wlasnie wrocilam od kolezanki mlodego tylko rozebralam do lozeczka polecialam zrobic mleko ten juz spal kolezanka ma dwie coreczki jedna 5 lat druga 4 miesiace moj maly z ta starsza to sie kocha bawic wiec byl spokoj:] dalam mu to mleko na spiocha wiec jakeis dwie godzinki pownnam miec luz...jezeli mozna to tak nazwac musze oproznic zmywarke pomyc butelki...iii njalepsze jest to ze mialam zrobic zakupy bo lododwka jest totalnie pusta oprocz ketchupu 4 jajaek jogurtow maksikowych i wodki ktora stoi tam juz niepamietam ile czasu nie ma nic:]
ale jakos tak niemoglam dojsc do sklepu...(co prawda mijaalam po drodze kilka) ale tak mi sie niechcialo w tych kolejkach stac ze szok mam nadziejje ze moj maz niewroci dzis pozno bo inaczej bede musiala jeszcze jak mlody wstanie ubierac go i jednak isc...cos jesc musze:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pilot butelka dobre heheh ale co ja przezylam ostatnio wiec mlody cos tam mi do telefonu cignal i chcial zabrac w koncu sie dorwal widze ze go trzyma no dobra trudno poszlam nastawic wode wracam za chwile chce zadzwonic kurde gdzie ten telegon...szuakm w zabawkach w lozeczku pod naszym lozkiem no nie ma rozplynal sie biore domowy dzwonie na komorke slysz egra maksiu sie zaczal strasznie smiac ja sie patrze a ten lobuz sobie wsadzilw rajtki w nogawke moj teelefon i mi tam wibrowal i go alskotalo no ja niewirze co to ziecie potrfi:]

aha i wczoraj tak na nieo narzekalam za to dzisi jest przekchany i jeszcze mi go zal bo znowu jakis zabek idzie io tak bidnie je i go bola zabki ciagle szuak czegos do buzi zeby wsadzc;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie Maja ma 2 dzremke dzis bo wczesniej zasnęła ślicznie w swoim nowym łózku ale wpadły moje siosry i się obudziła. Ja padam na twarz ale musze ziemniaki obrac chce jeszcze sobie sznurki (firanki) powiesić w kuchni.. A jutro prasowanie bo dziś poprałam Majkowe rzeczy i nasze jasne.. a jutro ciemne. Dom pięknie pachnie bo powiesiłam w sypialni na suszarce 🙂 mm kocham ten zapach :*

Jeszcze mam tridne dni :/ ale jakoś takie bardzo obfite :[ Wczoraj byliśmy na urodzinach mojego taty i siostry ale musieliśmu sie zwijać koło 19 bo tak mnie zalało że pożyczyłam spodni od najmłodszej siostr - a co najlepsze pasują idealnie 😁 no ale nie czułam się tak komfortowo bo jednak troszke ludzi było. A szkoda bo generalnie o siedze w tym domku jak łoś i fajna taka odskocznia :/ no co zrobić

Nasza Maja uwielbia wyciągać klucze z koszyczka w przedpokoju i chować gdzieś. Więc zawsze przed wyjściem jest panika gdzie są klucze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lala--to mozemy sobie rece podac ja tez mam te dni:] a lekarz mi mowil ze jak urodze dziecko to niebedzie mnie brzuch bolal...taaaaa.....boli i to jak;]ale najlepsze jest ta ze przed ciaza mialam tak ze neidos ze nieregularnie to jeszcze niewiadoo kiedy dostane...a teraz zawsze dzien przed boli mnie strasznie glowa i wiem ze nastepnego dnia ...:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lala fajny ten jeżdzik. U nas niestety ze względu na mały metraz mieszkania wszelkie ruchowe zabawki odpadają. Postanowiłam więc że kupię Emilce interaktywną lalke bo ma juz jedną i ja uwielbia. Ciągle naciska jej brzuszek i powtarza co mówi 🙂

