Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no właśnie, wszystkiego dobrego dla Łukasza!

aaa_aniusia - prawdą jest, że marketing szeptany to najważniejszy sposób reklamy, jeśli mąż zaniedbuje jednego klienta, ten opowie o tym innemu i niestety... będzie tak, jak piszesz... ech...

lala - Ty spryciulo, u nas niestety grzebanie w nosie graniczy z cudem 😁 a w sprawie mieszkania - c0 ma być to będzie, ale podobno - marzenia się spełniają 😉

martka - a pokażesz nam jakiegoś aktualnego Piotrusia?? 😉

Agisal - łooo Matko, ja bym chyba teściową omijała szerokim łukiem po takiej akcji!!! bym przynajmniej miała pretekst 😉
współczuję Maluszkowi i Tobie

judziu - jak to jest z roczniakiem?

MamoMatka - nawet nie wiem, jak to skomentować 😞

Cherry - śliczne zaproszenie 🙂 a chłopaki oczywiście sobie dadzą radę, tak jak i ostatnio! 😉

madziu - oby mąż się nie pochorował, przecież musi Was teraz mocno wspierać, a nie stać się kolejnym do opieki!

yen - ale super! promiejeje z tego Twojego postu ogromna radość!!!

Zaniu - nie dołuj i pamiętaj, że możesz napisać wszystko, a ciocię oczywiście pamiętamy, wrrr...

Marinel - co za historia z tym chrzestnym :/ słabo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ja na moment, bo dzis bylismy cwly dzien poza domem i padamy, Moj wlasnie usypia Oskara,bo jak tatus w domu to jakos ciezko mu zasnac. Dla mnie zakupy niestety nieudane 😞 Szukalam eleganckiego plaszcza i choc galeria ogromna i ciuchow mnostwo, plaszcza takiego jak chce...niet! Moj za to kupil sobie koszule i sweter, no i Oskarowi kupilismy pierwsze prawdziwe buciki, w rozmiarze 19. Jednak nie kupilam mu kozakow, bo przymierzalismy kilka par i ciezko mu wlozyc takie wysokie buty na nozke, kupilismy buciki z Deichmann z Elaphanta, fajne ze skorki za kostke.Nie kupowalam wiekszego rozmiaru, bo jak tu chodzic w takich butkach....a Oskar szaleje:-) Robi caoraz wiecej kroczkow i idzie mu narawde niezle, a jak sie zapomni to idzieeeeee:-)

Moniu i ja sie pr:-) ylacze do zyczen:-) Duzo zdrowka dla Lukaszka z okazji pierwszych urodzin!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Po pierwsze i najważniejsze- STO LAT DLA ŁUKASZKA!! 🙂

MamoMatka powiedz mi jak ty dajesz radę? Musisz być niesamowicie dzielną i silną kobitką. Chodzi mi o to, że ja nie tolerowałabym wyjść z kolegami i ich panienkami na piwo w sobotni wieczór, gdybym sama została z dzieckiem w domu. To jest nie do pomyślenia!! My mieszkamy blisko stacji benzynowej i czasem się zdarzyło, że mąż poszedł np. kupić fajki i się zagadał z kumplami którzy tam siedzą, piją i grają na maszynach. Wraca po godzinie i ja już strzelam focha. Ale to się zdarza bardzo rzadko. Poza tym mój mąż nie przepada za alkoholem- nawet piwa nie pije. Czasem jak są jakieś okazje to wypije ale częściej zmyśla że np. bierze antybiotyki i nie może, bo nie lubi ludzi którzy na siłę namawiają do picia, a wtedy przynajmniej ma pretekst.

Aaaaniusia noo twój mąż to niezły agent. Taki sposób wymyślił że hoho. Jak wiadomo kłamstwo ma krótkie nogi nie dziwię się że się zdenerwowałaś.

Shelby powodzenia jutro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dasz radę kochana.

Lala ja cię rozumiem i wcale nie uważam że chcesz od życia za wiele. Ja też nie narzekam bo choć mieszkamy z teściami to to jest duży dom i inni mają gorzej. Ale nie chcę się budować na działce obok nich bo to jest dosłownie kilka metrów odległe. A działka od moich rodziców jest troszkę dalej od ich domu tzn. też blisko ale nie zaglądalibyśmy sobie do okien tak jak to tu mogłoby wyglądać. Poza tym mój teść jest takim typem człowieka który robotę stawia na pierwszym miejscu. W sobotę poszedł do pracy ale o 7.30 już dzwonił do mnie (oczywiście nas obudził) żebym mu dała do telefonu Karola i wydawał mu dyspozycję co ma zrobić!!!! No i mąż wstał zjadł śniadanie i do godziny 17 ciął drewno piłą i robił koło domu. Nawet obiad jadł na tarasie. Byłam zła że cały dzień minął, ale on mówił że robił to dla nas żebyśmy miały ciepło itd. Jego tata wrócił z pracy i nawet słowem się nie odezwał żadne dziękuję za pomoc, czy jakaś pochwała że wszystko zrobił. I boję się że mieszkając tutaj tak będzie wygladało nasze życie, mąż będzie niewolnikiem i będzie zapierdzielał. Poza tym ja chcę wrócić do pracy tzn znaleźć coś, bo chcący się budować to muszę iść do pracy, a teściowa nie ma czasu za zajmowanie się Emilką choć nie pracuje.

