Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Znalazłam na necie takie coś:
"Około 6-8 tygodni po porodzie może pojawić się jednorazowe krwawienie, ale właściwa miesiączka przyjdzie dopiero kilka tygodni lub miesięcy później (w zależności od sposobu karmienia dziecka)"

... więc może to jednak nie jest jeszcze właściwa miesiączka... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiulka ja sobie powiedziałam nie odezwe się ani słowa nie będę się buntować poczekam co zaczna robić a jak przesadza to spakuje siebie i małego i odejde z głową uniesioną w górze i kto wtedy będzie miał problem ja czy oni ?! Jak by już doszło do takiej sytuacji to wygarne wszystko mojemu M a on sobie zrobi z tym fantem co będzie chciał. Dla mnie w tym Momocie liczy się tylko Fabian nikt więcej. Tylko jak ja wyjde z tad spakowana to nie wróce i on wie dobrze o tym. S twierdziłam ze za bardzo się stawiałam i pyskowałam po prostu się nie dawałam teraz spuszcze głowe i wyjde żeby jak bym odeszła nie mieli mi nic do zażucenia bo ja mam im dużo

Elka to teraz to pojechałaś po skarpetach DZIECINSTWO MASZ ZA SOBĄ

Nikusia wyślij mi ten wózek ja nim będę paradować z wielką dumą . Emilka jest przesłodka
I pięknie śpi

Elka cycki by ci urwało sama po sobie

Kruszyna tą stopkę to bym chętnie schrupała

Skóreczka przesliczna jak zawsze

Kacha wiesz ja po trzech tygodniach miałam tak plamienie ustało już myślałam ze się skaczyło noi pochowałam wkładki podpaski za tydzień znów mi się pojawiło i trwało 3 dni od tamtej pory cicho

ja do 12 siedziałam i bujałam małego bo jak pisalm na FB obudizli mi go i było po moich planach ze sparztaniem ale wrocił moj M i bujał małego a ja posprzatłam i troche poprasowałam o 14 pojechaliśmy na obiad do moich rodziców a potem do mojego drugiego taty(brata rodzonego mojej mamy który traktuje mnie jak swoja córkę ) pokazać Fabianka trosze podupad nad zdrowiu dostał kasiore i welurowy dresik wujek oczywiście wymajdał a teraz spi o 19 kąpiel jedzenie i pujdzie spać a ja ide sie wykąpać troche doprowadzić do socjalizmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my z Andrzejem znów się nie odzywamy,bo znów była kłótnia o jego mamę 😞
Mam serdecznie dość...
Jutro przyjeżdża moja psiapsiółka z chłopakiem 🙂 nie mogę się doczekać 🙂 w końcu będzie z kim poplotkować 🙂 a rano obiecałam pomóc mamie robić pierogi ruskie dla taty 😁
Mniami 😁
Dziękuję za oklaska,ale komu?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WielkaB Ty to biedna jesteś. Czasem nie warto wyskować... Jak się nie odezwiesz to bardziej wkurza 🙂 A może z mężem porozmawiaj na spokojnie zanim jakaś wielka awantura wybuchnie? Właśnie to tak jest przesrane, że jak jest dziecko i płacze i my takie czasem umęczone jesteśmy i nerwowe to wszystko nas wkurza. Nie ma też wtedy ani czasu ani ochoty na zwyczajne rozmowy, które kiedyś były na porządku dziennym 🤢 Wszystko wróci do normy, ale ile my się nawkurzamy, nazłościmy i nawściekamy i naprzeklinamy w sobie to tylko my wiemy 🤢 Kochana przydałby się Wam wieczór tylko we dwoje 😞 Trzymam za Ciebie kciuki, żebyś nie zwariowała 😘 No i oklaska przesyłam i przytulasa wirtualnego 😘 eeee za 20 minut bo ktoś już Ci dał....

