Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
zaniu---placki z sosem szpinakowym

wiec placki not o wiesz :]
a sos"

na patelni roztopic maslo troche i wrzucic szpinaj moze byc mrozony ja z takiego robilam i na opakowanie szpinaju 2-3zabki czosnku i niech to sie na tym maselku podsmaza potem troszke wody ona wyparuje i tak kilka minut potem ja osobno mieszalam smietane 18% troche wody i 2 lyzki maki i wlalam do tej patelni ze szpinakiem dodajesz troche pieprzu soli vegety i gotowe:]



mnie troszke tu zabraknie teraz w niedziele wyprowadzka jupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jestem i ja 🙂

Wiecie moje dziecko pije tylko raz mleko, rano.. Później wgl nie chce.. 🙂

A ja jakoś padam na twarz , nic mi się nie chce. Miałam uszyć pościel Majusi ale jakoś czasu brakło, a teraz to już nie mam sił. Jutro wpadają znajomi 🙂 Chrzestny od Mai.

Aniu ale mi narobiłaś zmaka na placki - niestety szpinaku nie lubie, ale chętnie zjadłabym po węgiersku.. mmm!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lala - może to ciśnienie, albo co? ja w czwartek ledwo żyłam - wstałam rano zrobić mleko i oprócz tego, że włączyłam czajnik, nie byłam w stanie nic zrobić, bo mi się zrobiło tak słabo, że ledwo udało mi się wrócić do pokoju, położyłam się do łóżka, okno na oścież i ledwo dychałam - masakra!!!

a jak było w kinie??? byliście?

Zaniu - jakie piękne walentynki zrobiłaś na forum 😁

yen - też lubię carlo rossi i też lubię różowe :P a praca - uwierz, że lepiej trochę poczekać, niż brać byle co, bo tak to tylko człowiek nerwy i zdrowie marnuje - życzę Wam wytrwałości i pięknej oferty! a z tymi spodniami to super Ci się udało!

martka - najlepszego na urodzinki dla Ulki!!! całuski dla Was!

aaa_aniusia - no brawko!!! świetnie! super! marzenia się spełniają, tylko trzeba w to wierzyć! 😁 obyś nie oszalała od przeprowadzki 😉

Wiolka - całusy ślę do Ciebie i zapytowujam jak tam Wam idzie?

Anabelle - jak sprawa w sądzie?

McDusia - chorowitki, jak tam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamusie!

Jestem jak obiecałam 😉

Ohoho 3 dni mnie nie było przez chorobę mojej córci.. i moją.. no ale wracam już do świata żywych 😉 Iza też już lepiej... ale za to małż od czwartku chory.. a wiecie jak to jest jak facet chory... to umierający.. ha ha

Teraz mam kilka stron do nadrobienia...

Lala i jak uczulenie Majki? Lepiej już? Place czerwone zeszły?

Super zdjecie z wózikiem! Jaka radość!

Zaniu ojj tragedia dla tych ludzi! Biedny chłopak.. ale uważam, że jesli nie był chory, tylko pijany to sam sobie winien... Tzn nie zrozumcie mnie źle, ale to co wyprawia dzisiejsza młodzież to w głowie się nie mieści! ja to mam już obawy co to będzie jak nasze dzieci dorosną... jakie wtedy będzie społeczeństwo? Zwłaszcza, że to będzie spoęłczeństwo wychowywane tzw. bezstresowo... az strach się bać! A rodzinie chłopaka tego 17-letniego i tego co miał urodziny szczerze wspólczuję i składam kondolencje.

Cherry Iza ma też wokół ust takie maleńkie chrostki i nam pediatra mówiła, że to od smoczka... ale nie jestem przekonana.. bo Iza używa smoka, no ale jednak nie cąły czas tylko do zasypiania ma... a jak śpi to wypluwa.. dzisiaj w nocy to nawet nim tak rzuciała że przez pól pokoju przeleciał hi hi

Jak Kacperek? JUż lepiej?

