Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja nie wiem czy nie zwariowałam, a może po prostu mam dość... ale wydaje mi się, że ja cały czas czuję kupę 😮 😮 a na samą myśl o sudocremie robi mi się niedobrze 🤢 sprawdzam Małą ale w pieluszce cisza 🙃 i tak chodzę i wącham co chwilę 😮 Zeświruję niedługo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kacha fajna jestes 😁
a czemu tak masz z tym kremem 🤔
u mnie pociag jedzie do zakopca i nie moze tu pod gorke wyjechac , i tak sobie cofa 😁 😁 😎

Odkąd moj maz poszedł do pracy to moj tesc codziennie nas odwiedza teraz wlasnie tez byl 😁
cyżby cos chcial 😉 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka ty to jesteś dzielna dziewczyna 🙂 i silna !! 🙂 a no i wynocha na spacer !! 🙂 bierz maleństwo i idź się przejdź humor się poprawi 🙂 ja czekam na męża i po obiedzie wyruszamy 🙂

kasiulka gratulacje !! 🙂

Anabel to jako że mężów nie wolno wysyłać do lekarzy itp podam przykład mojego męża 🙂... poprosiłam by pojechał z naszym psem do weterynarza, bo trzepał uszami i mu z nich śmierdziało pomimo czyszczenia 2 razy w tygodniu... i żeby wziął 3 tabletki na odrobaczanie 🙂... no i ten mój małżonek pojechał... o uszach powiedział a zamiast wziąć tablletki to zaszczepił go... czyli był szczepiony już 2 raz ... masakra 🙂

Ciocia_Boja jeju dobrze że cała i zdrowa jesteś 🙂 niestety ta pogoda sprzyja takim incydentom 😞... musimy bardzo uważać bo te nasze maleństwa są takie bezbronne...

Beata z tą pępowinką to jest ponoć indywidualna sprawa każdego dzieciaczka 🙂 więc i na was przyjdzie pora 🙂 a i oklask dodany 🙂 ja jadłam wcześniej i małej nic ne było 🙂...

Nikusia moja jak ją na spacer albo do auta weźmiemy to zasypia w minutkę a w domu to trzeba tulić kołysać itp :P masakra. Mi też już podatek zwrócili :P... też się zdzwiwiłam 🙂 Co do moczu to 3mam kciuki!! 🙂

Szwy ja miałam normalne... i ściągneli mi na 10 dobę od porodu

Nikusia ja już nie mogę się doczekać żeby dołączyć do ćwiczeń :P...

Kacha bo w tłusty czwartek pączki są light 😜 więc nie tuczą !! 🙂 ja też jak patrzę na moje piersi to mnie zalewa ... ale trzeba będzie się za nie też wziąć 😜...

Sikanie- moja mała obsikała wczoraj tatusia :P.. rozebrałam ją, zrobiłam pielęgnacje buźki, miejsc intymnych :P... nasmarowałam oliwką (zalecenie położnej) i tatuś wziął malutką do kąpieli i mu się ciepło na klacie zrobiło xD heheheh odciągnął ją i na mnie spojrzał i powiedział ,,co mam robić" z przerażeniem w oczach xD.. a ja odpowiedziałam ,,nic niech sika" zmyje się podłogę :P... masakr asię uśmiałam :P ale za to dziś ja zostałam hmm jak to powiedzieć ulana!?xD...


KingaS ja smarowałam się cały czas przez ciążę całą i po porodzie też się smaruje... ale rozstępy mam ;/ pojawiły się przy porodzie na brzuchu koło pępka... i na piersiach mam pojedyńcze ;/ kicha

Nikusia co do ćwiczeń na piersi: kładziesz się na plecach, podnosisz ręce tak żeby były prostopadle do ciała, i robisz tak jakby nożyce nimi 😉 (dłonie otwarte prosto) i jakby napinaszz mięśnie no i drugie ćwiczenie to : stajesz w drzwiach, ręce opierasz na futrynie i próbujesz ją tj rozepchać na boki 🙂

Beata może spróbuj delikatnie powiedzieć mamie że chcecie troszkę pobyć sami... u nas tak było że chcieli codziennie być na kąpaniu małej... ale powiedziałam już za którymś razem że przecież wiecznie robić tego nie będą, że bardzo dziękujemy za wskazówki, ale teraz kolej na nas 😉 w końcu musimy się tego nauczyć my... to oczywiście uśłyszałam że przyjdą w razie ,,w" i pomogą jak będzie trzeba.. a ja powiedzialam że ,,przecież nikt nie lubi jak mu się na ręce patrzy i znowu kąpiel to nie taka trudna sprawa nie?" no i zrozumieli 🙂 myślę że pogadaj z mamą 🙂 ona zrozumie 🙂

