Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Shelby oklask za krew. Ja nie mogę niestety od pewnego czasu z powodu małej ilości WBC.

A ja dzisiaj od rana broiłam ze swoim łobuzem. Oj zmiana pieluchy, albo ubranie Kubusia do wyjścia to czasami istny koszmar.
Byliśmy na spacerze, a moje dziecko non stop ściąga rękawiczki, już nie mam siły. Mówię NIE, on ściąga i mnie przedrzeźnia NIE NIE NIE. Ech, a przedrzeźniać uwielbia jak ja kaszle , kicham tak, jak szybko mówię.

Och jak dobrze, że urodziny za sobą... ja teraz myślę już o gwiazdce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
No właśnie Zosiu! te przeklęte 50 kg! co z tego, że mam chęci i dobre wyniki i fajną grupę krwi, jak niedoważam ... i w sumie nie wiem, skąd się ta waga wzięła, bo przy moim zabójczym wzroście 157 cm waga powyżej 50 kg byłaby niezdrowa 😉 i tak zostałam niedawno ledwo co przepuszczona ze względu na wagę właśnie...
Jak wrażenia po krwiodawstwie? kręciło się w głowie? jestem z Ciebie dumna! bo uważam, że to jedna z wielu fajnych rzeczy, które powinno się powtarzać 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo!! 🙂 🙂
Ja zaniemogłam i niestety mam tyle zaległości! Jutro wszystko przeczytam! Bo dziś już mnie spanie bierze... 🙃
A ja idę z moją gwiazdą jutro do lekarza, bo robi mi już drugi dzień po 5 kupek takich luźnych 🤢 no i mamy przeogromnie odparzoną pupę że aż jak widzi że biorę pieluchę na zmianę to jest pisk! No i nie wiem co robić 🥴 🥴 miała któraś z Was takie przeboje???

Dobranoc!! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
judziu - powodzenia u lekarza, moja siostra miała ogromne problemy z odparzeniami, aż do pęcherzy i zdartej skóry, okazało się, że to wina mokrych chusteczek(?!)

gosiaq - odcięłam się od świata na jakiś czas, 15 minut po oddaniu chyba zemdlałam czy coś, w każdym razie, jak się ocknęłam to stał nade mną cały sztab pielęgniarek, szybko kazały mi wypić jakiś specyfik, potem szklankę wody i mnie położyły, a potem tylko patrzyły czy żyję 😉

madzia - mały Łobuz, ale łobuziaki to osoby o wysokiej inteligencji, więc przecierpieć złośnika, ale w duszy się cieszyć, Maksio dzisiaj otworzył kosz na śmieci i wsadził ręce do środka i wyjął, co mu się akurat złapało - fuj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i ja. U nas wszystko dobrze. Oskar chodzi, chodzi,chodzi 🙂 Wszędzie go pełno 🙂 Strasznie śmiesznie wygląda jak taki mały kajtek pomyka sobie tu i tam 🙂 Na dworze go tylko jeszcze samego nie puszczam, bo boję się zderzenia z cementem, grrr!
Aktualnie śpi już tylko raz dziennie...zasypia między 11-12, a wstaje kolo 14-15...potem idzie spać po 20. Średnio podoba mi się ten jego grafik spania, bo dziś spał 3 godz i na spacer dopiero wyszliśmy po 15 😮
Wczoraj miałam jeszcze gości z prezentem roczkowym dla Oskara...ale niestety nie trafionym 😞 Może pomyślicie , że jestem niewdzięczna, ale koleżanka kupiła mu pchacza drewnianego...jest naprawdę śliczny, ale po pierwsze Oskar ma już pchacza, o czym wiedziała, bo odwiedza mnie często, a po drugie odkąd chodzi sam, to pchacz stoi w kącie...z tym też tak będzie, aż zarośnie kurzem i potem sprzedam 😞
No i wymyśliłam już Oskarowi prezent pod choinkę...mój synek ma tyle zabawek interaktywnych, że już go w ogóle nie kręcą...no oprócz krzesełka uczydełka. Widziałam dziś w sklepie z zabawkami takie wielkie klocki...jeden klocek jest wielkości prawie mojej pięści, wiec Oskar ani go nie połknie ani nic...wielki wór za 70 zł, myślę, że to będzie odpowiedni prezent 🙂
No a poza tym, to moja najlepsza przyjaciółka lada dzień urodzi swoje pierwsze bobo...Boryska 🙂 Dziś odszedł jej czop śluzowy no i czekamy 🙂

Shelby świeczka superancka 🤪 Nie widziałam takiej 🙂 No i brawko za zdanie krwi!!! Moja mamcia pracuje na krwiodawstwie , więc ja od małego obyta z widokiem dawców w szpitalu itd, ale sama nie oddaję, bo ja taka mizerna...choć jak ostatnio panie mi pobierały krew, to stwierdziły, ze mam idealne wyniki, żeby zostać dawcą, zwłaszcza , że mam bardzo rzadka grupę krwi, no ale chyba bym już w ogóle przezroczysta chodziła i bez sił po tym heheh 🙂

