Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Problem krostek od śliny występuje też u Kubusia.

Cherry kto wie, kto wie może będzie Zusia, ale prawda jest też taka, że ja ostatnio od 7-10 tygodnia przeleżałam na zwolnieniu, a teraz nie oszczędzam się tak, to może i dolegliwości się namnażają 😉.

A co do dzisiejszego obiadu, zjadłam na obiad dwa suche rogale, bo nie mogłam na nic innego patrzeć :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej dziewczynki
Gratulacje dzieciaczkom na 8 m-cy 😘 😘 😘 😘
Byłam dzisiaj z Majeczką u pediatry. Powiedziała że mam się pilnie skonsultować z okulistą. Dzwoniłam słuchajcie do kliniki Mediq chcąc zapisać córeczkę prywatnie na wizytę a pani mówi mi że dopiero na październik 😲 😲 😲 SZok nawet nie pytałam kiedy na NFZ
Zadzwoniłam do Dziekanowa leśnego Szpital typowo dziecięcy pod Warszawą, naświetliłam problem i mam się zgłosić z Mają jutro o godzinie 10.45 🙂
Boziu oby to było tylko zapalenie. Strasznie się boję o to jej oczko, z dnia na dzień coraz bardziej czerwone i ta cholerna przezroczysta galareta 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martusiap to chyba jakieś poważne zmiany na oczku skoro pediatra nie miał pomysłu. A ta galereta jest na całej gałce ocznej i ma grubość 1mm czy to jedt taka kropeczka wielkości 1mm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa_aniusia napisał(a):
hej marinel my to wogole sie juz mamy spotkac od listopada jest lipiec i dalej sie nie spotkalysmy to moze w koncu umowimy si na jkis spacer???? poki pogoda


tak Aniu ja pamiętam tylko rzadko wychodze na taki zaplanowany spacer. Z reguły w tym czasie mam mnóstwo załatwień a nie spacerujemy długo bo każdą chwilę staram się wykorzystywać na pisanie magisterki, no i jeszcze prowadzę badania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala89 gratulacje Majeczkowych 8 miesięcy!

Madzia_m3żona naszego znajomego w UK pierwszą ciąże znosiła wyśmienicie, urodziła chłopaka, a druga ciąża była zupełnie inna...ciągle wymiotowała...no i urodziła dziewczynkę, myślę, że u Ciebie będzie podobnie...chyba parka się szykuje 🙂

Martusiapżyczę Majci, aby to z oczkiem nie było nic poważnego, jak dobrze, że nie czekałaś, z oczkiem nie ma żartów!

No a ja umówiłam Oskara do dermatologa...jeden lekarz , ten do którego zapisałam Oskara, mówił , że to najprawdopodobniej skaza, ale dzisiaj była inna lekarka i jej się wydaje, że to nie jest to i zaleciła wizytę u dermatologa...zapisałam się na 3 sierpnia...mi się wydaje , że to ta skaza raczej...no ale pójdę dla świętego spokoju.
Oskar zasnął...ale pewnie znowu się obudzi w nocy na karmienie, bo nie chciał kolacji 😞 Chyba drugi ząbek w drodze...ten jeden już się przebił, ale nadal taki maluci przy dziąsełku...albo po szczepieniu go boli...dałam mu Ibum, bo po co ma się męczyć.A i moja waga w domu dobrze waży, bo Oskar faktycznie waży 7,8kg, ważyłam go u lekarza.

