Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej Mamunie. Duzo zdrowka dla naszych chorowinek!!!

Lala89 no widze ,ze jeszcze sporo pracy przed Wami z pokojem Majeczki, chyba na roczek sie nie wyrobicie co?
I co Cie naszlo na blond...odradzam! Tobie blond nie jest pisany...slicznie wygladasz w ciemniejszych wloskach.

Wlasnie...tyle lat mialam mega jasny blond, teraz zeszlam na blond...i po raz pierwszy w zyciu ten jasny blond wydaje mi sie tandetny 😲 Najfajniejszy kolor mialam jak poszlam w UK do takiego polskiego fryzjera, faceta i ten mnie przefarbowal na taki ciemny naturalny blond...kolor boski...chcialabym znowu taki, ale nie pamietam jakich kolorow uzyl...rozwarzam opcje przefarbowania sie na cieply sredni blond cos w stylu koloru wlosow zony Piotra Adamczyka...juz sama nie wiem...no i zaluje pi raz milionowy ze je obcielam...tak to jest jak sie szyka smaku w dupie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A i zmienilismy zdanie co do jezdzika na roczek dla Oskara...wczoraj u kuzynki w sklepie przymierzalam go do kilku i Oskar raczej nie zainteresowany, malo tego, troche sie boi nawet...za wczesnie jednak na jezdzik...za to bedzie krzeselko uczydelko z fisher price najprawdopodobniej 🙂 Jezdzik dostanie na dzien dziecka w czerwcu od nas:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamunie! U nas nocka Majeczki super. A my położyliśmy się po 2 😮 bo rozmawialiśmy i wgl.
Maja od rana pokaszluje - ma mokry kaszel, słychać flegme. Mamy te syropy ale nie wiem czy iść do lekarza 🤨

Wiecie, właśnie sobie usiadłam z kubkiem kawy - nareszcie, włączyłam ddtvn i chciałam wysłać wiadomość do was i zachaczyłam o ten kubek - laptop sofa i ja w kawie 😠 masakra , czy ja po ludzku moge usiąść na chwile?!

Oglądałyście te wideo z tego żłobka? Boże kochany, inaczej jak tylko o tym mówili - trudno sobie wyobrazić co tam się działo, ale jak zobaczyłam wideo to chwyta srasznie za serce 😞 jak można?

No i dlaczego matka małej Madzi jeszcze na wolności?!!! co to za karj wgl! U nas zgarneli gostka za jazde na rowerze po pijaku do więzienia, a z morderczynią się obchodzą jak z jajkiem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i apropo roczku bo już coraz bliżej.

Planowaliśmy zamówić duży tort a potem tzw ''koryto'' czyli zestaw mięs i grilowanych i pieczonych do tego jakieś sałatki w tym są. Ale chyba odpuszcze bo Mai urodziny w piątek więc część gości przyjdze po pracy, więc kawe planujemy na 17.00 a kolacje gdzieś o 18.00 i postanowiliśmy wczoraj że bez alkoholu. I zrobie ze 3 sałatki, do tego może upieke udka z kurczaka , będzie ''zimna płyta'' kiełbaski itd

a wy co planujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oskar wlasnie zasnal, wiec zaraz zabieram sie za sprxatanie i szykowanie na spacer.

U nas bedzie zamawiany tort 2kg najprawdopodobniej w ksztalcie kubusia puchatka, podobny miala kumpela dla coreczki, byl sliczny i przepyszny...zamawiam w tym samym miejscu:-) Do tego bedzie zimna plyta z devolay z kurczaka(tesciowa robi), jakis pieczony kurczaczek...z dwie salatki, pewnie cos na cieplo, moze golabki...no i pewnie cos jeszcze, ale jeszcze nie myslalam do konca co...na pewni tez przystroje jakos pokoj...szkoda tylko , ze ten roczek nie u nas w domku 😞 Pewnie i tak zasypiemy sie fotkami z naszych roczkowych przyjec , wiec co tu wiecej pisac 😜

Lala nie zazdroszcze tej wylanej kawy, pamietam jak jeszcze w UK kumpela wylala caly kubek na stol, sofe i podloge...potem wszedzie czulam ta kawe...grrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. U nas nocka masakra, maly usnal dopiero kolo polnocy i non stop sie budzil i kaslal.

