Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
u nas leje okropnie, ale jakoś się nie przejmuje bo jeszcze chore jesteśmy, mi poszło w zatoki a Maja jeszcze kaszle.
Za sprzątanie się nawet nie biorę bo wczoraj pomyłąm podłogi itd, a dziś teść będzie tynkował więc się nasyfi jeszcze.
No i wymyśliłąm sobie zmiane w kuchni, chce dokupić 1,5m blatu i zrobić ''barek'' bo więcej blatu zawsze się przyda, no i jeszcze chce kupić stół szkalny bo teraz mamy taki 47 letni (co prawda odnowiliśmy go sobie bo żal nam było go wyrzucać) No i to koszt ok 500zł, chciałąbym na roczek zdążyć ale nie mamy pieniędzy odłożonych 😞 reszta poszłą na tynki zaprawy gipsy 😞 eh, a nie chce ruszać kasy ''na życie'' bo nigdy nie wiadomo - do tego jeszcze mamy 500z;l odłożone na roczek co jest nie do ruszenia. Ale myśle że i tak końćem listopada coś wykombinujemy i kupimy to co che 🙂
Fajnie byłoby jakby Maja dostała jakieś pieniąze na roczek wtedy kupilibyśmy jej łóżko do pokoju z tych pieniążków, wtedy dałoby rade kupić stół itd.. A tak to kupimy łóżko a stół może w grudniu..

Yen superaśny prezencik! ahh jak zazdroszcze 🙂 A Oskarek to faktycznie zaszalał! Na roczek już będzie śmigać 🙂 Brawo!

Shelby jak stres - to już jutro prawda? :*

Cherry a jak tam zdrowi już?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamoMatka, fajnie że jest lepiej - ale wiesz tak sobie myśle, weż ty tego swojego chłopa trzymaj krótko. On Cie nie może tak traktować i zastraszać. Jak straszy że idzie papiery składać to niech idzie, jeszcze mu krzyżyk na droge zrób. A zobaczysz jak wróći z podkulonym ogonem. Mój z racji takiej że informatyk to też walczyłam z komputerem - ojj nie przebierałąm w słowach i co i na kompie teraz więcej siedze ja niż on. Śmieje się że ino te mamusie ważne 🙂
Faceta czasem trzeba trzepnąć porządnie 🙂 Jesteś silną babeczką to dasz rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lala- powiedzialam jak chcesz to idz skladac papiery ja nie zatrzymuje, kiedys mu powiedzialam na spokojnie ze jak bedzie chcial sie rozwiesc to ja go trzymac na sile nie bede, bo i po co??
Narazie jest dobrze i niech tak zostanie, a komputer to juz tego sie nie da wykluczyc bo jak nie mielismy kompa bo stary sie zepsul a zanim przyszedl laptop to byli koledzy, wiec wole zeby juz w domu siedzial przed tym kompem niz z kolegami sie szlajał. w Sobote poszedl z kolega i jego dziewczyna na "piwo" wrocil nie wie o ktorej, do tego go choroba zlapala, mam tylko nadzieje ze Matek nie zachoruje bo juz w piatek ma urodziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lala zazdroszcze i ze masz tak duze mieszkane...kurde ja w tej mojej klitce to choc bym chcila ato nic nie zrobie bo wszytsko poukladane tak zeby bylo jak sie ruszyc juz mam dosc ...szukamy co prawda czegos wiekszego ale ciezko jest wylozyc kilkaset tysiecy gdy tylko jedna osoba zarabia.....nawet kredyt a potem z czego splacac....ale teraz moj otworzyl firme moze jak sie ruszy to nam sie w koncu uda to takie moje najwieksze marzenie przeprowadzic sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniusia- tez marze o wlasnym kącie, mieszkamy z moim tesciem i nieraz nerwy mi skakaja..... a tym bardziej ze nie pracuje na stale tylko raz na jakis czas dorywczo. teraz w tej sytuacji to nawet wynajecie nie wchodzi w gre 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mamo matka ciesz sie ze nie musisz wynajmowac...ja dziekuje bogu ze mamy to mieszkanie na wlasnosc malutkie ale wlasne nie musisz placic wynajmu a u nas za jednopokojowe mieszkanie takie jak moje sam wynejem to koszt 800zl +oddzielne czynsz i media wiec wychodzi ponad 1300zl to strasznie duzo....ale jednak dla trzech osob w tym dziecka 29m to odrobine za mało/...i jeszcze to 4 pierto bez windy...ale napewno nam sie uda wierze w to z calego serca:]


