Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
MamaMatka u nas króluje walenie drzwiami od kuchenki gazowej, mikrofala - wkładanie i wyjmowanie zabawek (na szczęście nie umie włączyć), graczki ponad wszystko, a i słoiki mi roznosi po całym domu. Oczywiscie szafa, komoda przwrócona do góry nogami, nie nadążam układać w półkach. Urwisy z tych naszych dzieci. Bez nich byśmy się zanudziły na śmierć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
MamaMatka napisał(a):
Anabel-Oj tak, garczki sloiki wszelakie szafki wszedzie uklada po swojemu,ale jak tak dluzej jest cisza to juz wiem ze cos nie dobrego modzi 😁


mam to samo 😜 mój to zaraz idzie grzebać w WC 🤢 😮 wie że się drę na niego a i tak czasem mi czmychnie

Wasze dzieci umieją się same zabawić czy potrzebują wciąż Waszej uwagi. Mojemu to dać garczki i inne wymienione rzeczy i dziecka nie ma..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabelle01 napisał(a):
MamaMatka napisał(a):
Anabel-Oj tak, garczki sloiki wszelakie szafki wszedzie uklada po swojemu,ale jak tak dluzej jest cisza to juz wiem ze cos nie dobrego modzi 😁


mam to samo 😜 mój to zaraz idzie grzebać w WC 🤢 😮 wie że się drę na niego a i tak czasem mi czmychnie

Wasze dzieci umieją się same zabawić czy potrzebują wciąż Waszej uwagi. Mojemu to dać garczki i inne wymienione rzeczy i dziecka nie ma..



u mnie to zalezy, czasem potrafi bawic sie sam a ja moge wypic spokojnie kawe, a nieraz wstac nie moge z krzesla bo juz jest placz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć żaby 😁 😁 😁 😁

no nom Marinel nie ma co podziwiać. Ja mam na to sprawdzony sposób. Od lat go stosuje i nauka ponad 1000 słówek w dwa dni nie jest problemem. 😁 😁 😁

włąśnie przyjechał wózek idę go rozkładać.

Mamo Matka ja nadal karmię ale mam nadzieję przestać bo chce jechać na wakacje i na pewno tam już nie widzę żadnego karmienia.

Wyszedł nam barkujący ósmy ząb 🤪 🤪 🤪 wyżynał się dwa miesiące !!!

Teraz to pewnie trzonowce się zaczną.

Przepraszam że tak pobieżnie piszę ale jest u mnie psiapsióła do czwartku z którą się widuje dość rzadko bo mnieszka za granicą i nagadać się nie możemy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry to gadajcie ile wlezie!! Ale masz fajnie, ja się wybieram w przyszłym tygodniu do mojej mamci na 5 dni i też będę odwiedzać po kolei moje koleżanki które tam mieszkają 🙂 już się cieszę na samą myśl.

MamoMatka moja Emilka od 27 grudnia nie piła cyca. Nie powiem było ciężko przez pierwsze 3 noce ale potem już poszło z górki. Teraz nawet nie wspomina, choć na początku wołała cycy cycy i grzebała mi w bluzce. Na ten temat napisałam sporo Cherry, jak mi się to udało krok po kroku bo prosiła.

Widzę że chyba wszystkie dzieciaczki już śmigają same, moja panna jeszcze za jedną rączkę musi być trzymana bo jak ją puszczę to płacze i od razu siada więc nie stosuję terapii szokowej. Bedzie się czuła pewnie to sama zacznie chodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry w wolnej chwili pochwal nam się nowym wózkiem 🙂

Anabelle mój dentysta nie jest sadystą. Dziwne bo zawsze czekając w poczekalni u dentysty trzepałam gaciami ze strachu, ale odkąd chodzę do Ł. już się nie boję bo mnie nic nie boli. Poza tym gdy pierwszy raz poszłam do niego z bólem zęba to nic nie widziałam tylko jego śliczne zielone oczy spoglądające na mnie znad białej maseczki... byłam zauroczona... i gdy przyszłam do domu oświadczyłam mamie że zrywam z moim wcześniejszym chłopakiem bo się zakochałam w dentyście. 😁 😁 Potem się jednak okazało że ma już żonę, zauważyłam zawieszoną obrączkę na łańcuszku i sprawdziłam to na NK hihi więc musiałam się otrząsnąć i dalej chodziłam z byłym. 😜 Teraz nadal chodzę do niego i nawet mojego męża przekonałam że dentysta nie musi być taki straszny. Jesteśmy na ty (bo on jest niewiele starszy od nas) i zawsze miło nam się gada. 😁 Wszystkim życzę takich dentystów. Bezboleśnie i jest na czym oko zawiesić hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zania ja mam podobnie z moim dentystą. Przed innymi to drżałam a nawet wizyty odwoływałam.... Tego mam z polecenia mojego taty. Przystojny to nie jest bo wygląda ja 35 letni Henio z reklamy tesco 😁 😁 😁 😁 no ale potrafi zagadać i rozśmieszyć. Generalnie jest świetny !!! Jak będzie potrzeba a mam nadzieje że zbyt wcześnie nie.... to będę tam chodziła z Kacprem.

