Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziewczyny super fotki 🙂 Maksiujaki misiu!!!!! i Maja super- jakie długie ma już włosy!!!

Martka gdzie chodzicie na basen? My nadal do MBP... pieluszkę do pływania mamy w cenie i dają nam na wejściu ale jest to chyba Huggis

Yen bardzo ładnie wyglądałaś a co do rodziny....hmmm....z rodziną najlepiej na zdjęciu....ale współczuję Młodej Parze....pewnie nie wspominają tego zbyt dobrze...

Dziewczyny czy ubieracie w domu maluchom papcie? czy "biegają" w skarpetach? pytam bo ubieram Dominikowi skarpetki antypoślizgowe bo tak mu się łatwo raczkuje i wstaje ale zastanawiam się czy nie jest mu zimno albo czy się nie przeziębi.....wstaje nie tylko na panelach ale również na płytkach a jest coraz chłodniej.....zastanawiam się tylko czy w papciach nie będzie mu niewygodnie?.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No dobra Bąbel śpi to mogę coś jeszcze napisać 😉
Wstyd się przyznać ale ja wczoraj zapomniałam o dniu chłopaka 😞 sprawa się wydała, kiedy narzeczona mego teścia złożyła mojemu życzenia.....ale mi było wstyd.....obróciła to w żart, że znowu zapomniałam itd. ale prawda jest taka, że byłam zła.....już kiedyś mąż mi to wypomniał, iż On pamięta o dniu kobiet........ 🤢

Chciałam dodać jakąś fotkę Dominika ale nie mogę wrzucić na serwer......to chyba przez ten internet.....mamy mieć niby 50 Mb a chodzi masakrycznie wolno.....już to zgłaszałam i mają naprawić ale pytanie kiedy 😠

Shelby jak patrzę na jakość zdjęć, które wrzucasz to żałuję, że nie kupiliśmy lustrzanki (miałaś się babo pochwalić aparatem 🙂 my kupiliśmy kompakt niby miał być super a super to robi zdjęcia na dworze.....w domu żadna rewelacja....my mamy taki: Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...

W imieniu męża dziękuję za gratulacje 🙂 najważniejsze, że to już za nami.

Moje dziecię wczoraj nabiło sobie niezłego guza na czole....gdybym go nie złapała za nogi to z całym impetem uderzyłby w kant ściany a tak tylko lekko się uderzył ale i tak guz i lekki fiolet na czole....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agisal pewnie wiele guzów jeszcze przed nami 🙂 to tak na pocieszenie bo Maja miałą już niejednego 😁 🤔
a jak tam wybrałaś już coś na śianę przy łóżeczku?
znalazłam fajne nnaklejkosy http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2624780657&ars_source=ars&ars_socket_id=9&ars_rule_id=74 Cherry może i Ty się skusisz na coś , heh.
No i Agisal ja też gratuluję zdanego egzaminu mężowi! Przepraszam, że dopiero teraz!

Madziu a jak samopoczucie i nasz fasolek? Brzusio rośnie? 🙂 Ciekawe jak Kubuś się odnajdzie w roli brata 😁

wgl. moja znajoma na dzień ojca dla swoich 2letnich bliźniaczek wymyśliła świetny prezent:
zwykłe białe podkoszulki a na nich napis MOJA MAMA JEST PIĘKNA,MOJA SIOSTRA JEST PIĘKNA, JA JESTEM PIĘKNA A NASZ ATA TO SZCZĘŚCIARZ! a na dole data 23.06.2012.. jakoś teraz mi się o tym przypomniało jak zobaczyłam ich zdjęcie. Fajny prezent bo w tych koszulakch poszły do taty z uściskami i całusami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,no i szlag trafil mojego lapka 😞 Padl system,nie bede wgrywac nowego,bo licze na odzysknie zdiec i muzyki,musze poczekac do listopada,az Moj przyleci.Cale szczescie,ze mam tego tableta,ale nie ma w nim polskich znakow,wiec bede pisac z bledami!
Z ta klotnia weselna, to tak naprawde wina panstwa mlodych,gdyz ojciec pana mlodego i swidkowej ma na boku dziecko z inna babka, dorosla juz corke,ciocia od wielu lat choruje na stwardnienie rozsiane i wujek poszukal sobie "lepszego modelu".Jednak nie zostawil ciotki samej i zyje na dwa domy. Z corka mojego wujka nikt nie utrzymywal kontaktu,bo to owoc jego zdrady, jednak panna mloda wpadla na pomysl,zeby ja zaprosic na slub, bo jakby nie bylo to przyrodnia siostra.No i wszyscy o tym wiedzieli oprocz siostry pana mlodego,czyli swiadkowej. Stala kolo wlasnej siostry i nawet o tym nie wiedziala,a jak sie dowiedzial to zrobila awanture.Nie dziwie sie jej wcale,poczula sie oszukana przez cala rodzine...doslownie wygarnela ojcu,ze nawet nie pomogl matce doprowadzic ja do kosciola,bo jego benkart patrz yl na wszystko....oj mocne slowa padly,ojciec kazal jej sie odpier......masakra!!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A tak poza tym to:

