Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Yen dopiero teraz doczytałam i obejrzałam filmik z tuptaniem Oskara 🙂 Fajniutki ten Twój synek 🙂 na zdjęciach wyglądał super ale jednak na filmie można zobaczyć więcej (ale Amerykę odkryłam co? 😉) no i ile zabawek 🤪 ja narzekam na brak miejsca lecz u Was jest jeszcze więcej!!!

Ja w środę nagrywałam Dominika to może jutro jak zgram na kompa to wrzucę 🙂

A tak w ogóle to co tu tak pusto??!?!?!?!?! 😠 😠 😠 😠 Cherry, Gosiag gdzie Wy jesteście no i reszta babeczek!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć dziewczynki 🙂 🙂 🙂

niom jestem jestem !!!

Marinel i Martuisiap ZDROWIA dla Waszych ojców!!!

Agisal jestem z Tobą !!! Wiem co czujesz - kiedyś o tym gadałysmy na privie!!! Moja mama ma też nieziemskie teksty - kiedyś np mi powiedziała że ma długa twarz ja koń !!! 😮 😮 😮 ale ja juz się przyzwyczaiłam... że czasami coś dziwnego usłyszę... Fakt odkąd mnie przeprosiła liczy sie ze słowami....no ale ma te swoje przebłyski....

Fota bombowa 🙂 🙂 🙂

Lala piękne zdjecia.

Kurde czytam i czytam i widzę że u Was na bogato z prezentami. U nas skromniej. Młody dostał ciężarówkę z przyczepka z Wadera, klocki, autka z fisher price i traktorek drewniany... My z mężem po skromnym prezencie i kopercie w której było po 200 PLN więc kupiłam sobie kozaki 🙂 🙂 🙂 W sumie wolałam takie rozwiązanie bo ten mały prezent to był szal komnin - fajny i.....MOHEROWY BERET Z GUZICZKAMI !!!! (dzizas!!! o la boga !!! MAMAMIJA HERBU ZIELONA PIETRUSZKA !!!! U moich rodziców tylko Kacper dostał prezent ale to na moje życzenie bo Tata opłaca mi studia więc uważam to za wspaniały prezent.

Nie odzywałam się bo przez święta Kacper całkiem sie rozregulował i chodzi nam spac o 23-24 !!! Dzis padł wcześnie bo byli znajomi z Marysią i dzieciaczki się ganiały po domu !!! Mam nadzieję że dawne pory wrócą...!!!

Do tego mamy totalne uwstecznienie z cyce. Je bardzo duzo innych rzeczy ale cyc musi byc i już - podejrzewam że ma to związek z ząbkowaniem !!! Nie umiem go odstawić. MM nie chce pić , krowiego tez nie. Nie lubi żadnych kaszek, kleików. Myslałam że zaskoczy na manną ale też dupa! Więc co robić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry napisał(a):
Mam pytanie:

czy wasze dzieci też są tak ruchliwe i chodzą jakby były nakręcone? Na miejscy=u nie usiedzi tylko łazi biega etc?

U nas tak jest a ja zaczynam się zamartwiać czy to nie adhd...


Cherry jakie ADHD ?? 🙂 Kobieto po pierwsze o adhd można mówić dopiero u dziecka w wieku przedszkolnym bo wcześniej dziecko nie potrafi koncentrować uwagi na długo, a po drugie Kacper to super chłopak i dlatego taki ruchliwy a nie ciepłe kluski 🙂 A tak na serio to dzieci są takie ruchliwe bo mają mnóstwo energii i wszystko je ciekawi a na siedzenie w fotelu będą miały czas na emeryturze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry Babo na reszcie jesteś !!! 🙂 brakowało nam Ciebie 😘
Dominik także biega jak nakręcony często wokół stoliczka interaktywnego po puzzlach w kółko aż w końcu zakręci mu się w głowie i wypada z "trasy" na zakręcie 🤪
przed chwilą nagrałam Jego zabawę z bączkiem to może uda mi się to wrzucić... dodatkowo jak tak biega to najczęściej piszczy, istny dom wariatów wtedy no i jeszcze obowiązkowo włącza wszystkie grające zabawki na raz 😮

A u nas w domku robi się mały szpital 😞 Dominik nas zaraził i oboje z mężem mamy duszący kaszel....oby po syropie przeszło bo ja w środę idę do pracy i nie chciałabym na dzień dobry brać zwolnienia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja Marysiu wiem odnośnie tego adhd .... ale teściowa mi juz tak słuszy łeb że zwariować idzie. Ostatnio słyszałam teorię że Adhd mozna dostać od oglądania TV 😮 😮 😮

Aga w srodę do pracy....! uuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaa robi sie poważnie 🥴 🥴 🥴
I kupiłaś sobie te botki? Które w końcu?