Wózek skręcony jest boski. Lekki prosty szybki do złożenia i przede wszystkim mały !!!




A Shelby do tesowania dostaliśmy ten zestaw http://allegro.pl/lego-duplo-kreatywny-pojazd-do-ciagniecia-10554-i2932869417.html

Kacper jest zachwycony. Mam 12 ulotek do rozdania i 12 rozmów oraz raportów 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziendobry

my dopierow roclilismy z galerii kupilam malemu body z dlugim rekawkiem rajtki sobie bluzke i przescieradlo bo ma taki inetsnsywny zielony kolor w ktorym sie zakochalam i nie moglam sie oprzec....dzis zmieniam posciel!!!!hehe choc zmienialam w tamtym tyg ale sie doczekac nie moge maly padl po mleku byl wykonczony od rana ne spal....i glodny trohe nam zeszlo....ja teraz kawe sobie musze zrobic i ogarnac bo rano tylko lozko posicieliam wiec balagan jest jak niewiem....

cherry---wozek ladny choc mnie sobiscie nie przypadl bo niecierpie 3kolowych wozka jakos tak nie ufam stabilizacji takim wozkom ale to tobie ma odpowiadac...i jezeli tobie sie podoba to to jest najwazniejsze wiec ciesze sie razem z oba ze jestes z niego zadowolona!!1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tez nie lubiłam trójkołowców ale chodziło mi o wymiar po złożeniu. Ten jest najmniejszy z mozliwych i to było decydujące do tego możliwość zmiany kierunku siedziska gdzie w paraolkach tego nie ma i regulacja oparcia do płaszczka 🤪 🤪 🤪 I JEST STABILNY !!!

taka wersja czterokołowa kosztuje już 1200 PLN !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry mój wózek tez ma podobny stelaż i ogólny wygląd i jestem bardzo zadowolona z tego wózka, pewnie Ty też będziesz! Jedyne czego nie lubię w Quinny to własnie kubełkowe siedzenie, ale jak Wam pasuje to bomba!

Oskar znowu poszedł spać po 14...a po wczorajszym juz myślałam, że mu się odwidziało grrr!!! Już patrzeć na niego nie mogłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Podgrzałam małemu słoik ... no ale chyba nie dam. Bo moja koleżanka lubi moja pomidorówkę i musiałam dziś ugotować wywar. Więc mam duzo marchewki gotowanej i mięsko. Może sam podziubie? No mam taka nadzieję.!!!

W ogóle to wstyd bo ona myślałam że ja będę czekała na nią z tą pomidorówką a tu dupencja....

No dlatego dziś się poprawiałam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co dentysty...to ja tez znalazłam tego Naj 🙂 Facet jest przed 40 stką i ciągle się szkoli...ostatnio nawet był w Stanach na jakimś zjeździe i szkoleniu...jest bardzo konkretny i nie naciąga swoich pacjentów. Jak nie ma nic do robienia w buzi to nie wymyśla i odsyła z kwitkiem...uwzględnia też reklamacje...jak przed wyjazdem do UK poszłam wyrwać górną szóstkę, bo była nie do odratowania..., a mam okropnie długie i kręte korzenie w zębach...to tak się napocił, że masakra...a ja nawet nie poczułam najmniejszego bólu 🙂 Chociaż nie wiem czy nadaje się dla dzieci...ale od tego mam stu innych dentystów w mieście 🙂 A i w poczekalni i gabinecie, telewizor nad głową z relaksacyjną muzyką i filmami z pięknymi krajobrazami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wpadam tylko na chwilkę. My juz po obiadku. Byłam dzisiaj na zakupach w Pepco bo musialam młodemu kupic rajtki (bo mam wiekszosc na styk), skarpety, skarpetyo-ciapy.
Zaraz pakuje mlodego do auta i jedziemy na ploty. Kolezanka ma dziewczynkę pol roku straszą i lubią sie bawic a my bedziemy mialy chwilkę dla siebie.
Milego popoludnia. Wieczorkiem pewnie zajrzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja robie probe....na dzien babci i dziadka wymyslilam na masie solnej odbite raczki maskia i jakos to paluje dzis proba zobacze jak mi wyjdzie odcisniemy raczki pomalujemy jak bedzie ok to jutro juz....bedziemy sie brac do prawdziwego dziela hehe....a ja niemam wogole zdolnosci plastycznych...zero.....wiec ciezkie zadanie przedemna jestem pelna podziwu dla sibie ze masa mi wyszla.;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Poszłam przed chwila zaprowadzić Oskara do dziadków, a Ci mnie oświecili nową...złą wiadomością!!! Będą pracować pół roku dłużej...dzięki naszej nowej wspaniałej ustawie o wieku emerytalnym...do tej pory myśleli, że im się nic nie wydłuży, ale jednak...boshe jak się wku...am!!! To nie ich wina, ale tak mi się ciśnienie podniosło, że i jeszcze im się dostało 😞 Nie dość , że całe życie cięzko pracują, oboje ponad 40 lat...ledwo już chodzą , to jeszcze chcą ich dobić na koniec...przy okazji mnie, ojciec powiedział, że już chyba nie doczeka tej emerytury i padnie na jakiś zawał, oby nie. Nie damy rady utrzymać się z jednej pensji, więc też zacznę szukać pracy...ale co z Oskarem? Boję się go zostawić z kimś obcym...boshe!!! Własnie będę opychać się ciastem z rozpaczy, w tyłku mam dietę!!! Właśnie się zdołowałam i tyle!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry wieczór

