Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dziendobry jej dzis chyba kiepskie cisnienie bo ledwo oczy otwieram;p;p
ale mlody szaleje w najlesze

madzia ---boze jak jak ja bym teraz byla w ciazy to bym miala maksia caly czas ze soba nie zajal by mi sie nim nikt zazdroszcze ci troszeczke ze mozesz sobie tak odpoczac czasem ...i ja do glukozy dawalam cytryne i bylo dobre nie za slodkie

shelby--ksiazka to opowiesc mamy 10miesiecznej dziewczynki ktorej maz ciagle w pracy sa po przeprowadzce na wies i ona jest tam sama i wydaje jej sie ze dostala depresji i wymysla sposob stowarzyszenie wkurzonych rodzicow jako pomysl na spotkanie sie z ludzmi i tak to mniejj wiecej wyglada al fajna ksiazka lekka i smieszna szybciutko sie czyta;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem i ja po dłuuuuuuuugiej nieobecności.

Oficalnie mogę już powiedzieć że zakońćzyłąm temat pokoju Mai. Firany wiszą, łóżeczko przeniesione. Dziś będzie pierwsza noc. Teraz połóżyłam ją na drzemke więc zobaczymy jak o pódzie. Brakuje jeszcze rolety żeby zrobić ''noc'' . No i nie wiem jak jeszcze zagospodarować ścianę nad komodą bo jest dość pusta - albo zdjęciami albo imieniem z drwanianych literek. Regał którego nam brakuje będzie w czwartek także luz.. Dzisiaj zaliczyliśmy też pierwszy upadek z noewgo łóżka - ale jakoś przeszło - musi się nauczyć schodzić z niego. Chciałąm dokupić jej krzesełka mamut i stolik ale jak teraz łóżeczko drewniane stoi to brakuje mi miejsca. I tak jeszcze nie wie jak na takie siadać więc poczekamy jeszcze z tym.

Musze nadgonic co u was, bo nie miałam głowy ostatnio do zapamiętywania. Dziś jeszcze muszę umyć okno w kuchni ii sypialni, pościele pozmieniać i będzie już wsio gotowe na święta.

No i jeszze edna bardzo ważna rzecz - musze wypełnić szafki w pokoju mai jej rzeczami - ale to juz powoli bo serio mam dość. Przez cały ten remont poleciałąm z wagą i po całym dniu w ciuchach ważę 46,9 więc boje się ważyć na czczo .

Madziu jak tam glukoza?? (blee)

Będe moje drogie wieczorkiem :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lala ogromne brawa dla Ciebie! Pokoik piękny i widac ile pracy w niego włozyłam.
Co do upadków to mi Emi też wczoraj spadła z łóżka. Co myślicie o tych upadkach i uderzeniach w głowę? Starsznie się martwię i nie wiem czy za jakiś czas nie będę musiała zrobić usg główki Emilce bo tyle uderzeń w główkę zaliczyła że szok.
Madziu mi ten ulepek nawet smakował 🙂
Aniusia ksiązkę mam w pdfie i mam nadzieję przeczytać 🙂
Shelby co z mężem???
Cherry alez ja jestem podekscytowana tą Twoją szkołą 🙂 Musisz być mega szczęśliwa 🙂 No a Kacper niesamowity 🙂 To już pierwsze przejawy empatii a to naprawde wyższa półka w rozwoju emocjonalnym !!!
Zaniu napisałam na priv!

Ja dzisiaj robię bigos bo od wczoraj mam ochotę 🙂 I czekam na kuzynkę bo ma przywieźc kolejną czapkę dla Emi. Sama nie ma dzieci więc obkupuje rodzinę 🙂

Mam pytanie kiedy po chorobie zaczęłyście wychodzić z dziećmi na spacery i jak długo spacerujecie w taką pogodą? U nas dzisiaj mija tydzień ale katar nadal mamy wiec chyba poczekamy do czwartku ze spacerem.

14 grudnia mam rozdanie dyplomów i będzie uroczyste rzucanie czapaczkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kochane,

Ja wróciłam do domu z laboratorium i mam dosyć. Wypiłam, ale ciężko było najpierw nie zwymiotować, a potem niestety strasznie słabo mi było i chyba jak mijały te 2 h to było najgorzej.
Na dodatek złe wyniki posiewu z kanały szyjki, bakterie i muszę brać antybiotyk. A teraz na 14 muszę jeszcze iść na usg brzucha i nerek. Nie wiem jak oni to zrobią w ciąży. Wszystko ogólnie się mnie czepia 😞. Nie rozumiem tego, bo z mężem zakaz pzrytulania od 8 tygodnia ciąży, myję się chyba już przesadnie często, bo mam problemy z oddawaniem moczu. Przepraszam, że się tak wam żalę, ale czasami nie daję rady... jak jest Kubuś to nie myślę tak o tym wszystkim...
Jestem już zmęczona i chcę żeby był koniec lutego, tym bardziej, że czuję się już naprawdę ogromna.

Co do upadków, na szczęście z wysokości Kubuś nie spada, ale tak co chwilę coś się dzieje, ostatnio szalał tak na swoim samochodzie, że podczas skręcania się z nim przewalił, próbował też wejść na krzesło, efekt taki, że przewalił krzesło lekkie na siebie. Marinel nie upilnujesz w 100 %, ja się staram ale czasem nie jestem w stanie przewidzieć co on wykombinuje, w większości przypadków Kubuś przestaje płakać po 20 sekundach.

