Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

Marinel jak chcesz to ja Ci oddam troszkę z mojego biustu 😉
MI po karmieniu prawie rocznym jeszcze nie zmalał! Nadal mam w nim pokarm, chociaż już 1,5 miesiąca nie karmię! Ostatnie miesiące wogóle karmiłam tylko raz dziennie więc nie wiem skąd tyle mleka... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Monia mnie się wciągły cycki 😉 Jak przestałam karmić, to miałam okolo 2 tygodnie takie jakby ktos z nich powietrze spuścił ale wróciły do normy. Są może ciut bardziej hm.. jak to wyrazić ciało nie jest takie zbite jak przed karmieniem (jak bułka) tylko ciut rzadsze. Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi.

MAcDusia ja też chce troche biustu 🙃 🙃jak masz za dużo to daj 😜 😜 😜

Marinel_E cieszę się że jesteś zadowolona z pracy 🙂 ale o nas nie zapominaj 😜 Ruch się zrobił większy.. Ja lubię jak jest dużo postów 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

ja sobie pozwolę napisać że dziewczynki nie powinny pisać tych strasznych historii... takie przypadki zdarzają się niezwykle rzadko.

Więc Kochana USZY DO GÓRY !!! Nie ma co się bać ! Mówię Ci !!!

ŻYCZĘ CI BY DRUGI PORÓD WYGLĄDAŁ TAK JAK TEGO CHCESZ A MALUSZEK (JAN) BYŁ SZYBKO PRZY TOBIE !!!

CC to żadna tragedia ale tez nie przyjemność. Da się przeżyć !!!

Zaraz po podstawowych Badaniach Kacpra na ręce dostał Krzysiek który był ze mną przy cięciu. Po przeniesieniu mnie na salę pooperacyjną przyniesiono mi go i przystawiono na na leżąco. Wyszłam w trzeciej dobie ale wiecie dlaczego... no ale ja to przecież szczególny przypadek 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry napisał(a):
Hej,

ja sobie pozwolę napisać że dziewczynki nie powinny pisać tych strasznych historii... takie przypadki zdarzają się niezwykle rzadko.

Więc Kochana USZY DO GÓRY !!! Nie ma co się bać ! Mówię Ci !!!

ŻYCZĘ CI BY DRUGI PORÓD WYGLĄDAŁ TAK JAK TEGO CHCESZ A MALUSZEK (JAN) BYŁ SZYBKO PRZY TOBIE !!!

CC to żadna tragedia ale tez nie przyjemność. Da się przeżyć !!!

Zaraz po podstawowych Badaniach Kacpra na ręce dostał Krzysiek który był ze mną przy cięciu. Po przeniesieniu mnie na salę pooperacyjną przyniesiono mi go i przystawiono na na leżąco. Wyszłam w trzeciej dobie ale wiecie dlaczego... no ale ja to przecież szczególny przypadek 😁 😁 😁



Cherry popieram, ja na sali miałam 3 dziewczyny po cc i zazdrościłam że mogą siedzieć bo ja przez ponad 2 tygodnie na pupie nie usiadłam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry a czemu tak szybko wyszłaś???

ja tam też generalnie miło wspominam mój poród, bo pod narkozą, ale u mnie nie było czasu na zzo! dzidzię miałam po 5 godz i potem po południu jak przyniesli to już zostawili, ale na noc chcieli zabrac bym się wyspała! Tyle, że ja chciałam miec ja koło siebie więc zostawili, ale w nocy przyszli zajrzec czy wszytsko ok!

Szybko chodziłam! Mówię rano cieta, a wieczorem na luziku chodziłam po pokoju tyle że z workiem 😉 ha ha
Rana bardzo szybko się goi!

I co najwazniejsze nikt Ci w tyłek nie zagląda jak przychodza na obchód, tylko na rane patrzą! zawsze mniej krępujące zwłaszcza p[rzed facetami!

Rana faktycznie nisko i jej nie widać!

SEX tez zaraz po połogu już był więc nic straconego! Ja nawet za drugim razem bym tez chciała, jak słyszałam ile niektóre dziewczyny musiały się wycierpieć! A ja po przyjeździe do szpitala za 2 godz cięcie i po ptokach jak to się mówi 😉

Dobrej nocy zyczę pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas okej. Sabina już wyjechała. ja jestem mega zmęczona.

Byłam dziś na kontroli z młodym. Zdrowy waży 11,240 bez ubrania i pampersa. Podpisałam odmowę szczepienia - bo wstrzymuję się do 18-20 miesiąca życia.