aaa_aniusia ja w zasadzie się zastanawiam nad postepowaniem Twoich rodziców... Skoro babcia chciała by Jej mieszkanie było Kasi to dlaczego oni nie chcą spełnic woli babci?
Jeżeli Kasia ma zapisane mieszkanie w Hucie i teraz rodzice zapiszą jej w Podgórzu to dopóki nie będzie przepisane mieszkanie w Hucie na Ciebie to oba mieszkania sa na nią... a skoro w testamencie jest zapisane na Kasię mieszkanie w Hucie to przepraszam bardzo, ale Twoim rodzicom nic do tego i oni nie mogą przepisać! Musi to zrobić Kasia! Wiąże się to oczywiście z kosztami itd... A babcia długo już nie żyje? Bo obowiązuje 5-letni okres od otzryamnia spadku w którym nie można sprzedać mieszkania, bo pałci się podatek dochodowy... a to już sporo wychodzi...
Rozumiem, że rodzice też od razu zakłądają, że sprzedacie dom na wsi i się kasa podzielicie z siorą, no bo skąd by ona miała wziąźć te 30% wartości domu by Ciebie spałcić, albo Ty 70% by spłacić ją?
A wogóle teraz to gdzie mieszkasz? Z siostrą? Rodzicami? Czy wogóle gdzieś indziej? Macie swoje mieszkanie czy wynajmujecie? sorka za pytania, ale staram się bardziej zrozumieć temat 😉 no tak myślę, że z mamą to nie, bo pisałaś, że była dzisiaj u Ciebie....
A co do cioci, to może za kilka dni udaj się do niej i w odpowiednim momencie możesz zapyatć i co ciociu? Nadal chcesz mieszkac z takim urwiskiem jak Maksio???? albo coś w tym stylu.. niby tez pół żartem pół serio i zobaczuysz co pwoie.. a wtedy to już się rozkręci rozmowa i sytuacja wyjaśni.. 😉

Cherry no to też u Was sytuacja nieciekawa! Ale jak wchodzi w grę starsza osoba, która całe zycie mieszkała w domu to jak ma się go pozbyc chociaz tylko na papierze to jest strasznie roztrzęsiona i czuje się tak jakby ją na bruk wyrzucili... u nas jest to samo! Babcia jak tylko ktoś poruszy ten temat to prawie palpitacji serca dostaje! A już jest po udarze i bez nogi więc nie jest tak hop siup jechac i cokolwiek załatwić.. no ale ona swoje.. do dzisiaj nei załatwiła spraw spadkowych po dziadku!

A co do obowiązku opieki nad rodzicami to tak szczerze mówiąć gdzie jest napisane że mamy obowiązek? NIgdzie! Nie rodzisz dziecka po to by potem opiekowało się Tobą na starość! Tak szczerze mówiąc! Chociaz tak się przyjęło i wg mnie tak jest poprawnie! Nie wyobrażam sobie żeby miało byc inaczej i żebym nie pomogła rodzicom gdy będa tego potrzebowali... jak również nie wyobrażam sobie by moje własne dzieci miały oddać mnie do domu starców...
Ale też nie wyobrażam sobie bym miała sprzedać nasz dom na wsi i iść do miasta do bloku mieszkać... nie umiałabym 😞
Osobiście chyba bym nie namawiała rodziców do sprzedaży domu, bo ja z tych co uważam że środków trwałych nie należy się wyzbywać! W dzisiejszych czasach to taka alokacja środków jest chyba najbardziej opłacalnym interesem 😉 Dom zawsze zdąży się sprzedać... zwłąszcza jak w dobrej dzielnicy 😉 ziemia tylko zyskuje na wartości! Nigdy nie traci!
Rodzice mogli by sobie mieszkać na wsi tak długo jakby chcieli i mieli siły, bo pewnie bardzo sa tam przywiązani... a jeśli zaszła by potrzeba opieki i nie byłabys w stanie jej zapewnic osobiście to kto wie? Może Twoje dzieci by zechciały iśc na wieś???? 😉 do babci i dziadka... 😉

Sprawy majątkowe to zawsze trudny i ciężki temat... i człowiek nigdy nie bedzie się czuł sprawiedliwie podzielony 😞

Lala doczytałam, że plamki sa już brzoskwiniowe.. super, że się goją pomału!