Marinel a tekst że twoja teściowa za zajmowanie się wnuczką brałaby pieniądze powaliła mnie na kolana (tak mi się teraz to przypomniało).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shelby trzymam kciuki i powodzenia!!!
Dziewczyny może Wy pamiętacie jak zrobic te muszle nadziewane ryżem pieczarkami i ogórkiem bo nie wiem czy to było zapiekane czy na zimno? Przepraszam że tak dopytuje ale moje menu dalej nieskompletowane a goście tuż tuż!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinel to moj przepis z tymi muszlami, wlasnie dzis robie, ale trafilas, bo przychodza dzis znajomi z prezentem urodzinowym dla Oskara, a to moje danie popisowe:-)
Robisz farsz z ryzu, podsmazonych pieczarek z cebulka, ogorka kiszonego i kurczaka(ugotowanego czy zrobionego na parze) i siekasz wszystko drobniutko. Nadziewasz te wielkie muszle ugotowane al dente, posypujesz startym serem i do piekqrnika, podawac z sosem czosnkowym...wiadomo, kazdy doprawia do smaku jak chce, ja daje dosc duzo papryki ostrej , wtedy sa lekko pikatne:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yenefer07 napisał(a):
Marinel to moj przepis z tymi muszlami, wlasnie dzis robie, ale trafilas, bo przychodza dzis znajomi z prezentem urodzinowym dla Oskara, a to moje danie popisowe:-)
Robisz farsz z ryzu, podsmazonych pieczarek z cebulka, ogorka kiszonego i kurczaka(ugotowanego czy zrobionego na parze) i siekasz wszystko drobniutko. Nadziewasz te wielkie muszle ugotowane al dente, posypujesz startym serem i do piekqrnika, podawac z sosem czosnkowym...wiadomo, kazdy doprawia do smaku jak chce, ja daje dosc duzo papryki ostrej , wtedy sa lekko pikatne:-)


YEN DZIĘKI DOBRA KOBIETO!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziendobry
mairnel wszytskiego najlepszego dla emiliki

dziewczyny a ja chcialam wam cos zaprezentowac kosmetyki marki mary kay...sa to kosmetyki z wyszej polki niz avon czy oriflame tez drozsze ale nie ma to znaczenia bo 3krotnie bardziej wydajne.... chcialm wam polecic...jestesmy mamami ale i kobietami potrzbujemy pieknie wyglaac ja zakochalam sie w tych kosmetykach choc nie stac mnie na wszystkie jestem zachwycona dzialaniem np. kremu na dzien kurcze jak go sobie wsamruje to czuje ze mam takie piekna cere....moze ktoras z was chialaby jakis kosmetyk to polecam wszytskie pytaja kierujcie na wszytskie odpowiem naprawde polecam pamietajcie zblizaja sie swieta i my mamusie musimy wygladac oszlaamiajaca :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniusia- jak jeszcze w ciazy bylam to bylismy na festynie rodzinnym i tam byla wlasnie konsultantka z tej firmy, zrobily mi pielegnacje dloni tymi kosmetykami http://allegro.pl/mary-kay-zestaw-do-pielegnacji-dloni-satin-hands-i2755954724.html ale po 5 minutach skora byla gorsza niz przez ta pielegnacja 😞 moze poprostu nie moge uzywac tych kosmetykow.A dla mnie one sa stanowczo za drogie nawet jak na prezent:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zania napisał(a):
Po pierwsze i najważniejsze- STO LAT DLA ŁUKASZKA!! 🙂

MamoMatka powiedz mi jak ty dajesz radę? Musisz być niesamowicie dzielną i silną kobitką. Chodzi mi o to, że ja nie tolerowałabym wyjść z kolegami i ich panienkami na piwo w sobotni wieczór, gdybym sama została z dzieckiem w domu. To jest nie do pomyślenia!! My mieszkamy blisko stacji benzynowej i czasem się zdarzyło, że mąż poszedł np. kupić fajki i się zagadał z kumplami którzy tam siedzą, piją i grają na maszynach. Wraca po godzinie i ja już strzelam focha. Ale to się zdarza bardzo rzadko. Poza tym mój mąż nie przepada za alkoholem- nawet piwa nie pije. Czasem jak są jakieś okazje to wypije ale częściej zmyśla że np. bierze antybiotyki i nie może, bo nie lubi ludzi którzy na siłę namawiają do picia, a wtedy przynajmniej ma pretekst.


