Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aniu, ale napisz co i jak bo zgłupiałam 🙂 Chodzi o ciocię tak? No ale to z ciocią będziecie mieszkać?? Bo jak mówisz że zapisała to teraz nie wiem czy się wprowadzicie do niej czy się z nią zamienicie?

wgl to GRATULACJE 🙂 Cięszę się razem z Wami!

Yen powodzonka jutro! Wgl jak u was leci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu jak dobrze!! Widzisz jest jeszcze na tym świecie sprawiedliwość!! Opisz wszystko dokładnie co i jak! Bardzo się cieszę że Wam się udało 🙂
Emilka dziś trochę przesadziła- spała 3,5 godziny od 12.30 do 16.00 😮 Dodam że usnęła na sankach. Jutro szczepienie...

Lala dobrze że z Majcią lepiej, Emilce też już schodzą te krostki na czole i patrząc na te zdjęcia co mi przesłałaś żeby zobrazować wysypkę Majki to niektóre były identyczne jak ma Emilka. Pisało że to alergia więc teraz nie wiem co ją tak uczuliło. Może mandarynki, grysik na normalnym mleku albo jajka które często je? Ale już prawie znikło a grysik dziś też jadła więc nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zaniu schodzi jej to już ładnie. Ja podejżewam ketchup - Maja ostatnio się do niego dorwała na moich urodzinach.. Potem jakoś po dwóch dniach znów się dorwała podczas kolacji - no ale do głowy by mi nie przyszło że może ją tak uczulić.. Teraz gdybam bo i proszek jakiś czas temu zmieniłam.. Za kilka dni najwyżej dam jej znów spróbowac ketchupu czy to od tego żeby juz mieć pewność że gdy będzie np u dziadków to będzie powiedziane że ketchupu niet - wiecie jak to jest z dziadkami 🙂 Ogólnie Maja je wszystko więc od tego ketchupu jej nie odciągałam zbytnio bo jadła kiełbaske i sobie tomkała tak w nim..

My jutro z moim jedziemy do kina a Majcia będzie u moich rodziców.. Teście piętro wyżej ale nie proponowali nic typu ''a może zostawicie Maje i sobie pojedziecie gdzieś'' Ogólnie to zawsze moge im dać Maje do popilnowania - ale ja jakaś taka jestem że jak ktoś nie proponuje to i ja się zbytnio nie narzucam (czasami jak np Maja jest chora a ja musze wyjśc do sklepu czy coś to zostawiam córcie, ale to bardziej z przymusu, nigdy mi nie zostało nic wypomniane) no ale mimo wszystko .. Dlatego fajnie mi było usłyszeć od mojej mamy żebyśmy sobie jutro wyskoczyli gdzieś a Maje im przywieźli. Jeśli nie będe tęsknić bardzo bo kino na 19 to po kinie skoczymy gdzieś do knajpki , no ale jak mi już będzie ''łyso'' to wrócimy po Majeczke. Hahaha to chyba ja nie umiem odciąć tej pępowiny bo moja córa to sprzedajna jak nie wiem! Z każdym pójdzie!!! z każdym!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEjka!
Pytałyście co u nas? W miarę OK.
Ulka w niedzielę kończy 4 lata i w sobotę robimy jej urodziny na placu zabaw. Mam nadzieję, że się wykuruję - mam katar gigant i co za tm idzie koszmarny ból głowy. Dziewczynki troszkę przeziębione - basen w tym tygodniu im odpuściłam. Piotruś ślini się na potęgę i ma straszny katar - ale myślę, ze to od zębów. Zaczęłam dzieciakom podawać Flavon Kids (to samo co Sandra swoim córkom) zobaczymy czy na dłuższą metę da to jakiś efekt.
I nie wiem co jeszcze, ból głowy ogranicza mi zdolność logicznego myślenia. Jak sobie przypomnę to napiszę 🙂. Pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mlody zasnal musze szybko wlosy umyc.....