Wanilia teraz doczytałam, że Ty też grudniowa mamusia jak i ja 😉

Ha ha apropo gazet! To mi tez żal kasy na nie! Kiedyś rodzice kupowali, a teraz jak jest net to w zasadzie i tak z neta więcej wiem niż z tv... a i moja mamcia czasami przychodzi i pyta zobacz co tam w komputerze piszą nt... ha ha
za to teście codzennie kupują głos wielkopolski...

aaa_aniusia jeszcze raz gratuluję mieszkanka! Super! I co na to teraz Twoi rodzice i siostra? Pewnie cały dom jej zapisza co? 😞

Zaniu jak po szczepieniu?

O i Emilka uczulona? Jak wysypka już zeszła?

Lala i jak było w kinie? a wogóle Wy w kinie czy na filmie byliście? BUahahah na co poszliście? No i jak wytrzymałas bez córci? 😉

Martka3 oj dużo zdówka dla Was! I jak urodzinki Ulki? Mam nadzieję, że udane! Wogóle to widzę, że prawie sąsiadeczki jesteśmy 😉 Z Plewisk miałam mojego niedoszłego męża.. 5 lat chodziłam z tamtym chłopakiem, by nagle zerwać i po poznaniu Przemusia w niecały rok wyjść za niego za mąż.. hi hi

Yen a od czego zrobiłąś plamkę na bluzce?
Super, że masz taki fajny ciucholand 😉 sporo można zaoszczędzić!

Życzę by mąż szybko znalazł praće, bo bez pracy faktycznie nieciekawie może być za jakiś czas 😞

My też Walentynek jako takich nie obchodziliśmy w tym roku, bo wszyscy chorzy...

A jak ciasto wyszło??? Pewnie pyszne co?

Zaniu super zdjęcie! Masz oklaska za nie!

aaa_aniusia chyba wypróbuję te placki z sosem szpinakowym...

Szybciutko się wyprowadzacie.. ale super! Skoro Wy się cieszycie to ja również! 😉

Lala moje dziecko od kiedy skończyło 3,5 miesiaca to piło mleko tylko raz dziennie.. tylko rano z cyca.. potem w dzień cyca już nie wzięła.. mleka też nie chciała z butli... ale za to kaszka bardzo jej zasmakowała i od 4 miesiaca dawałam jej kaszkę 2 razy dziennie taką do picia... a i do teraz dostaje tak 2 razy dzienie tyle, że po obudzeniu dostaje mleko z butli, potem je chlebek, paówke i po godzinie zjada jeszcze miseczke kaszki 😉 czasami popije mlekiem ale to rzadkość... potem obiadek, deser/podwieczorek i znów kaszka ale właśnie do picia... 😉

Ja szpinaku też nie lubię, ale jak byłam na 40 urodzinach kumpeli to był sosik szpinakowy i był taki pyszny, że chyba spróbuje zrobić te placki z sosikiem 😉

Shelby zdrówka dla Was!

No i nadrobiłam.. chociaż pewnie wypracowanie mi wyszło.. 😉







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

zabiegana jestem strasznie....

wiecie co chciałam otworzyć kolejny raz swoja firmę ale strasznie się boję że na ten pieprzony ZUS nie zarobie i chyba po raz kolejny się wstrzymam z założeniem działalności i staraniem się o dofinansowanie z UE 🙃 🙃 🙃

Heh ma talkie akcje co pare miesięcy - strasznie chce chce chce a potem ide do urzędyu nasłucham się tego i owego a potem się wycofuje....

McDusia, żebyśmy się zrozumiały. Ja nie kwestionuje obowiązku wobec rodzców i jednych i drugich. Oni mi / nam wiele poświęcili więc nigdy nie będę się zastanawiała nad sprawowaniem opieki nad nimi. Są kocham ich i zawsze mi pomagali więc ja pomogę im kiedyś.... Jedyne o co mi chodzi to nie chcę dostać domu w pakiecie.... Spędziłam w nim dzieciństwo i powinnam kochać i chcieć dbać ale.... spędziłam w nim też lata - chwile w których byłam bardzo nieszczęśliwa i nie chcę o tym pamiętać... Nigdy nie chcę już tam zamieszkać....

Co do odstawienia od piersi to jakos idzie. Jednak gdyby nie mój mąż poległabym na wstepie. On pilnuje mnie i ciagle gada nie dawaj cyca jak widzi że zaczynam się łamać. Czuję, że dzięki niemu jest o wile prościej.... 😘 😘 😘

No pozostawienie otwartych drzwi nie obyło się bez konsekwencji.... całkowicie padł mi akumulator !!!! I kolejny raz dobrze, że mąż był w domu i pomógł!!!

