Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Lala jejciu co się naśmiałam z twojego filmiku...zwłaszcza jak Majcia zabrała Tysonowi piłeczkę 😁 😁 😁 Muszę powiedzieć , że całkiem nieźle idzie jej to raczkowanie, bo Oskar to tyłka jakoś ruszyć w górę nie chce...Lala tak jak napisałaś, Tobie żaden Elmo nie potrzebny...Tyson to idealny stymulator ruchowo wzrokowy 🙂

Dziś teściowa zadzwoniła zaprosić nas na obiad do siebie...ucieszyłam się, że w końcu chcą zobaczyć Oskara...ale...ja już wcześniej umówiłam się z przyjaciółką,z którą mało co się widuję od czasu jej przeprowadzki, więc musiałam odmówić...mogą sobie myśleć co chcą...to nie ja nie mam czasu dla wnuka...gdyby chcieli mogłabym do nich kilka razy w tyg chodzić...nagle sobie przypomnieli 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SLUCHAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

WAZNE


wiem ze to nie typowa prosba i moze nawet nie na miejscu ale to dla mnie wzne!!!1

moja kolezanka bliska znamy sie od dziecka wlasnie urodzila blizniaki chlopca i dziewczynka...

na domiar zlego jej maz mial bardzo powany wypadek...raczej z tego nie wyjdzie...zostala sama bo ani ona ani on nie ma rodziny....

potrzebuje wszelkiej pomocy dla dzieci chodzi o ubranka kocyki zabwaki posciel tego typu rzeczy jezeli macie cos po sowich dzieciach moze juz wyroslu albo cos sie troche zuzylo zabawki moze juz.....ida w kat i jezeli mozecie prosze piszcie na prv podam adres zeby wyslac ja jej przekaze...ja juz pol szafy maksikowej oddalam...chce jej pomoc bo dzieczyna ledwo wydala na pieluchy i jedzenie....pomoc spoleczna zaoferowala 400zl na dwojke dzieci smieszne bpo nawet na oplaty mieszkaniowe nie straczy a maz nie byl ubezpieczony...


przepraszam ze tak na forum o tym pisze ale widze jak dziewczyna jest zalamana ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka! U nas katarek wciąż dokucza, ale tak to Maja prawie zdrowa.

Jeju Aniu, domyślam się jak ciężko jest Twojej koleżance 😞 Psychicznie też pewnie jest zdołowana, a roboty przy dwóch maluszkach będzie ogrom.. Chętnie pomogłabym ale ostatnio popakowałam wszystko dla koleżanki, tej u której byłam w szpitalu co urodziła też Majeczke. Ciuszki do mnie wrócą jak mała wyrośnie, ale chyba będzie już to malutkie..

Cherry, chyba dobra decyzja z tymi barierkami, tzn że ich nie kupiliście. Armando i tak chciałby wyjść z ''kojca'' i dostać się na drugą strone. A pilnować i tak trzeba czy to w kojcu, łózeczku, czy na podłodze. Maja w łóżeczku czasem też się walnie mocno, na podłodze też się przewraca (wczoraj akurat na twarz bo przy raczkowaniu rączki zostały w tyle..) a łóżko mimo że 200x220 to i tak małe 🙂 Więc oczy trzeba mieć niestety w d. Mai podoba się wszystko to co nie powinno czyli ława,komoda, panele, stolik tv(mamy ze szklanymi szybami) więc wszędzie czychają guzy i siniaki. Zauważyłam, że czasem bardziej panikuje od Mai. Ostatnio w łóżeczku się walła porządnie o szczebelek, zaraz się podniosła popatrzała na mnie a ja czekałam na reakcje a ku mojemu zaskoczeniu był spokój mimo wielkiej czerwonej plamy na czole. Ta sama sytuacja 2 dni później, tyle że walnęła się słabiej - moje reakcje ''jezu'' a Maja ryk okropny.. Więc jak czasem się o coś uderzy itp to udaje że nie widziałam - wtedy to mniej przeżywa.

Yenefer zapomniałam dodać wcześniej, że pościel piękna ! I pewnie super się prezentuje z wystrojem pokoju bo kolorystycznie wybrałaś idealną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hallo 🙂 🙂 🙂

Lalaci no no Kochana ani się nie obrócisz 🙂 jak Majunia ruszy i to z taki rozpędem że szok !!!
Hahaha będziesz biegała za nią....

Zaraz Wam pokaże jak wygląda 7 min z mojego dnia hahaha 😁 😁 😁 😁 Please wyłączcie sobie dźwięk bo pierdnicze tam głupoty jak potłuczona 😁 😁 😁

U nas weekend okej - rodzinkowo.

Heh przywiozłam sobie od rodziców rolki. Muszę jutro wkłady wyprać i jeśli będa dobre to będe jeździć. Krzysiek z Małym będzie spacerował a ja obok nich na rolkach hahaha!!! Kiedys mi to całkiem dobrze szło - ciekawe czy jeszcze pamiętam 😁 😁 😁 Pewnie we wtorek sie dopiero okaże.Heh to będą wrażenia...

