Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam w Niedziele
Ja mam okropny katar leje mi sie z nosa jak nie wiem cały czas w obiegu amol i masc majerankowa noi czosnek boje sie o małego żeby znowu cegoś nie załapał bo chyba kolejnego szpitala nie zniose no ja przed cioazą wazyłam 58 teraz 64 tyle ze mam wszytkie spodnie do wydanai bo żadne sie nie zmieszcze nawet jak spadnie mi to 6 kg bo rozeszły mi sie bardzo biodra
nocka spoko mały usnoł o 19:30 wstał o 24:30 i potem o 5 złapał jeszcze drzymka do 6 i teraz juz nie spi przed chwila tancowaliśmy bo u mnie jak zawsze muzyka na cała pare teraz ide robic sobie herbatkę a M kawkę noi mam dwa ciasta az mnie skreca zeby zjesc mimo ze za słodkim nie przepadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry
Kolejna wizyta zaliczona do udanych 🙂mimo późnych odwiedzin czas zleciał w bardzo miłym towarzystwie 🙂 🙂 A dzisiejsza noc 🙂nie napiszę aby nie przechwalić 🙂 🙂 🙂 A my dziś do moich rodziców idziemy z mała na obiad mamy tak blisko,że wpakujemy ją w fotelik bo wózka szkoda jeszcze brudzić 🙂
Pamii dobrze,że wszyscy pospaliście a od brakuj jednej kąpieli Laurze nic się nie stanie 🙂
Elka ja też lubię robić zakupy w biedronce 🙂w piątek kupiłam jej rajstopy w krowy 🙂 Ach ci zdesperowani mężowie 😁 😁 😁 😁 muszą jeszcze czekać 🙂
Kacha najlepiej zrobisz pytając się pediatry 🙂 Nam moja powiedział,żeby dawać tyle ile chce bo widocznie więcej potrzebuje 🙂 Dawaliśmy 90ml i była głodna więc zwiększyliśmy dawkę do 120ml 🙂Wszystko zależy od dziecka 🙂
Nikusiau nas akurat z paczki się potwierdziło dawaliśmy mniej a mała była wciąż głodna więc dawkę muśielismy zwiększyć choć zdaża się czasami,że całej nie zje 🙂 Wszystkie nasze dzieciaki niby takie małeńkie a każdy ma inna potrzebe 🙂
Wielkab a ty kuruj się 🙂
Na dzień dobry rozdałam po oklasku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc

Pami widzisz czasem tak jest no jescze troche i zostanie ci tylko butla jak Nikusi ale sa plusy mozesz sobie zjesc co chesz i nawet lampeczke winka wypic hmmm

Beatka dlaczegpo musisz czekac z wizyta do kwietnia???

to na tyle reszte doczytam pózniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Noc ok bo to mąż wstawał do Emilki 😁 😁 😁
A teraz od rana krzyczy i marudzi.
Kruszyna masz rację każde z naszych dzieci ma inne potrzeby 😉 Takie małe a takie różne. 😉
Kasiulka to udanej wizyty, do mnie przyjeżdża dziś teściowa a oprócz tego jeszcze dwie osoby z męża rodziny. Zobaczyć Emilcie to jeszcze nie widzieli.
WielkaB to kuruj się.
Skoreczka każda ma inną wagę, ale możemy się wspólnie motywować do powrotu do wagi lub sylwetki jaką chcemy mieć.
Miłego Dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Juz spowrotem mała sie najadła i poszła dalej spac...Meczy sie bo ma katarek...
Ostatnio jak jej smok wypadnie to tak przyciska raczki do buzi jak by go chciała włozyc 😉

Elka maz walczy o swoje 😉 no a Twoja waga to nie w ta strone leciała 😉

Nikusia co jakis czas coś rzucaja teraz sa body spodenki i koszulki takie jak Elka wystawiła 😉 no u mnie z poprzedniej promocji mozna kupic rejstopki 😉 dodam ze rzeczy jakosciowo sa super 😉

Kinga my juz tez po pierwszych spacerach teraz była przerwa bo zimno choc wczoraj wyszłysmy na troszke do biedronki 🙂 do której przychodni nalerzysz? ja na krutka wrocławska i ja tez musiałam jechac na wizyte jeszcze mnie wkuzy;li bo to oni wyznaczyli dzien i godzine a jak pojechałam to zdziwieni byli 😠 😠 😠

Wielka to uwazaj ja jak byłam z mała w przychodni to mi powiedzieli ze jak mama ma katart i jest chora to do dziecka w maseczce ma podchodzic.

evela ja to czasem na bierzaca mam ciezko doczytac a gdzi tu zaległosci nadrabiac 😉
treaz pisze z mała na kolanach bo jednak sie obudziła...