I tak w zasadzie to wszystko... no oprócz tego iż obrosłam zaległą robota i nie wiem w co mam ręce wsadzić....

Skończyłam czytać książkę i już zabieram się za kolejną i to też pióra Mariusza Szczygła 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Łukaszek tez ma przewaznie 2 drzemki- kolo 14 i 18-ej. Jak tylko raz spi to usypia wczesniej i wstaje kolo 8 i od razu na podloge i do zabawek.
Ja tez poprosze roszke biustu 😉
Maz sie smial po cc ze tam na dole mam wszystko dobrze to mozemy szalec 😁
Balam sie cc ale nie bylo zle. Napewno mniejszy bol niz naturalnie. Wszystko da sie przezyc.
A my jestesmy silne babki i sobie radzilysmy i radzimy, wiec trzema zawsze myslec pozytywnie.

A ty cherry to wogole wyjatkowa jestes 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry a to szczepienie ktore jest w 16-18 miesiacu bedzie jeszcze później? Czy to przesunięcie wynika z jakiejś większej podatności dziecka na szkodliwy wpływ szczepionki w tym wieku w ktorym ona przypada?
Nie wiedzialam że trzeba odmowę podpisywać. Mam koleżankę która po prostu na zadne szczepienie nie chodzi a w szpitalu nie podpisala zgody na szczepienie to po urodzeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry juz sie poprawiłam, wiesz jak pisałam o tych dziewczynach z sali nie pomyslałam...przepraszam, teraz mi głupio... 😞 juz poprawiłam posta. Ja cesarskę bardzo dobrze wspominam. Po 2 tyg wchodziłam i schodziłam na krzesło, bez bólu, bez problemu. Teraz minimalna kreseczka. Jak będzie druga dzidzia to też chcę cc. PO cc jak przyjechalam do domu to tesciowa przyjechala mi pomoc. Ale nie była potrzebna, bo ja smigałam a ona mi tylko zawadzała. Mąż jej zasugerował że nie ma potrzebna nam pomoc, bo ja się świetnie czuję.

Kacperek ładnie waży 🙂jest co dżwigać. Nie wiedziałam, że jak nie można szczepić dziecka to trzeba umowę podpisywać.

A dlaczego tak szybko Cię wypisali? Pisz nam tu koniecznie 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Powiem Wam, jak się zobaczy to maleństwo takie jeszcze opuchnięte, to człowiek zapomina o całym bólu 🙃 🙃

Wiecie że już po godzinie 00 🤪 No trzeba iść spać. Jutro nowy dzień, trzeba zregenerować akumulatorki, co by sie nie pozabijać o zabawki ze zmęczenia 🤪 🙃 🙃

Dobrej nocki życzę wszystkim mamciom i im dzieciaczkom 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Która to już godzina?? O matko ale miałam nadrabiania, no dziewczyny szalejecie 🙂 Wcześniej grałam w remika z teściową i szwagierką i muszę się pochwalić że je ograłam 😁

Yenefer……. Wybacz że tak się wyrażę…. O ŻESZ W MORDE JA PIERDZIELE ALE WIERSZ!!!!!! Oczywiście muszę Ci klasnąć muszę!! Chylę czoło przed Tobą tak strasznie mi się spodobał noooooo. Aż się go nauczę na pamięć 😜

MamoMatka Matuś piękny kawaler 😘

MacDusia moja Emilka też ładnie chodzi, ale jak się czegoś trzyma. Inaczej ani rusz… Ale za to tańczy….. to jest nasza forumowa tancereczka. 🙂
Co do biustu..75H? chyba nigdy takiego na oczy nie widziałam. 😎 Jak karmiłam podobał mi się mój biust, teraz znowu jest mały… czyli miseczka B. (jak karmiłam- dziwnie to jeszcze dla mnie brzmi bo przestałam 3 tygodnie temu!)

A ja przed porodem robiłam sobie lewatywę sama. Byłam tak zdeterminowana że jakoś poszło, choć mąż oferował że może mi pomóc 😮 ale nie skorzystałam hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinel ja miałam pisac pamiętnik ale jakoś mi zeszło do dziś 😜 Myslę, że taki pamiętnik bardziej będzie dziewczynki interesował niż chłopców. Tak mi się wydaje. Ja bym chciała obejrzeć taki pamiętnik, jak moja mama była w ciąży i potem jak to było, jak byłam mała.
Zachowałam pępek, który nam odpadł po 14 dniach, jak będę obcinać pierwsze włosy- to pukiel włosków, pierwszy wypadnięty ząb (no ale to w przyszłosci)