Dziś urwałam się do sklepu - chciałam Mężuniowi kupić prezencicho na imieninki, ale nic nie widziałam... może jutro się coś znajdzie

http://www.youtube.com/watch?v=gZU-Ta0dLaA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry ło matko!!! ale Kacper pięknie się rozwija.....jak ładnie stoi na nogach 🙂 Super!!!
Pogoda się poprawia więc od środy wracamy na działkę.... postawiłam pojechać do żłobka do którego planujemy oddać Dominika....zostało jeszcze trochę czasu ale wolę wiedzieć wcześniej czy jest to odpowiednie miejsce dla mojego dziecka....kurde....trochę mi smutno jak pomyślę, że od października będzie bez mamy przez część dnia 😞 ale trudno....tak musi być!

Lala Maja super bawi się z psem 🙂 szkoda, że nie mamy zwierzaka.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martka3 ja również gratuluję 8 miesięcy!!!

My dzisiaj byliśmy na szczepieniu, Oskar dostał dwa zastrzyki, w udko i ramię...był bardzo dzielny...wiadomo, że się rozpłakał, ale bardzo szybko mu przeszło...ja za to byłam w większym stresie...tak mi go było zal 😞
Moja przyjaciółka przyjechała z Wrocka na kilka dni i wczoraj i spacerki były i wyście wieczorne na piwko 🙂 Zaraz też uderzamy na spacerek...no a na weekend ja z jeszcze jedną kumpelą jedziemy do niej do Wrocka , a właściwie koło, bo się przeprowadziła za miasto 🙂
O wilku mowa, właśnie dzwoniła, że mam już ubierać małego na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry ale Kacper wymiata!
a u nas łóżeczko obniżone na najniższy poziom, bo Maja nauczyła się wstawać i klękać 😮 Jak wstaje to barierka sięgała jej do klatki piersiowej - ale bardzo się wychylała więc obniżyłam. Teraz jest płącz bo się podciągała za barierke a teraz nie sięga i tylko klęczy i patrzy przez szczebelki jak we więzieniu
, przyzwyczai się - ale ja jestem spokojniejsza że nie wypadnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!! A mnie znów nie było tyle czasu, że zrobiły mi się zaległości 😉 mąż pojechał, więc mam czas na nadrobienie 🙂 🙂

Moja Zofia już wkoło łóżeczka powolutku z nogi na nogę drepcze 😁 😁 śmiesznie wyglądają te jeszcze nieporadne kroczki, ale już wie o co chodzi w tym chodzeniu 😁 😁 😉 a tak poza tym to chyba ząby idą... dziąsła zgrubiały i taka jakaś nerwowa się zrobiła 🤨

No to tyle co u nas, a teraz zabieram się za czytanie!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej w kazdym razie dzieki...za zainteresowanie...ja caly czas probije jej jakos pomoc...maz niestety zmarl...wiec zostala sama....oddalam nawet maksowe zabawki i kocyki...ale poprostu nie moge patrzec jak jej ciezko...i jest taka dzielna...mysli o tych dziecach zajmuje sie nimi nie zlaamuje sie...i tak sie popalakalam jak mi dziekowala za wsparcie i pomoc ze nie moge ale co zrobic

lala majka i tayson wymiata!!!
cherry kacper ----brak mi slow....prze chlop!1111!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania strasznie smutna historia... 😞 😞 😞

Szczerze to nie wiem co mam powiedzieć...
Oddałbym rzeczy ale my chcemy drugiego bobasa za jakiś czas... więc zostawiam na potem... 😞 😞 😞

Madzia to może będzie faktycznie Zuzia jeśli się inaczej czujesz co... ? 😜

Yen dobrze że życie towarzyskie kwitnie.... 🙂 🙂 🙂

Judzia co Zosiek już sam próbuje chodzić...?

Kacpr strasznie wysypało koło ust... zrobił się wręcz taki czerwony naciek... w ciągu dnia robi się czerwony a rano taki zaschnięty więc domniemam że to od sliny. Idziemy z tym do peditry jutro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry ale ten Twój synek wymiata!! Wszędzie go pełno 🤪
u nas też od śliny takie brzydkie krosteczki na buzi więc napisz czym każe pediatra smarować. Wiem że jest taki krem który niweluje działanie sliny ale nie pamiętam nazwy. Jak znajdę to napisze.
Przebiliśmy dzisiaj uszka Emi!! Nadal nie mogę w to uwierzyć że się zdecydowałam, ale w YES widziałam takie sliczne kolczyki dla niej że się przekonałam. Na razie nic nie boli nawet jak jej dotykam te kolczyki 🙂 Była dzielna!!!
Aniu ja chętnie oddam ubranka które podostawałam dla Emilki a ona w nich nie chodziła bo mi sie nie podobały. Napisz tylko w jakim wieku są te dzieci żebym wiedziała jakie spakować żeby były na teraz i na nadchodzące miesiące, a nei takie które są już za małe. Jesteś z Krakowa to możemy się spotkac i wówczas je przekaże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry napisał(a):
Dziewczyny zgrzeszyłam 😞 😞 😞

zjadłam 3 miski (w odstępach czasowych) zupy pomidorowej z makaronem 😞 😞 😞

była taka dobra a ja nie mogłam się powstrzymać i mam teraz wyrzuty sumienia.... 😠 😠 😠


Jak Ci smakowała to nie ma grzechu!!!
A ja dzisiaj zjadłam całą tartę ze śliwkami!! To dopiero grzech!!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...