pruboje malego uspac ale na klatce robia elektryke i starsznie wierca i sie tluka o 12 maja byc u mnie bo zmieniaja stare bezpieczniki na te nowe tzw. klikiery:] ale przynjamniej juz beda nowe;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniusia- my tez nie mamy tego mieszkania na wlasnosc niestety, ale tez to nie jest do konca wynajem bo nie placimy za wynajem tylko czynsz i media co prawda zameldowanych jest 6 osob a mieszkamy we 4 a czynsz to prawie 700 zl do tego media nastepne 500zl wiec na jedno wychodzi. tyle ze mamy prawie 60m2 i tylko 2 pokoje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie wiem czy pisałąm już kiedyś, ale moi znajomi też wynajmowali. Płacili 1000zł ale juz ze wszystkim za 2 pokoje. Zaryzykowali jak urodzilo im sie dziecko i jak mała miała 2 lata postanowili się wybudować. Wzieli kredyt na 30- lat, a rata miesięczna to 600zł. Do tego jak płacą za media to wychodzi im 1000 tak jak za wynajem. Wiadomo ze raz w roku dochodzi jeszcze węgiel i mysl ze zawsze cos moze byc do naprawy czy dach czy cos podobnego.. a to kosztuje. No ale mimo wszystko cieszą się że już mieszkają na ''swoim'' i płacą tyle pieniędzy dla siebie a nie dla kogoś.

A u mnie niby mieszkanie wielkie bo teraz po remoncie będzie łącznie ok 130m i ogródek do tego. Ale wiecie, ja chyba wolałabym mieszkanie w bloku bo niby to nasze a jednak tescie mieszkają piętro wyzej a szwagierka (grrrr) dwa. I choćbym nie wiem co robiła i jak robiła to nigdy w 100% nie będe się chyba czuć tu tak jak na swoim. Zawsze jest ta świadomość - mój to co innego bo to ich syn więc wiecie, ale ja.. Niby nikt nam tu nie chodzi, mamy osobno wejście - to wygląda jak blok 3 piętrowy - na dole my 1 tescie 2 siostra m. Jest klatka schodowa wspolna. No ale wyobrazcie sobie jakby kiedys mojego zabraklło - jakoś wtedy całkowicie nie czułabym się swojo tutaj. Może i marudze bo teściów mam dobrych, no ale tak się czuje.. A po ostatniej awanturze z siostrą mojego to już całkowicie dupiato , bo mijamy się na korytarzu jak obcy ludzie. A jego rodzice na tym ucierpieli bo wczesniej chodziłąm do nich dużo częściej i ten kontakt był lepszy a teraz to tam nie chodze - tylko jak musze bo nie chce się spotkać z tą pii.. Nie wiem jak będą wyglądać święta , wiem że wigilie spędzamy u moich a reszta świąt.. eh.

Generalnie jestem bardzo wdzięczna rodzicom Marcina za to że mamy swój kąt ale gdzieś tam po cichu marze też o swoim ślicznym białym domku.. Nie zrozumcie mnie źle że tyle w tyłku mam a jeszcze niezadowolona jestem bo jestem i ciesze się ale to coś w stylu jakby na to nie patrząc mieszkanie u teściów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie!! 🙂
Zaraz zacznę czytać , bo muszę przyznać, że nie byłam na bieżąco ☺️ Internet mi trochę się psuje...
Wszystkiego Najlepszego dla naszego kolejnego roczniaka- Łukaszka!! 🙂 🙂 Sto latek Słoneczko!! 🙂 🙂

Wy tu o własnych kątach, a ja nawet o czym marzyć nie mam!! Kredytu nie chcą nam dać a zanim uzbieramy te 100tysięcy chociaż to już dziadkami starymi chyba będziemy 🤨 Nie da rady w naszym polskim kraju się rozwijać... Szkoda gadać 🤢