i ja wam zycze milego dnia paaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel maseczki są i tak podchodzę tylko w nich
a mały ma już czosnek zrobiony do łóżeczka z majerankiem noi co troche jak i sobie tak i jemu smaruje nosek mascia majerankowa
dzisiaj sie na sprztałam i upiekłam bułeczki z budyniem jeszcze ich nie jadłam bo czekam az wystygną jak naraie czekam na moja mame bo ma mi przywies paczke dla małego mi ciocia przysłała noi mamunia moja kochana kupiła mu dresik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Właśnie wróciłam z Mikusiem ze spaceru 🤪 Ciągnęłam sanki, wdychałam świeżutkie powietrze, pooglądałam świat - szczęśliwa 🤪 🤪 🤪
Dziecko też zadowolone 🤪
A maluszek został z tatusiem i słodko drzemał 🙂
Anabel mój malutki też ma delikatny katarek 🤢
Hej Evela, zagladaj do nas częściej 🙂
Kruszyna dziękuje za oklaska 😉
Wielka zdrowiejcie tam pod ciepłymi kołderkami i smacznego wcinania bułeczek 🙂
Beata z waga widze u nas podobnie, z tym ze ja przed ciążą ważyłam 49, na koniec 72 a teraz 57. Fajnie ze spadamy z wagi 😉 🙂

Miłej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka to u ciebie snieg jest??? 😮 😮 😮 u nas to tylko mruz dzis to mi sie na dwór nie chce wyisc wczoraj troche byłam ale tak szczypało po buzi ze szybko uciekałam buuuuuhhhhh.Dzis wyjde na tyle zeby obejrzec auto bo maz własnie pojechgał kupic jestem ciekawa czy mi przypasuje zobaczymy ciesze sie ze mamy to z glowy bo myslałam ze z 2 miesiace minie zanim cos znajdziemy 😉
I problem wtorkowych wizyt u lekarza z głoowy 😉

Wielka ja bym sobie zjadła taką drozdzówe ale boje sie swierzego drozdzowego ciasta jesc zeby mała nie miała wzdec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
U nas noc minęła dobrze, Nikoś nie chciał długo wyjątkowo pić najadł się i spał dalej 🙂 🙂
Anabel my należymy na Mertki ja w tym tygodniu zadzwonie tam i zapytam czy przyjdzie wkońcu do domu, no widzisz do wszystkiego trzeba się do nich dostosowywać.
Ja chce zacząć werandować Nikosia a potem dopiero spacerki no i nie przy takich mrozach.
CO do jedzenia to ja zaczynam jeść więcej rzeczy i zobaczymy, jak nie spróbuję to się nie dowiem czy mogę.Wczoraj na kolację zjadłam tosty, co prawda tylko szynka z kurcząt i ser ale narazie mały nie miał problemów po tym.
Dziewczyny a jecie brokuły?Mi położna mówiła że mogę a w internecie czytałam że są wzdymające.Dzisiaj zjadłam zupę z brokułów i spróbowałam zjeść surówkę z marchewki z jabłkiem. Tylko teraz jak Nikoduś będzie miał wzdęcia to nie będe wiedziała po czym czy tosty, czy zupa, czy surówka 😉
A co Wy dziewczyny jecie jak karmicie?
Ja z 1 synkiem bałam się cokolwiek próbować teraz jestem bardziej odważna ale też się trochę boję.Z drugiej strony jak mam mało jeść i mieć mało pokarmu to może lepiej popróbować?
Ja ciasto drożdżowe z kruszanką jem i drożdżówki odpukać nie miał sensacji żoładkowych, raz zjadłam pączka i też nic mu nie było na szczęście.Pruczki i gazy miał nawet jak nie próbowałam, a teraz ma ale to nie są napady kolek czy brzydkich kup też nie robi, to myślę że jest dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel u nas jest -8 i zmrożony śnieg. Słonko do tego świeci. Pogoda na spacer idealna. Nawet rękawiczki zdjełam jak ciągnęłam sanki.
Fajnie ze kupiliście auto 🙂 My w styczniu też zrobiliśmy zamianę auta 😉
KingaS ja też jeszcze nie werandowałam synka. Nie wiem kiedy zacznę, może dopiero jak bedzie -2 stopnie. Uważam ze na werandowanie -8 to troszke za zimno.
Co do brokuł to mi też położna mówiła ze są wzdymające.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Moi goście już pojechali, fajnie było, pogadaliśmy, pośmialiśmy się,Emilka dostała pampersy 😜, o Kubie też nie zapomnieli. 🙂
Emilka jak byli goście to jak aniołek grzeczna, teściowa to pomyśli, że ja zmyślałam, że ona małym krzykaczem jest 😁 😁 😁
Anabel w maseczce podchodzić do dziecka? Przecież jak ktoś w domu chory to po całym domu rozchodzą się bakterie. Dobrze, jak karmisz bo wtedy dziecko od Ciebie dostaje przeciwciała to samo od WielkiejB
WielkaB ja jakoś nie ma chęci na słodkie. Chyba, że jestem u kogoś i ma upieczone ciasto. A tak to w ciąży to bym się pokroić za słodycze dała a teraz jakoś przeszło mi.
Skoreczka super że z domu wyszłaś. Człowiek trochę musi, bo inaczej oszaleje.
U mnie też jest śnieg a do tego teraz -7. Liczę, że w przyszłym tygodniu mrozu będę mniejsze.
Ja Emilki nie werandowałam, położna powiedziała mi, że są dwie szkoły, jedna że bez werandowania-to zalecają teraz a druga z werandowaniem tak jak było kiedyś. Z tym, że my pierwsze spacery mieliśmy jak było fajnie ciepło na dworze a teraz to bym na pewno werandowała, ale też bym poczekała aż będzie mniej niż -5. Ze spacerami też mam zamiar poczekać.
Anabel super, że już macie nowe auto. My nasze sprzedaliśmy rok temu, kupiła koleżanka i miesiąc jeździli aż babka im w tył wjechała i auto skasowała. Dobrze, że im się nic nie stało. Bardzo mi było auta żal, bo mieliśmy je 4 lata i bardzo o nie dbaliśmy. Bo kupiliśmy od pierwszego właściciela, 82-letniej babci co tylko nim do kościoła jeździła.
Kinga ja jak karmiłam to też próbowałam nowych rzeczy. Z tym tylko, żeby nie wszystko na raz. Czytałam w necie, że monotonna dieta to częsty błąd mam karmiących. 🙂
A co do brokułów to ja ich nie lubię. 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂

