Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wisienko kochana do Ciebie kilka słów. Jak patrzę na zdjęcie na którym jesteś z Kacperkiem pochylona nad cudownie pięknym i chyba jednym z najładniejszych tortów urodzinowych jakie widziałam, to aż łezka mi się kręci w oku. Nie ma obok was ani jednej osoby, tata pewnie robił zdjęcie a gdzie są goście?? Patrzą na gówienko??? No kurde nóż mi się w kieszeni otwiera. A tą szwagierkę pinde jedną zamknęłabym w łazience i włączyła głośno muzykę aby zagłuszyć jej wycie, może nikt by się nie spostrzegł że jej nie ma??? Do jej dziecka nic nie mam bo to niewinne stworzenie i rodziców sobie nie wybrało, szczerze to żal mi go że ma taką durną matkę. No z tym tortem to wymyśliła naprawdę ciekawe jaki ona kupi synusiowi. Ja może i bym poszła na te urodziny ale tylko po to żeby jej dogadywać i krytykować za wszystko.. I nie przejmuj się my CYCATE mamuśki musimy się trzymać razem 😘

Madzia życzę dużo siły i wytrwałości! Dla Ciebie i Kubusia!

Wanilia gratuluję Ci chłopczyka, super 🙂

Marinel widzę że szczęście Was nie opuszcza. Gratuluję wygranej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry a swoją drogą, kaj ty się zapuściłaś w te nasze dzikie tereny?? 😜 To następnym razem jak będziesz przejeżdżać zapraszam na kawę!! Zapraszam i jeszcze raz zapraszam!!

Muszę wam coś opowiedzieć. Byłyśmy dziś na saneczkach z Emilką i po pół godzinie mama wpadła na super pomysł żeby zjechać z lekkiej górki. Zjeżdżałyśmy z niej już kilka razy ale tym razem jakoś tak pociągłam za sznurek, że sanki mnie wyprzedziły przechyliły się na lewą stronę i Emilka wylądowała centralnie twarzą w śniegu. Od razu ją podniosłam i zobaczyłam bałwanka z miną sówki. Cała buzia była biała od śniegu, nawet na rzęsach miała. Byłam przerażona, od razu poleciałam z nią do domu. Emilka nawet nie zapłakała, była chyba w szoku co to się stało i dlaczego ta maseczka jest taka zimna 😜 Ale opanowałam sytuację i teraz jak sobie przypomnę jej minę to śmiać mi się chce. Dobrze że było miękkie lądowanie a nie na ubitym, twardym śniegu, bo bym sobie tego nie wybaczyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam choinka ubrana i zainteresowanie Oskara duże 🙂






Właśnie przed chwilą oglądałam dzień dobry TVN , a tam o wypadku za moją miejscowością( między Głogowem a Jerzmanową), gdzie 4 od zginęły, oczywiście z udziałem tira 😞...jejku tą drogą tyle jeździmy, moja rodzina, znajomi...aż strach pomyśleć 😞

A ta masakra w Stanach to też jakiś koszmar, tyle niewinnych dzieci zginęło...współczuje tym rodzicom!!!


Aaa-aniusia super foteczki 😁 Jaki Maksio zadowolony 🙂 Oskar nadal kąpie się w dziecięcej wanience.

Marinel gratuluję wygranej 🤪 No i czekam na fotkę z rozdania dyplomów!

Madziu dużo dużo zdrówka dla Kubusia, niech szybko zdrowieje, współczuje!!!

Zaniu pewnie najadłaś się strachu, dobrze, że na lądowaniu w śniegu się skończyło...pewnie mina Emilki była przednia...oj joj 🙂