My roczek robimy nie 5-ego a 10-ego. Tort sama zrobie. Mam juz spody biszkoptowe ciemne, krem ajerkoniakowy, literki czekoladowe i dekorator. Zrobie bita smietane i nia udekoruje tort.
U nas najpierw bedzie kawa, herbata, ciasto i tort a pozniej salatka, wedliny itd. Duzo jedzenia nie bedzie, bo i tak zawsze zostaje.

A tu maly jak szuka cycka i sie smieje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć,

Ja mimo, że spałam z Kubusiem godzinę jestem senna, musiałam wypić kawę, która nie pomogła, to przez tarczycę, moje dziecko ma drzemkę.

Shelby pytasz czy dzieci nasze grzebią w koszach, mój otwiera wszystko, zmywarkę, kosz, no i co gorsza mamy taki kosz na pieluchy specjalny też sobie radzi. Potrafi odkręcać butelki, zmienić mi stopnie w piekarniku i przestawić program w pralce. Uważam, że te kręcenie to wina taty bo nauczył go odkręcania okrągłego pudełka po ciastkach. Ja niestety nie mogę spuścić Małego na krok, on zawsze coś wymyśli, ostatnio wpadł na przykład do wielkiego kosza z praniem.

Dwa dni teraz byłam sama, dobrze, że już weekend i mąż pomoże w ciągu dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam

cheryy no kacperek slicznie zasuwa....moj maksiu niechce narazie tylko z aarczaki...dzis super spacerek w koncu zmotywowalam sie i kupilam mu kapcioszki takie buciki do domu na klamerki bo rzepy sobie sciagnie...oprocz tego rajtki....i petitki herbatniki tak petitki musza byc ulubiona potrawa mojego dziecka hehe moglby jesc je caly dzien.;p;p;p

ale co sie dzieje na hustwakach jutro wam nagram bo to jest mega maksiu sie ladnie husta a jak chce go wyciagnac z hustawki to sie zaczyna nogami i rekami sie trzyma hustawki drze sie jak by go ze skory obdzierali i niechce wyjsc no masakra ale to nic w porownaniu z tym ze ja pale takiego buraka ze koniec caly plac zabaw a jest ogromny zwrocony na mnie i moje dziecko wiec jestem slawna ...wystrczy spytac ktore dziecko piszczy moj maks!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DObra "teczka" (czytaj torebka) spakowana !!! Normalnie wyjazd na maksa bo spimy u teściów. Stwierdziliśmy że skoro mam zajęcia do 20 to nie ma sensu wracać do domu na noc..... Bo u teściów byłabym o 20.30 nim byśmy wyjechali od nich a dojechali do nas byłaby 22. Młody by zasnął w aucie a rano znów wymarsz bo zaczynam znów o 8.00 w niedzielę. Toreb spakowałam jakbyśmy na tydzień jechali 😁 😁 😁 😁 Normalnie wszystko barłam nawet blender !!! 😮słiczki etc. Nawet mleko ściągnęłam do drzemki. Myślałam że nie będę już używać laktatora no ale wyciągnęłam z powrotem. Udało mi się zdoić około 200 ml musi im starczyć.


Młody wcześnie padł dziś nam - już o 19.00 słaniał się na nóżkach ale to pewnie przez te piesze wycieczki!!! Zwiedzanie mieszkania obunóż na maksa !!! hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziendobry
u nas ciezka noc niewiem czemu makiu osttnio co chwile budzi sie w nocy i marudzi daje mu pic wsazam cumla nwet mleko daje ale on tak za chwile znow marudzi kurcze jak mial miesiac dwa to lepiej spal niewiem co jest ale pomalu wymiekam w dzien bo czuje sie strasznie zmeczona...u nas okorpna mgla niewidze bloku ktory stoi obok mojego niemowiac juz ze chodnika nie widze hehe ale nie jest zimno zaraz sie rozpogodzi i wioooo!!!!na spacer;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
Lala nie ma sprawy 😉 a na drugie imie mam Magda 😁
U nas nocka minela niezle, maly zrobil tylko 2 pobudki. Obudzil sie na dobre po 8 i teraz zrobil sobie drzemke.
A my zdecydowalismy, ze jutro pojedziemy na dzialke i do lasu z malym. Chociaz na troche.
Zaraz sie biore za szykowanie obiadu i sprzatanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...