A z tym okresem to może faktycznie takie tam krwawienie? Bo szczerze to można powiedzieć, że mi trochę nakapało 🙂 ale zobaczymy co kolejne dni przyniosą 🙂

Mój zając już smacznie śpi 😎 😁 tylko cmokanie smoczka słychać 😁

Chyba sobie Cin&Cin otworzę na wyluzowanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u nas była sąsiadka z córeczką. Posiedzielismy, pogadaliśmy, pośmialiśmy się i jakoś miło minął czas 🙂
Mój zajączek zasypia ale cos nie za bardzo mu sie chce spać 😉
Mikus spał ale obudził się 😮 🙃

Wielka kiedyś całkiem niedawno pisałaś ze miedzy toba a mężem juz wszystko wyjaśnione i ze jesteście szczesliwi. Moze jeszcze raz spróbujcie porozmawiać, bo z teściami to juz raczej sie nie dogadasz skoro oni nie potrafią wyciągnąć ręki. Najwazniejsze abyś z meżem doszła do porozumienia.
Kasiulka nie ma za co 😉 A twoja teściowa to też niezłe ziółko 😮
Kacha to na zdrówko 🙂 Moja koleżanka jak piła alkohol to wznosiła taki toast: " w górę biusty bo nadchodzi dzień rozpusty: 😁 I wszyscy się śmiali 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna a miałam Ci pisać, żebyś na galerię wrzuciła fotki jak w postach nie umiesz, a tu taka śliczna Zosia się pojawiła 🙂
Skoreczka ja dziś wszystkiego nie zdążyłam zrobić. Teściowa przyjechała szybciej a w miedzy czasie moja babcia zadzwoniła i pół godziny gadałyśmy 🙃 😁 😁 i nie posprzątałam domu na tip-top 🙃
A Twoja fotka cudowna 🙂
Elka a Twoja fotka taka pomysłowa, ktoś napisał, że masz najbardziej internetowe dziecko i miał rację 😁 😁 😁
Moja suknia ślubna to już na dziś niemodna jest. Ślub mieliśmy 11,5 roku temu 😁 😁 😁 Może się kiedyś skuszę i zeskanuję jak i inne dziewczyny wstawią.
Kacha 😘 😘 😘 jak mam doła to robię sobie jakieś postanowienie, tak wyszło z tą gimnastyką. Mówię sobie, że od dziś się nie użalam nad sobą tylko... i tu jakieś postanowienie (ostatnio, że się codziennie będę malowała). Spróbuj. I staraj się cieszyć się z tego jak Ci się uda to zrealizować. 🙂
Urszulka nie miałam dziś chwilki żeby spróbować, najpierw się obijałam w łóżko a potem teściowa powiedziała, że wcześniej przyjedzie i biegałam jak szalona. 😁 😁 😁 Jutro na spokojnie spróbuje. Na początku pewnie pomoc męża będzie wskazana. 😜
Kacha okres faktycznie szybko.
WielkaB współczuję mieszkanie z nimi. I taki żal, bo mąż powinien być za Tobą. I wsparciem dla Ciebie, ale z tymi facetami to różnie bywa.
A co do przedpotopowego wózka to przywiozła mi go jak miał się Kuba urodzić, nie chciałabyś takiego zardzewiałego grata. To nic w stylu wózków robionych w stylu lat 70-80-tych, które teraz można kupić.
Kasiulka przykro mi, najgorsze jak teściowa wtrąca się w związek. 😠
Kacha aż jestem ciekawa czy to okres. Bo ja dłużej niż Ty karmię butelką, a Kasiulka jeszcze dłużej.
Dziewczyny, napiszcie która z Was karmi butelką a która jest na karmieniu mieszanym a która tylko piersią. Wiem, że:
butelką: Kacha, Kasiulka, Marta, Nikusia
mieszane: Pamii, Kruszyna, Skoreczka(?)
tylko piersią: Elka, Anabel, Beata, WielkaB, Mra, Monika,

poprawcie mnie jeśli się mylę.
Urszulka, 31072010, Magditta, a Wy?
Kacha ja lubię Cin&Cin to my tak wirtualnie z Tobą po lampce. 😜 ☺️
Skoreczka to co napisała to znam, albo też "to chlub w ten głupi dziób" 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj widzę zdjęcia się powstawiały i takie rozkoszne 🙂
Wizyta u teściów bardzo udana nie było za dużo niepotrzebnych komentarzy,ale były czasami dziwne miny 😮
Skoreczka Canon S3is nasz aparat jest już stary,ale fotki robi fajne 🙂 a mój maż powiedział,że nie ważne jaki aparat tylko kto robi zdjęcia 😁 😁 😁
Kacha a może to takie tylko plamienie jednak
Wielkab musisz spokojnie pogadać jeszcze z mężem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny,

