Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Bry 🙃
Czekam na położną,bo ma przyjechać 🙂 miała być we wtorek,ale coś jej wypadło.
Poczytam Was teraz jeśli Fabiś się nie obudzi 🙂
Anabel Dobre wieści o Jakubku 🙂 to mądry chłopczyk 🙂
Wielka Ja też radzę poważną rozmowę z mężem. Faceci jednak są tacy sami.Mój Andrzej też jak jest juz z nami to komputer i mały go nie obchodzi. Dopiero jak powiem to coś pomoże.
Beata I dobrze zrobiłaś 😁 w końcu wiedzą,że chcecie mieć trochę czasu dla siebie 🙂
Nikusia to ten podgrzewacz : http://allegro.pl/podgrzewacz-barylka-do-domu-auta-kazda-butelka-i2094055857.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 😉
Nikusia takkk bierzemy sie za siebie ja wczoraj skonczyłam na pary wyrzutach rąk i 5 brzuszkach bo mała zaczeła płakac a potem zapomniałam ☺️ ☺️ ☺️

Kinga ja przy synku tez nie miałam pomocy wiec powinnam byc przyzwyczajona teraz narzekach choc musze sama przed soba przyznac ze tesciowa chociaz chetnie zabiera codziennie Jakubka na dwór i mam troche czasu dla siebie i Kini no i jestem pewnie niesprawiedliwa dla tesciowej ze tak na nia zawsze narzekam ehhh ale wkuza mnie jak go traktuje i czego go uczy grrrr znowu zaczynam...
Wiecie co ja chyba jestem nadopiekuncza bo tu narzekam ze nikt mi nie pomaga a jak przyjdzie tesciowa to chciałabym zeby synek został ze mna najchatniej bym go z nia nie puszczała ☺️ ☺️ ☺️ z drógiej strony wiem ze nie jestem w stanie spedzic tyle czasu z nim co bym chciała bo mam jeszcze obowiazki i lepiej ze pobiega na dworze i ktoś sie z nim troszke pobawi niz jak by miał siedziec sam bo ja musze nakarmic Kinge albo posprztac ehhh

Kacha mysle ze teraz skup sie na odpoczywaniu a Natalka to pewnie wyczuwa ze mama nerwowa i dlatego wojuje od rana a u Tatusie sie uspokoja no tak te nasze dzieci działaja u nas odp[ukac dzis spokuj Kinga spi na brzuszku 😉
I musze przyznac ze ostatnio wieczory tez lepsze 😉
I ładnie zasypia po kompanku 😉 co prawda do 22 sie wierci w łózeczku ale bez płaczu wiec ok raz po raz tylko smoka dostanie no i karmienie i spanko dzis pobudki o 1 ,4 30 i 6 45 😉 w miedzy czasie przyszedł Jakub i poszłam z nim do pokuju zeby zasnol w swoim łózku to było coś po 2 ( dodam ze zasnełam u niego i wstałam jak Kinia zaczeła plakac ze chce cyca 😉 😉 rano nie mogłam wstac jak mnie obudził no ale cóz moze dzis bedzie lepiej 😉

Beatka a dla was walentynek conajmniej 5 razy w tygodniu 😉

Nikusia czekamy na relacje 😉 no ja to moim wózkiem sie na snieg nie zapuszczam bo nie przejade...

Wielka porozmawiaj z mezem moze to pomioze

Kinia sie przebudziła ale polulałam jej pupcią po tapczanie i zasneła spowrotem 😉

Kasiula ja tez musze mojego gnac zeby coś zrobił juz mnie wkuza to ciągłe mówienie bo zazwyczaj muwi ze zrobi za chwilke i zapomna az sie znowu wkurzyłam i wczoraj pozbierałam wszystkie jego ciuchy a duzo tego było i połozyłam koło kosza na smieci w w koncu bez mówienia zrozumiał aluzije i posprzatał...

