Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Elka a te krople Bobotic ja pamiętam starszemu dawałam i było lepiej, ponoć sa tez jakieś kropelki sprowadzane z Niemiec co bardzo pomagają na kolki anie nie znam nazwy, choć jakbyś chciała to mogę zapytać koleżanki bo ona stosowała je i Ci podać nazwę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z okazji walentynek coś o miłości Matki do dziecka :-) Niech więc każda Mama będzie aniołem dla swoich dzieci :-)

Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: 
- Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? 
- Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. 
- Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? 
- Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. 
- A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? 
- Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. 
- A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? 
- Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. 
- Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? 
- Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. 
- Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. 
- Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. 
W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: 
- O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. 
- Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "MAMUSIU".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Byłam na spacerze, potem napisałam i mi net zniknął i mojego posta diabli wzięli. Mąż jak wrócił z pracy zrobił net więc piszę jeszcze raz.
Życzę Wam Dziewczyny i Dzieciaczkom dużo miłości, szczęścia i wszystkiego naj naj z okazji Walentynek
Elka moja też krzyczy a jak ją wezmę na ręce to cisza. Tylko ile można nosić.
Kruszyna super, że zarejestrowałaś Zosię na bioderka. Ja z Emilką jadę w piątek.
Ciocia_Boja super, że wróciłaś. Jeśli chodzi o hałas to można włączyć odkurzacz, też pomaga. 🙂
WielkaB, Ciocia_Boja, Kasiulka, Skoreczka, Beata, KingaS dziękuję za życzenia 🙂
Kacha nawet nie mów o oszukujących lekarzach bo jak myślę o swoim to szlak mnie trafia. Dziś byłam w urzędzie i pytała o zaświadczenie do becikowego 😠 😠 😠
Anabel a ja na szczepienie jutro. 🥴
Elka na kupkę dajesz mokrą pieluszkę na brzuch??? Chyba ciepłą? Ja jeszcze pomagam dociskając delikatnie nogi do brzuszka.
Anabel wizualnie Emilka wygląda ok, z tym, że wcześniej też miała pyzate policzki. A jutro się dowiem ile waży, aż jestem ciekawa.
Pamii18 zmotywował mnie Twój wczorajszy post i rano jak wstałam to się pomalowałam. Nie ma co sobie odpuszczać, więc się zabrałam za siebie 😁 😁
Monika widzisz potwierdziło się, że wielkość piersi nie ma znaczenia. Mi bardzo urosły a małej nie dałam rady wykarmić. Z tym, że w sumie ona jadała i ja jej nie dokarmiałam dopiero jak się okazało, że nie przybiera.
Mra już jak zobaczyłam, że napisałam po moim posta to Cię oklaskałam, bo fajnie że jesteś 😁 😁 😁 Śliczny avatar, moja też tak śpi po kilka minut. a przed południem wcale, mam nadzieję, że jak teraz zaczniemy spacerować to jej się pozmienia.
WielkaB ja mam cały czas muzykę włączoną, właśnie żeby nie było ciszy. Bo jak mi potem coś spadnie czy coś robię to ona zaraz by się wybudzała.
Monika no ja mam taki plan, jakąś dobra kolację, potem Kubę i Emilkę spać i potem czas dla nas 🤪 😁 🙃
Skoreczka Kobziorek pisałam na fb i wczoraj jej numer na gg podawałam, bo jej się zgubiły. Jeśli Twój też miała to jej napisz, bo inaczej nie będzie miała kontaktu z Tobą.
Emilka najczęściej lubi leżeć na brzuszku, ale to z sumie zależy od nastroju. I zauważyłam, że jak ją położę na brzuszku na przewijaku to jest ok, ale jak na łóżko i na rożku to już nie zawsze-może za miękko.
Monika najczęściej jak się karmi piersią to się nie ma okresu, ale to nie jest reguła. Ja nie miałam ja karmiłam Kubę. Teraz czekam kiedy dostanę.
Czytałam tu na mamusiach wątek o antykoncepcji i dziewczyny pisały o jakiś tabletkach jednoskładnikowy dla mam karmiących, ale skarżyły się, że powodują spadek libido. Nie wiem czy u wszystkich.
Mra ja serio myślałam o chuście, potrafię mała całe przedpołudnie nosić. Już mi koleżanka proponowała, że mi pożyczy i sobie przetestuję. I chyba skorzystam.
KingaS mam zamiar wykorzystać moją bieliznę, super jest. Nawet jak rano wstałam i zobaczyłam mój prezent to mi zmęczenie minęło 😁 😁 😁 No i nie przeczę, że jestem zadowolona, że mąż tak naokoło mnie skacze, bo mieliśmy wcześniej trudny okres. 🙂
Kinga piękne to co napisałaś, aż się wzruszyłam. 🙂

