Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witam was...
ja tez zaliczylam lidla i kupilam szary dresik oraz najgorsze na swiecie rajstopy z abs!!!!!!!!nigdy wiecej takiego dzidostwa moje dziecko malo co sobie zebów nie wybiło ubralam mu i zaczal raczkowac i co chwile lup na brode...beznadzieja......!!!no ale coz widze ze niektore sa zadowolone ....to najwazniejsze u mnie sie nie sprawdzilo....maksiu po obiadku zjadl zamaiast swojego ryzu z jablkami moja zupe kalafiortowa i to cala miche wiec ...aaaa na zdrowie ;];]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maksio się walnął dzisiaj na podłogę w czasie raczkowania, bo ręka nie nadążyła się przesunąć, a cała reszta się przesunęła, no i wynik tego taki, że strasznie płakał, a potem się okazało: spuchnięta warga i lekko naddarty na niej naskórek, trochę krwi :/

a potem obiad i wielkie rzyganie - tragedia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa_aniusia napisał(a):

ja tez zaliczylam lidla i kupilam szary dresik oraz najgorsze na swiecie rajstopy z abs!!!!!!!!nigdy wiecej takiego dzidostwa moje dziecko malo co sobie zebów nie wybiło ubralam mu i zaczal raczkowac i co chwile lup na brode...beznadzieja......!!!no ale coz widze ze niektore sa zadowolone ...


Dominik dziś śmiga w nich po domu i nic mu się nie dzieje....na początku pare kroków zrobił dziwacznych ale złapał, że musi podnieść nogę a nie ślizgać się po podłodze i jest ok. Mam wrażenie, że nawet osiąga większe prędkości pędząc z pokoju do pokoju 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam drzewko Bonsai i łatwo się je pielęgnuje, tak jak to napisała Shelby. Tylko jak miałam na półce to mi uschły liście, jak dałam od okna od strony południowej to odżyło i jest fajne 🙂

Moja Emilka nie chciała wczoraj ryżu z jabłkami, wypluwała wszystko. Za to pierwszy raz jej zrobiłam jajecznice z jednego jajka i zjadła wszystko!! Do tego kromeczka z masełkiem. A jajecznice jej troszkę posoliłam, wy też solicie? Lala nie dość że nasze "bliźniaczki" mają te same sprzęty to jeszcze to samo jedzą 😁

Yen fajnie że teście coś chcą wam zafundować... nic tylko się cieszyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zania my solimy .... zresztą już wszystko je prawie przyprawione. 🙂 I dzięki temu je cokolwiek. Wniosek taki ze słoiki mu nie smakowały bo nie miały smaku a teraz wszystko wcina że mu się uszy trzęsą.... !!! Zupy no wszystko a dzis prawdziwe włoskie spaghetii ze świeżą bazylią parmezanem i pomidorami. Największa różnica jest w kupach.... Kiedyś jedna na dwa trzy dni teraz codziennie!!!

My również z rajstop jesteśmy zadowoleni 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My tez doprawiamy jedzonko, ostatnio do dan sloiczkowych dodaje odrobine vegety i smakuje o niebo lepiej, a Oskar nie marudzi 🙂 No a domowe jedzonko zawsze doprawione, a Oskar je to co my, tylko w formie papkowatej 🙂

Oskar od kilku dni spi tylko raz dziennie ok godz 10:30 do 12 i juz przez caly dzien nic...przez to idzie spac juz przed 20, ale za to budzi sie juz po 6...a teraz corqz ciemniej i ciezko mi sie dobudzic o tej porze 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen u nas podobnie jest !!! Armandzik śpi raz dziennie !!! Najczęściej zasypia około 11.30.... śpi około 2 h. Zasypia 19.30.... wstaje o 7.00 ale jęsli mam być szczera to wolę to niz jak wcześniej kładł się spać o 23...!!! Teraz jest przynajmniej chwilka dla siebie 🙂 🙂 🙂 Słyszałam kiedyś że właśnie w okolicach roczku dzieci zmieniają pory spania na jeden raz dziennie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak kusiłyście tymi dresikami, że sama pojechałam na zakupy do lidla 😉 wiecie co mi się udało kupić - tylko skarpetki abs.. 🙂 No załamka bo fajne te dresiki. Bluza też mega - ale cóż z tego jak rozmiarówka albo duża albo mała.. Za to pojechaliśmy do pepco i tam kupiłam fajny dresik polarowy fioletowy w serduszka z uszkami - no słodki 🙂 za 24.90zł to tak na pocieszenie hehe.. Bardzo lubie pepco ale nie jest blisko bo w mieście obok więc jedynie auobusem albo autem. Prawka nie mam póki co, a mojego ciężko wyciągnąć po pracy - same wiecie 🙂