Urszulka moja mała raczej ładnie przesypia nocki a jak juz marudzi to mam ochote obudzic meza i wsadzic głowe pod poduszke ( tak robi mój synek jak jest juz w łózku a Kinia wieczorem daje koncert) tylko ze maz rano do pracy idzie ,,,

A mamy juz date chrzcin 10 marzec 😉 tylko chrzesnych jeszcze nie mamy 🥴
Dobra ide poprasowac bo niezła starta mi sie uzbierała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Już wróciliśmy. W sumie wyjechaliśmy o 9 a o 10 byłyśmy w domu. Z dziećmi wchodzi się bez kolejki, ortopeda obejrzał nóżki, potem zrobił usg i było po wszystkim. Emilka spokojnie leżała. Jeden staw biodrowy ma coś nie tak i muszę ją szeroko pieluszkować. Na pampersa włożyć z 2 nawet 3 pieluszki tetrowe i na to śpiochy. I jak podnoszę to do siebie tak, żeby mnie nóżkami obejmowała. Za miesiąc do kontroli ( w sumie za 1,5 bo tak mnie zarejestrowała).
Miałam śmieszną historię w poczekalni. Nie było pielegniarki więc musiałam poczekać. Przysiadła się do mnie babka i zaczęła wypytywać o Emilkę. I tak z nią gadałam, ale potem już byłam zła, bo mnie wypytywała o Kubę, ile on ma lat itd. Jak weszłam do lekarza to babsko mówi do mojej siostry: "taka młoda jak urodziła miała 13 lat" 🤪 😁 😁 😁. siostra mi to w aucie powiedziała i mięłyśmy ubaw po pachy. Babsko chyba stwierdziło ze mam 21 lat 🙃 czyli odjęła mi 12 lat 🙃. wiem, ze młodo wyglądam ale nie aż tak 😁 😁 😁
cdn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata czyli jednak rodzina zrozumiała, super 🙂
Kacha jeśli chodzi o sudocrem to jak zrobisz tak będzie dobrze. Kubę smarowałam co przewijanie i też było ok a Emilkę nie. U nas wcześniej tez tak było, ze mała płakała rano, z tym, ze mąż się w weekend przekonał.
Teraz jej 2 pieluchy włożyłam i krzyczy na całego. cdn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna ja do noska aplikuję wodę morską a potem na brzuszek. Jak chwilkę poleży to patyczkami wyciągam. A resztę potem wykicha. Ortopeda jest na parterze w prawo. Jak się zgłosisz do pielegniarki to ona wychodzi i mówi przy ludziach, ze wchodzisz bez kolejki. 😜
WielkaB nie daj się, będzie Ci przynosił małego i szedł grać to się nie godz na to. Jak pozwolisz to wszystkie obowiązku spadną na Ciebie. Powiedz czego oczekujesz itd.
Kasiulka super ten podgrzewacz 🙂
Elka przeważnie na kobiety można liczyć pdo pomocy przy dziecku a u Ciebie na teścia, super 😉
Urszulka a mąż, może z nim pogadaj. U mnie też ja się w tygodniu Emilką zajmuję w nocy, ale ona ostatnio nie daje mi tak popalić jak na początku. A w weekendy mąż lub na zmianę.
Anabel ja wczoraj z wielkim trudem zrobiłam 10 brzuszków, moje mięśnie są fatalne. Kilka na biust. Muszę dokładnie poczytać co tam na ten biust była za gimnastyka.
Mój popołudni jak mała płacze to sam ją bierze i w sumie tak na[przemian. Raz ja do komputera z Wami piszę a raz on. Czasem wieczorem też ma dość jak mała daje popalić, ale to wtedy ja ją biorę.
A teraz już z 10min na huśtawce się buja i cieszy do zabawek-kurcze pierwszy raz. 🤪