Zaniu-sama nie wiem jak daje rade, kiedys jeszcze w ciazy pozwalalam mu isc na piwo z kolegami jak ja sie zle czulam i tak zadnego pozytku z niego nie mialam jak tylko na kompie siedzial,teraz jest podobnie ale wiecej sie malym zjamuje. teraz co chory jest to ja caly czas z malym zeby nie zarazil sie i nie zachorowal przed samymi urodzinkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja nie rozumiem. Dla zdrowia psychicznego można pozwolić swojemu facetowi na wyjście ale pod warunkiem że przestrzegane są inne zasady. ja nie będę wiązała swojego męża sobie do nogi jak chce iść się napić to niech idzie. A gdyby chciał zaprosić sobie kumpla na piwo do domu to pojechałabym do rodziców spać. To dla mnie nie problem. i on o tym wie, ale zdaje się że u nas relacje są zupełnie inne. Mój mąż mi strasznie pomaga. odkurzy, umyje okna, posprząta w kuchni jak poproszę, pojedzie na zakupy normalnie wszystko - ZŁOTY CHŁOPAK, i w związku z tym jak powie żona zagram sobie na playstation to mówię Kacper śpi to graj jak masz ochotę a ja się czymś zajmę.... moim zdanie nie można zabronić wszystkiego ale to działa w obie strony. Rób co chcesz (graj siedź na kompie czy oglądaj tv etc.) ale jak zrobisz to czy tamto. U nas od początku tak było i w tej kwestii się jakoś specjalnie nie umawialiśmy.


Kacper to straszny rozrabiaka... dzis rozwinął całą rolkę papieru toaletowego.... ech ale sprzątania było.... w sumie to przez moją nie uwagę bo nie zamknełam do końca toalety. Potem zrzucił netbooka ze stołu.... uffff noga cała a komp działa....

U Was tez tak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry u nas lepiej z katarkiem i osłuchowo jest ok (byłysmy dziś u lekarza) więc myslę że na piatek możecie się z Kacperkiem szykować 🙂
A na muszle wg przepisu Yen też się chyba skuszę tylko ja z tych kucharek jestem co potrzebują dokładnego przepisu ☺️
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Roczniaków!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Cherry u nas lepiej z katarkiem i osłuchowo jest ok (byłysmy dziś u lekarza) więc myslę że na piatek możecie się z Kacperkiem szykować 🙂
A na muszle wg przepisu Yen też się chyba skuszę tylko ja z tych kucharek jestem co potrzebują dokładnego przepisu ☺️
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Roczniaków!



w terminarzu odnotowali 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mamomatka----przykro mi to slyszec....ze tak na ciebie zadzialaly te kosmetyki ja o takich konsultatkach co robia pokazy na jakis wlasnie zabawach czy odpustach mam jedno zdanie ze maja one stare kosmetyki i nimi sie posluguje...sa ta kosmetyki rowniez dla alergikow skornym ktorym ja jestem i mam wielkie problemy z doborem jednak te sa swietne a jezeli chodzi o coeny to ja mam nie po cenach katalogowych tylko po tych co ja zakupilam przykladowo serum do twarzy ktore kosztuje w katalogu 100 zł ja mam za 60zł wiec jest to cena porownywalna a nawet tansza od sklepowych vichy czy innych a wydajnosc naprawde mnie zaskoczyla ja mam mala buteleczke serum na noc juz 3 miesiac uzywam codziennie i jeszcze jest ponad polowa:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MamoMatka, Aniusia i Cherry dziękuję w imieniu Emisi. Cherry mam nadzieję że mój tort będzie równie piekny!
Emisi wyskoczyła wysypka na pleckach. Takie drobne czerwone krosteczki wyczuwalne pod dłonią gdy masuję plecki. nie wiem co to jest 😞 Fakt że ostatnio zaczełam ją kąpać w płynie dla dzieci Bobini bo ma straszną frajdę w łapaniu pianek i do prania dodałam białego silana no i teraz nie wiem czy to nie jakieś uczulenie. Mam nadzieję że szybko minie 😞

MamoMatka pytałaś o przepisy na ciasto bez pieczenia, moze tutaj coś wybierzesz:
http://www.mojewypieki.com/kategoria/ciasta-bez-pieczenia
to 3bit wygląda kusząco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...