Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Gosiaczku - fantastyczne fotki! A Maciek jaki słodziak !!!!!! Cudo!!! Ej..ale chłopcy nie są do siebie podobni, nie????

Madzia - w rozsypce, bo jeszcze mi się żołądek zepsuł 😞 Chcieliśmy szybko drugą dzidzię, ale teraz to myślę, że rozsądniej będzie jeszcze kilka miesięcy poczekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Madziu u mnie dopiero 11 tydzień 😉 Co do szwu to moja koleżanka miała zakladany, zabieg w znieczuleniu ogólnym się robi ale potem mogła normalnie funkcjonować - oczywiście bez szaleństw. Dodam że opiekowała się dwuletnim synkiem więc na megaoszczędzanie sie nie było szans. Urodziła prawie w terminie zdrowego dzidziusia 🙂
Gosiaq ale Ci Twoi chłopcy "uwłosieni" 🤪. To może mała zamiana? U nas dużo zębów a Wam włosków zbywa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A wlasnie Gosiaq jaka Ty niepodobna do siebie na tym zdieciu:-) A Macius faktycznie cudny...zreszta takmsamo jak teraz, prawdziwy, przystojniak z niego rosnie!

Wanilia gdzie ja bylam, jak pisalas, ze jestes w ciazy...spoznione gratulacje ode mnie...trzymam kciuki za Ciebie i dzidziusia...ciekawe czy Weroniczke bedzie miec braciszka czy siostre:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry! U mnie dzisiaj ładnie słoneczko świeci, dziewczyny w szkole i przedszkolu, Piotruś się bawi w łóżeczko (miał spać, ale to pewnie za chwilę) a ja sobie pójdę zrobić kawkę.
Dzisiaj się wybieram po buty zimowe dla małego - babcia kupuje na roczek, mam nadzieję że coś fajnego dostanę. Dla dziewczyn już mam prawie wszystko, tylko Ulce muszę czapkę dokupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry.
Cherry- Gratulacje dla Kacperka pierwszych samodzielnych kroczkow, teraz to dopiero bedzie latanie za dzieckiem 😜 wiem po sobie 🙂
Gosiaq- nareszcie sie odezwalaś!! a Maciuś śliczny 🙂
Madzia- mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.
Wanilia- Gratulacje!!
U nas po staremu, wczoraj wieczorem bylismy we wszystkich sklepach bo szukalismy mieso na tatara. Meza zlapal smak i nie bylo przepros 😁 😁 😁
Co do roczku to nie rozmawialam jeszcze z mezem jak to zrobimy ale pewnie u nas tort kawa, ciasto i jakies salatki bez alko chce. tylko co zrobi malzonek to nie wiem. bedzie pare osob z najblizszej rodziny czyli dziadkowie malego i nasze rodzenstwo oprocz mojej siostry a chrzestnej Matka bo za granica siedzi i nie dostanie wolnego 😞 Chrzestny bedzie bo to brat mojego malzonka, bedzie tez kuzyneczka Mateuszka 5-cio miesieczna Juleczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

noc znacznie lepsza ale to dzięki olejkowi olbas.

Jestem załamana moje dziecko nic nie je 😞 😞 😞 tylko cyc i cyc !!! Wy piszecie o nalesnikach parowkach i innych a u nas jakies uwstecznienie !!! Nawet paszczy nie chce otworzyć!!! Nwet na swoje ulubione deserki!!!

Nie wiem co mam zrobic chyba naprawdę zabandażuje te cycki !!!

Pomóżcie !!!

😞 😞 😞 😞

p.s. już przestałam marzyć o tym że któregoś piękniego dnia on sam odrzuci pierś!!! Nic z tego . Docelowo chciałabym go przystawiać tylko w nocy i ewentualnie wieczorem a nie cały czas. Dochodzi do tego że sam sobie odsuwa bluzkę jak tak dalej pójdzie to będzie sam wyciągał 😞 😞 😞

szczerze dla mnie ciasta dla dzieci i inne potrawy to jakaś magia. Jak patrzę na Oliwiera ile wcina to jestem w szoku mój jak zje coś to max pół małego słoika i nie ma co się oszukiwać że jest lepiej bo nie jest!!! Gryzie ale nie chce jesć.

Agisal Marinel Zania jak przyzwycziłyście swoje pociechy do jedzenia w dzień?

Mój Kacper coraz częśćiej mnie gryzie a wczoraj myślałam że uwalił mnie do krwi !!! Aj bolałao !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć,

Ja noc miałam ciężką. Mały nie chce spać, budzi się najmniej cztery razy, poddaję się na końcu i biorę go do łóżka.

Rano się okazało, po odebranych wynikach, że znowu mam niedoczynność tarczycy, wygląda to niestety gorzej niż z Kubusiem. Już teraz wiem czemu mi non stop zimno i chce mi się cały czas spać. Wiadomo z Kubusiem jak byłam w ciąży spałam, a teraz niestety nie ma takiej możliwości. Do tego hemoglobina poniżej normy, tego wcześniej u mnie jeszcze nie grali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
nie doczytaalm sie wsytzkiego ..nie nadazam hehe...
wozek o ktorym pisalam ze maksu nacinal kup teraz przyszedl...musze powiedziec ze w stanie idelanym lepiej sie prowadzi niz maja spacerowke i zastawnawiamy sie co robic zostawic czy nie:]

ogolnie maly wlasnie zasnal a ja juz dazylam oproznic i zapelnic na nowo zmywarke wywiesic pranie wstawic nastepne obiad sie gotuje no i zostalo tylko pozbierac zabawki malego z calej poglogi...wypic kawe wziac 10 glebokich wdechow oproznic ponownie zmywarke i ponownie wywiescic pranie dac dziecku obiad i wiooo!!!!!!1na spacer...bo pogoda az prosi o to;p;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moj Oskar tez wlasnie zasypia...ja zaraz mycie naczyn, malowanie...a jak wstanie to karmienie i na spacero zakupy, bo pogodna piekna:-)
Mamy w domku pchacz z Vtecha i Oskar juz zaczyna przy nim pieknie chodzic...na poczatku rozjezfzal sie do przodu, a teraz idzie:-)