No i Shelby ja się tak martwiłam o wagę Oskara, a Twój Maksik podobne gabaryty 🙂 Już się nie martwię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry 🙂
Judzia-jak Matus ma biegunke lub odparzenia to wtedy zawsze zakladam mu pieluszke tetrowa i takie majteczki http://allegro.pl/majtki-majteczki-ceratkowe-akuku-3-sztuki-i2796355294.html swietne rozwiazanie bo tetra przepuszcza powietrze i widze ze maly ma wtedy ulge. A tak pozatym to Matek mogl by caly czas chodzic z gola dupcia, u nas tez przebieranie i ubieranie to jest placz i zgrzytanie zebow, lub ucieka mi po calym mieszkaniu 😁
Shelby- Tez bym poszla oddac krew ale z moja waga to niemozliwe 😁
Dziewczynki narazie tyle zdarzylam nadrobic bo mlody mi przeszkadza, co chwile mi bierze rece z lapka lub myszki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękujemy za życzonka!
My już o 20 skończyliśmy - byliśmy tylko my i dziadkowie ( czyli 10 osób bo jeszcze chrześnica mojego i moje siostry)
Imprezka super się udała, ale szczerze to już się cieszę że jest po ;p Teraz spokojnie można planować święta 😁 😁 😁

Maja jeszcze dostałą ciuszki, dużą lale, wóżek z fishera, maskotki i dwie koperty ale jakoś nie mam sił ich otworzyć więc nie wiem jaka zawartość.. 🤔

Pradziadki nie raczyli się zjawić ani nawet zadzwonić?!?! 😠
Miałą być jeszcze moja ciocia ale jej synek się rozchorował więc ich przełożyliśmy na przyszły weekand..

a tu dla was specjalnie fotoreportaż :*




ojj a piccolo było pyszne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lalcia piekne dekoracje 🙂 🙂 🙂

Bardzo ładnie wyglądasz 🙂

Hehehe Wy juz po a my dopiero za dwa tygodnie 😁 😁 😁 😁

ja jeszcze na wstępnym etapie wymyślania menu.

p.s. przed wczoraj kupiłam młodemu zabawke - taki samolot co jeżdzi świecie etc. jechałam strasznie podekscytowana do domu ... że mały będzie się zacieszał itd.... a tu co wielki ryk 😮 😮 😮 myślałam, że mu na drugi dzień przejdzie. A gdzie tam !!! Na sam widok robi się czerwony i od razu płacze!

No nic trzeba schować..... 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

co do tych zabawek to mam problem.....

Na roczek nie dostanie ich pewnie w ogóle bo zbieramy koperty na meble, to już mówiłam..... Zaś ze świętami mam kłopot. Otóż umówiłyśmy się ze szwagierką, że robimy chłopaczkom prezenty do 100 zł .... i chyba konkretnie wskażemy co to ma być (wiem wiem gdzie istota prezentu bla bla) , ale chodzi o to że Kacper jak i Oliwier mają dużo zabawek i niechcemy żeby coś sie powtórzyło. Chociaż i tak te zabawki kręcą moje dziecko tylko z braku laku bo lepsze są dorosłe przedmioty. No i tak siedziałam wczoraj i tak naprawdę to cięzko coś wybrać...
- garnuszek na klocuszek -nie bo i tak klocki będą f=gzie indziej....np w szafkach kuchennych 😁
-uczniczek szczeniaczek też nie bo cos podobnego już ma i jakoś szału nie ma
- wszelkie pianinka odpadają bo ma takie w stoliku
- ciężarówke jeździk dostanie od rodziców

więc co tu wybrac co?


ehhhhhhhhhhhh problem mam no nie 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinel kupiłam dziś te klocki w Biedronce dla dziewczynki- są śliczne! Emilka na razie śpi więc jeszcze ich nie testowała 🙂
O widzę że Majcia Lali też zaopatrzona w te klocki, no jakżeby inaczej przecież nasze bliźniaczki muszą mieć to samo 😁

Shelby my 18 listopada mieliśmy taką świeczkę na torcie tylko różową i wzbudziła same ochy i achy  Powtóreczka będzie 2 grudnia na drugiej imprezce urodzinowej Emisi (zakupiłam dwie)

MAJECZKO KOCHANA Z OKAZJI TWOICH URODZIN SKŁADAMY CI NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA!! ROŚNIJ NA ZDROWĄ, MĄDRĄ I SZCZĘŚLIWĄ DZIEWCZYNKĘ!!

A teraz mam dla Was newsa.... mianowicie wczoraj obcięliśmy Emilce włosy!!!!!!!!! Miała takie długie ale rzadkie włoski, a moja siostra powiedziała, że jej zrobi taką kopkę i jej zgęstnieją. No więc posłuchałam i jestem zadowolona, wygląda ślicznie, ale tak jakoś inaczej hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...