Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Gosiaq no to ja jakaś slepota jestem że zdjęcie mi Wasze umknęło 😁 😁 😁

Hahaha no Maciek no pierwsza klasa!!! Don Filipo ma chyba gęstsze włosy co? haha a u mojego placki łyse dopiero pozarastały !!!

A co do włosów to teraz o wiele lepiej (przepraszam - wiesz że szczera jestem 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej dziewczynki!
Ja już zdrowa w 98%
Maja katar ma gęsty, doszedł kaszel. Wydaje mi się jednak że jest lepiej.. Gdyby tylko gluty sobie dała wyciągać 😞 chociaż powoli się przyzwyczaja. Wieczorem mąż pojechał jeszcze kompa ciotce zrobić, a ja się zabrałam za kąpiel małej. Wykąpana wypachniona wykremowana i ubrana, ładnie poczesana wypiła syropki (z łyżeczki , 4) Potem chciałam jej glutki wyciągnąc bo słyszałam że gdzieś tam są.. No i efekt taki że zaczęła płakać - a przez to zaczęło ją dźwigać i zwymiotowała.. raz co wydziałam że ją już bierze więc ją nastawiłam - trudno na dywan, ale piżamka i ona czysta. Byłoby ok, gdyby nie to że rozbeczała się okropnie i puściła kolejnego pawia - zachaczył o skarpetki - a za chwile trzeci już na mnie , na siebie a na końcu wielki glut flegmy - odkleił się i to chyba jedyny pozytyw bo dywan do prania, Maja do mycia i przebrania, podłogi zakapane.. Cherry łącze się w bólu. Dałam jej herbatki i zasnęła. Ja kurze pościeralam, podłogi wymyłam i dywan wyprałam. Teraz wreszcie sobie siąde na moich zacnych czterech literach..
Czy wy też jesteście tak zabiegane? Kurcze marze o tym żeby rano wstać , zrobić koło Mai i siebie, usiąść napić się kawki i zjeść normalnie jak człowiek śniadanie - No ale zawsze coś, a to sprzątanie, a to pranie, a to prasowanie, spacer.. eh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala! ale ja mam przeczucie, że tu powstanie prawdziwy raj dzięcięcy!!! już ja Cię znam!

Cherry! ja mam się obrazić na Ciebie? na CIEBIE?? nigdy... a moje włosy dzielnie znosiły wszelkie przejawy mojej bardziej lub mniej chorej wyobraźni i fantazji... patrz tu:

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1657/0ea73f6b1e9db19dmed.jpg[/IMG][/URL]

i tu:
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1595/00de9634dcaa5f32med.jpg[/IMG][/URL]

masakra, nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaq na krótko też fajnie - zadziornie, ale ten ciemny kolor nie nie nie 😜 Uważam ze teraz tak jak masz jest ekstra a długość włosów seksowna.... jak byś kiedyś coś chciała to zrób sobie na tej długości co masz skos to bardzo sexi 🙂 🙂 🙂 Matko jedyna sexi sexi sexi 🙂 🙂 🙂 🙂 ale to zabrzmiało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lala89 napisał(a):
haha Cherry czy ty przypadkiem coś chcesz.. haha na wiesz sexi sexi 😁 🤪

ja lubie ciemne włosy, ale nie czrane.. marze o takiej ciemnej mlecznej czekoladzie.



wiem wiem zabrzmiało jakbym co najmniej na was leciała hahaha 😁 😁 😁 n ale wiesz ja Was poprostu bardzooooooooooooo........ lubię 🙂 🙂 🙂

co do koloru to mój ostatnio sprawdzony i rewelacyjny to średni brąż z welatonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nigdy nie miałam tych farb
fajne?

ja nie wiem dlaczego kocham pelette choć to podobno najgorszy shit.. po garbnierach miałam szope i jakos kolor sie szybko zmywał i matowiał , tu tego problemu nie mam. Ostatnio kupiłam z joanny i fajne tez. Teraz mój mi kupił ten jasny brąz, jasny który wyszedł jak czarny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas narazie uspokoilo sie z wymiotami. Tylko te ataki kaszlu. Narazie tez siedze w domu z malym. Nie chce zeby sie doprawil, bo pogoda zdradliwa.
A mi Gosia podoba sie w blond tych krotkich ale i dluzszych tez.
Lala Maja slicznie jak zawsze wychodzi na zdjeciach. A pokoik na pewno bedzie super wygladal.
Widze ze duzo chorowitkow tu mamy. Oby jak najszybciej wszyscy wyzdrowieli.
Ostatnio maly chce byc caly czas ze mna nawet nie mam jak isc sie wysikac, bo jak go wsadze do lozeczka to od razu placz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
apropo horrorów - ja lubie ale od piątku do soboty bo Marcin jest w domu cały dzień, a potem to mi kur..na chatka wychodzą jakieś duchy czy coś łazi (czytaj moja chora wyobraźnia) a w nocy tule się jak dziecko do mojego bo sie boje 🙃 pewnie dlatego on lubi tez te horrory 😁 😁