Elka co masz na myśli odnośnie teścia :P?? 🙃

dziś dodzwoniłam się na bioderka i mamy wizytę 09.03 🙂 a co do pieluszkowania to wystarczy wsadzać pieluchę w pampersa... 🙂...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia Położna mówiła,żebym dopajała wodą i herbatką 😉
Beata Ja nie mam tak jak Ty,ale już też miałam trochę tych wizyt. Nie było to aż tak męczące,ale jednak przeszkadza. Radzę porozmawiać delikatnie i powiedzieć,że nie macie nawet czasu dla siebie z mężem a tu jeszcze wizyty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Mamusie udało mi się jakoś zalogować, taki mam słaby net ze nawet poczytać Was nie mogę.

U nas w porządku, położna była ostatni raz uffffff.
Dziś jadę do ginekologa.

Pamii
tak jest zaczynamy się werandować a poźniej spacerki, ale to od jutra 🙂

Będę próbować jakoś czytać choć siła mojego internetu jest do bani!

Buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Idziemy się zaraz szykować na urodziny. 😉
Kacha ja tak małą oglądałam jak mi się odparzyła, ciągle jej do pampersa patrzyłam, nawet co 15minut.
Elka teść Ci pomaga, kontroluje Cię czy może wpadłaś mu w oko? Sorry, wredna jestem 😁 😁 😁
Pamii18 to czekamy aż Ci połóg minie i będziemy się razem motywowały do gimnastyki. 😉
Kasiulka ja wiem że się później dopaja wodą w nocy, ale położna wie co mówi.
Skoreczka tak myślałam, że masz problem z netem, że jeszcze Cię nie ma.
Marta spoko 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata to niezłe masz odwiedziny nie dziwię Ci sie że masz dosyć :-) wypróbuj poradzone metody może poskutkują 😉
Kasia to masz kuponatręctwo 😉 a ja na zmianę uzywam sudocrem albo linomag właśnie go szukam bo gdzies położyłam i nie umiem znaleźć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Troszke podczytałam, ale nie dużo.

Chciałam podziękować Wam za zrozumienie. To tak jakby ktoś poprostu poklepał mnie po ramieniu.

Beata podziwiam Cie ze jeszcze im nie zwróciłaś delikatnie uwagi. Powinni troszkę postawić się w twojej sytuacji. My nie mamy nalotu gości ale to dlatego ze większosc naszej rodziny jest z północy kraju a my mieszkamy na południu. Trzymaj się 😘
Elka Ty to jednak jesteś mega forumowiczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny dziś mam nie kumaty dzień 🥴Czytam czytam i nie chce mi się nic pisać 🥴
Beata może tak fascynacja maluszkiem szybko im przejdzie 🙂Moja mama też jest codziennie choćby na chwilę,ale ja za to mam czas aby podszykować obiad ,albo wyskoczyć na zakupy 🙂 Ito mi pasuje 🙂
Nikuisa oj ostro się wziełaś za siebie brzuszek a teraz biust 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha nie mam tak jak Ty z kupką, ale z tego co kiedyś pisałaś o wymianie mieszkania to Ci sie nie dziwie 😁 A tak serio to robisz to podświadomie zeby być super mamą i zeby pupcia Natalki była w idealnnym stanie 🙂
A co do pomysłu walentynek w inny dzień to idealny pomysł 😘
Nikusia chyba cała twoja rodzina i wszyscy znajomi mają urodziny w lutym 😁
Złapanie moczu u małych dzieci to niemały wyczyn! Podobno u chłopców łatwiej a ja swego czasu tez nameczyłam się i złapałam zaledwie 15ml.
Kruszyna a ja chciałabym coś napisać tylko nie mogę wysłać postów 🙃 Ale próbuję hehe
Urszulka masz racje jak płacze dziecko to jak nie nosić, ja też husiam na rekach 😎
Mra bardzo podoba mi się twój avatorek!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka udało mi sie zobaczyć twoją fotkę. Jak ja kocham góry, ten wasz klimat 🙂
Mam zdjęcia z ostatnich wczasów w Bukowinie i tęsknie każdego dnia za tamtym wypadem!
A teraz nas tez zasypało 😎

Co do piersi to moje sa bardzo malutkie ale nie mogę im nic zarzucić, wyglądają normalnie 🙂 Cieszy mnie to 🙂