Aaa_aniusia Maksio wiedzial co kupic...to bylo zamierzone 😁

A zmywarka tez mi sie marzy...jak juz bede miec swoje mieszkanie docelowe, takie w ktorym spedze reszte swojego zycia to tez kupie sobie zmywarke...no nienawidze myc naczyn...dlatego i w UK i jak tutaj Moj przylatuje to on myje:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny 🙂

My już rano byliśmy na spotkaniu adaptacyjnym u pradziadków - i jest coraz lepiej 🙂 Chociaż mnie serce coraz bardziej boli. Pracujące dziewczyny, jak zostawić dziecko, iść do pracy i nie zwariować??????? 😞 😞 😞

Teraz mały śpi, ja wstawiłam, wywiesiłam i wstawiłam kolejne pranie, "włączyłam" kaczkę 😉, idę zaraz zająć się zmywarą, a potem pewnie też polecimy na spacerro, bo pogoda jest przepiękna!!!

Dziś rano, mój mały cwaniak bawił się w pokoju, ja byłam w kuchni i nagle...trrrrrrrach..... i pisk, i ryk i wszystko naraz!!! Lecę do niego, a moje biedne dziecko siedzi całe mokre w wielkiej kałuży!Jego własny ojciec schował u niego za drzwiami wiadro pełne wody do mycia podłóg i nie wpadł na to, że młody człowiek je znajdzie!!!!!! Ech..chłopy są jakieś dziwne!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry a gdybys zaczęła od zastąpienia piersi mlekiem modyfikowanym? Za każdym razem jak sięga do piersi? Ciężka sprawa...
Werka od jakiegos czasu buntuje się przeciwko karmieniu łyżeczką więc kombinuję obiadki które może wziąść do ręki i jeśc sama. Może Kacper też by załapał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Cherry a gdybys zaczęła od zastąpienia piersi mlekiem modyfikowanym? Za każdym razem jak sięga do piersi? Ciężka sprawa...
Werka od jakiegos czasu buntuje się przeciwko karmieniu łyżeczką więc kombinuję obiadki które może wziąść do ręki i jeśc sama. Może Kacper też by załapał?


Dziś próbowałam dać mu takie do rączki ale dupa...

Wczoraj pił mleko krowie. Wypił około 100 ml. Modyfikowane spróbuje dać dziś no zobaczymy. Wcześniej kończyło się to porażką.

Wanilia Toja Wercia jedzeniowo jest na o wile wyższym poziomie niż mój synek. Czasmi się zastanawiam co ja źle robię ?

Niedługo roczek a on cyc i cyc 😞 😞

Naleśniki , zupki inne dania.... póki co mogę zapomnieć.

Kaszki nie tego nie tamtego nie do łba niedługo dostanę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny podjęłam decyzję o odstawieniu Emilki/. Wczoraj jej wcale nie karmiłam a jak sie w nocy budziła to nie podawałam piersi tylko przytulałam i dalej spała.
Co do modyfikowanego to moja Emisia też nie wypije ale robię jej na tym mleku kaszkę taką owocową bezmleczną i pieknie zjada. W ogóle to pediatra mi powiedziała że już nie muszę jej przymuszac do modyfikowanego skoro zjada kaszkę, jogurciki i serki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry co mogę poradzić? Hmmm ... po prostu dawałam jej rano kaszkę, potem deserek, potem obiad, potem jakiś owoc a na wieczor kaszkę i tylko jak nie mogła zasnąć to dawałam piers. Ale Emisia mnie nie ciągnie za bluzkę tylko czasem wkłada rękę przez dekold ale nie pokazuję jej ze tak jest pierś tylko rozbawiam. W ogóle już chyba zapomniala o piersi. Mogłabym poradzić zeby jedzonko dawal mu tata bo jego nie kojarzy z cycem.
Madziu głowa do góry, na pewno jestes pod dobrą opieką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinel_E napisał(a):
Cherry co mogę poradzić? Hmmm ... po prostu dawałam jej rano kaszkę, potem deserek, potem obiad, potem jakiś owoc a na wieczor kaszkę i tylko jak nie mogła zasnąć to dawałam piers. Ale Emisia mnie nie ciągnie za bluzkę tylko czasem wkłada rękę przez dekold ale nie pokazuję jej ze tak jest pierś tylko rozbawiam. W ogóle już chyba zapomniala o piersi. Mogłabym poradzić zeby jedzonko dawal mu tata bo jego nie kojarzy z cycem.
Madziu głowa do góry, na pewno jestes pod dobrą opieką.


Tu pojawia się problem bo on nic nie chce jeść. Zjadł 7 łyżeczek krupniczu i kawałek bułki. Nie wiem czy mam się cieszyć czy płakać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...