Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
lala89 napisał(a):
Wanilia 🙂 szczęscie jest takie że po plastyku jestem, a tam fotografii 4 lata więc co nieco kumam - ale racja zanim jedno zdjęcie wyjdzie dobre i takie jak chce musze napstrykać z 10 przynajmniej 😁

chcieliśmy kupić lustrzanke ale jakoś tak wyszło że kupiliśmy telewizor większy... a potem znów jakieś wydadki i dupa blada..

No rzeczywiście da się zauważyć że talent artystyczny masz 🙂 Mój tata tez robi parę zdjęć w danym miejscu zanim złapie właściwe ustawienia i zaczną wychodzić tak jak trzeba. Ale to jego hobby i cieszy sie jak może wnuczkę obfotografować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj babeczki poczytałam poczytałam, ale pisać nie mam za dużo sił.

Mąż miał dzisiaj wolne więc pojechaliśmy Małemu paszport wyrobić, dziadkowie zimą przed moim porodem chcą Kubusia na narty na parę dni zabrać. Pewnie się " zatęsknię", ale będąc już w 8 miesiącu pewnie nie będę miała z nim siły szaleć na sankach.

Przepraszam, że tak nieskładnie ale oczka się zamykają. Wanilia zdjęcie przepiękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam:]

moja pociech juz smacznie spi:] wymyty najedzony.....:] a ja relax goraca herbatka z miodem i cytrynka ksiazeczka lozeczku i jest cudownie......
--lala--- nie moge sie doczekac efektu koncowego pokoju majki
---madzia----odpoczniesz troche przed cudownym ale ciezkim czasem...po porodzie z dwojka maluszków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to wykrakałam.. właśnie Maja znów zasnęła bo obudziła sie przez kaszel i oczywiście zwymiotowała dwa razy 😞
Cherry wiem, że u was było podobnie, kiedy to minie? Lekarka mówiła że osłuchowo czysta i że niby flegmy nie ma. Ale jak nie ma jak katar ma gęsty i jak kaszle to charczy więc flegma jest i jej schodzi bo zwymiotowała cały taki glut. Wczoraj obyło się bez i juz myślałam że jest lepiej bo dziś w ciągu dnia też nie kaszlała tak jak wczoraj.. ehh serce mi pęka jak wymiotuje 😞 a jeszcze ma taki odruch że zasłąnia rękami buzie i nie dość że musze ją trzymać to i rączki musze jej brać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paszport: to opłata 30 zł w urzędzie paszportowym, jedno zdjęcie biometryczne do paszportu, wypełniony wniosek ( można go spokojnie wypełnić, czekając na swoją kolej w urzędzie) i niestety najlepiej udać się z drugim rodzicem lub w razie jego nieobecności mieć zgodę notarialną na wydanie paszportu ( uważam, to za niepotrzebny wydatek)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madziu - a jak poszło Wam fotografowanie Kubusia? nie wyobrażam sobie, że Maksio pozuje fotografowi

aaa_aniusia - a co czytasz? 🙂 gratulujemy kroczków!!!

wanilia - faktycznie urocza ta Twoja malutka modeleczka 🙂

lala - ale jesteście mocno zdeterminowani z tym remontem, trzymamy z Maksiem kciukasy; a wiesz, jak chętnie wpadnę na tę kawę!!!

Cherry - nie wiem, czy dużo czy mało, jak na sesję, ale mnie byłoby szkoda tyle kasiory

martka - jak dobrze, że zdrowiejecie

zaka - ach! no właśnie, jak to jest z tymi facetami?! życzę Ci wiele szczęścia, moja Kochana w życiu! oby to był ten do grobowej deski!
można spytać, co to za egzamin?

yen - Oskar to mnie fascynuje sposobami zasypiania 😁 super!!!

martusiap - kapcie dla prawdziwej strojnisi

Agisal - teściowa na wspólnych zakupach :/ współczuję i wcale nie dziwię się, że tak właśnie się to skończyło

MamoMAtka - jak spędzacie wolne dni? ciężko jest?
mój Maksio też szura zębami! mojego męża to strasznie wkurza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madziu, dzięki za info, przed feriami lub wakacjami tez nas to czeka, dlatego pytałam . Shelby, trzymam kciukasy, nie denerwuj się tylko noga na gaz i do dechy, pokaż im jak to listopadówki jeżdżą!!!!
A egzamin z metodyki prince2 practicioner, przyda się i przy funduszach i w firmach prywatnych. Ciężko o tyle, że to mAteriał studiów podyplomowych i przy 1stopniu, który już zrobiłam i przy 2stopniu. 1stopień zrobiłam w 3dni a drugi robię w dwa-jechanka bez trzymanki normalnie, jeszcze przy dwójce dzieciaków, szok. Zobaczymy czy uda się zdać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie:-) Ja juz od rana szczesliwa, bo dzisiaj kolo 23 bedzie w domku moj facio:-) Tradycyjnie jego szwagier odbiera go z lotniska. Ciekawa jestem reakcji Oskara jak rano wstanie i zobaczy tatusia:-) Wdzoraj posprzatalam caly dom, zrobilam zakupy, a dzis tylko po swieze pieczywko i wedline no i...musze siebie doprowadzic do ladu 😁

Oskar wczorwj znowu zasnal przy rybce spiacej rybce mini mini...to dziala:-)

Lala89 duzo zdrowka dla Majeczki i dla Ciebie!!!