Wczoraj zaczęłam gimnastykę. Moja kondycja jest do bani, zrobiłam 10brzuszków z trudem i nie chciałam więcej, żeby nie mieć zakwasów. Czy któraś z Was się dołącza, bo potrzebny mi ktoś kto zmotywuje mnie i kogo ja zmotywuję do gimnastyki. 😜 ☺️

jak zwykle elaborat, ale miałam 9 stron do nadrobienia. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękujemy Nikusia za życzenia 😘
Widzę ze się pięknie dziś zorganizowałaś i jeszcze wieczór w planach 🙂 super! A ja mam taki rozwalony dzień, nic nie zrobilam mimo checi, starszy syn dopiero teraz usnał wiec dał mi w kość 🤢 Jestem tak wykończona psychicznie ze zaraz usiądę na łóżku i ryknę płaczem. No i z wygladem też krucho. Na dodatek moj mąż tez dzis nie w humorze to jesteśmy idealną walentynkową parą 🙃 😮
Teraz to ja mam chyba babybluesa x 3 🙃
Nikusia to jak możesz wyslij moje gg Kobziorowi, moze jej się przyda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia prezent cudowny 🤪 Wykorzystaj dziś w miarę możliwości tę bieliznę 🙃 Ale fajowo 🙂 A teraz na TVN Style leci program o antykoncepcji 😁

A mój mąż stwierdził, że zrobi nam dziś kolację przy świecach 🤪 i się doczekać nie mogę 😆 Nawet się dziś z chęcią z nim poprzytulam 🙃 Gorzej jak Natalka stwierdzi, że ona też chętnie przyłączy się do świętowania 😎 😁 😁

KingaS
bardzo fajny tekst 😆 Bardzo 😆

Skoreczko to leć teraz pod prysznic, fryzurkę zrób, pomaluj się i męża pogoń do sklepu po jakieś dobrocie 😎 Życzę poprawy humoru 😘

Wielka Mała woli żebym jej śpiewała niż słuchać piosenek z radia. A mnie to śpiewanie nie przeszkadza bo nikt tego nie słyszy 😁 Mam małego słuchacza a i metoda skuteczna 😁 więc sobie fałszuję 😁

Ja też dziś się zastanawiałam nad miesiączką bo ja już tydzień nie krwawię po porodzie, a dziś rano jak się obudziłam to bolał mnie dół brzucha (jak na okres). Ciekawe kiedy dostanę, skoro piersią nie karmię. Która pierwsza okres dostanie to niech się z tym zamelduje 😁

Co do Kobziorka to pisałam z nią ostatnio. Czuła się lepiej psychicznie, ale fizycznie bez zmian. Miała jechać na zdjęcie szwów. A i pisała, że Kaja bardzo grzeczna jest 🤪 To cudownie, przynajmniej sobie przy niej odpocznie i mam nadzieję, że szybko poczuje się lepiej 😆

