Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Lala super babeczki i widze ze buszowałas w biedronce i przytargałas kuferek!!!
Marinel moja teściowa jest troche złośliwa Nie bardzo za mna przepada Uwaza ze jestem kiepska partia dla jej syna toleruje mnie bo musi Kiedys mi powiedziala ze ktos musi zap... jak ja w domu siedze Eh szkoda gadac ale staramy sie zeby bylo ok miedzy nami

Wanila ja w maju to dopiero rozpoczynam starania o siostrzyczke dla Kubusia Chciałabym zeby była córcia sle oczywiscie synus tez nas ucieszy.

Tort nawet wyszedl ale zobaczymy jak bedzie smakowal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yenefer no nie dziwie się że jesteś wkurzona..
No i czekam na fotorelacje a zdjęcia robione waszym aparatem na bank będą mega!
I wiesz, tak dziś jakoś mi przyszło na myśl że Oskarek czekał na tatusia z tym chodzeniem. Twój pewnie szczęśliwy że mógł być prawie w tym momencie! 🙂
No i trzymam kciuki za imprezke! Niech będzie fajowo!

No i powoli mam dość tego kurzu i pyłu.. Latam z mopem i odkurzaczem po 2 razy - 3 razy nawet dziennie, a w ręce cały czas praktycznie ściera .. Ale miło że już w środe tapetowanie a w piątek już będzie po akcji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze żołądek mi się przykleił do kręgosłupa hihi bo mąż pojechał do naszej ulubionej knajpki po chessburgery, a dla mnie podwójny kurczakburger 🙂 śmiesznie bo na obiad specjalnie robiłam kalafior , jajo sadzone i ziemniaczki bo piątek 🙂..
no i czekam już 30 min i ślinka cieknie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tylko króciutko bo mąż przyjechał z delegacji i czeka w łóżku na żonkę 🙂 Poszłam się kąpać wracam a Emilka usnęła przy tatusiu, włączył jej rybkę na mini mini bo mu kiedyś mówiłam, że Oskarek przy tym usypia 😁 Jejku jak Emilka się cieszy jak tatuś wraca na weekend do domku. Do nikogo nie chce iść na rączki, dopóki się nim nie nacieszy. U nas dzisiaj były łazanki, a na wieczór domowa pizza 🙂

No i najważniejsze: Sto lat dla Kubusia, Maksia i Mateuszka!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘

Lala u nas też będzie Hello Kitty oczywiście Emi i Majcia jak siostry muszą mieć podobne imprezy. No ale ja nie mam takich zdolności jak ty i chyba czapeczki zamówię te które są na allegro, balony też. A tort będziemy mieć taki:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/tortk.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/7429/tortk.jpg[/IMG][/URL]

A wiecie że 10 listopada czyli jutro są urodziny Cinema City i bilety są po 12 zł! My wybieramy się z mężem do Bonarki na jakiś filmik mamy już obiecane że teściowa zajmie się Emilką czyli ją uśpi bo seans jest o 20. Tylko nie wiemy czy iść na Uprowadzoną 2 czy hotel Transylwania tą bajkę. Mój mąż nie lubi filmów z napisami bo mówi że nie może się skupić na obrazie tylko patrzy na literki. Mi to nie przeszkadza ale on chce albo film polski albo dubbing. Uprowadzona jest z napisami więc nie wiem czy go namówię ale oglądałam jedynkę i podobała mi się.

Dziewczynki i dzieciaczki- udanych jutrzejszych imprez!!! Niech wszystko będzie smaczne, prezenty boskie i uśmiechy od ucha do ucha! Tego Wam życzy ciotka Żaneta z rodziną 😜 a i czekamy na fotorelacje..... tylko OBSZERNE!!!!

Yen a niedałoby się tak dyskretnie pochwalić się tu na forum tym płaszczykiem? No daj nacieszyć oko 😁 Najlepiej jak mąż zrobi zdjęcie na modelce czyli na Tobie 🙂 będę czekać.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia pewnie ze odwiedzę i to nie raz !!!

A jak zaczniesz w ciągu dnia rodzić to przyjadę pochodzić po korytarzu i posłużyć ramieniem 😜
tak jak to było ostatnim razem. Nigdy tego nie zapomnę ja podczas skurczów przemierzałyśmy oddziałowy korytarz tam i z powrotem !!!

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Yen poka poka ten płaszczyk co ?



Zania piękny ten torcik będzie.