Marinel jak tam Tato?

Zosiu kochana co ja bym bez Ciebie zrobiła 😘 😘 😘 😘 Zakupy w Rossmanie sie udały i jescze jutro jedziemy raz!!! Mam nadzieję że OKO udało się juz posprzatać 😁 😁 😁

Młody spi, mąż graaaaa a ja na kompie szaleję.

A i mąż zadowolony z prezentu zakupił sobie grę której premiera było na początku grudnia i teraz czeka aż przyjdzie 🙂 🙂 🙂 🙂

A u Was mężowie zadowoleni z podarków?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My z mężem nie robiliśmy sobie prezentów bo już spłukaliśmy się z kasy i stwierdziliśmy, że całus wystarczy 😉
Cherry w końcu nie kupiłam tych butków bo te z ryłko były mało wygodne a te Geoxa nigdzie nie mieli....upatrzyłam sobie inne na koturnie ale są jeszcze droższe więc muszę uzbierać a w międzyczasie kupiłam sukienkę w Mohito (uwielbiam ten sklep).
Mój małżonek tak jak Twój maniak gier....oczywiście ostatnio kupił nową i łuzga na tym kompie w wolnym czasie 😠 my nie mamy Xboxa ani playstation (jeszcze)....mąż już dawno by kupił ale mamy stary TV więc powiedziałam najpierw TV a potem się zobaczy....mieliśmy kupić na gwiazdkę ale musieliśmy kupić auto i tak na szczęście nie ma TV więc nie ma playstation 😜
Już sobie wyobrażam co to będzie jak w końcu kupi to playstation 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga ja sie dogadasz tak jak ja to nie będzie problemu 🙂 🙂 🙂 Mąż pomoże we wszystkim a ja za to nie mam nic przeciw jego graniu 🙂 🙂 🙂

no zapomniałam napisać o pewnym prezencie na gwiazdkę.... otóż po 22 miesiącach akurat w nocy z wigilii na pierwszy dzień swiąt dostałam @@@@ nie powiem żebym bym z tego powodu szczesliwa... akurta oczywiście spaliśmy u teściów a ja nic nie miałam ze sobą... Więc rano musiałam iść na poszukiwania sklepu ....i jak na złość nigdzie tamponów.... potem cudem znalazłam ale musiałam mięcha narzucać 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tylko, że mój czasami nie ma umiaru!!! potrafi siedzieć pół nocy i grać a rano nieprzytomny 😠 😠 jeśli chodzi o pomaganie to złego słowa nie powiem, bo mąż bardzo pomaga w domu itd. ale denerwuje mnie to jego siedzenie po nocach....zresztą taki Jego urok bo jak zacznie czytać książkę to też potrafi siedzieć do 4-5 nad ranem aby ją skończyć 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry tato znaczne lepiej. Może w poniedziałek wyjdzie. Póki co robią mu badania.

Czekam właśnie na koleżankę z narzeczonym której nie widziałam ze 4 lata. Notabene poprzednia dziewczyna mojego szwagra, który teraz jest z moją siostrą. Ona go zostawiłą a nasza przyjaźń przetrwała tylko studiuje w innym miescie i tak długo sie nie widziałyśmy tylko kontakt tel i intenetowy nas łączył 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja też okupowałam dzisiaj rossmanna 🙂 w sumie na dziecięce produkty jest aż 25% zniżki bo liczay się tez owe 5% które jest za karte rossne 🙂 Jeszcze w poniedziałek pójdę bo cena na kaszki i pampersy jest bardzo dobra z taką zniżką 🙂 Zastanawiam się nad tymi daniami BabyDream bo teraz są na promocji plus owa 25% zniżka powoduje super cenę ale nie mam zaufania do tej marki a Wy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂 Byliśmy dziś z młodym i moimi rodzicami u brata na wsi...boshe jak ja nie cierpię jego żony, chrzestnej Oskara! To istny pasożyt...nie dość, że nie pracuje, to jeszcze nic w domu nie robi...na dodatek jest wredna...ale cóż toleruję ją , bo mi osobiście jeszcze nie podpadła. Zresztą mój brat nie lepszy...ojciec wypruwa sobie flaki, pomagając mu w remoncie, a on potrafi tydzień później rozwalić dopiero co postawiona ścianę itd, bo zmienił plany...na dodatek mój ojciec nie potrafi mu odmówić i daje się wykorzystywać 😞

A u nas...ostatnio mam z Oskara niezły ubaw 🙂 Jaki on się pomocny zrobił...pomaga babci wieszać pranie...wynosi zużyte pampersy do kosza na śmieci i jak dziadek piwko wypije to zaraz każe mu zgnieść puszkę i wynosi do specjalnego pudła...a i podpatrzył jak ścieram podłogę i sam próbuje 😁