Lala89 Majeczka to nawet Oskara przegonila swoja czupryna...no boskie ma te wloski!!! No i jak pieknie wystrojona w Hello Kitty 🙂

Shelby oto mis,mis jest bardzo grzeczny dzis 🙂 Sliczny jest Wasz Maksio 🙂

Agisal ja rowniez gratuluje mezowi zdanego egzaminu,oplacily sie te tygodnie nauki i rozlaki!

Ja ubieram Oskarowi po domku tez skarpetki z abs,ale babcia mu ostatnio kupila takie skarpeto paputtki,cieple skrpety ze skorzana podeszwa i jak bedzie zimniej to bedzie w nich smigal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny,

ja tylko na moment, bo lecimy na spacerek. No...wyobraźcie sobie, że ciocia się wypięła i nie weżmie Maksia, a dowiedziałam się tylko dlatego, że dziś do niej zadzwoniłam zapytać, kiedy możemy wpaść.... Przez rok było wszystko OK, a teraz "ręce odmówiły jej posłuszeństwa", na szczęście chyba pomoże mi moja babcia, ale wiecie, ona ma już ponad 70 lat i nie będzie jej łatwo 😞 Poza tym chyba mam wrzody żołądka 😞 Mam okropne bóle - prawie jak porodowe - w czwartek idę do lekarza, który już przez telefon powiedział mi, że objawy wskazują na chorobe wrzodową 🤢 Mam nadzieję, że nic gorszego... ech... ale powiedzcie same, jak tu nie mieć wrzodów ???!!!!

Shelby - cudny ten Twój miś 🙂)) Aż chce się schrupać 😁
Lala - Majeczka też słodziak, a włosy ma IMPONUJĄCE !!!
Agisal - gratulacje dla małżonka 🙂))

Więcej nie pamiętam i szczerze tego żałuję ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny potrzebuje waszej rady. moja majcia jest przeziebiona, byłam dzisiaj z nia u lekarza i dostała antybiotyk. Ma czerwone gardło ale na szczescie oskrzela czyste. o godz. 7 zjadła kaszkę a o 10 parówkę i od tamtej pory kompletnie nic. jak zobaczy butelka płacze, chciałam jej dac zupke i kaszkę z łyżki ale tez płacze i niechce. co ja mam jej dac do jedzenia? tyle godizn nic nie je.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby aparat suuuper!!!!....teraz wiem dlaczego zdjęcia, które dodajesz są takiej jakości!!! zazdroszczę taty z aparatem 😉


Uwierzycie, że my jeszcze nie wyszliśmy z domu? Dominik spał od 10 do 11:30 i chciałam wyjść po obiedzie- tak zawsze robimy- ale przed 14 był tak marudny, iż tylko zjadł część obiadu i poszedł spać (mama też skorzystała ). Przed chwilą wstaliśmy....na dworze pada mżawka ale muszę wyjść na zakupy....brrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co,a ja dzis spotkalam mojego kolege z bloku obok,nie widzielismy sie kupe lat...i wiecie co...miesiac temu urodzila im sie coreczka z zespolem Downa 😞Na dodatek byla wczesniakiem, urodzila sie w 29tygodniu. Najgorsze jest to,ze jej ginekolog nie zauwazyl zadnych nieprawidlowosci,powiedzial mi,ze gdyby mieli choc cien watpliwosci, to by zrobili jakies badania dodatkowe. Beda kierowac sprawe do sadu...ale to nie najwazniejsze....jego zona jest zalamana, on zreszta tez. I powiem Wam, ze zadne slowa otuchy do niego nie docieraja, powiedzial mi ze nigdy nie bedzie dobrze. Naprawde mi ich zal 😞 Moja przyjaciolka ta ktora jest teraz w ciazy, tez kiedys chodzila do tego gin i cale szczescie, ze zmienila. No i komu tu ufac, skoro nawet lekarzowi nie mozna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yenefer to smutne.. Najgorsze jest to że nawet nie byli na to pzrygotowani 😞