Gorączka nadal się utrzymuje - jest to około 37,9 -38,1 więc bankowo to od zębów. Do tego chyba zaliczyliśmy jakiś mały skok rozwojowy bo młody tak z dnia na dzień stał się o wile komunikatywniejszy.Może zbyt wiele nie mówi ale ile pokazuje o jeny !!! A jakie dzwięki wydaje o rany !!! 😮 😮 😮 😜 😜 😜 🙃 🙃 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania a ta wersja kurczaka faszerowanego papryką....???

Przepis poproszę....... 🙂 🙂 🙂

I co robicie ze starym mieszkaniem ? Sprzedajecie? Kasę cioci dajecie czy jak?

Ciocia ile ma pokoi -jak będziecie mieszkać???? Nie boisz się?

Ciesze się bardzo Twoim szczęściem 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej jestem na momencik maksiu zasypia wiec na chwile usiadlam zaraz biore sie za pakowania choc narazie wogole niewiem od czego zaczac i jak to zrobic....

mcdusia---to mieszkanie w ktorym teraz mieszkam jest nasze wlasnosciowe ale niechcemy go sprzedawac tylko wynajac zeby potem maks czy drugie dziecko jak bedzie mogli miec jakis start....
cheryry-----a ciocia ma duze mieszkanie ponad 70m 2 osobne wejscaia 2 lazienki 3 wielkie pokoje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry jak masz dobry pomysł na własny biznes to może warto spróbować co?
A jaki masz pomysł jesli to nie tajemnica? Bo jesli nie chcesz zdradzać by ktoś Cię nie ubiegł to ja rozumiem 😉

No rozumiem, że skoro nie chcesz wracać z powodu wspomnień to nikt Cię przeciez nie zmusi... Sprawy rodzinne, spadkowe to zawsze cięzkie tematy... niestety...

Cieszę się bardzo, że masz takie wsparcie w mężu! To się bardzo ceni!
Życze cały czas wytrwałości w odstawieniu od piersi! jeszcze gdyby tak Kacperek zechciał wypić mleczko z butelki to już wogóle byłoby superaśnie 😉

Oj to prawda dzieci z dnia na dzień potrafią się bardzo zmienić i nagle pokazac jak wiele rzeczy umią i rozumią 😉

Samochód fajna rzecz, ale jak jest sprawny, bo jak coś nie tak z nim to już koneic świata.. albo jak pusty i tzreba zatankować... heh nie lubię takiego! hi hi
nie żebym nie lubiłą tankować, ale ja zawsze wszystko na ostatnią chwilę od kiedy mam dziecko a tu jeszcze paliwa brak i stację tzreba zaliczyć, która jak zwykle tzreba to nie po drodze... 😞

aaa_aniusia pochwal się ile ciocia ma pokoi i wogóle ile teraz mieliście 😉 bo ja to do końca nie wiem.. 😞
Ale to mieszkanko to na bank jest zapisane na Was tak? Żeby wiesz potem nie było niespodzianki...

Tak się cieszę Waszym szczęściem!

Cherry nie wypisuj się! Nie rób nam tego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Buziaki bylebyś została!!!!!!!!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa_aniusia no to jest genialny pomysł z wynajmem! Dokąłdnie lepiej zostawić i wynająć.. zawsze będzie dla dziecka jak znalazł! 😉

a to dziwnie tak dwa wejścia i dwie ąłzienki ma w jednym mieszkaniu.. jeszcze się z tym nie spotkałam powiem szczerze.. ona miała przygotowane to na wynajem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chciałam założyć biuro tłumaczeń..... więc co tu zgapiac co ?

u mnie w mieście to jakiś ciemnogród!!!! Pani w urzędzie była wielce zdziwiona że do tłumaczenia faktur, korespondencji hadlowej, instrukcji, ofert etc..... nie trzeba mieć tytułu tłumacza przysięgłego !!! Jeny co za tępa babka!!!! Powiedziała, że jesli chce składać wniosek to muszę to poprzeć - udowodnic ustawowo !!! No ludu jest to tam napisane no ale maskara no nie !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja właśnie włoski farbuje.. XD

tak jak pisałąm wpadają znajomi a ja w ciemnej dupce jestem jeszcze 😁

Cherry no co za baba! Jakaś ciemna czy co?? Co jej kurde może jeszcze narysować?!
No i gratki za te nowe umiejętności Armandzika!!!!!!!!
Ty się babeczko moja ciesz że akumulator ino siadł a nikt nie buchnął fotelika , wózka z auta! Bo wózek chyba w aucie był no nie? I to ten fajny wózek!!
😁

McDusia oj zdrówka zdrówka! Nam już przechodzi wsio.. I od dwóch dni na spacerki chodzimy na nózkach bo śniegu na chodniku nie ma, boziu ile radości ma to moje dziecie!