A jeszcze muszę sie pochwalić. W ciaży z Mikołajkiem poznałam na forum pewną dziewczyne i dzis dostałam od niej prezenty dla moich dzieciaczków i kartkę z gratulacjami. Jej jakie to miłe jak ktoś jest taki bezinteresowny i pamięta 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No no no ale sie rozpisałyscie 😉

Kacha spokojnie nasze ciało przez 9 miesiecy sie rozciagało teraz potrzebuje czasu zeby wrócic do formy .No wiadomo nie wszystko bedzie idealne....No ale popacz za to jaka nagrode dostałas 😉

Nikusia super ze mocz w koncu znajduje sie tam gdzie powinien 😉

Ja tez pamietam polowanie przez cała noc zeby złapac mocz a mały mi zrobił psikusa bo ja po nocy ledwo co w kubeczku no to jak siknoł rano to było juz dosyc a ja pół nocy stałam nad nim i mówiłam ze ma siusiac 😉

Beatka mysle ze z czasem to przejdzie i odwiedziny beda rzadsze a moze na którejs wizycie zaproponujce ze zapraszacie wszystkich w niedziele na kawe bo przez pare dni chcecie odpoczac i juz mysle ze rodzina zrozumie przeciez wy tez musicie miec czas dla siebie

Mnie tez denerwuje moje ciało i jak mnie maz dotyka to sie zastanawiam czy cofnoł reke bo poczuł ze mam sflaczały brzuch czy co no i piersi jak nakarmie mała tez flakowate i tez mam schizy choc on twierdzi ze teraz sa fajne bo wieksze no ale co z tego jak sa flaki wiem ze po poprzednim karmieniu wróciły troche do siebie ale teraz zobaczymy nie wiem jak to bedzie ...

Kacha smarujesz mała przy kazdym przebraniu sudocremem??? mi w szpitalu nie kazali powiedzieli ze smarowac tylko jak bedzie jakiees podraznienie za to połozna mówiła ze smarowac przy kazdym przewinieciu tak robiłam przy synku(mialam ta sama połozna)a teraz nie smaruje chyba ze mała ma czerwona pupke i nie ma zadnego problemu ze skura wiec doszłam do wnioski ze po co obciazac skore kremami jak nie trzeba


Pami nie ma to jak zaszczepic psa na zapas 🤪 🙃 🤪

Skoreczka jak po wizycie???

Wiecie co zazdroszcze wam kurcze prawie wszystkie macie kogos do pomocy a do mnie jak ktos przyjdzie to sie mała nie zajmnie ja to jeszcze nie raz musze kawe z mała na rekach robic a tez bym tak chciała spokojnie coś porobic nie myslec ze mała moze sie przebudzic albo moze jak sie ulac akurat jak ja pranie wieszam ;( gdyby nie maz który wieczorem jak mała płacze ja weznie i ponosi to bym juz do bani dostała...

Dołaczam do mam kułyszacych i noszacych małe płaczki

Skoreczko rzeczywiscie miłe ze kolezanka pamietała 😉

Mała w koncu zasneła glebiej bo dzis jak kruliczek spała .

AAA ulepiłam bałwana wiec na ten rok zaliczony 😉 co prawda siedzi na balkonie ale było na nim tyle sniegu ze wzrostem prawie drównuje mojemu trzylatkowi 😉

