Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam Was 🙂 my miałyśmy z Lenką problem z jej kupką pare dni tj. robiła raz dziennie i baaardzo "rzadką" ale chyba juz wraca to do normy. a ja dzisiaj mam wizytę u gina i boję się 🙂 ale mam nadzieję ze wszystko bedzie ok 🙂. no tak i juz popisałam bo mała woła 🙂

aaa ELKA144 ja espumisan daję 10 kropelek wieczorem i jak rano bardzo sie męczy tpo też
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Jej dziewczyny jakie miałam wczoraj popołudnie ;/ mała płakała i nie wiedzialam w koncu czemu płacze czy z powodu katarku czy ja brzuszek boli choroba ja bierze czy jeszcze coś innego ehhh biedna tak sie umeczyła ja juz chciałam jechac na pogotowie ale mała sie uspokoila i nocke przespała normalnie teraz lezy i patrzy na kareuzele...

Kinga brokuł mozna ale tak jak wszystko jak by sie coś działo to odstawic ale szczerze to ja tez jeszcze nie zaryzykowałam tosty tez juz jadłam ale wydaje mi sie ze mała nie najlepiej reaguje na zołty ser wiec teraz nie jem pewnie za jakis czas spróbuje znowu nam kazali jesc wszystko poza wzdymajacymi bo te dopiero jak mała skonczy 2 miesiące sórowa marchewke juz jadłam i małej tez nic nie bylo unikam smazonego i tego co wyraznie malej nie pasuje .A drozdzowego nie jem dlatego ze po porodzie synka zajadałamm sie drozdzówkami a ózniej sie okazało ze przez to mi płacze przy karmieniu moze teraz sie skusze ale raz kiedys na razie jak nie wychodze z domu przez te mrozy to nie ma mi kto przyniesc swiezutkiej
OO mała zasneła...

Nikusia to u nas wizyts gosci na odwrót mała wiekszosc przepłakała az w koncu goscia sie zrobiło ggłupio i pojechali ale dostała dwie grzechotki 😉 i Jakub dostał autko z motorówka 😉 zachwycony był bo akurat przed przyjazdem gosci malowalismy farbkami i mu mamalowałam motorówke to zaraz musiał poopowiadac 😉

Nikusia ja tez zawsze tak mówiłam ze co to ta maseczka da człowiek nie jest w stanie zatrzymac bakteri a szczerze powiem ze jak dziecko jest bardzo absorbujace to nawet ciezko co chwile rece myc i unikac przenoszenia sie bakterri na dziecko wiec ja tez nie wierze z te maseczki ale tak mi lekarka mówiła ale ona starej daty jest a kiedys tak sie robiło...
Ja tez sie przywiązuje do aut 😉 no moze teraz mniej ale jak sprzedawałam jak sie Jakub urodził moje seicento to az mi sie serducho kroiło tym bardziej ze sie okazało ze moje malenstwo kupił gosciu który go wcale nie szanuje to juz dopiero jeszcze jak ostatnio pojechałam do ciotki a malenstwo stało pod bloiem ze zmieniona klapa wgniecionymi dzwiami bez lusterka i bez poduszki to mi sie zal zrobiło;(

Baetka moze mała potrzebuje jeszcze ciepła i po kompaniu woli sie wtulic w wasza posciel 😉

Skoreczko ja tez wychodziłam najpierw na balkon to taki kompromis pomiedzy werandowaniem a spacerem 😉 mi poprostu nie warto było sie szarpac z wózkien na ta chwile bo wiadomo na poczatku to tylko na chwile wychodzilismy 😉

Emilka sliczna w tej sukience 😉

Dziewczyny daie rade i to lepiej niz jak mezowie byli w domu 😉Ja sie tak martwiłam jak mojego nie było bo na szkolenie pojechal a okazało sie ze byłam lepiej zorganizowana niz jak mam go w domu 😉

My poscimy od połozy pazdziernika 😉

Pami ja nie mam z kim zostawic małej wiec siedzimy w domu zreszta nadal jestem zła na mojego wiec nie mam nastroju na walentynki...

Elka espumisan stosowałam u synka ale nie pamietaile i kiedy go dawałam...

Kacha przytulasek dla Ciebie

I ja nie moge dodawaczdjec 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 🙂

U nas noc tak jak zawsze, co 3 i poł godzinki godzinki pobudka 😉 Teraz coś mauszek nie chce sam spać i chce być na rękach 😎

Kruszyna
mi też wyskakuje ten komunikat, wiec zarejestrowałam się na imageshack.
31072010 dobrze ze z kupkami sie ustabilizowało. U nas tez roznie bywa ale z reguły mały daje rade 🙂
Anabel dobrze ze Kinga się uspokoiła, mam nadzieje ze dzis bedzie juz spokojna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 🙂
W nocy byłam w szoku 😁 Fabian usnął o 22 i wstał na butlę dopiero po 3 🤪 🤪 a potem znów co 3 godziny 🙂
Elka Ja daję Espumisan też 5-6 kropelek do mleka 🙂 raz w dzień,po kąpaniu i w nocy 🙂
Kruszyna Oby poszło w cycki 😁 🙃 🙃
Zmykam,potem Was poczytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A pisałam, że dziękuję za wsparcie i za słowa otuchy 😘 i że jeszcze w piżamie siedzę 😮 i wiele innych rzeczy, ale oczywiście musiałam zamknąć przeglądarkę 😠 😠