Aniusia powodzenia w pakowaniu! I ja to jakaś tez ciemna jestem boo w końcu nie wiem czy się wyprowadzacie do cioici czy co? A z mieszkaniem baaardzo mądrze! Z wynajmu można też troszkę odłożyć przynajmniej ! A dla Maksia będzie jak znalazł no a jakby Maksiu miał rodzeństwo to zawsze można sprzedać i ich podzielić! Chociaż może.. nie wiem ja tak sobie myśle czy może ciocia nie chciała by się zamienić mieszkaniami? Chodzi mi tu o ciut prywatności.. No sama nie wiem! No ale bardzo bardzo się ciesze :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala ja tez tak mam że wszystko spokojnie zrobi się, zdąży się luzzzzzz i tyle a na pół godziny przed przyjściem gości to gwiezdne wojny urządzam mojemu mężowi biednemu, że to że tamto...... 😁 😁 😁 😁 😁

Był wózek ale jeszcze x -lander botem nowy to na jazdę po śniegu się nie nadaje poczekamy do wiosny. Póki co jeżdzimy nim po domu 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry no wiesz.. jak przeczyta ktoś kto blisko Ciebie mieszka, a akurat szuka pomysłu na biznes to możesz mieć wtedy już konkurencję, a wtedy trudniej zarobić... rozumiesz o co mi loto 😉
Biuro tłumaczeń wg mnie fajna sprawa, a jeszcze fajniejsza jak ma się tłumacza przysięgłego.. a ciężko to zdobyć? Generalnie nie wiem jak jest z tłumaczeniem, ale jak do urzędu ktoś potzrebuje świstek przetłumaczony to musi byc przez przysięgłego jednak! A jak tylko między formami np to już nie! Tylko czy takiej korespondencji jest sporo? Na tyle sporo by zarobić co miesiąc na ZUS plus wypłata dla siebie i na podatek od zarobku, nie wspominając o ubezpieczeniu?
Nie mam zielonego pojęcia ile kosztuje tłumavczenie tekstów/faktur itp dokumentów.. musiałabyś sama to przekalkulować...
Sam pomysł uważam za fajny, do tego od razu wrzucić sobie usługi ksero lub wydruki z kompa... i już coś tam klientów by było... Ksero jakies fajne duże i porządne można w leasing wziąść 😉
Ja to też już mam kilka pomysłów na biznes, ale własnei zastanawiam się czy udałoby mi się zarobić 5000 miesięcznie, by po odliczeniu wszelkich kosztów mieć taką wypłatę jak teraz mam. i tutaj już robi się wielki znak zapytania i chyba nei specjalnie... 😞
Zresztą ja jestem trochę ograniczona lokalowo, bo pomimo iż mieszkam na wsi, pomimo, iż działkę mam jako siedlisko (gospodarstwo rolne) to wolno mi prowadzić nieuciązliwą działalność w ramach istniejącego budynku mieszkalnego!!!!!!!!!!!! Chore to nie uważacie??????
A kobita w urzędzie bardziej zorientowana mogłaby być, a jak nie wiedziała to mogła wrzucić w wujka google na bank by ją oświeciło!