u nas zagościł ekspres 🙂 jak obczaję robienie kawy i będzie mi to wychodziło jak baristom, to Wam pokażę, co potrafię 😁 heh 😉
ale zrobienie espresso jest tak proste, że Maksio robił 🙂

yen - no to się można zdenerwować 😞 oby jednak rodzice żyli jak najdłużej

Cherry - widzę, że ogromną radość sprawia Ci ta wizyta, bardzo się cieszę razem z Tobą

aaa_aniusiu - rzuć i to koniecznie, to ulga dla budżetu 🙂 moja kuzynka ostatnio była na granicy polsko-niemieckiej, mówiła, że papierosy są po 30 euro za paczkę!!!

Zaniu - zazdroszczę, ja dentystów unikam jak ognia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabelle - jeśli chodzi o Maksia to nie ma reguły, czasem zabawi się sam, a czasem chodzi za moją nogą i nikt inny tylko mama i mama, masakra ;D

MamoMatka - ja też ostatnio sporo rozbiłam - dzbanek mojemu tacie - ubiłam dzióbek, a mamie mlecznik - ubiłam ucho - obie rzeczy podczas zmywania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzwoniłam do przyszłej teściowej i umówiłam się na niedzielę na audiencję z okazji Dnia Babci i Dziadka 🙂 Dobrze, że zadzwoniłam, bo mój małż ma jutro urodziny...cały czas pamiętałam, ale ostatnio wyleciało mi z głowy, ale by było 😮...36 lat...co za stary koń mi się trafił 😁 😁 😁 Kupił dzisiaj bilet, na 27 stycznia 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry fajny ten wózek. Najważniejsze jest że jest funkcjonalny i stabilny. No i taki stylowy 😉. Wow 8 zębów 🙂, nasz ma dopiero 4 ale cos tam widać obok jedynek wiec pewnie niedługo wyjdą.
Hehe jak pisałaś o Heniu z reklamy Tesco uśmiałam 🤪 🤪 się po same pachy.

Zania niektóre dzieciaczki zanim się odważą same chodzić, troszkę trzeba im pomóc. Jedne chodzą nie patrząc pod nogi, a inne rozważnie, powolutku. Emilka ma jeszcze czas, nie ma się co stresować.
Zazdroszczę tego dentysty. Nie wiem jakby musiał wyglądać, abym się do niego przekonała hehe

AA_anusia nie wiem jak Tobie ale takie nawet małe zakupy mi poprawiają humor.
Fajny pomysł masz na prezent. Może i ja od Ciebie spapuguję co?
O papieros elektroniczny? Przypomina w ogóle papierosa?

Yenifer jak czytam o dłubaniu w zębach mam gęsią skórkę. Wrr aż mi się nie chce myśleć. Ja mam sporo zębów do leczenia i wkońcu muszę wziąć „byka za rogi” i cos z tym zrobic.
Z tymi przepisami to pogorszyli.Na pocieszenie powiem,że ludzie którzy teraz idą na emeryturę to będą ją chociaż mieć a ludzie z naszego rocznika będą pracować do 60-tki i ciekawe jaką tą emeryturę będą mieć? Większość nie dożyje. Dla mnie to paranoja ustalać taki próg emerytalny. Wyobraźcie sobie panią kolo 60-tki na kasie w Tesco. To jest wiek na odpoczynek a nie charówkę.

Yenifer Ty to zakręcona kobitka jestes, zapomnieć o urodzinach swojego lubego. Dobrze że tesciowa przypomniała  36 to nie taki stary.

Shelby ekspres jest na liscie zakupów w tym roku. Normalnie muszę go kupić. Zazdroszczę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...