wpadlam sie przywitac - CZESC! 🤪

Nikusia - ja karmie i butelka i piersia, taki mix

Skoreczka - fantastyczne zdjecia! jak zwykla zreszta, szkoda, ze nie ma Cie na FB

ja juz sie lepiej czuje - bol w kosci ogonowej mi przechodzi, wiec niedlugo zabiore sie za jakies porzadne cwiczenia 🤪 🤪 🤪 Jedyne zmartwienie to oslabione miesnie w miednicy - mam wrazenie, ze wszystko moze mi wypasc 😞 Macie jakies sposoby na wzmocnienie miesni tak w srodku? Cwicze niby tego kegla, ale jakos tak powoli to sie do przodu posuwa

Sciskam Was kochane, calusy dla Waszych dzieciaczkow!!! 🤪 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Podobnie jak Kruszyna obudzona z rana nie mam co ze soba zrobic więc od czego sa "mamusie" 🤪 😁 😁 Maluszek w bujaku leży ale przyznam się ze on nie lubi ani bujaka ani wibracji. Zaraz pewnie bedzie chciał na rączki.
Nikusia już nie karmię cycusiem. Od kilku dni wyglądało to tak jakbym piersią dokarmiała, w pewnym momencie dziecko dało do zrozumienia ze jesc juz tego nie chce. Tak jak pisałam coraz mniej pokarmu, został w jednej piersi a pozniej malało. Wiedzialam ze tak bedzie jak wprowadze dokarmianie modyfikowanym ale nie mialam wyboru: po pierwsze mały chce porzadnie zjesc a po drugie nie mogłam lezec przez kilka godzin i karmić. Proszę zatem zmienić nas na mleko z butli.
Nikusia w swoim profilu masz jakąś bardzo dziwną datę swoich urodzin 😁 🙃
Kruszyna to musze się bardziej postarac i być lepszym fotografem 😉 😁
MartaMay nie mam takich dolegliwości wiec nie wiem co Ci doradzić 🤢 Dziękuje za miłe słowa 😘 Twoja córcia słodka!
WielkaB miłego dnia!!! 😘

I wszystkim Wam również miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczyny po raz pierwszy od dawna opusciłam jeden dzien na forum ale jak wyjerzdzałam wczoraj o 10 z domu to myslałam ze za dwie godziny bede w domu a u rodziców okazało sie ze kanaliza im zamarzła tata jeszcze tydzien jest w angli bracia dwie lewe rece do roboty i Daniel ze szfagrem sie za to zabrali i do domu wruciłam po 20 zanim obrobiłam dzieci to była 22 wiec padłam do łózka spac...

No i 10 stron do nadrobienia 😉

Elka nie przejmuj sie ze Jasiu tylko 1 cm urusł bo dzieci ciezko zmierzyc i to nie do konca jest wiarygodna miara bo napewno na sile nie prostowali mu nózek 😉 wiec wzrost moze byc inny no a waga niezła 😉

31072010 pneumokoki mozesz przy nastepnym szczepieniu lub kiedykolwiek bedziesz chciała 😉

Urszulka napisz co ci lezy na sercu zrobi ci sie lepiej uscoiski dla ciebie

Wielka ale ty masz nerwy chyba przydało by sie na pare dni gdziesz wyrwac i odreagowac...

A mój maz nie ciagnie do mamusi 😉 ma podobne zdanie jak ja no moze nie az tak bardzo ale ma tez powody

Nikusia to Emilka teraz daje ci odpoczac heheh musi sie zrechabilitowac za pierwsze 6 tygodni 😉

Emilka Cudo no i siłaczka 😉

Kruszynka napewno poznasz ja Zośka bedzie kaszlała 😉No fotki super 😉Ale Zośka ma czarne wlsy 😉i pucusiowata jest 😉

Kacha jak dzis humor mam nadziej ze lepiej...
A kurcze przegapiłam wczoraj cin-cina z wami a na takiego wirtualnego to ja bym mogła sie zgłosic 😉