Lala a zmieniasz kolorek czy ten sam zostawiasz?
Też musiałabym się umówić z osobistym fryzjerem, pojechac kupić farbę i się farbnąć, bo zaczynam mieć spore odrościki! 🤨 😮 😠

Tak się cieszę, że możecie sobie spacerowac po nóżkach! My niestety jeszcze nie! Chwilami udaje nam się po domku przejśc np salon za jedną rączkę, ale ogólnie spacerujemy po domku za dwie 😉

Aniusia a ja myślę, że nawet jak ciocia nie chce się zamienić a jest superowa i na fleku to i przypilnuje dzieciątko i wogóle czasami pomoże.. tyle, że potem tez tzreba będzie pomóc cioci! 😉

Cherry a co to za wypasiony wózek macie? 😉
Ja chyba też pomyślę nad kupnem czegoś innego, bo o ile mój jest dla mnie mega wygodny to spacerówka jest jakoś dziwnie wyprofilowana i Iza mi zjeżdżała w niej.. no zobaczymy jak będzie teraz jak jest trochę większa... no oby było lepiej, bo jak nie to kupuje wózek spacerowy 😉








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam. Kilka dni się nie odzywałam. Wybaczcie ale po pierwsze z uwagi na natłok spraw, obowiązków i zmęczenia 😞. Nie wiem co się dzieje, ale wieczorami padam tak zmęczona, jakbym ciężko na roli pracowała 🤢. Sprawa o której Wam na fb pisała zakończyła się pozytywnie. Cieszę się, że jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie.
Ponadto przyszło mi pismo i muszę PIT zrobić i może jakaś kaska wpadnie 😉. Planów na jej wydanie pełno już, a jeszcze PIT nie zrobiony. Hehe 😎
Wczoraj położyłam się koło synka, jak usypiał wieczorem i usnęłam w całym umundurowaniu. Rano obudziłam się zdziwiona że w ubraniu heheh ale za to się wyspałam. Wiec możecie sobie tylko wyobrazic jak bylam padnieta że ja "nocny marek" padłam po 19ej 😮


Lala
powiedz i jak te plamy u Mai??hehe 🤪 uśmiałam się z tego jak napisałaś, że jak Ci będzie „łyso” to wrócicie po Majeczkę. Moja koleżanka to by Cię nazwała „matką kwoką” hehe ale ja taka sama jestem 😉
Myślę, że to takie przesilenie zimowo-wiosenne i człowiek przemęczony. JA też ledwo łaziłam, wczoraj tak jak pisałam wyżej usnęłam w ubraniu hahah ale to nic dzisiaj już lepiej.

Zania masz rację że Jan Paweł II to był wielki człowiek. Nie wiem jak Wy ale ten obecny papież jakoś nie jest mi tak bliski jak JPII.
Przykre jak człowiek się dowiaduje o takie tragedii, tym bardziej jeśli blisko nas się to dzieje. Szkoda..taki młody człowiek..
Ty to zdolna babka jestes, umiejętnosc szycia to bardzo dobre w dzisiejszych czasach, bo mozna niskim kosztem zrobic cos z niczego. Ja coraz bardziej mysle o swojej maszynie...aby ją przywiesc do domu, bo obecnie jest u babci mojego męża.

Cherry i jak odparzenie Kacperka, pewnie już śladu nie ma. Nie ma się co złościć na siebie, bo przecież nie wiedziałaś że młody tam coś w pieluszce zmajstrował.

Ania_anusia własnie takie przeżycia, obojętność ludzi, złośliwość (jak było w moim przypadku) powodują że człowiek staje się bardziej pyskaty. Myślę, że trzeba umieć to wypośrodkować a wtedy jest dobrze.
Co do kłótni majątkowych to w wielu rodzinach właśnie o to są spory. U mnie w rodzinie też jest taka osoba co zagarnęła cały majątek i nic sobie nie robiła z krzywdy reszty. A gdyby było inaczej to teraz pewnie miałabym domek z ogrodem. Życzę Ci aby wszystko się ułożyło po Waszej mysli.
O placków z sosem szpinakowo-śmietanowym nie jadłam.
Cieszę się bardzo że udało się Wam zamienić mieszkanie!!! U cioci będzie Wam wygodniej, więcej miejsca a i kaska z wynajęcie Wam wpadnie, może jakiś ROR otworzycie i będziecie oszczędzać dla Maksia?