My bylismy dzis u tesciow posiedzielismy troszke 🙂

Oj ANABEL WALCZY WALCZY 🙂

ja jadlam juz brokuły chyba w 3 tyg.
marchew z jablkeiem tez jem 🙃 🙃

Niop musze powiedziec ze te body fajnie wygladaja i 100% bawełana 🤪 🤪

Kochana u nas tez jest sniegu po kolana 😁 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel – moja gin będzie dopiero w kwietniu, ale muszę przecież wcześniej iść na wizytę kontrolną, bo mam napisane, że za 6 tyg. od wyjścia ze szpitala 😉 Kapnęłam się po napisaniu posta 😁

Wielka – jakoś gumki z allegro do mnie nie przemawiają, boję się – wolę kupić sama w sklepie i mieć pewność do jakości 😉

Waga – widzę dziewczynki, że macie bardzo ładne wagi!!! 🙂

Mąż Elki – ojj, uzbrój się w cierpliwość 😁

Od jutra „tydzień maluszka” w Lidlu! 🤪

Anabel – a mi w szpitalu inaczej powiedzieli – że jak mama jest przeziębiona, to niech bierze rutinoscorbin itp. i maluszek się uodparnia (jeżeli mama karmi piersią). Nawet mama może brać antybiotyki 🙂

KingaS próbuj nowych potraw i obserwuj maluszka, tak jak napisałaś. Bo nie ma reguły, niektóre dzieci będą miały problem np. po czekoladzie (jak mój), a inne nie 🙂 (tak jak widzę napisała Nikusia)

Skoreczka u mnie nie ma śniegu (i dobrze 😜). A na gorączkę u malucha to chyba lekarze tylko czopki przepisują. A czopki na kupkę – okropieństwo 😜

Mój Mały ładnie w nocy śpi, ale wieczorem mamy problem - kąpiemy go ok. 19, i tak ok. 20 usypiamy. Pośpi chwilę i płacze. Ponosimy na rękach - na rękach śpi. Tylko włożymy do łóżeczka - płacze. Dopiero jak weźmiemy do nas do łóżka, pośpi i włożymy do łóżeczka, to już śpi dobrze. Wczoraj 3 godziny się tak bujaliśmy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata możliwe ze tylko czopki, tak jak napisałam wcześniej nie mam pojecia bo nie musiałam nigdy stosować. I oby tak zostało!
Dzięki za informacje o Lidlu 🤪
Nikusia takie prezenty są chyba najbardziej trafne, bo wiadomo wykorzysta się je na pewno 😉
Co do werandowania to w 2009 roku werandowałam na schodach a teraz chyba na balkon wyjdziemy. Bardziej przemawia do mnie ta szkoła z werandowaniem 🙂
Elka właśnie Ty jakoś całkiem inaczej wklejasz fotki niż ja 😜 😎
Jaś uroczy 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...