same moje posty, 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia dzięki za informacje już wiem ,że nie będę musiała czekać 🙃 A Emilka płacze nie dziwię się 2 pieluchy dodatkowe to na pewno jest teraz bardzo wypchana 😮 Ja moją wsadzam w kołyskę i to buja się i gra mam zrobione zdjęcie,ale nie umiem dołączyć więc nie pochwalę się 🤨 Teraz tam leży i ja mogę z wami popisać 🙂 Kupiłam wode morską i zrobiłam tak samo jak napisałaś mam nadzieję,że przestanie jej w nosku świszczeć 🥴 No to młodziutko wyglądasz ciesz się,że kobieta tyle latek ci odjeła 🙃 🙃 🙃 🙃
Anabel ja wczoraj męczyłam się z prasowaniem 🙂 a dziś kolejne pranie wiec i sterta tez urośnie 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia 😁 ale Ciebie to się zawsze fajnie czyta 😉
Skoreczka Ty wiesz, że już o Natalce mówię cały czas "zając" 😁? Bo ona tak śpi tak jak Twój zając 😁

A ja czekam na teściów bo mają przyjechać bo muszę ze sobą do lekarza dziś jechać. Zostaną z Natalką. Moja teściowa, wyobraźcie sobie, boi się z Natalką sama zostać i w ogóle robić cokolwiek koło niej 😮 Dlatego teścia ze sobą ciągnie do nas zawsze, bo on to wszystko zrobi i się nie boi 😮
A przy okazji z mężem skoczymy na ciuszkowe zakupy 😎 Ciekawe czy coś dla siebie kupię 🤪 Zdam relację na bank 😆 Gorzej jak nic nie kupię 🥴 to będę chyba płakać 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia mile takie słowa jak ktoś cie tak odmłodzi 😉
Dobrze ze bioderka jeszcze sie rozwijaja ale 2-3 pieluchy to przeciez ta Emilka bedzie stała na głowie??? u mnie kazali jak najwiecje klasc na brzuszek i pilnowec jak sie ja bierze zeby miała szeroko nózki jak żabka no i ewentualnie jedna tetre na pampersa
Mała narescie zaczyna zajmowac sie innymi rzeczami niz mama 😉 u nas Kinia juz dosc długo wpatruje sie w rózne rzeczy uwielbia karuzele z tym ze ja mam łózeczko przy tapczanie i kłade mał na tapczan a karuzele przykrecam z drógiej strony łózeczka mała patrzy na nia po skosie i jest wyzej niz w łózeczku i to jej odpowiada bo w łózeczkiu jakos ja denerwowała 😉 no i ma teraz to łózeczka przyczepione pluszowe kwiatki które dostałysmy na walentylko i tez ja interesuja 😉

Kruszynka ja juz wyprasowana no i dróga pralka prania sie pierze i nawet juz na pledze nasykowałam potem tylko posmarze teraz wcinam owsianke z jabłkiem i cynamonem mniamc 😉

Kacha u nas to samo z tesciowa 😉 heh moz to sie boi wziiasc mała na rece jak ostatnio mocno płakała i chciała ja wziasc to kazała w poduche włozyc a ja talkie oczy bo nie mam poduchy a i rozki juz za małe ...i tym sposobem nie miała małej jeszce na rekach ale powiem wam ze jak ja szłam do pracy Jakub miał 8 miesiecy i ona do tego czasu miała go moze z 6 razy na rekach a mieszkamy razem...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel to nie ma co zmuszać teściowej tylko to tak przykro trochę nie? Moja teściowa ponosi Natalkę, jest zachwycona i zauroczona ale nie zostałaby z nią sama... Nie wiem czemu, boi się po prostu 🥴 a wychowała trójkę dzieci hmmm 🤔

Mi też lekarka kazała tetre kłaść na pieluchę. Ja nie wiem czy dobrze to robię bo i skąd mam wiedzieć jak nikt mi nie pokazał 😞 tzn lekarka pokazała ale ona się spieszyła i to tak na szybko bla bla, więc robię po swojemu i mam nadzieję, że dobrze 🙂 Teścia podpytam 🙃 😁 😁