Marta May no chyba zostaja tylko cwiczenia kegla niestety to dłuuuuuga droga przed toba .Ja byłam poobrywana po pierwszym porodzie i w sumie to nigdy do konca nnie była tak jak przed no i teraz tez widze róznice ale poza cwiczeniami kegla nic nie kazali mi robic

Skoreczko u nas na czkawke -cyc ale tez czesto nie pomaga mała poczka za zwyczaj w połowie czkawki zasnie wiec mysle ze jej to nie meczy 😉

Ide zamieszac w garach no i nie wiem jakie plany dalej trzeba by w koncy do przyszłych chrzesnych pojechac zapytac sie czy sie zgodza tylko ze jeszcze nie wiemny która pare wybrac....


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia z tego co pamietam to Magditta karmi piersią, pisała o doborze potrawy do karmienia więc wydaje mi sie ze to jednak ta metoda karmienia. Jednak moze sama się wypowie jak zajrzy na mamusie 🙂
Kruszyna ci faceci to zawsze potrafia sie dowartościować, mój tez taki jest 😁
Anabel a ja właśnie myślałam ze net ci padł bo nie zaglądałaś.
Dopiero w twoim poscie zauważyłam ze Elka martwi sie wzrostem Jasia - nie można dokładnie zmierzyć malca, zreszta wzrost widac dopiero jak dziecko zaczyna chodzić. Spokojnie Ela Jaś podskoczy w oka mgnieniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Mała sobie dziś odbiła wczorajszą przespaną noc. Mąż ją karmił o 20, 22, 24, 2, 4 i ok 6 budziła się co 2 godziny, potem już ja zaczęłam wstawać bo mąż miał dość. Jeszcze nie dała się do łóżeczka odłożyć bo zaraz krzyczała. Ledwo na oczy patrzę, bo mąż karmił, ale ja i tak nie spałam.
Z karmieniem:
butelką: Kacha, Kasiulka,Skoreczka, Nikusia
mieszane: Pamii, Kruszyna, Marta, 31072010
tylko piersią: Elka, Anabel, Beata, WielkaB, Mra, Monika, Magditta, Urszulka

to teraz będziemy wiedziały kto podobnie karmi jak my, kto może szybko okres dostać itd. 😉
Kruszyna aparat może być stary, byle fajne fotki robił. My mamy taki z bajerami a nie umiem go ustawić do zdjęcia więc co mi po bajerach.
Marta ja na mieście macicy znam tylko ćwiczenia Kregla.
WielkaB nawet jak masz wrażenie, że setny raz się skarżysz to na nas i tak możesz liczyć. Chociaż życzę Ci, żebyście się dogadali 🙂
Skoreczka poprawiłam datę urodzenia. teraz chyba lepiej 😜
My na czkawkę coś do picia, mleczko, herbatkę. Nie używamy smoczka a co do glukozy jestem przeciwna ze względu na zęby.
Urszulka już Ci wpisałam karmienie piersią. Mała mi krzyczy od rana, jak mój wróci ze sklepu to go poproszę o pomoc przy chustowaniu. Mam nadzieję, ze to pomoże.
Anabel Emilka była w huśtawce jakieś 10min i tyle było z odpoczynku. Wczoraj pamiętałam o gimnastyce a przedwczoraj zapomniałam, bo długo gości mieliśmy. 🙃
Elka spokojnie, jak ostatnio sama zmierzyłam Emilkę to wyszło, ze ma 55cm czyli nic nie urosła, jak ją zmierzyła pielęgniarka to wyszło 59cm. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia to cięzka noc za wami 🤢 U nas też tak sobie, mały obudził sie o 00:30 i juz spac nie chciał. Mleko, czkawka, woda, mleko i tak w kółko i jak juz zasnał to znów trzeba było wstać do karmienia 🙃 Mimo to dobrze się trzymam 😉
Dzięki za odpowiedzi o czkawce.
Anabel mój ma taką czkawkę ze usnac nigdy przez nia nie może.
Nikusia dziś dałam wodę z glukozą. A Ty w ogóle nie dajesz wody z glukozą? Tak myslę to i lekarz i połozna kazali mi dawać glukozę 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...