Yenefer- super, że już jesteście razem we 3 🙂 🙂 A prezent... Superaśny! 🙂 Chociaż ja na aparatach się wcale nie znam 😁 😁

Cherry Twój mąż na pewno sobie da radę z Kacprem podczas kiedy Ty będziesz się doedukowywać 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć!
Na początku 100 lat dla jubilata Łukasza 🙂
Madzia narobiłaś mi ochoty na ten tort, może też sama upiekę zamiast zamawiać, zwłaszcza, że jak chciałabym okazjonalny to musi być min 2,5 kg czyli na 25 osób a u nas będzie tylko 8 więc nie chcę tak dużego tortu.....chyba skuszę się na ten przepis i też upiekę sama 🙂

Yen super, że Twój tak Cię rozpieszcza....widać, że kocha mocno 😉

Lala rozumiem, że chciałabyś mieć włąsny kąt.....ja nie wyobrażam sobie mieszkać z teściami czy rodzicami i nawet jakbym miała osobne wejście to i tak zawsze wiadomo co się u drugich dzieje....z drugiej strony wiele osób mażyłoby o takiej sytuacji jak wy macie....zawsze są plusy i minusy....

My 1.11 też nie byliśmy na cmentarzu- pogoda była fatalna.....pojechaliśmy tylko na obiad do teściowej i zostawić Dominika....był u Niej do soboty.....my z mężem w piątek piejchaliśmy na zakupy, do kina a potem do znajomych.....w sobotę nieststy okazało się, że kolejny ząbek w nocy z piątku na sobotę dał o sobie znać i babcia pół nocy nosiła Dominika bo biedak płakał....jak przyjechaliśmy po niego w sobotę to wyglądał jak kupka neszczęścia....niewyspany zmęczony, marudny a na dodatek chwilę przed naszym przyjazdem uderzył wargą o kant i ją rozcioł....więc jeszcze zakrwawiony...masakra.....na szczęście to nic poważnego i już prawie się zagoiła.....tylko babcia podłamana, że akurat u Niej to się stało.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka! 100 lat dla jubilata!!! 😘
Piotruś jesienne butki ma 19, zimowe 20. Ale mam urodzaj na kombinezony - dostałam (pożyczone) 2 kombinezony - jedno i dwu częściowe. Dwu częściowy jest Cocodlilo i wygląda jak nowy, a jeszcze w międzyczasie kupiłam zimową kurtkę - więc będzie miał w czym przebierać 🤪
A mojemu synusiowi odmieniło się w kwestii leków 😁 - ślicznie otwiera buźkę na syropki i pozwala sobie zakroplić nosek - u nas zdało egzamin danie do rączki strzykawki do leków czy kartonika od kropelek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u mnie robia elektryke na klatce jakas godine temu skonczyli u mnie myslalm ze maly dostanie zawalu jak taka wiertara udarowa mi tu wiercili ale przytuli sie do mnie bardzo mocno i bylo ok teraz spi od 20minut a ja jak na szpilkach bo u sasiadki za sciana teraz wierca ale poki co spi mam tyklko nadzieje ze sie nie obudzi bo taki niedospany bedzie okropnie zly i marudny :
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiecie co...normalnie nie do wiary!!1

moj maz mial dzis jechac na masaz do takich babeczek (jest masazsta) ale ze pojechal tez na inna robote i niewyrobil....poraz kolejny reszta bo caly czas przeklada a one sa dentystkami i robia mi za darmo zeby i dzwoni do mnie zebym ja zadzwonila do tych dentystek i zapytala sie czy on jest u nich na masazy bo nie moge sie dodzwonic do niego(a chodzi mu oto ze one do niego dzwonia on nie odbiera i mysli ze glupia znalazl ze niby ja tez sie do niego dodzwonic nie moge ze niby telefonu zapomnnail no jaja jak mozna byc tak nieodpowedzial12nykm umawiam sie to jestem kurwa mac no przepraszam ejszcze sie na mnie obrazil ze mu nie pomoge no kurde jak takiemu facetowi wbic do glowy ze nie mozna tak robic ludzie styraca w koncu cieprliwosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...