Mra
super, że jesteś z nami 😘

KingaS, Elka ja stosuję te krople Bobotic, i chyba działają 🙂 Już sama nie wiem czy te krople, czy zmiana mleka, ale wydaje mi się że i to i to pomogło w moim przypadku. A co ciekawe... Natalka miała tak, że robiła kupkę co drugi dzień... a teraz od dwóch dni sadzi co dziennie i to po 2 razy. Tłumaczę sobie to, że może jej się w brzuszku uspokoiło, co myślicie??? Ela spróbuj Jasia częściej nosić na ramieniu, tak by brzuszek przylegał do Twojego ciała. U nas to działało. Musi więcej gazów puścić a i kupka się znajdzie 🙂

KingaS faktycznie maluszka miałaś (2510 wow 🙂 ) i dobrze, że rośnie zdrowo 🙂 Moja po wyjściu ze szpitala miała 2900. Ciekawe ile teraz waży, dowiem się jutro 😆

Dziękuję za życzenia. Ja również Wam życzę dużo, dużo miłości i radości nie tylko w tym dniu, ale co dziennie 😘


Ela 😁 teraz doczytałam, że kupka się pojawiła 😁 Gratulacje 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja po wizycie iiiiiiiiiii nie musze miec czyszczonem macicy bo wszystko sie ładnie obkurczyło 🤪 🤪 🤪
I mam zaswiadczenie na becikowe 😉

I ja wam dziewczynki waszym dzieciaczka i najblizszym zycze udanych walentynkowych wieczorów i spokojnej nocki 😉Zeby dzieci dały wam sie poprzytulac 😉

Dzieki za oklaski ja nadrobie jutro bo teraz mam mało czasu... 😉

Nikusia moze ja bym musiała byc zmotywowana do cwiczenia bo brzuszek mi został tylko u mnie to ciezko z tymi cwiczeniami ...

Mra fajnie ze jestes 😉

Monika ja karmiołam Jakuba 8 miesuiecy a pierwsza miesiączke dostałam jak mały miał 8 tygodni i dzis gin tez mi mówił ze to nie ma reguły bo karmienie to kiepska metoda antykoncepcji proponował mi tabletki nawet wypisał mi recepte i mówi ze jak sie namysle to mam wykupic bo widział ze niezdeecydowana jestem ale chyba zostajemy przy gumkach

Nikusia zapomniała bym prezeny super 😉

Ja dostałam kwiatka od meze róze i kartke i od synka dostałysmy z Kinia po kwiatku pluszowym no i kartke 😉 heheh kochane chłopaki 😉
chciałam zrobic romantyczna kolacje przy swiecach i juz prawie miałm gotowe ale maz przyszedł i zaczoł wybrzydzac wiec na kolacje zjemy kanapki... a dzisiejsza kolacja bedzie jutrzejszym obiadem 😉

Kinga Twój synek rzeczywisie malutki sie urodził no to teraz duzzzo zdrówka dla niego 😉

No to uciekam dzieci spac i zjesc walentynkowe kanapki 😉





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mąż kończy kolację, Emilka na razie śpi. Syna zaraz wygonie do łóżka 🙃 🤪 ☺️ ☺️ ☺️ i czas dla nas.
Skoreczka wysłałam Kobziorkowi Twoje gg.
Elka to super, że kupka poszła.
Kacha mam zamiar wykorzystać bieliznę, trzeba trochę zadbać o nasz związek 😜 😜 😜
Zamelduję jak dostanę okres, a brzuch też mnie już pobolewał ale nic.
Anabel to codziennie się zgłaszamy która ćwiczyła a która nie. Ja na razie po kilka brzuszków robię przed wieczornym myciem.

Dziewczyny stosunkowo udanego wieczory 😁 😁 😁



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KingaS - piekny ten tekst o milosci matki do dziecka, wzruszylam sie!