A moja córka uwielbia mopa.. Postanowiłąm umyć sobie dziś podłogi wieczorem żeby rano mieć chwile dla siebie i jak człowiek napić się kawy.. No więc jak wycierałam podłogi to zdjęłam wkład z mopa żeby go wypłukać a mopa położyłam na łóżku (Maja lubi się nim bawić, ale już raz przytrzasnęła sobie paluszki dlatego zostawiłam go na chwile na łóżku) i oto efekt

http://www.youtube.com/watch?v=kAjDtxhf16k&feature=youtu.be

no w szoku byłam - jestem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam, nie było mnie trochę ale znowu odwiedziła nas moja "ulubiona" cioteczka mojego męża i musiałam trochę ochłonąć. Tym razem przyczepiła się nawet do teściowej. Powiedziała, że nie umie piec naleśników, bo powinny być cienkie jak papier. Ja na to odpowiedziałam, że moja mama zawsze robi grube naleśniki i ja właśnie za takimi przepadam. Wystarczy zjeść dwa i już się jest pojedzonym, a nie takie cienkie, że jesz i jesz, i nadal pusto w żołądku. Każdy robi tak jak lubi. Moja teściowa popatrzyła na mnie wzrokiem wyrażającym wdzięczność, a cioteczka już nic nie odpowiedziała. Swoją drogą mój mąż się nieźle uśmiał jak mówiłam na nią między nami oczywiście "cioteczka jury" . Stwierdził, że pasuje to do niej idealnie bo wszystko tylko ocenia i krytykuje.
Jadwiga-roza ja również zdałam prawko za drugim razem. Pierwszy egzamin oblałam na placu- auto dwa razy mi zgasło i klopsik. A mój instruktor który mnie uczył wprawdzie nie palił, ale jadł kiełbasę swojską. W jednej ręce laska kiełbachy, a w drugiej słoik z musztardą 😁 😁 i nawet raz zapytał się mnie czy chcę gryza 😮

Cherry Kacper w szufladzie wymiata.

Lala ja ostatnio wylicytowałam czapeczkę wiosenno-jesienną z Hello Kitty też z H&M. Dziś właśnie przyszła, jest słodziuchna ale trochę duża, pisze że dla dziewczynek w wieku 1-3. W sumie z przesyłką wyszło mi niecałe 20 zł. http://allegro.pl/show_item.php?item=2648379207
Zarzuć zdjęciem tych kapcioszków, chętnie zobaczę. I Majeczka ma piękny różowy płaszczyk. Emilce też kupiłam ale beżowy za całe 29,99 w Pepco. Dokupiłam jeszcze do tego czapeczkę i szalik i będzie wyglądać jak mała dama na mszy rocznicowej.

Agisal spóźnione gratulacje dla męża, My tu wszystkie wiedziałyśmy że wynik będzie pozytywny!!!

Yen powiem tak… jestem pod wrażeniem, ale ładna dziołuszka z Ciebie!! Na pierwszym zdjęciu trochę hardcorowo, a na drugim jak grzeczna dziewczynka. No i nie dziwię się, że znalazłaś adoratora, ja sama bym się na Ciebie skusiła haha 😜

Shelby a cóż to za Maksikowski niedźwiadek?

I jeszcze słówko do Lali. Twoja Majcia to naprawdę szczyga 🤪 moja Emilka jest lata świetlne za nią. Dopiero zaczyna pełzać do zabawek oczywiście leży płasko na ziemi i tylko ręce pracują a nogi jak kłody. Mała gąsienica normalnie. I jest bardzo ostrożna a twoja to taka popyrtana w pozytywnym znaczeniu oczywiście. Buziaki dla niej jest po prostu genialna. Swoją drogą ja to chyba bym zawału dostała widząc jak się Emilka wspina na łóżko w taki sposób!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zaniu ale się uśmiałam z tą kiełbasą 😁 😁 wyobraziłam sobie twoją minę w tym momencie 😁
aa babeczki teraz w biedronce są takie buciko-skarpetki z skórkową podeszwą.

lala mój Wiktorek tak samo wchodzi na łóżko, jednak u nas nie ma takiej pomocnej "półki" więc wiktor zazwyczaj ściąga poduszke z łóżka ewentualnie przytarga miske z łazienki i wchodzi na nią, tak samo jak chce zobaczyć czy coś jest na stole to również idzie z tą miską do stołu, zaczyna także się wspinać na swoje łóżeczko więc w dzień wyciągamy szczebelki

yen sukieneczka śliczna, wyglądałaś super!

cherry jak ja lubie patrzeć na zdjęcia Kacperka ! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry!

martusiap - jak u Was?

Jadwiga-roza - cóż za zdolniacha! no szok!

tak samo mała Maja - no normalnie aż mężowi ten film pokazałam!

Zaniu - ta Twoja ciotka to istny koniec świata :/ pewnie Ciebie, że coś robisz źle przy Emilce też skomentowała :/

yen - no tak, lekarze... jak można było nie zauważyć?

Agisal - wiesz, aparat to tak 1/3 sukcesu, jak jest dobry obiektyw, a w pomieszczeniach dobra lampa, to w ogóle można fajne zdjęcia robić 🙂

Cherry - jak nocka? śpicie całą? bo my jakieś 5-6 razy pobudka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...