Mż wczoraj rozmawiał z lekarze o tym ze mały zachowuje sie w przedszkoolu inaczej niz wiekszosc dzieci i ze zastanawiamy sie czy do psychologa go nie zabierac i wiecie co ona powiedziała ze to własnie on zachowuje sie tak jak powinno dziecko ze jest madrzejszy od innych dzieci i dlatego trudniej mu sobie poradzic z ta sytuacja w przedszkolu no i ze szkoda ze tak szybko poszedł do przedszkola bo według niej to dopiero dzieci 5-letnie sa na to gotowe no i ze wiekszosc tych dzieci które krzycza biegaj i czaskaja wszystkim po przedszkolu powinna trafic do psychologa a naszemu Jakubkowi to psycholog predzej zaszkodzi niz pomoze.Troszke mnie uspokoiła bo bo przykro troszke mi było i bałam sie o tego mojego synusia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel ja też nie mam za bardzo pomocy, jak starszy synek się urodził to przychodziła do mnie moja Mama bo nie mieszkamy razem teraz tak bardzo chciałabym żeby mogła przyjść a niestety zmarła jak synek miał 1,5 roku mam Tate i brata ale wiadomo oni pomogą mi towarzystwem i wsparciem ale to nie to co Mama i pomoc że tak powiem kobiecej ręki.Mi jedynie mąż też pomoże w uspokojeniu Nikosia i nie mogę narzekać bo starszym synkiem bardzo się zajmuje i jak musiałam w ciąży końcówkę leżeć to bardzo sie przejął i wszystko robił sprzątał itp ja tylko obiad ugotowałam a on resztę.
To dobrze że lekarka tak zareagowała wiesz każde dziecko jest inne, dobrze że Cię uspokoiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
już wróciliśmy, mała wykąpana i teraz mąż ją karmi.
Wszyscy podziwiali naszą córeczkę i podobała mi się w sukieneczce. 🤪 🤪
Elka super, że teść taki domyślny i pomoże przy małym. 🙂
Kinga ja wszystko do przewijanie w jednym miejscu mam, obok przeiwjaka. Nie muszę szukać, szczególnie, że mąż ma tendencję, że wszystkiego szuka bo nie pamięta gdzie zostawił 😜. To taki mój sposób na niego 🙂
Kasiulka daj linka jak to wygląda, bo ja kupiłam termoopakowanie. Tak, żeby w butli mieć ciepłą wodę. 🙂
Skoreczka bo kto tak dobrze nie rozumie drugiej mamy jak inna mama z dzieckiem w tym samym wieku. A Ty poza maluchem nasz jeszcze drugiego szkraba. 😉
Żebyś wiedziała, że u nas luty to najgorszy miesiąc w roku jeśli chodzi o urodziny. Pomyśl, że jeszcze mnie dwa razy czeka z tym jedne u mnie w domu, bo męża. A potem wezmę torby i "pójdę z torbami" 😁 😁 😁
Co do piersi to ja w czasach liceum miałam bardzo duży biust, aż to nienaturalnie wyglądało przy drobnej sylwetce. Potem się trochę zmniejszył, w ciąży z Kubą był duży a po ciąży jak karmiłam to jakoś tak nie zauważyłam, żeby od razu tak sflaczał. A teraz w ciąży był bardzo duży a teraz po staniku widzę, ze jest średni, stracił na jędrności i taki miękki. Też mam nadzieję, że potrzeba czasu aby doszedł do siebie.
Anabel mnie mój też nie umie przekonać, że dobrze wyglądam. I też mam takie myśli jak Ty. Bierzemy się za siebie i na pewno będzie lepiej. 😜
Kruszyna ja chyba jestem takim typem, że zaczynam od narzekania a potem dochodzę do wniosku, że muszę coś z tym robić. I tak jest z brzuchem i z biustem. No i w życiu nie mam nic za darmo 😉
Kacha ja też nie smaruję Emilki sudocremem przy każdym przewijaniu. Jak karmiłam piersią to wtedy częściej robiła kupkę i wtedy za każdym razem a teraz nie. Tak raz dziennie.
Kinga jak się syn urodził to ja nie miałam wcale nikogo do pomocy. Siostry były za młode, mama nie przychodziła a z teściową byłam w złych stosunkach.
Teraz czasem przychodzi siostra jak ma popołudniówki. To działa w dwie strony ona bawi Emilkę bo nie może na razie mieć własnych dzieci a ja jestem zadowolona bo coś zrobię i cieszę się jej towarzystwem.
Jutro rano będę musiała wcześniej wstać i pójść do laboratorium a potem jedziemy na bioderka.
Idę się myć i trochę czasu z mężem spędzić 🙂
Dzięki za oklaski 😘 😘
Anabel ja też piszę takie długie posty 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na dzisiejszej wizycie odwiedzinowej padło "Jutro też przyjdziemy", a ja na to "Nie, jutro nie przychodźcie, bo robimy sobie z Pawłem spóźnioną walentynkową kolację" - nie wiem czy zabrzmiało to chamsko, ale poskutkowało, bo siostra od razu powiedziała "nie no, żartuję, jutro się uczę do egzaminów..." 🙃

Ja pupki niczym nie smaruję, dopiero jak będzie zaczerwienione, to wtedy posmaruję sudocremem.