Wciąż mnie pobolewa podbrzusze, tak jak na okres 🤨

Urszulka mnie też to bardzo boli, że w nocy jestem pozostawiona sama sobie. Mąż tylko wykąpie i nakarmi o 20:00 i tyle jego. A w nocy śpi w najlepsze, bo przecież do pracy idzie...... Za to w weekend go wykorzystuję i to on w nocy wstaje. Tylko, że on mnie tak wtedy wkurza 😠 😠 😠 Bo ja to z małą pochodzę trochę, uspokoję a on siedzi na łóżku jak kołek 😠 i nawet jak mała płacze to on dalej z nią siedzi jak ten kołek i się nie ruszy 😠 i niby mam mu współczuć, że ona płacze a on nie wie co zrobić 😠 a robi tak specjalnie, żebym wstała i Małą wzięła 😠 i pokłóciliśmy się o to. Bo ja też mam prawo być w nocy zaspana 😠 I zobaczymy w ten weekend, czy coś się zmieni................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój maż miał propozycję jechania na delegację na pięć dni,ale to ja się nie zgodziłam bo nie chcę jeszcze zostać sama z miesięcznym dzieckiem 😠 😠 Wczoraj byłam sama bo on był wyjątkowo 18 godzin w pracy bo mieli awarię i jakoś dziwnie mi było a co tu mówić o całym prawie tygodniu 😠 😠 A ja czekam na męża bo dziś ma być normalnie w domu ,mała jeszcze śpi a na obiad zrobiłam dziś pizze 🙂 bardzo dietetycznie 🤢
Anabel zaskoczyłaś mnie i zdradź co to są ,,PLEDZE "
KachaUdanej wizyty no i kup sobie coś 🙂 humor ci się poprawi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszynka pledze to inaczej placki ziemniaczane 😉

Mój maz pojechaw w delegacje jak mała miała 3 tygodnie 😉 nie mógł odmówic bo juz ostatnio dwa razy odmówił jak byłam w ciazy i miałam lezec 😉

Kacha mnie to nie martwi bo ja to strasznie zazdrosna o moje dzieci jestem a im mniej ja bedzie brała tym lepeij bo mnie kiedys wkuzyła jak Jakubek był mały no miał moze 4 miesiace i lezał w wózku a ja kopytka robiłam mały był spokojny a ta go wzieła 5 minut ponosiła wsadziła do wózka a on w ryk i sie wkuzyłam bo jak dziecko jest spokojne i lezy sobie mysli lub cos obserwuje to sie go nie rusza niech spokojnie przemysli wszystko a nie pokusic i zostawic matce niech sie martwi grrr chyba mam alegrie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂

W końcu mam internet i jednocześnie chwilke dla siebie bo to pora spania dzieci 🙂
U nas zasypało wszystko, wyszłam na podwórko to sniegu miałam po kolana. Zrobiłam zdjęcia najszczęśliwszemu psu na swiecie...wstawie to zobaczycie 😎

Jeśli chodzi o moje dzieciaczki to Błażejek ma dzis chyba problemy z brzuszkiem bo kupki nie może zrobic 😞 A Mikołaj tez zatruł sie czymś ( albo przejadł) po wymiotował i to bardzo dużo jak na takiego malucha 😞 Teraz śpi jak wstanie to okaże sie co mu było.