My solimy i doprawiamy wszystko 🙂 lepiej smakuje, a tak wgl to już nie takiego maluszka mam w domu 🙂 hihi

Wiecie jakie są te łychy do lodów i ziemniaków? To maja zjadła dzisiaj takie 2,5 ziemniaczków z sosikiem i mizerią 😮 ma spust 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martusiap napisał(a):
hej dziewczynki
duzo piszecie na temat karmienia dzieci. również staram się dawać Mai to co my jemy. A mam pytanie czy doprawiacie zupy śmietaną ?



Tak ja doprawiam 🙂

Matek ma tez dwie drzemki, najczesciej kolo 10-11 i spi roznie, czasem 2h czasem 10 minut, a druga jest kolo 15-16 ta jest akurat krotka ale zdarza sie ze spi tez dluzej. a spac chodzimy kolo 20-21. O 21 to juz zasypia na stojaco 😁 😁 jak nie ma popoludniowej drzemki to idzie spac z kurami 😁 nie raz sie zdarzylo ze poszedl spac o godzinie 17:30 i spal do 7 rano 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wisienko, Marinel mam ważną wiadomość!! Azaliż dnia dzisiejszego, natenczas onegdaj przybyła do mnie niepostrzeżenie, tudzież prawie bezboleśnie dawno nie widziana (21 miesięcy!!) ciotka! 🤪

A tak po naszemu to dostałam okres 😜
A jak tam u was, nadal nic nie cieknie?

Ja już karmie tylko jedna piersią. Lewą mam pustą, a prawa jeszcze całkiem sprawnie działa. Sęk w tym że wyglądam trochę dziwacznie z jednym malutkim, a drugim całkiem sporym cycem. Mam nadzieję, że mi tak nie zostanie 🤔

Ale tu dziś pustki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
Mam pytanie- jak waze dzieci reaguja na obcych i rodzine jak dlugo ich nie widza?
Moich rodzicow widujemy rzadko i maly przez pol godziny potrafi przeplakac a pozniej sie uspokaja a jak zobaczy zupelnie obce osoby to wszystko jest ok dopoki sie nie zbliza zbytnio do niego. Ale czasami jak jestesmy w sklepie to maly sam zaczepia kobiety swoim "eeee" i usmiecha sie.

U nas ostatnio maly budzi sie po 7, okolo 10-11 jest drzemka ale to roznie raz 10 min a raz ponad godzine, nastepna jest kolo 16 i tez roznie to bywa. A na dobre usypia tak kolo 22.

Co do doprawiania jedzenia to zawsze troszke do smaku mu dosypuje. Ostatnio uwielbia budyn waniliowy.

Powiedzcie mi jeszcze jakie macie foteliki do samochodu? Bo musimy kupic jakis i zupelnie nie wiem jaki wybrac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć,

Ja na sekundę.

U mnie nie za wesoło, jestem na zwolnieniu, leżę. Szyjkę mam krótką jak na ten tydzień bo około 3 cm do tego miekką i lekko rozwarta. W ciągu dwóch dni skróciła się 4 mm mimo leżenia, kolejna kontrola w środę. Dobrze, że Kubuś mnie rozśmiesza bo inaczej ciężko by było.
Boję się tylko, że jak to się nie zastopuje to skończy się szpitalem, a nie wyobrażam sobie bycia bez Kubusia... Trzymajcie kciuki, żeby to wszystko wytrzymało ...
Usłyszałam, też że szyjka po prostu nie zregenerowała się po pierwszej ciąży i chyba ogólnie cały organizm bo wyniki krwi też denne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...