tak na mnie dziiałają o duchach, bo filmy o zombie, wampirach to już na lajcie - wiadomo że mi zmbie z szafy nie wyskoczy - chyba haha!? ale z duchami to róznie jest.. Ja jako osoba wierząca (boże kiedy ja w kościele byłam..aż wstyd) chyba wierze w duchy bo juz neraz miałam różne sytuacje takie dziwne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia dla Was też zdrówka! Ten kaszel najgorszy bo tylko czekasz aż paw pójdzie.
Maja nie ma go aż tak często, może jakieś 7 razy na dzień , no ale jak już słysze to jest chwila ciszy i tylko ją zagaduje że rączki do góry i wgl, bo Maja się nakręca i kaszle jeszcze bradziej a wtedy ją dźwiga a tak to skupia się na tym co ja jej pokazuje - nie wiem czy to dobrze..
A y chodzimy od wczoraj na dwór. W domku przesiedzieliśmy 2 dni. Lekarka mówiłą ''nie bać się'' choć jak człowiek chory to psychika myśli że na dwór nie wychodzimy bo się doprawimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mamusie,
lala najważniejsze że urządzanie pokoju jakoś idzie!
Ja nadal sprzątam....
Dopytywałam jeszcze o te prace i byłyby to 3 dni po 4h plus dojazd na drugi koniec Krakowa ale zarobki nauczycielskie więc nie wiem czy się opłaca bo mój maz stwierdził że jak jego mama będzie zostawała z Emilką to jej trzeba zapłacić 😲 taka minę zrobiłam !!! 😲 😮
Wczoraj na spacerku spotkałam Gabrysia który ma 10 miesiecy i sam spacerował, chodzenie ma opanowane do perfekcji! Nie dość że sam chodzi to jeszcze się schylał po zabawki i sam wstawał!
Aha no i juz ponad dobę nie karmiłam Emilki więc odstawienie jest bliskie! Idę budzić mojego śpiocha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Mamusie!!!

wszystko pilnie czytam, niczym zadaną lekturę w szkole, ale wiecie co! odkąd postanowiłam nie usypiać Maksia w dzień na rękach, efekt jest taki, że nie śpi wcale, więc nie mam chwili, by usiąść z laptopem, a wieczorem nie mam siły po prostu

jest mega zmęczony, ale za nic nie chce spać, mimo, że np. pokłada się na podłodze, albo na fotelach... uch... jak tylko włożę do wózka albo do fotela w aucie to śpi od razu

piękne zdjęcia!
Gosiaq - ale eksperymenty, faktycznie! 😁
zdrowiejcie moje Kochane Mamy i Dzieciaczki!

ps. Wasze dzieci też lubią grzebać w śmieciach? :/
lecę wieszać pranie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry! U mnie już zeszła mgła i ładne słoneczko świeci.
Przedwczoraj kupiłam (tzn moja mama kupiła 🙂) buciki na zimę dla Piotrusia udało mi się znaleźć butki ze skóry, nowe, ocieplane owczą wełną za ... w życiu nie zgadniecie ... 67 zł 🙃 😁 Oglądałam kombinezony 2 częściowe i na szczęście nie kupiłam bo w ten sam dzień dostałam od znajomej kombinezon (co prawda jednoczęściowy ale darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda 😁) i tak kupię tylko kurteczkę, golfik i czapkę - a za ten zestaw będzie płacić teściowa 😁.
Muszę zajrzeć do "Smyka" bo podobno są spore przeceny, tylko nie wiem kiedy.
Dzisiaj jadę do Nowego Tomyśla na imprezę urodzinową naszego klienta - kończy 40 lat i tradycyjnie przyjdzie mi być kierowcą na powrót.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...