Lalcia te firany to nic innego jak woal jednokolorowy w tym przypadku to ciemny brąż. Ja najlepiej lubie gładnie firany !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekuje Kochane mamusie, na pewno zdam fotorelacje, w plaszczyku sie tez pokaze:-) Chlopaki wlasnie ogladaja bajki, a juz rzadze w kuchni, robie jeszcze jajka faszerowane pieczarkami i szczypiorkiem:-)

No i troszke jestem przerazona tym jak zachowuje sie Oskar przy tatusiu...a mianowicie, wczoraj zostawilismy go na chwile u dziadkow, jak jechalismy do tesciow...wracamy...Oskar zobaczyl tatusia i wielki ryk, leci do niego, chce na raczki no masakra!!! Ciesze sie , ze go tak mocno kocha, zwlaszcza, ze go malo widzi, ale zal mi go jak pomysle , ze Moj za tydzien wraca, no serducho mi peknie...mnie to wogole juz nie zauwaza 😞

A tak poza tym Tym wszystkim Mamusiom, ktore dzis urzadzaja imprezki urodzinowe...zycze, aby te urodzinki wypadly cudnie, smacznie i wesolo!!!

Ja juz na dzis uciekam:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry ja dałam Emisi jogurt naturalny z miesiąc temu i zjadła cały. Raz w tygodniu daję jej jogurt lub kefir.
Odebrałam zdjęcia z sesji Emilki i wszystkie mi się podobają. Nie będę Was tutaj zarzucać tymi zdjęciami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinel Emilka śliczna, jakie ekstraśne ma te dwa ząbki na dole, och mój dawno nie ma takiego kasownika!!!
Jaka tu cisza, wieczory roczkowe trwają w najlepsze pewnie....
A u nas masakra, dziś teściowa powiedziała, ze nie przyjedzie na roczek bo dla niej za daleko!!!!! 130 km! Do jedynego wnuka! Jadą z tej samej miejscowości kuzyni mojego i mój właśnie do niej znowu dzwoni, żeby ja namówić, ze przeciez moze z nimi przyjechac autem skoro swoim nie chce a busem tez nie.Kurczę, już sama nie wiem czy ja prosić, nie chce to nie, tylko niech się potem nie dziwi, ze my za często jeżdżic nie będziemy, bo nam tez daleko będzie. Fajna babka ale taka dziwna, alien jakiś normalnie...przykro mi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam! Widzę, że fotorelacje z roczków na tapecie, oto i nasza 🙂 Oskar w ogóle nie spał, padł dopiero o 21...a od 1 w nocy do 3 urządził sobie after party 🤪 i bawił nowymi zabawkami 🙂

A oto solenizant 🙂


Wystrój pokoju na imprezkę


Torcik 🙂


Prezenty 🙂


Główny punkt imprezy!!!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/dsc00330ju.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/4955/dsc00330ju.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Wybrałem książeczkę...kim będę?


Chodźcie dziewczyny pokaże wam swojego idola 😁


No i obiecane zdjęcie płaszcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale czad!
yen - wyglądasz prześlicznie, Oskar to już w ogóle!!
Marinel - Emilka świetna, a jaka fotogeniczna
aaa_aniusia - ale tort! wow!!!
Monia - u Was świetna impreza - też super!
14A11 - cieszę się, że i u Was się udało!
madziu - liczy się wnętrze, a nie opakowanie, pamiętaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!! 🙂 🙂
Widzę, że weekend minął pod znakiem imprez!

Yenefer- swietna impreza! A Oskar supper wyglądał!

Torty wyglądają przesmacznie! Aż chęci nabrałam na coś słodkiego! 🙂 🙂

Lala, Ty to masz powera!! Tyle razy sprzatać?!?! 😉 😉 A impreza Mai zapowiada się nieźle 😉 Nie brakuje Ci pomysłów!! 🙂 🙂

Marinel, Emilia jest taaaka słodziutka!! Jak się uśmiecha na każdym zdjęciu 😘 Cukiereczek! 🙂 🙂

Zaniu, mam nadzieję że wieczór udany 😉 🙂 A tort z Hello Kitty jest cudowny!! 🙂

Aaaniusia co za wyszukany tort!! Jaki wieelki samochód! Pewnie Maksiowi się podobał 😉:P

Shelby a jakiż to powód Twojego roztargnienia?? 😁 😁

A ja już się doczekać nie mogę! W czwarteczek jedziemy do Polski 😁 😁 Ale mam uciechy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...