Spadam, bo Mały płacze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W końcu mam spokój... 🙂 Dziś już myślałam, że będę płakać razem z Natalką 😞 Już nie wiedziałam co z nią robić i o co jej chodzi 😞 😞 Wymiękałam ale nie płakałam... udało mi się jakimś cudem ją uspokoić i zasnęła na godzinę... a potem znów powtórka z rozrywki 😞 a jak mąż wrócił to od razu oddałam ją w jego ramiona. Tylko wiecie co??? Ona wieczorem to spokojna jest 😠 i wyglądam przed mężem jakbym wymyślała, udawała albo nie wiem co 😠

To jak to z tym sudocremem??? Mi w szpitalu mówili, by smarować bo to nie zaszkodzi a na pewno ochroni 🤨 no i smaruję przy każdym przewijaniu.

Anabel dzięki 😘 ładnie mi wyjaśniłaś, że potrzebujemy czasu, by ciało wróciło do "siebie". Faktycznie jak się popatrzy od strony 9 miesięcy ciążowych to do mnie przemawia, że trzeba czasu ale też wysiłku, by ładniej wyglądać.
Skoreczka cieszę się, że mój pomysł z Walentynkami w inny dzień Ci się spodobał 😆 Będzie to wieczór walentynkowy tylko Wasz 😆 i zamiast poklepywania to przesyłam Ci wirtualne przytulasy 😆 😆 😆
KingaS tak sobie pomyślałam, że może wrzucisz jakiś fajny Avatarek?
Beata bardzo dobrze zrobiłaś!!! i wcale nie było to chamskie 🙂 Jestem z Ciebie dumna 😘

Chciałam więcej napisać i każdej z Was chociaż po jednym zdaniu bo to takie miłe jest ale już niestety nie mam siły, taka wypluta jestem okrutnie. I głowa mi pęka. Więc idę sobie.
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Noc okropna mała zasneła dopiero o 1.30 a teraz nakarmiona i po godzinie stękania udało się jej zmrużyć oczka. A najlepsze jest to,że nie wiem co jej było podejrzewam zatkany nosek bo zaczeła dziwnie charczeć przez nos 😲 Używam fridy,ale pewnie wszystkiego nie wyciągnę a i ona tak bardzo tego nie lubi 🤢 A jak jest u waszych skrzatów lubią Fridę??
Dziś piątek,ale nam to raczej nie robi różnicy 🙂ja jakoś nie odróżniam teraz dni wszystkie są do siebie podobne 🥴 może jak wyjadę już z wózkiem to poczuję różnicę 🙃
Anabel dobre wieści masz o synku 🙂
Kacha ja używam Sudocrem wtedy jak widzę,że coś zaczyna się dziać 🙂 A tak to wolę aby skóra na pupci oddychała i nie smaruję 🙂
Nikusia ciebie czekają dzisiaj bioderka 🙂 wszystkie pewnie czekamy na zdanie relacji 😉
Beata ciekawe czy to poskutkuje 🙂 myślę,że dałaś im do zrozumienia,że tęsknisz za chwilą spokoju 🙂
Skoreczka ja tez uwielbiam góry a zimą to już w ogóle i do tego drewniana chatka i kominek 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
u nas noc spoko, wieczorem się Emilka awanturowała ale u nas to już norma. tak ok 22 zasnęła i obudziła się do karmienia o 5 🤪
rano Kube wyszykowałam do szkoły i pojechałysmy do laboratorium oddac mocz. jak tylko wjechałam winda na pietro to emilka na zawołaniw zaczeła krzyczec i zaraz nas przepuścili. za to pchanie wózka w sniegu to myslałam ze padne.
a teraz jedziemy na bioderka, sorry za bledy ale karmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam was kochane umnie noc mineła super pospalismy do 8 ale od 6 zemna na łózku
wczoraj miałm sie odezwac ale nie miałam siły. Mały wczoraj jeszcze był słaby i cały czas na rekach .O 15 wrócił moj M z pracy jak go zobaczyłam to wydawało mi się ze wtgrałam 32 miliony w totolotka ale to było złudzenie jak i ten totolotek. Miałam się przespać juz sie położyłam ale oczywiście moj M przyniusł mi małego bo niby spi on oczy jak 5 złoty i po moim spaniu zamiast go zabrać poszed sobie w na dobre grac w pokera grał 5 godzin a ja i tak z małym. Dzisiaj jest w domu narazie siedzi z małym ale czuje ze mały i wywedruje na moje rece bo on bedzie sobie grał miała wszystko w D.... Mam powoli tego wszystkiego dość zaczynam czuć ze nie mam partnera tylko Meza na papierze ide chyba sobie popłakać i znów marudze przepraszam

Beata współczuje u mnie jest tak jak moja mama przyjedzie to albo ja sprztam np prasuje ona zajmuje sie małym albo na odwrót
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...