Agisal dziękujemy za komplementy pod adresem Oskara ☺️

A i zmusiłam się wczoraj, żeby jednak pójść do tego Rosmanna i kupiłam też kilka słoiczków i kaszkę i z kartą rabatową zapłaciłam prawie 8 zł mniej niż powinnam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja sama nakręciłam się na kilka filmów...generalnie nie przepadam za polskim kinem współczesnym...ale zobaczyłam zwiastun filmu "Supermarket" i zapowiada się super! 10 stycznia wybieram się też na "Obławę" z kumpelą , a potem może jeszcze na "Bejbi blues", jak pojawi się w kinie. Nie mogę się już doczekać, bo ostatnio już nigdzie nie wychodzę, grrr!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinel ja dla próby kupiłam owoce z tej firmy jabłko + mango bo w tym smaku ale owocowy duet z hippa Kacper może jeść i jeść !!!

Jak przejdzie to dam znać 😁 😁 😁

Sama tez spróbuję 😁 😁 😁

My jutro też jeszcze raz do rossmana. Dzis kupiłam 12 słoików....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zjedzona 1/3 słoika ale może tylko dlatego ze był nadal najedzony bo na obiadek zjadł dużą zupkę doremi po tem podziubał kuraka ode mnie z talerza... więc ten deser mógł byc już przesadą... 😁

ja próbowałam i szczerze jest mniej słodki niz ten hippa. Moim zdaniem hippa lepszy ale ten smakowo naprwdę nie jest zły. Ponoc w niemczech probuky z babydream sa bardzooooooo popularne 🙂

Więc Marysiu chyba nie ma czego się bać.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też czasem kupuję produkty babydream i Dominik nie marudzi przy ich jedzeniu, w smaku też są ok. jedyne co mnie zraziło to kiedyś kupiłam słoiczek z rybą i w składzie była PANGA!!!!!! teraz bardzo uważnie czytam skład.

Ja mam dziś samotny wieczór ponieważ mój małż poszedł na coroczne spotkanie absolwentów, a potem chce iść z kolegami do kina na Hobbita. Ja się śmiałam, że wywalą Go z tego kina za ten kaszel ale się uparł aby iść. Ja też mam zamiar coś sobie obejrzeć babskiego 🙂 coś polecacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie!

No nooo Yen to masz pomocnika! Jakiż on dorosły 😁

Włanie gdzie ja wsadziłam karte rossne!
Wybrałabym się do rossmana po kaszki, bo słoiki to poszły w zapomnienie - serio nie pamiętam kiedy ostatnio Maja jadła coś ze słoiczka. Owoce dziubie sobie z ręki a obiady je takie jak my. Do tego 2- 3 razy dziennie mleko, zazwyczaj 2 x mleko m i raz mleko krowie 3,2 z kleikiem ryżowym i kakao. Najczęściej nasze posiłki to rano mleko potem na 2 śniadanie kromka chleba (w kosteczke) obiad (zupa) spanie (2 danie) owoce i mleko. Jak jest obiad jedno daniowy to przed spaniem dostaje jeszcze mleko a po spaniu obiad. No i cały czas coś dziubnie od nas z talerza 🙂
No i teraz jak będziemy robić zakupy to już przechodzimy na mleko 3 (bebiko)

do kiedy ta promocja w rossmanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobrwieczor....

no wiec maly spi tatus spi a mamusia buszuje po inetrnecie
dzis mezus zrobil mi niespodzianke pojechal na zakupy i wrocil z prezentem (UWAGA bez okazji co sie rzadko zdarza) kupil mi ksiazke emilli griffin nowa o ktorej juz mowilam mu sto razy...ze chcialabym miec...i oto prosze mam!!!! idealnie bo wczoraj wlasnie skonczylam czytac ostatnia ksiazke jaka mialam i chyba bym umarla z nudow...przed tv ciagle hehe...no wlasnie apropo tv zaraz go musze wlaczyc bo zasne a wogole mi sie spac niechce jeszcze nie!!;]
aa iostatnio potuszlaam tu temat lozeczek......pokazywalam nad jakimi sie zastanawiam ..neiwiem czy pamietacie takie rozkladane sofu jedna zwykla jak dla dorolych druga materacowa specjalna dla malych dzieci natomiast moj malz pokazal mi dzis lozko ktore starsznie chce dla maksia spodobobalo mu sie niebywale wogole sie okropnie na to lozko nakrecil...w sumie mnie te sie podoba tylko kurde ono sie nie skalda i wogole sie juz nieruszymy w tym naszym jednym pokoju.....no i sama niewiem co robic

http://allegro.pl/lozko-auto-samochod-baby-boo-materac-kokosowy-i2888720822.html

mojemu malz --podoba sie werja batmana mnie czerowna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja daję słoiki i będę dawać bo mój śyn nie chce jadać innych zupek (domowych). Owszem zje troszkę ziemniaków czy mięsa z drugiego dania ale nie dużo. Nie uważam bym robiła coś źle... Kupiłam sporo bo słoik duży wychodzi po rabacie za około 3,90 wiec się bardzoooooooooo opłaca. 🙂 🙂 🙂

JESTEM Z TEGO BARDZO ZADOWOLONA !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czy któraś kupowała juz mleko Junior z Nestle o smaku waniliowym?