Tez wszystkim zycze udanego wieczoru walentynkowego! 😆

Ja musze jeszcze poczekac ze 'stosunkami' 😉 juz ponad 4 tygodnie a jeszcze wszystko mnie tam w dole boli 😞 i nie wiem czy to moja kosc ogonowa jest peknieta czy moze miesnie pozrywane od tego porodu kleszczowego... ehh, zobaczymy - za ponad tydzien wizyta u lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MartaMay kurcze, też męczę się z kroczem - szew nie chce mi się zagoić 😞 mam rankę, która mi się nie chce zasklepić lub ciągle puszcza 😞 za 2 tygodnie wizyta u gina, ale nie wiem co to będzie. Miałam założony wewnętrzny szew pojedynczy, miał być jakiś lepszy zdaniem lekarza na porodówce, ale w międzyczasie byłam już z nim u gina - ściągnęła mi 2 wewnętrzne i stwierdziła, że jakiś debil wpadł na taki pomysł. Powiedziała mi, że takie coś może mi się do 3 miesięcy goić 🥴 jestem załamana, bo kilka dni zazwyczaj mam ok, a potem znowu zaczyna mi szew krwawić i boleć.

Nikusia i Skoreczka dzięki za oklaski 🙂

Nikusia - podziwiam za organizację dnia. U mnie różnie - są dni, że zrobię wszystko, co miałam zaplanowane i są dni jak dzisiaj - że Mała nie chce spać, a ja zaczynam wyć ze zmęczenia 🥴 dobrze, że mam komu ją przekazać wieczorami - żeby chociaż pranie sobie wstawić.

Udanej reszty Walentynek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wpadłam na sekunde do tak ,usze zaraz ogarnac isc umyc głowe ułozyc włosy umalować sie spakować małego i bedziemy jechac na szczepienie na 14-30 mam ze soba do lekarza wiec cały dzien zabegany
moj mały tez zrobił kupe w nocy tylko cała podłoga moj szlafrok za brudzona cały dizen sie meczył dopiero go pusciło w nocy
noi przyszła wczoraj do mojego małego walentynka dostal od babci (mojej mamy )taka duza krowe 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 😉

Nikusia ok ja chyba bede robic od rana bo mój maz to po południu bedzie miał niezły ubaw jak zobaczy jak sie mecze przy paru brzuszkach 😉

MartaMay mnie bolała kosc ogonowa po poprzednim porodzie ale u mnie to było od złej pozycji przy karmieniu bo karmiłam na krzesle teraz tego nie mam ...

Wielka i Nikusia udanych wizyt z maluszkami 😉

Jak tam wieczory walentynkowe??? 😉
Ja po raz kolejny musze powiedziec ze ten mój facet to jest romantyczny jak kilo gwozdzi 😉 ale poza horrorem w telewizji i kanapkami z cebulą które sobie zrobił jak usypiałam Kinie było miło 😉 nawet bardzo ,miło 🙃 🙃 🙃

Ide porozmawiac z Kina bo lezy sobie liczy motylki na karuzeli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Mamusie 🙂
U mnie tak super śnieg sypie tylko za rok pójdziemy na sanki 🙂 Moja właśnie leży na brzuszku i jak zwykle jej się nie podoba 🤢
Nikusiaczekam na relacje po usg bioderek 🙂 Ty tez wybierasz się do szpitala na nie??
Kacha i jak tam kolacja przy świecach 🙂 Mąż się postarał??
Kingatekst bardzo wzruszający 🙂 🙂 🙂
Anabel to miałaś bardzo romantyczny wieczór 😁 😁
U mnie skończyło się na zamówionej pizzy,ale ja i tak nie myślę jak na razie o baraszkowaniu bo ja wciąż nie jestem zagojona. Rana pod brzuchem wciąż mi się goi 🤨 i jeszcze wciąż mam plamienia to już ponad 3 tyg. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
przyszłam tylko "cześć" powiedzieć. Zaraz się na szczepienie szykujemy, kurcze mam stresa jak pomyślę, że będą kuli Emilkę. 😞 Trzymajcie kciuki.
Jeszcze ja i Kuba mamy małe igiełki do insuliny i jak potem widzę taką w przychodni to wydaje mi się gigantyczna.
Plusem jest to, że dowiem się ile waży Emilka.
poczytam i napiszę jak wrócę lub popołudniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...