Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cherry- pije wszystko, wode soczki kubusia wrecz uwielbia, nawet nauczyl sie pic soczki w kartoniku rurka 🙂 grysik tez pije z tej buteleczki bo ze smoczkiem pociagnie dwa razy i rozlewa a jak wleje mu do butelki po kubusiu to zje wszystko:0

wczoraj moje dziecie mialo 3 godzinna drzemke 🤪 🤪 a jak sie obudzil to ma lewy policzek czerwony i tak dalej ma 😞 nie wiem od czego to 😞 nie spal na tym policzku duzo(bo u nas dalej króluje spanie na brzuszku tylkiem do gory) i nie mam pojecia od czego to mu wyszlo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry-Kochana Kacperek jaki Przystojniaczek 😉 tort wypasiony 🙂

Aa i dzisiaj moj M ma urodziny 🙂 mam dla niego niespodzianke .... tort.. niczego sie nie spodziewa 🙂 prezentu nie dostanie ale chociaz tort bedzie mial od niepamietnych czasow 🙂 jest jaki jest ale go kocham 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
O matko ale forum zaśmieciłam 😁 😁 😁 😁

A i muszę bo nie mogę się powstrzymać.....

SERDECZNIE POZDRAWIAM ADMINA !!!

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Dziękuję, również pozdrawiam 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry welcome back 🙂 Wiesz, że po tym co piszesz to chyba tez bym sobie odpuściła te urodziny Oliego... wymyśliła bym przeziębienie albo cóś...albo poszłabym i robiła jej złośliwe uwagi na każdym kroku...chociaż nie za bardzo potrafię grrr...co za wstrętne babsko, niech jej wielka włochata kurzaja na czubku nosa wyrośnie 😁 😁 🙃

Judzia to są minusy mieszkania w małym mieście... coś o tym wiem...ile mam niespełnionych marzeń przez to , że w moim mieście nie było gdzie rozwijać swoich pasji...grrr...z drugiej strony jak już mam rodzinę, to mieszkanie w dużym mieście mogłoby mnie przytłoczyć...tutaj mam wszystko pod nosem itd...no ale z pracą tez gorzej...tak źle i tak niedobrze...
Judzia skoro od dawna o tym marzyłaś to może faktycznie idź na ten kurs...może własnie czegoś takiego brakuje w twoim mieście, a ludzie po ciuchu marzą by móc się zrelaksować podczas masażu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamaMatka napisał(a):
ale niestety to juz trwa caly dzien 😞 i nawet nie blednie 😞


Poczekaj troszku.... może przejdzie. 🙂 🙂 🙂 🙂

A i wiecie co miałam mały kłopot otóż okazało się że zakupiony kombinezon jest za wielki i na gwał potrzebowałam inny. Kupiłam dwa. Uzywki oczywiście po 30 zł. Jeden z C&A a drugi dwuczęciowy z Mariquity 😁 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
yenefer07 napisał(a):
Dziękuje Cherry 🙂 No no muszę powiedzieć, że Pani mamusia pięknie wyglądała!!!No a Kacperek...cudny elegancik...oj przystojniak z niego wyrośnie , że ho ho... już ja to wiem. Torcik superaśny, a te cista obok...ślinka mi pociekła...bo ja ciastowy łasuch jestem 🙂


Ja niestety tez... co widać 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yen- z mila checia bym pozyczyla ale... ciocia przyjechala wiec nici 😁 😁
A napewno bedzie zaskoczony 🙂 dzisiaj i tak mamy w planach napic sie jakiegos likierku a jutro jakis drineczek moze 🙂 choc jak mysle w wodce to juz mi bleee.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No witam witam koleżankę Cherry 😉 widzę, że wpuścili Cię w końcu na forum 😜
Opcja wielkiej włochatej kurzajki bardzo mi się podoba hihi 😁
Mój bąbel właśnie zasnął- w sumie zajęło mu to jakieś 30-40 sek. od kilku dni biega z pokoju do pokoju albo w kółko interaktywnego stoliczka więc się wymęczył....wczoraj nawet kaszki nie wypił po kąpieli tylko zasnął 10 sek. po przyłożeniu głowy do poduszki na naszym łóżku...a ja jestem z siebie dumna bo zrobiłam porządek w szafie....wywaliłam ciuchy w których już dawno nie chodziłam i dodatkowo 3 pary butów (zrobiłam miejsce na nowe 😉 tzn. nie wyrzuciłam na śmieci tylko do kontenera czerwonego krzyża....
Judzia popieram Twój plan, jeśli zawsze chciałaś zrobić ten kurs to idź i jak skończysz postaraj się gdzieś załapać do pracy aby zdobyć doświadczenie a potem otwórz swój gabinet....wiem, wiem łatwo powiedzieć...

Czym ja się zajmuje? geodezją....a dokładnie ewidencją gruntów i budynków....
Muszę się pochwalić bo mój małżonek wczoraj miał przysięgę i jest już pełnoprawnym radcą prawnym 🙂 (toga wisi w szafie) było mi tylko troszkę żal bo nie mogłam być na tej uroczystości z racji choroby Dominika- nie miałam Go z kim zostawić a teściowie także byli zaproszeni....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agisal no to gratulacje dla męża!!! Kiedy wielkie zakupy? Boshe ja jakbym miała wrócić do pracy , to też nie miałabym co na siebie założyć...nawet nie mam eleganckiej koszuli czy spodni na rozmowę o pracę 😲
Za CV tez muszę się zabrać...jak mój małż na początku lutego wróci, to do pracy idzie ten, kto ją pierwszy znajdzie...ale bez CV i nowych ciuszków chyba nie da rady 😁 Chociaż mam nadzieję, że to nie będę ja 🙂

Ja wódki tez nie piję, nawet w drinkach jej nie toleruję... choć nie zawsze tak było...teraz na sam widok mnie odrzuca!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry dla mnie już chyba nie ma nadziei...a nawet jeśli jakimś cudem nastąpi cudowne przebudzenie...to odechciało mi się starać...mój małż nie narzeka, cieszy się ze wszystkiego...ale to nie to co było... kiedyś wymyślałam to i owo, byłam spontaniczna itd, no i się skończyło...to też efekt jak ja to nazywam"zasiedzenia"...już nie ma tego dreszczyku we mnie co na początku...hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...