Co mam dawac do picia młodemu jesli wody nie chce pić, herbata malinowa (zwykła) juz mu się znudziła a jak daje robiony sok marchwiowo - jabłkowy to on się nim syci i oprócz jednego słika nie chce nic jeść. ..

Mamy chyba teraz kryzys z tym piciem bo młody mało pije i przez to na cycu wisi a ja mam dość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
Czy któraś kupowała juz mleko Junior z Nestle o smaku waniliowym?

Co mam dawac do picia młodemu jesli wody nie chce pić, herbata malinowa (zwykła) juz mu się znudziła a jak daje robiony sok marchwiowo - jabłkowy to on się nim syci i oprócz jednego słika nie chce nic jeść. ..

Mamy chyba teraz kryzys z tym piciem bo młody mało pije i przez to na cycu wisi a ja mam dość.


Ciastek dostaje Nestle Junior - waniliowe albo z miodem 🙂

U nas znowu zębolkowy kryzys... alez te dzieciaki się muszą namęczyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cena 3,90 to faktycznie bardzo dobra cena! a jak synuś nie chce to co zrobić 😁 żeby nie zagłodzić ;p aaa mi sie zrymowało!
Oczywiście wisieńko nasza, nie myśl że ja jakoś krytykuję tylko że przez tego posta o słoikach to sobie uświadomiłam że moja mała daawno już nie jadła. A owocowe słoiczki zalegają w szafce - musze je ruszyć - może z herbatnikami wymieszam dla urozmaicenia, bo przecież nie wyrzucę bo mam ich chyba z 11szt! Czasem jak robie naleśniki dla Mai to daje jej własne z owockami ze słoiczków .. musze nadgonić 🙂

Aniusia łóżko super! a pojazd priceski baaardzo mi się podoba! I super wykonane i wgl.. Pozostaje tylko pytanie, czy warto u was skoro macie jeden pokój.. Na codzień to może i ok, ale jak będzie jakaś imprezka typu urodziny itd - no nie wiem. Łóżko śliczne, i tak też się zastanawiam bo jak mówisz że macie kawalerke to sobie myśle jak to wpasować, a z drugiej zaś strony to może fajnie byłoby gdyby synuś miał swój taki kąćik - wiesz tylko dla siebie. Nad łóżkiem możesz zamontować półke na jego zabawki żeby sam sięgał po to co chce z półki jak stanie na łóżku. A kolorystyke bym dobrała do pokoju żeby jednak zbytnio nie odbiegać od wystroju (ja już tak lubie że wszystko do siebie pasuje.. )

gdyby Maja nie miała łóżka, to pojazd tej princeski no noo! serio fajowe!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry mój Oskar uwielbia wodę smakową Kubusia, która sprzedawana jest w kubkach niekapkach, zwłaszcza truskawkową 🙂

Oskar je u mojej mamy zawsze domowe obiadki, a ja w domu daje mu kupne słoiczki , tylko że dodaję do nich ugotowaną na parze pierś z kurczaka, wtedy wydaje mi się, ze ten obiad naprawdę go syci.

A tak w ogóle to niedługo dzień babci i dziadka...postanowiłam zamówić i jednym i drugim fotkalendarze na Allegro... dorobię jeszcze kilka jakiś fotek i czas działać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry co do produktów babydream to przerazila mnie informacja że w płynie do kąpieli była jakas bakteria przez którą kazali je zwrócic i nie kapać w tym dzieci. No i kaszki z babydream tak dziwnie pachną. Ale może się skuszę. Ja głównie w kierunku kaszek i owoców bo poza jabłakami i bananami mam niewielki obecnie wybór. A jakie Wy dajecie owoce dzieciom w całości ?

Lala promocja do końca roku czyli do poniedziałku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyab się skuszę na to mleko Nestle Junior bo do tej pory Emisia jadła kaszki na Humanie ale nestle mam bliżej bo po Humanę musiałam do reala jeżdzić.

Niedawno wyszli od nas goście a w czasie ich wizyty znowu woda wylała zlewem więc dzwoniłam po pogotowie hydrauliczne i przy gościach czyścili rury. Teraz biorę się za sprzątanie całej kuchni. mam nadzieję do niedzieli zdążyć czyli mam godzinkę. Ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...