Postanowiłam tez ze święta spędzimy w domu. Jak ktos będzie chciał do nas przyjechać to zapraszamy 🙂 Przygotuję kilka potraw na Wigilię, poza tym upiekę jakieś ciasto, zrobię sałatkę lub dwie i upiekę kurczaka nadziewanego pasztetem. Dla Emilki też przygotuję jakies pyszności, mysle o pieczonym schabie, jakimś delikatnym pieczonym pasztecie, a na Wigilię barszczyk czerwony i uszka z kaszą gryczaną, bo pozostałe posiłki pozostaną bez zmian. A Wy jakie planujecie menu dla swoich maluszków?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry napisał(a):
a ja skończyłam ciastka piec

zdrowe te ciastka i całkiem dobre ....

świetne jest to ze mozna podac je dziecku - zawieraja tylko cukier brazowy ....i żadnego proszku do pieczenia - sa swietne - szczegolnie te z żurawiną.... 😜 😜 😜 😜 😜 😜


a skąd masz przepis?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kochane,

U nas lepiej, pisałam na FB. Kubuś już nie ma temperatury, tylko na kolację nic nie zjadł, nie ruszył mleka 😞, jeszcze spróbuję mu dać o 23.30, ale nie wiem jak to będzie. My ubraliśmy dziś choinkę.

Mi ogólnie też jakoś strasznie słabo. Chyba to znowu moja tarczyca się odzywa. W tym tygodniu idę też na kontrolną wizytę do ginekologa i na usg w piątek. Nie widziałam już swojego szkraba 9 tygodni!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak chcecie super pyszne śniadanko sobie i mężowi zafundować to polecam tosty francuskie z przepisu Ani Starmach. Mąż się zachwycał, mi też smakowały.

TOSTY FRANCUSKIE

Składniki:
400 ml mleka
2 jaja
50 g drobnego cukru
cukier waniliowy z prawdziwą wanilią
2 łyżki masła
5 kromek suchej brioszki lub chałki


Przygotowanie:

Wymieszaj mleko, 25 g cukru, cukier waniliowy, jaja. Kromki maczaj w mleku, poczekaj aż napęcznieją, smaż je na maśle aż zbrązowieją. Podawaj posypane cukrem, z dodatkiem np. dżemu malinowego.

- domowy cukier waniliowy (do robota kuchennego wrzucamy laskę wanilii i 200g cukru, mieszamy i cukier gotowy)

- dżem malinowy (na patelni karmelizuję cukier, wrzucam maliny i smażę przez 10 minut)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry napisał(a):
Marinel_E napisał(a):
Cherry w DD tvn?

Madziu dobre wieści!!! Oby tylko zaczął jeszcze jeść ale przy temperaturze najważniejsze jest picie.


Chyba tak.... A cio masz ten przepis też ? 😁 😁 😁 😁


Niestety nie mam ale chyba słyszałam. A możesz wrzucic?
Kyrcze Emi mi spadła z łózka. Jak spi to tak sie wierci ze potrafi spod ściany przeturlac się na skraj łózka i w dodatku w stronę nóg! Guza ma nieziemskiego!!!! Od jutra spi tylko w łózeczku!!!! Zostawiłam ją w małym pokoju 😞 Cholera no 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madziu, ważne żeby Kubuś pił. ak człowiek jest chory to i jeść się nie chce.. Ważne też żeby choć troszke w ciągu dnia zjadł - no ale podstawa to picie. Nie chce zapeszać ale też mam nadzieje że już powoli choroba mija!
Pochwal się po usg jakąś foeczką bo nie widzieliśmy jeszcze szkrabusia małego.
A jak Kubuś zareagował na choinke? Pewnie jest słabiutki ale może coś go pocieszyło?

Cherry a padam na twarz a ty kobieto dopiero co sie odrobiłaś po rewolucjach Kacperkowego pokoju i uz pieczesz? no niee no nieeee 🙂

Marinel brzmi smakowicie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...