Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kacha o takim specjaliście pierwszy raz słyszę 😮, nie wiem jak sprawdzają alergię u takiego maleństwa.
Beata jak karmiłam to trochę na kręgosłup pomógł mi rogal do karmienia. Z tym, że teraz też mnie boli od noszenia, no i jak się garbie a to nie pomaga. 🥴
Co do nacinania to też się bałam potem seksu. ☺️ ☺️ ale spoko. 😁 😁

U nas czkawka z zimna lub po jedzeniu, szczególnie jak się nie odbije. Chwilkę Emilka toleruje ale jak dłużej to krzyk.
Dziś nawet była grzeczna, oby tak dalej. A teraz śpi. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gastroenterologia, gastrologia - dziedzina medycyny zajmująca się czynnościami i schorzeniami układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, odbytu i gruczołów trawiennych (wątroba, trzustka) oraz dróg żółciowych 😮
Ja też nigdy wcześniej nie słyszałam o takim specjaliście 🙂 Jak dla mnie to gastrolog tylko nazwa może nowocześniejsza? 🙃 😁
Skoreczka bardzo, bardzo mi się spodobał "zając" 😁 a biorąc pod uwagę opis tego "zdarzenia" 🙃 to moja Natalka idealnie pasuje 😁 chociaż "królik" jak u Beaty też mnie rozwalił 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja z Kinia na kolanach wiec pisze na raty...

hyba to te krople nie wiedziałam ze teraz mozna je tak kupic 😮 😮 😮

O holircia Nikusia zapomniałam o tych brzuszkach ☺️ ☺️ ☺️jak widac to u mnie nie tylko z kondycja krucho...

Kinga s no własnie mysle to samo 😉
pryerwa bo maa nie daje mi cyztac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beatka ja teray syzbko dosyam do siebie ale po popryednim porodyie bolao mni 3 tzgodnie

Elka rozwarcie masz w srodku a naciecie zalezz od tego jak sie krocze rozciaga ja przy pierwszym porodzie byam nacieta i miaam 3 szwy teraz pekam tylko troszke w sumie to lepeij bzc nacitym niz jak by sie miao popekac

Kinga moye may ma poprostu sucha skre Kinia tez ma na gwce bardziej wzsuszona skkre ale jak wleje do kompania wiecej oilatum to sie poprawia moze smarowanie da rade tzlko u nas dugie wosz przeszkadzaja A ciemieniucha wyglada tak jak Nikusia napisaa.Ja tez Jakubowi smarowaam oliwk na godzine przed kompaniem zakadaam czapeczke i po kompaniu delikatnie wzczesywaam

cdn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka widać, że Anabel pisze z Kingą na rękach 😉
Anabel ja nie mam problemu ze zrozumieniem. Jak piszę z Emilką to na wyrazy które mi podkreśla najeżdżam i klikam prawym przyciskiem myszy a potem jak mam propozycje pisowni to wybieram prawidłową. 😜
No ja już też dwa razy zapomniałam, więc teraz Tobie przypominam a w razie draki liczę, że Ty mi przypomnisz. 😁 😁
Kacha ja to o gastrologu słyszałam, ale też nigdy nie byłam.
Elka mi też Emilkę zaraz po porodzie zabrali, jak już ją dostałam to nikt nie chciał mi pomóc ją przystawić do piersi. Dopiero w nocy jak krzyczała, pielęgniarka przyniosła kapturki i się nam udało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maz wrócił i wziol małą

Skoreczko po porodzie z Jakubem miałam hemoroidy i wystarczyły czopki posterisan teraz mnie trochę meczy ale daje rade bez mam nadzieje ze znikną same jak nie to będziemy walczyć z tego co pamiętam to poprzednio tez na początku nie było tak źle a później sie pogorszyło i zaczęłam te czopki stosować