Cherry
skoro jest Was 2 rodzenstwa to w przyszłości opieką nad rodzicami powinniście się podzielić. Aczkolwiek w życiu bywa różnie i rozmaicie i często ta druga osoba wypina d..i człowiek zostaje sam z tą smutną stroną opieki nad starszymi osobami.
Gdybyscie oboje dostali darowizną dom, to w razie W (gdyby brat się nie opiekowal rodzicami) można mu udowodnić sądownie „rażącą niewdzięczność” i unieważnić darowiznę. Ale to mogliby tylko rodzice zrobic.
Nic nie poradzisz na taką tępą babę hehe że też takich zatrudniają po urzędach a człowiek co ma większą wiedzę i umiejętności siedzi w domu.
Hatha moja tesciowa kupuję Fakta 🤪 🤪 😜hehe ale to „wyjątkowy przypadek 😉” wiec szkoda nawet komentować.
Pomysł z tym tłumaczem naprawdę dobry, tak mi się wydaje ale raczej konkretnie nie doradzę bo się na tym nie znam.

Shellby powiedz jak się Maksiu czuje? Lepiej mu?
A o sprawie pisałam na fb, wiec w wolnej chwili sobie poczytaj. Nie chce tutaj bo nie chciałabym aby ktos niepowołany przeczytał. Jesli chcesz to sama znajdę ten sam post i jeszcze raz wkleję, tylko daj znac jak cos.
A co do logiki dziecka…
Moje dziecko ostatnio bierze mój Tel do rączki i przykłada do mojego ucha i się śmieje. Robi tak kilka razy dziennie.

Matka3 mam nadzieję, że choroba minęła i imprezka się udała. Dzieci zdecydowanie lepiej przechodzą chorobę, często bawią się jak gdyby nigdy nic, mimo iż gile do pasa.

Yenifer może jeszcze nie przesądzone z tą pracą. Najważniejsze że masz luzackie podejście do tego.
Ja też lubię czasem wpaść do lumpeksu poszperać w ciuszkach, można świetne rzeczy kupic całkiem niedrogo. Miałam kiedys zabawną sytucję w takim lumpeksie. Znalazłam bluzkę koloru turkusowego i już miałam isc do kasy (za całe 5 zł) i taka babka (wiek około 45-50 lat, szczupła, fryzura cos na kształt kalafiora z odrostami, taka trochę stara malutka-chyba wiecie o co mi chodzi) i pyta się mnie czy biorę tą bluzkę. JA na to że tak, idę własnie do kasy. Ona na to że może wymienimy się nr telefonu bo jak ja pochodzę w tej bluzce z miesiąc i mi się znudzi to możemy się wymienic (oczy zrobiłam jak 5 zł 😮 hehe) np. na skórzane buty bo ona kiedys miała sklep i jej zostały! Zatkało mnie, bo nie wiedziałam czy ona żartuje czy poważnie mówi. Minę miała poważną , wiec jej mówię, że ja w taką dziecinadę się nie bawię. Oj szkoda, a może jednak..heheh kupa śmiechu co??

McDusia
często tak jest, że jak się długo z kimś chodzi to zaraz po zerwaniu jedna strona szybko podejmuje kroki zamążpójścia. Ja to zawsze mówię, że co komu pisane to się tego nie uniknie.
McDusia a jak chłop chory to mimo iż ma przeziębienie to pewnie „Umierający” hehe skąd ja to znam..
Trochę to dziwne, przyznam szczerze…piszesz „…mieszkam na wsi, pomimo, iż działkę mam jako siedlisko (gospodarstwo rolne) to wolno mi prowadzić nieuciążliwą działalność w ramach istniejącego budynku” to nie wolno Ci na tej działce cos innego zrobic? Tylko w ramach budynku? Dziwne, powalone są te przepisy.
A jeśli masz teraz dobrą pensje to nie wiem co można by było zrobic aby taka kasę zarobić. Mówię ba podstawie mojego rynku pracy, gdzie wszystkiego pełno i nei wiadomo za co się zabrac aby kasę zarobić.

Zania hehe walentynkę nam wyslałaś 🙂 kochana jesteś. Szkoda że tak rzadko piszesz. Mężus pewnie sie stęsknił za Wami 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabelle nie mam jakiejś wysokiej pensji, bo ja mam budzetowa posadkę :P
no ale aby mieć taką kase na czysto dla siebie co miesiac a w zasadzie cut wyższą, no bo inaczej po co zakładac coś swojego jak mozna u kogoś za to samo pracowac i nie odpowiadac prawie za nic... to musiałabym miesiecznie zarobć jakies 5 tysiaków... a to ciężko zrealizować..


Dobrej nocy pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...