Zania ja swojego czasu uwielbiałam grać w literki 😜 i zawsze szwagierkę ogrywałam 🙃 🙃
No ale lewatywy sobie nie robiłam, a co dopiero mąż 🤔. Nie dziwię się, że nie chciałaś. Odważny facet. Mój to z takich wrażliwych, zaraz by puścił pawia 🤢. W ogóle to jak zawsze zmienia pieluchę z "mocniejszą zawartością" to juz ponad rok czasu ma odruch wymiotny 🙃 Ja z tego, nie powiem, że nie, ale mam niezłą pompę 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🤪 🤪

MamaMatka witam 🙂 ja lubię jak jest sporo do czytania.
Własnie moje dziecko rozsypalo kaszkę po dywanie..eh na chwilę sposcic z oka......ide sprzątnąć

Moje dziecko dzisiaj wstało przed 5-tą. Wzięlismy go do łózka i myslałam że pośpi ale nie. Wiec jak zwykle dostał kaszkę i jednak po pol godziny jakos udało m sie go uspić na 2,5 godziny. Teraz chodzi po mieszkaniu i śpiewa 🤪 A jak puścimy mu Myszkę Miki i usłyszy pierwsze słowa :" Hej dzieciaki, nazywam się Myszka Miki, chcecie zwiedzić mój klubik...." to leci biegiem przed tv a banan na gębie od ucha do ucha 🤪 Mały kinomam 😁
U nas za oknem -8. Dzisiaj będę miała luzniejszy dzień, bo męzuś w domku, ma dzisiaj wolne.




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie!
Ja odczytywałam ale nie zdążyłam nic napisać.. Yen klasnęłam Ci wczoraj za super wiersz! Nasz forumowy hymn 😁!!! Masz talent!

Wiecie jakie nieszczęście u nas się stało ostatnio! Siedzimy z mężem w pokoju, Maja bawiła się za fotelem na którym siedział mąż takimi świecznikami na podgrzewacze.. Za chwile ryk i płacz! Patrzymy a ona wyciągła kabel z gniazdka i GNIAZKO!!! Dotknęła się fazy i ją pomrowiło! Mówie wam jakie szczęście że dotknęła tylko fazy!!! bo inaczej przecież mogłoby ją porazić! To gniazdko tak cicho wyciągła że ani ja ani mąż nie słyszeliśmy! Fotel na którym siedział mój jest od gniazdka raptem 50cm! 😞 Szczęście że nic się nie stało bo Maja chwilke popłakała i się uspokoiła! Kabel jest w tym gniazdku bo bardzo mocno w nim siedzi i nawet ja mam trudność go wyciągnąć - zawsze się zapieram - nie mam pojęcia jak ona to zrobiła no i gniazdko które było przykręcone!? Oczywiście mąż potem dokręcał wszystkie gniazdka .. eh mądry człowiek po szkodzie - ale nieszczęście było tak blisko! Nie umiem sobie tego podarować. To moja poorażka normalnie!

Do tego okres już się spóźnia tydzień i jak so bie pomyśle że MOŻE.. to aż strach 🙂 No ale pewnie dostanę bo nic nie planowaliśmy 🙃

No i coraz bardziej nie umiem doczekać się maszyny! Mąż już wybrał bo to będzie prezent od niego więc czeeeekam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja lewatywe mialam robiona przez polozna. Sama bym sobie nie zrobila a co dopiero zeby maz robil 😁
U nas tylko ja przewijam malego, maz tez sie nie tyka.

Ja tez mam schowany kikutek na pamiatke 😉 zdjec sporo mam porobionych, wiec bedzie albumik i pudeleczko z drobiazgami, ale pamietnika nie pisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie daje malemu danonkow bo poprostu ich nie lubi, kupujemy w biedronce takie musli ze sliwka suszona i to uwielbia 🙂 wogole takie jogurciki dla dzieci nie lubi, ostatnio kupilismy salatke z owocow lata z bobowity to musialam ja zjesc bo wypluwal a podejsc bylo bardzo duzo, a jak byl mniejszy to uwielbial takie deserki. Teraz takiej papki nie lubi woli zjesc wieksze kawalki.
Lala- ciesze sie ze Majci sie poprawilo 🙂 a z maszyna juz widze jakie cudenka bedziesz szyc 🙂 🙂
Co do biustu to w ciazy urosl mi duzo 🙂 bo z B na D a po porodzie na E a teraz po ponad rocznym karmieniu mam A 😞
Drugi raz tez bym chciala rodzic naturalnie, mimo bolu jaki byl po porodzie przez kilka tyg to dalej nie chcialabym miec cesarki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...