Właśnie pisałam tego posta i położyłam na talerzyku pół jaja niespodzianki...Oskar dostał wczoraj od mojej koleżanki... chciałam dać mu kilka kęsów, ale tak się zajęłam pisaniem posta, że Oskar sam się obsłużył, nawet nie zauważyłam...zaraz Wam wstawię fotkę...brudna buźka, ręce, dywan, i stolik 😁 😁 😁 Ale musiał mieć radochę...a ja nie widziałam grrr!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziendobry

weekend i maly ruch:]
u nas mega udany dzien zrobilam takie zakupy ze na dwa razy musialam wynosic:] obkupilam siebie i maksa po uszy +zabawki oczywiscie w lumpku:] i jak na ten rok to juz koniec takich wyskoków:];]bo miejsca wszafie brakuje

jak wrcaalam to w autobusie jechal pan z choinka zywa kurcze caly autobus pachnial juz sie nie moge doczekac swojej mielismy kupic wczesniej ale chcemy takie prawdziwe swieta zrobic wiec choinka bedzie w wigilie kupiona i ubierana :]:]

teraz mlody zjadl obiadek i zasnal wiec mam relax:]:]

aha kak ktos uzywa papmersow z biedronki to jest promocja dwie paczki za 49.99:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam
my juz po spacerku maly wykonczony pszedl spac o 12 zobaczymy jak dlugo pospi a ja gotuje obiad dzis spagetti carbonara;];]

moj oczywiscie w pracy--standardowo...

ale jest pikne slonce...kurde co sie dzieje z ta pogoda??? polowa grudnia a u mnie jest 10stopni w sloncu 18!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

lala----powiedz jakie macie auto bo 3drzwiowe ale wyglada na dosc spore:]ii kochana kurde musze mojego meza opierdzielic zeby mi aparat przyniosl do domu bo wsyztskie zdjecia mam na karcie ktora jest w aparacie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lala89 mi się zgrzywką bardzo podobasz 🙂
widzę że w trzydzwiowych autach dziecko może siedzieć za kierowcą bo i tak wyciąga się je od strony pasażera tak? a jak gdzieś jedziecie to mieści Wam się wózek w bagażniku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

ja jakos dopiero ogarniam mieszkanie bo bajzel na kółkach . Pokój Kacpra w miarę wygląda chociaż jeszcze nie skończony no ale fotki wkleję.... Jest pomalowany na dość ciemny ale soczysty kolor który super oddaje wszystkie kolorowe dodatki. Generalnie metamorfoza skromna ale zawsze coś 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

A i pozostaliśmy jeszcze przy standardowym łóżeczku. Myślę ze wymienimy dopiero tak gdzieś w marcu-kwietniu. Bo teraz fakt chodzi - biega no ale nie chcę by juz teraz po wstaniu sam buszował w domu.... 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinel_E napisał(a):
Cherry pokoik sliczny!!


dziękujemy,

ściany są takie jak na zdjęciach ale naklejki, firanki etc o wiele intensywiniejsze 🙂

jeszcze dojdzie trochę dodatków w tym lampa, lampka nocna czy dywanik ale póki co jest ja jest. I w końcu mieszczę się z Kacprowymi ubrankami 🤪 🤪 🤪 🤪


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa_aniusia - i jak tam wieczór w Waszym wykonaniu?

lala - ładnemu we wszystkim ładnie, jak to mówią 😉

yen - ale fotki genialne, jak Oskar się dobiera do choinki 😁
ano i w ogóle Oskar jaka bujna czupryna 😁 ho ho

Zaniu - Emilka poznała śnieg na własnej skórze 😉 dobrze, że skończyło się, tak jak to z humorem ujęłaś, maseczce ze śniegu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć babeczki,

Cherry pokój super. Ja mam w planach po świętach zabrać się za urządzanie pokoju Kubusia.

Powiem Wam, że przez tydzień tak ciężkiej choroby całkowicie przewartościowują się rzeczy co ważne a co nie.

Dzisiaj pierwszy dzień doszliśmy z temperaturą do 38.4 i nie było więcej. Ale tak to kicha, Mały zjadł dzisiaj 200 ml przez cały dzień i dwie łyżki jogortu. Ma do tego cały czas biegunkę, nic nie je a 20 stolców 'ala' woda. Wczoraj już z tego wszystkiego sprawdzaliśmy nawet opcję czy nie ma jeszcze rotawirusa. Mąż jeździł z pieluchą do szpitala. Widać, że Kubuś jest wykończony tym wszystkim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia jejku trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia!!!

ZDRÓWKA ZDRÓWKA ZDRÓWKA !!!!
-----------------------------------------------------


pierdniczka..... nie mojego 😞 😞 😞 😞 to były jeszcze jakies inne ?

😞 😞 😞 😞 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...