A ja...spadł mi ostatnio brzuch ciążowy i chyba nawet lepiej wyglądam niż przed ciążą...a na wadze już 58,5 do 58,8... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A i Oskar w końcu zaczął się przemieszczać 🙂 Raczkowania to raczej nie przypomina...bardziej pełzanie...w każdym razie odpycha się jedna noga i przesuwa do przodu...i strasznie go ciągnie na panele, a boje się go na nie puszczać, bo on lubi sobie wydawać odgłosy paszczą jak o coś uderza tak delikatnie, a zetknięcie z panelami raczej takie nie będzie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinel dziękuję 🙂 🙂 🙂 zapisałam nazwę...
Dziś dostłm maść robioną na zamówienie w aptece jeśli ta nie pomoże to zakupimy tą o której Ty pisałaś. U nas to nie tylko wysypka ale dwie duże czerwone plamki. Jak byliśmy na pogotowiu wtedy z tym zatruciem to pytałam się lekarza co to To on powiedział że plamki o charakterze "liszajowatym" 😮 😮 😮 najczęściej są od śliny bądź innych "brudności" z którymi dziecko się styka. Jeśli nie przejdzie przez tydzień to do pediatry. No więc idziemy 🙂 Od razu zważymy, pooglądamy etc.

Zupa splona 😉 no mam nadzieję na spacerze 😁 😁 😁 no zaraz idę wrzucić do pralki te wkłady do rolkek bo może jutro bym się karnęła 😁 😁 😁

Shelby kochanie co tam u Was?

Gosiaq lepiej już???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikogo nie ma co....

noga mi weszła w rolkę więc wieczorem po zmroku udam się wypróbować ... by sąsiedzi mnie nie widzieli jak na początku kaleczę 😁 😁 😁 😁

Pewnie na początku będę jeździć jak paralityk ... 😁 😁 😁 chociaż kiedyś byłam w tym dobra... rolki i łyżwy to było coś... 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a dziś byłam z Młodym na placu zabaw i był w ciężkim szoku że jest tyle dzieci ... 😮 😮 😮

a jeden chłopczyk podszedł i bawi się przed Kacprem a ja do Kacpra mówie patrz jaki fajny chłopczyk.... On mówi Karol się nazywam. Ja mówię do niego że to jest Kacperek a on na to no przecież wiem!!! Cholera jasna niby skąd??? I męczy mnie do teraz to hahaha 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki i bobasy!!

U nas podobnie jak u Yen, przebiły się dwie dolne jedynki ale są na razie przy dziąsełku takie białe kreseczki. A ile przy tym było płaczu, biedactwo moje. Dawałam kropelki Camilia i smarowałam Bobodentem. Oprócz cyca nic nie jadła przez 3 dni, na nic było gotowanie zupki czy robienie kaszki buzia była zamknięta na amen. No i cały czas zagryzała dolną wargę, nie dała sobie dotknąć usteczek, a to że jej się przebiły zobaczyłam rano jak się do mnie uśmiechnęła. Pamiętna data bo przebiły jej się równo na 8 miesięcy. No i znowu mam więcej pokarmu przez to ciągłe karmienie piersią, miesiączki nadal brak masakra jakaś! Czy któraś z Was jeszcze nie dostała miesiączki po porodzie tak jak ja?

Filmiki superaśne! U mojej Emilki niestety na razie nie widać postępów w sprawie raczkowania czy wstawania. Ale za to jak siedzi to tak śmiesznie trzepie głową do przodu i do tyłu i podskakuje na tyłeczku jakby rapowała 😁

Martka gratulacje na 8 miesięcy!! Buziaki dla Piotrusia.

A my już w sobotę wieczorem wyjeżdżamy nad morze!! Mam nadzieję że pogoda się utrzyma bo w tym tygodniu w końcu mają być upały nad Bałtykiem. Gosiaq wiem, że jesteś zapracowana ale mam nadzieję, że się spotkamy? Znajdziesz dla nas chwilkę? I czy mogłabyś podać mi numer telefonu? Jeśli tak to napisz mi wiadomość na Priv. Ja Ci zaraz wyślę mój, żebyśmy miały jakiś kontakt, bo nie będę wchodzić na forum gdy wyjedziemy.

Aaaaniusia jejku twój apel chwycił mnie za serce. Biedna dziewczyna. Dlaczego życie bywa takie okrutne? 😞 napiszę Ci wiadomość na priv i myślę że coś wymyślimy żeby pomóc twojej koleżance.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...