Shelby trzymam kciukasy za Twoj egzamin!!!

Mimo przyjazdu Mojego postaram sie byc na biezaco...moze sie uda:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzindohbry :]

yen...ja tez mam pchacz z fisher price i poiwiedz nie uwazasz ze pchacz jest troche nie stabilny czasem jak maks gdzies lazi z nim to mi sie wydaje ze zaraz sie przewroci ze ten pchacz jest takki lekki i malo przez to bezpieczny?
shelby---- aktulanie nowa ksiazke nory roberts lubie takie obyczajowe z nutka romansu;] ale najlpesza autorka jak dla mnie jest emily griffin ona pisze czysto obyczajaowe takie bardzo zyciowe ksiazki

my juz na nogach od 6 30 maks rozrabia ale za jakas godzinke sie zbieram na lumpki musze podejsc bo szukam mu koszuli bialej na roczek juz tylko tydzien a ja dalej nic nie mam:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mamusie,
wczoraj bylismy na sesji z Emisią i Pan fotograf bardzo ją chwalił, że taka grzeczna urodzona modeleczka. Cały czas się uśmiechała mimo ciągłego przebierania i zmiany dekoracji 🙂 W ciągu 20min Pan zrobił jej 77 zdjęć a mówi że czasem przez 1,5h nie może zrobić 25 bo takie ryczki 🙂
Jak odbierzemy zdjęcia to Wam pokażę.
W czasie spotkań rodzinnych usłyszałam kolejne głupie rady a wsród nich taka że nie mogę pozwolić Emilce raczkowac bo nie będzie chciała chodzić na nóżkach, no i traktują ją jak śmietnik wszystko pchają jej do buzi co lezy na stole!! Brr ale się wkurzyłam! To mnie upewniło w przekonaniu że nie oddam jej nikomu na wychowanie więc z pracy nici aż pójdzie do przedszkola. masakra dobrze że już wróciliśmy. A no i teoria teściowej: LEKARZ POWIEDZIAŁ JEJ ZNAJOMEJ ŻE JAK DZIECKO JE PIASEK TO ZNACZY ŻE MU BRAKUJE WITAMIN A JAK LIŻE ŚCIANY TO WAPNIA!!!! a jak mój mąz ząbkował to mu dawała kość z udka kurzego żeby sobioe chrząstkę gryzł!!! Dajecie wiarę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaa_aniusia tak to fakt, pchacz jest malo stabilny, tzn za lekko jezdzi i Oskar czasem sie rozjezdza:-) Dlatego czesto ide za nim jak wjezdza na kafelki i pilnuje...ale poki co nie mielismy jeszcze zadnego bolesnego upadku.

Wdeplam z Oskarem do fryzjera, bo grzywka juz mu do oczu wchodzila i....lojej...jak sie rozryczal...tak sie zanosil, ze o malo nie zmymiotowal...ale chociaz grzywke udalo sie podciac:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówiłam opłątek na tort z Emilki zdjęciem bo zdecydowałam że tort sama upiekę. Mam nadzieje że zdążę ze wszystkim.
zdrowiejcie małe i duże chorowitki!!
Yen no to zapowiadają się wspaniałe dni dla Ciebie 🙂
Shelby egzamin na prawko to pestka dla takiego rajdowca jak Ty tylko nie można się denerwować bo wtedy się popełna głupie błędy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO I IDĄ NAM GÓRNE CZWÓRKI!! Strasznie spuchnięte dziąsełka i takie podkrwawione ale Emilka dzielna i nawet noce przesypiamy.
Za trzy dni roczek ciekawe czy Emisia sama potupta bo na razie zrobiła dwa kroczki ale tylko w biegu do mamy żeby się na mnie rzucić 🙂
Za to pięknie mówi mama i tata i nie jest to już zwykłe sylabizowanie bo nas woła i widac że robi to świadomie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinel ten oplatek na tort ze zdieciem to super sparawa, jak bylam dwa tyg temu na trzecich urodzinach synka mojej przyszlej szwagierki, to tez sama upiekla tort i wlasnie z takim oplatkiem, wyszlo super! Twoj tort na pewno bedzie sliczny i smaczny, bo robiony z sercem:-)
Ja ide na latwizne i kupuje, ale brawa dla tych wszystkich mamusiek, to pieka same!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. U nas zaraz zaczna wychodzic gorne jedynki, dwojki i trojki. 6 zebow na raz. Co to bedzie. Juz zaczyna marudzic i niezbyt chetnie je.
Cały czas musi byc na rekach albo puszczony na podloge.
Zaczyna juz stawac sam i calkiem ladnie mu to wychodzi. Upadki na lozku juz sobie cwiczy. Takze lada moment i bedzie juz sam chodzil. To dopiero bedzie latanie za nim.
Ostatnio nie mam na nic sily. Nic mi sie nie chce. Ale trzeba sie wziasc w garsc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...