Jeśli pociecha nie ma temp i sam katar, powinno sie wyjść na trochę na spacer, pisało o tym już parę dziewczyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wreszcie udało się jakieś sensowne zdjęcia zrobić:
no więc chwalę się moje kochane bo wspierałyście mnie bardzo:



[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1759/97be457d760f74b0med.jpg[/IMG][/URL]





jeszcze jutro przyjdą diody (sufit będzie podświetlany na pilota na różne kolory biały, różowy czerwony fioletowy zielony niebieski i żółty (diodówki więc mało prądu żre) dlatego też na suficie jest ten liść bo na nim (u góry) będą przyklejone diody..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia super że usg dobrze wyszło no a z tym cukrem to uważaj ...!!! Ja miałam za wysoki a ty widzę za niski !!!

wspominałaś jeszcze przed uraodzinami Kubusia że idziecie oglądać meble do ikei. proszę napisz co widziałaś - jaka kolekcja Cię interesuje i co myślisz o tych meblach bo też się zastanawiam. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry uśmiałąm się z tą lampą, brawko dla męża 😁 my chyba z dobre 45 min staliśmy nad płytą i dumaliśmy co z niej wyciąć 😁

meble są z bodzio a całość (plus regał szer na 45 i wysoki jak szafa, który dojdzie w czwartek) kosztowała 1280zł.. Bodzio system wysoki połysk. Są na stronie. Podobały mi się właśnie meble w black red white z wysokim połyskiem ringo ale sama szafa kosztowałą 1800zł. Więc znalazłam coś podobnego za genialną cene.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Liść to strzał w dziesiątkę!! Ja bym takiego nie potrafiła wyciąć i pomalować, no ale już od dawna wiemy że mamy artystkę na forum... A kartki na święta w photoshopie będziesz robić??? Bo tak mi się marzy taka z Emi jak mi zrobiłaś na Wielkanoc. Zrobiła furorę wśród osób które ją dostały 🙂 Ale jeszcze duuuuuużo czasu jest, więc na razie zamilknę, przypomnę się w grudniu 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mi się w ikei podobały mebelki te kolorowe dla dzieci takie prostokątne.. ale jak obliczyliśmy to do pokoju wyniosłoby nas to ok 3000 żeby jakoś sensownie to zapełnić. Moi rodzice sponsorowali na roczek, tzn mama powiedziała juz kiedyś jak mi się spodobała meblościanka za 1700zł to że nam kupi a włąściwie Majce na roczek. Nie chciałąm też jakoś wymuszać i w 1700zł się zamknąć. A za to kupilismy mebelki plus jeszcze łóżko. Od nas dostałą na roczek materac i ogólnie pokoik jako prezent.. ale chyba jej coś dokupie bo tak głupio w urodzinki jej tylko życzonka złożyć..
Powiem wam że sporo nas kosztował ten pokój.. poszło tyle zapraw tynku i wgl :/

Oglądałam literki na necie i kurcze za jedną sobie krzyczą 10zł - jeśli będe chciałą napis majeczka to sporo wyjdzie, więc też sama sobie zrobie. Po coś kończyłam tego plastyka no nie? 🙂


a następny pokój będzie dżunglą 😁 kiedyś oczywiście !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lalcia no właśnie ja sobie wymarzyłam tą Ikeę znów.... no i jak policzę to wychodzi ponad 2000 - ciekawe skąd ja na to wezmę hahaha... no i świetny pomysł dałaś z tymi meblami. A jakość?

Co do literek to jest tak pan na allegro który robi te literki za 7,99 sztuka i na aukcjach może nie ma najpiękniejszych wzorów ale można skopiować z innej i ten Pan Ci zrobi właśnie takie jak chcesz. Mi zrobił tak ładne że byłam w szoku. jak moja szwagierka je zobaczyła - a kupowąła właśnie te za 10 to powiedziała że moje nie dość że są grubsze porządniejsze , staranniej wykonane to jeszcze nawet z tyłu pomalowane a jej nie. Ja swoje powiesze dopiero po roczku. Jak będziesz zaainteresowana to podeslę Ci linka - naprawde polecam !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
możesz podać bo chcę coś takiego nad komode bo zdjęcia jakoś mi się nie wydaje żeby tam pasowały, a takie imie w różowo-fioletowo-białych odcieniach będzie pasować.

Jakość mebli wydaje mi się być dobra. Montaż jest na kołkach więc jedynie nad tym mój mąż się wkurzał bo on lubi śrubki itd. Meble są proste jak od linijki 🙂 nie mają końców jakoś zaokrąglonych, ale ja lubie proste kształty.

Kumpel który adoptował synka kupił właśnie te mebelki z ikei to na odcinku 2m ma te mebelki i wyniosło go to 2 tys bo jakieś siłowniki i takie tam.. Gdybyśmy mieli coś jeszcze odłożone to może kupilibyśmy na pół z rodzicami, ale bardzo podobały mi się też meble te na wysoki połysk i przy nich zostałam.

Chciałam jeszcze zmienić uchwyty bo bodzio ma tylko jeden rodzaj, ale jakoś w całym tym zamieszaniu zapomniałam o nich i narazie mamy takie jak były w komplecie. a chciałam też coś bardziej prostego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i właśnie mąż mi pokazał diody które zamówił i jest pilacik na którym można ustawić 16 kolorów, można je ustawić żeby mrugały albo świeciły cały czas itp 🙃 normalnie dyskoteka będzie 😁
Ciekawe tylko jak Mai się spodoba kolorowy sufit.
Dziś pierwsza nocka w nowym pokoju- a maja śpi rozwalona 😁 tak słodko wygląda. W południe ucięłą sobie drzemke 2godziny - w szoku jestem - dobra aura chyba 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...