Anabel to okazuje sie ze twój synek jest poprostu bardzo grzecznym dzieckiem. Nic tylko pogratulować! I pisze to bardzo szczerze bo współczesne dzieci są bardzo smykowate 😮
A moja wizyta u ginekologa mineło pomyślnie: podpisane dokumenty o becikowe, macica idealna, tylko mam szyjkę jakąs czerwona i mam na nia brac leki i kremować jakimś lekiem. I pani ginekolog podjęła temat antykoncepcji i przepisała mi tabletki antykoncepcyjne - i uwaga- aż na pół roku 😮 🙃 Z tym ze ja nie wiem czy brac bo boje się ze to hormony 🤢

Nikusia rodzina zawsze wychwali dzidziusia tak ze az miło na sercu matce 🙂 Zreszta Ty stroisz Emilke w te suknie to na pewno podbija serca 😎
Uśmiałam się jak pisalas o pojsciu z torbami 😁 Oby nie 😉

Kacha zrobiliśmy sobie walentynki wczoraj tzn. uległam 😁 , więc połóg juz za mną 😁
Współczuje Ci płaczu Natalki, nigdy nie wiadomo o co chodzi takiej małej istotce 😮
A co do sudocreamu to mi w szpitalu tez mówili zeby smarowac a znow polozna zeby nie smarowac. Jednak wiem po moim starszym - bo jemu smarowałam- ze na pewno nie szkodzi. Błażejkowi smaruje juz rzadziej ale tylko przez to ze polozna mi tak zasugerowała. Stwierdziła ze wysusza skórę.
Wielka biedna jesteś! Nie wem co doradzić, jak cos to mozesz się wyżalić 😘
Kruszyna a więc mamy wspólne hobby - góry 🙂
Mój synek tez na katarek i zastanawiam się czy jeśli bedzie miała go w przyszłym tygodniu to zaszczepi go lekarz????

Beata
bardzo dobrze zrobiłaś 🙂 🙂 🙂
Kacha to mamy dwa zające 😁 😁 😁
Nikusia a moze Ty wszystkich oszukujesz z tym wiekiem a ta babka ma rację 😉
Współczuje pieluszkowania, strasznie duzo tych tetrówek, wiem ze wkłada się jedną ale az kilka? 😮
Anabel to moja mama wczoraj została w domu z Błażejkiem i bardzo jej marudził, musiała cały czas nosic go na rekach, widziałam po jej minie ze nie była zadowolona. Myślała ze bedzie bujac wozkiem i dziecko bedzie spało, a tu figa 😉 Troszke mi milo z tego powodu ze to za mna tęsknił 🙂
A skoro pisałaś o Jakubie to wczoraj jak juz byłam u ginekologa to pewna pani w kolejce pyta mojego Mikołaja czy chodzi do przedszkola 🙃 a ja jej na to ze on ma 2 lata i 2 miesiace nawet nie mówi dobrze 😁 Taki chłop mi rośnie 😎 I kto by pomyslam ze na Łaciatym 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka Cuuuudnyyy!!!!!!!!!!! To chyba Chow Chow tak?? Jedyny pies na świecie,który ma niebieski język 😁
A u nas była położna i powiedziała,że Fabi ma początki skazy białkowej 🥴 bo my myśleliśmy,że to potówki... i byliśmy z nim w mieście i kupiliśmy Nan H.A. 1.
W aptece to mleko kosztuje 43zł!! W Tesco i w Rossmannie 28zł!!! Taka różnica 😮 🤢 Masakra...
Wiecie może czy mleka H.A. są na receptę??Bo na necie jest,że są bez recepty,ale może jednak?? Kurczę trochę drogo dla nas takie mleczko kupować,ale jeśli będzie trzeba to się zaciśnie pasa i będziemy kupować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny u nas ciężko z brzuszkiem maluszka 😞 Ćwiczę nóżkami, dałam herbatkę ale nie ma efektu.

Kasiulka
tak pies z niebieskim jężykiem 😉 Chow chow.
Bardzo drogie jest mleko, a juz w aptekach to porazka 😠
Elka no to ładna waga. Mój Błażejek mierzył 58cm jak sie urodził teraz duzo je i położna powiedziala ze w ogóle tego nie widać w kg. Okaże się na szczepieniu 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...