aha i polecam palcki ziemniaczane z sosem szpinakowo smeitanowym ja robilam pierwszy raz a moj amz blaagl zebym jeszzce zrobila wyszlo naprawde pyszne i uwazam ze ejst to danie eleganckie niy tylko zwykle placki ziemniaczanea ale ten sos daje bardzo duzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, ja tylko na chwilkę, później nadrobię, bo dopiero co wróciliśmy z Legnicy.Z praca mogę się już pożegnać, bo nie zrobiłam jednego zadania, ale nie rozpaczam, bo i tak wiedziałam, że tak będzie. Było dyktando, które chyba poszło mi nieźle,poza tym pisałam chyba najszybciej z mojej grupy...ale za to poległam na drugim zadaniu. Zadanie banalnie proste, bo trzeba było zrobić tabelkę w Wordzie według wskazówek itd...no i takie tabelki robiłam nie raz, do pracy magisterskiej...ale wieki temu...za nim sobie poprzypominałam co i jak, za nim to poprawiłam, tu rozciągnęłam, a tu zwęziłam to już był koniec czasu 😁 No i nie zrobiłam...laska za to obok mnie skończyła, więc wiadomo kto ma większe szanse. No, ale wiedziałam, że i tak nic z tego. Za to na nowej bluzce, która kupiłam na ta okazję, zrobiłam rano plamkę, która chyba nie zejdzie...i to mnie bardziej wkurzyło grrr!!!

A tak poza tym to otworzyli u nas super lumpeks...ja chodzę rzadko, bo w tych wszystkich pozostałych w moim mieście, to jeden wielki sajgon i bałagan, ale za to ten wypas...no i kupiłam sobie ostatnio takie cudne eleganckie spodnie z River Island, takie zawsze chciałam mieć...za całe 15 zł!!! Byłam w nich własnie dzisiaj, super!!!Bedę tam częściej zaglądać...a dla dziewczynek jakie pięknie ciuszki...większość z next i dużo z metkami...moja kumpela tak obkupiła córcie , że szok...tylko w pierwszy dzień drogo , bo 50zł za kg.

cdn....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do Walentynek...to ja pierwszy raz od wielu lat nie świętuje wcale. Po prostu mam teraz masę innych rzeczy na głowie i jakoś mi to niepotrzebne do szczęścia...małż mi chciał kupić taką bransoletkę co mi się podobała, to powiedziałam mu, że nie musimy sobie w tym roku robić prezentów itd... dziś planuje tylko upiec taka tartę maślaną szarlotkę...z przepisu, zobaczymy jak wyjdzie.

Poza tym to młody oszalał na punkcie taty!!! I to tak masakrycznie , że zaraz płacze jak mu zniknie z oczu 🙂 Ja za to mam teraz odrobinę wytchnienia 😁

No i z pracą na razie DUPA!!! ja wiem, że mój małż, nie jest nawet pełne 3 tyg w Polsce, ale widząc brak ofert dla niego, zaczynam się bać o naszą przyszłość. To teraz nasze jedyne zmartwienie...brak pracy 😞 😞 😞

Aaa-Aniusia cieszę się razem z Tobą Kochana!!! A Twoja ciocia ma swoje dzieci, że to właśnie Tobie przepisała mieszkanko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Upisałam się tyle i cholera jasna komputer mi się wyłączył!!
Więc streszczę się bo już połowę pewnie zapomniałam…

Yen dla Ciebie brawo za odwagę! I nie mów hop, może się dostaniesz, może nie patrzą tylko na zadania ale na ogólną aparycję 🙂
Jak szarlotka?

Martka dobrze że się odezwałaś, pisz częściej co? I zdrowiej nam.

Aniusia napisz dokładnie co z tym mieszkaniem w wolnej chwili. A i rzuć przepisem na te placki bo ciekawi mnie ten sos szpinakowy.

Lala fajnie że mama zaproponowała, że się zajmie Majcią. A na jaki film poszliście?

Gdzie reszta dziewczyn? Pewnie baraszkują 😎
Ja mam jakieś pokręcone myśli, a mojego jak nie było tak nie ma. Ale jutro w nocy wróci.. 😜

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/138/forumld.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/8359/forumld.jpg[/IMG][/URL]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...