Elka jak bys miała hemoroidy to wierz mi ze bys o tym wiedziała ...
A z przytuleniem maleństwa po pierwsyzm porodzie miaam to samo i tak naprawdę to dopiero po tym widziaam jak wiele straciłam choc caly czas miaa uczucie jak by mi czegoś brakowało jak by mi ktos cos zabrał

No rzeczwiscie pisze chaotycznie bo jeszcze mi cos na klawiaturze przeskoczylo i mam zamiast z+y i na odwrot i paru liter brakuje a nie umie tego naprawic no i nie chce wytaczac kompa bo juz nie usiade bo dostane Kinie spowrotem na rece 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂 🙂 🙂
Nikusia jaki avatarek 🙂 kogo udało ci się namówić aby dołączył do waszej fotki bo tam nóżek coś za dużo 🙃 🙃 🙃
Skoreczka ja miałam pobudkę o 7.30 i musiałam trochę czasu z Zosią spędzić a teraz już zaś mi usneła wiec mam czas na brzuszek,sprzątanie i robienie obiadu bo póżniej nie wiadomo jak będzie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
W nocy raz karmiłam Emilkę a nad ranem karmił ją mąż. Z tym, że ja byłam nieprzytomna i potem jak zaczęła płakać to poszłam jej mleko robić. Wchodzi mąż do domu (bo grzebał przy aucie) i mówi co robię bo on przecież małej przed chwilką mleko robił. To co zostało jeszcze ciepłe było 🙃 🙃
Dziś ma wolne, bo rano nam się auto rozkraczyło. Na szczęście okazało się, że sam zrobił i nie był to duży koszt.
Kruszyna ta fotka to moja inspiracja, ale nie wiem czy da się to tak łatwo zrobić. Jakoś bym się bała jakby Emilka miała tak na brzegu łóżka wisieć.
Skoreczka dziś byłaś pierwsza 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 😉

Skoreczka nie tylko ty tak z rana wstałas ja juz od 6 nie spie 😮
tylko komputer mi sie nie chciał włączyć 😮 😞 😞 😞

o 6 maż wstał do pracy i w całym domu było czuc dym, bo do komina sie zamknął cos tam. wietrzył cały dom . a u nas było -20.
aaaa zimnoooo.

ja juz byłam krew oddac , i teraz jem śniadanie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😆
Nikusia uroczy Avatarek 🤪 świetny pomysł 😆
Ela współczuję pobierania krwi... Mnie zawsze kilka razy męczą zanim trafią na żyłę 🤢

My dziś z pobudką o 3:00 a potem o 6:00
z tym, że o 3 to mąż wstał... ale co z tego jak nie mogłam zasnąć potem. Mam funkcję "podawacza smoczka" 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny u nas noc dobra 🙂 🙂
Kasia ta funkcja podawacza smoczka mnie rozbawiła 🙂 zawsze kobieta ma jakąś funkcję jest poprostu niezastapiona
Nikusia super pomysł i zdjęcie!!!
Elka teraz musiałabyś coś zjeść słodkiego podnieść sobie poziom cukru po tym upuszczeniu krwi
Nie pisałam wczoraj ale przyszła po południu położna i stwierdziła że u Nikosia to mała ciemieniucha że to raczej nie wyglada na skazę, całe szczęście bo się martwiłam.
Rozmawiałam wczoraj z koleżnaką i jej synek też miał na głowie i brwiach ciemienuchę więc się uspokoiłam. U nas ładna pogoda słoneczko świeci chyba w weekend wyjedziemy na pierwszy spacerek narazie się werandujemy.Miłego dnia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej. Moja mała od ok. tygodnia zasypia o 23 lub po 23-ciej 🙂 ale sobie porę wybrała 🙂 nie było by tak zle z tym ale od 2 dni budzi sie co 2 godz :/ ale ostatnio miala dużo wrazeń moze to dlatego liczę na to ze przestawi sie na co 3 godz przynajmniej 🙂


mam jeszcze pytanko jak u Was z trzymaniem moczu po porodzie ? i czy moze się to jeszcze poprawić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...