łojeju moja tak narobiła 😎 ... że nie dość że po same brzegi... to moim zdaniem trzeba wymienić mieszkanie bo zmiana pampersa to za mało 🙃 😁 😁 😁 fujjjj jaki smrodek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel jak na razie małemu nic nie jest ale cicho nie mowie nic głosno

Kinga ja tak samo jeszcze nie wendrowałam z małym jak nie zamały to potem zachorował to teraz za zimno ach szkoda gadać

Nikusia ta hustawka jest fajna zastanawiamy się z M czy jej nie kupic (co wazne ma wibrator)
Beata tez kupuje tylko w sklepie lub aptece

Elka i Kacha dacie rade ja od pocztku byłam sama z malym i dalam rade w tez dacie

Wczoraj cały dzien mój M spedził z synkiem bo zabrałam mu myszkę od kąputera tak to od 8 był poker o 10 braklo mi cierpliwości ale odziwo nie blo wielkiego focha a ja spokojnie sobie posprzątałam i upiekłam bułeczki
Maly spi noc była cudowna wsalismy o 8 a cicho bo dzisiaj moze mu się odmienic
Jestem sama w domu jak wspaniale się czuje cisza spokój nikt mi się nie kreci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Emilka wczoraj awanturowała się do 21:30, potem poszła spać, wstała ok2-3 już nawet nie wiem dokładnie a potem o 7. Potem jeszcze ucięła sobie drzemkę, a jak ja wyszykowałam Kubę do szkoły i chciałam do niej dołączyć to się rozkrzyczała. No to wstałam, a ona teraz sobie dalej drzemie. 😁 😁 wykręciła mnie-jednym słowem 😁 🙃 😁 😁 😁
Kacha z tymi przekłutymi gumkami to kilka lat temu była głośna afera. Chociaż nie pamiętam gdzie to się stało.
Co do dołka to wiem co masz na myśli, teraz już u mnie trochę lepiej, ale wcześniej naprawdę się zastanawiałam czy nie mam depresji. O Emilkę oczywiście dbałam, ale o siebie to wcale. Nie miałam do niczego motywacji i albo płakałam o byle co, albo się złościłam. Teraz chyba jestem jeszcze pozytywnie naładowana po weekendzie z mężem. 😉
Beata i Kacha dzięki za oklaski. 😘 😘
Pamii18 mąż mi wczoraj wspomniał, że on w tym roku się naszykował wcześniej na walentynki, żeby potem nie biegać na ostatni moment, a ja w rozsypce 😮 😮 😮 i nawet nie mam pomysłu. No bo wstyd się przyznać, ale zapomniałam, że są walentynki. 😜
Skoreczka to ustawiłaś tak jak ja. Jedynie apel na 1% podatku mam widoczny dla wszystkich.
Kruszyna my dostaliśmy dużo pampersów. Jak dla mnie to super prezent, szczególnie dla osób które nie wiedzą co mają kupić. Osoba, która ma małe dzieci nie musi się pytać co kupić, ale ktoś kto nie ma lub ma dorosłe to ma problem. Szczególnie, że ja mam dużo ubranek.
Elka nie wiem ile razy można stosować espumisan. Zobacz na ulotce musi pisać.
Kruszyna ja też ostatnio nie umiałam dodać zdjęć, a wczoraj bez problemu. I nie rejestrowałam się.
Laurka ja za śpiworki podziękuję, bo moja córcia będzie miała rozmiar 68 jak będzie ciepło. Proponuję Ci dodać do działu sprzedaży fotki i cena a nam linka wtedy może coś komuś w oko wpadnie.
Kruszyna ten link na Tłusty Czwartek boski 😁 😁 😁 😁
Anabel ja mam dziś werandowanie w całym do domu, bo mi się w centralnym nie chce rozpalić. Otworzyłam okno żeby przewietrzyć i się wyziębiło. A Emilce chyba pasuję, bo w rożku i jeszcze kołdrą przykryta śpi sobie w najlepsze.
Mój mi uświadomił, że my długo nie pościmy bo przed porodem jeszcze coś było. Czyli 6 tygodni. 😜 🤪 😁 😁 😁
Kacha 🤪 🤪 🤪 zmienić mieszkanie 🤪 🤪 🤪
WielkaB ta huśtawka nie ma wibracji, ja nastawiasz i się huśta, do tego muzyczka, możesz nastawić czas, kąt nachylenia siedziska itd. Ja mam mój leżaczek i on ma wibrację.
Zaraz przyjdzie siostra, w piecu mi się rozpaliło. Jeszcze zadowolona jestem po weekendzie. 🙂
Przesyłam Was trochę mojego dobrego nastroju 😜 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka ja sobie z Małą radzę... ale sama ze sobą już nie bardzo... I niby nic mi się nie dzieje, ale nie umiem opisać tego co czuję w środku 😞

Jeju Mamusie Mała coś mi wpadła w rozpacz i wyła i wyła i nie mogłam jej uspokoić to zaczęłam śpiewać... a głosu to ja nie mam 🙃 😁 Przerobiłam "Była sobie żabka mała" z 3 razy 😁 dołożyłam "Puszka Okruszka" i padła 🤪 🤪 🤪

Lecę się myć 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...